problém s prvačkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 20:20:11

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  problém s prvačkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: problém s prvačkou  (Přečteno 4607 krát)
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« kdy: 13. Říjen 2010, 17:42:32 »

Zdravím,
mám malej problémek na školu přišla do prváku jedna holka která se mě zalíbila.
Nejprve jsme se na sebe usmívali poté sem jí jednou na chodbě pozdravil a přišel sem dom a přidal sem si jí na facebook(Šťastný) to je ta nepodstatná část co jsem si sní psal tak jsem zjistil že je to docela fajn holka taky si sní popovídám v trolejbuse nebo jak sme byli se školou v kině tak sem sní prohodil pár slov. ALE teďka nevím jak dál protože má kluka sice to je nějakej kluk(jako mladej.. Šťastný) a vím že se sním asi před 2 týdnama chtěla rozejít protože hraje hokej a nemá na ní moc čas(což mi hrálo do karet) ale najednou to zase nějak dali dohromady... :/ no a proto nevím jak dál.. kdyby toho kluka neměla tak jí určitě už někde pozvu dávno ale on dělá docela problém zatím se chovám jakožze žádného synka nemá..
Další věc je, že jeden z nejlepších kámošů chtěl jinou prvačku ale nakonec se rozhodl žze chce tu kterou já... Šťastný no domluvili sme se na férový hře Šťastný ale to je jen taková malá věc která mi nečiní takovej problém jako ten její kluk... :/ tak bych prosil o radu jak pokračovat protože si fakt nevím rady.. Úsměv
Jinak vím že to nemusí nic znamenat ale mě třeba píše zlato zlati :* atp. a tomu kámošovi ne.. Šťastný tak by mě zajímalo jestli to může znamenat nějakej "indikátor" tže sem proti němju v plusu nebo ne..
Zaznamenáno
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Říjen 2010, 18:11:54 »

Počkaj ty si ju pozdravil a hneď si si ju pridal na FB? Keď si píšete tak ju proste zavolaj von ako kamošku, nič viac nič menej.. a potom jej daj to čo jej v tom jej vzťahu chýba. To už by si mohol vedieť.
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Říjen 2010, 18:51:04 »

no s tím přidaním nechtělo se mi to rozepisovat protože to není podstatná část.. Šťastný no tak pozvat zkusím a uvidím S jazykem jako jo kdyby neměla toho synka tak už sem snou dávno někde.. Šťastný lae on mi prostě dělá takovou neprůhlednou barieru..
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Říjen 2010, 21:29:53 »

Počkaj ty si ju pozdravil a hneď si si ju pridal na FB? Keď si píšete tak ju proste zavolaj von ako kamošku, nič viac nič menej.. a potom jej daj to čo jej v tom jej vzťahu chýba. To už by si mohol vedieť.
Zajímavý že? Tohle je teď normální. Kamarád tě s někym seznámí, tobě se dotyčný líbí, tak si ho hned přidáš na facebooku. Jednou z výhod je, že hned poznáš, s kym máš tu čest. Pokud statusy jsou psaný vypatlanštinou (W, sh apod.) nebo má v kolonce "sourozenci" 20 lidí s jmény "Kája Lukášečka Novotná :-P", tak je lepší dát ruce pryč, než bude pozdě - IQ houpacího koně. Facebook je taky dobrej v tom smyslu, že přes internet jsou lidi míň opatrný, takže na sebe víc prozraděj a poněvadž nemůžou posuzovat tvojí řeč těla a další signály, soudí tě jenom podle toho, co napíšeš. Pokud máš dobrej psanej projev, mladší holku přes facebook utáhneš dost snadno.

To Kidik: Slovo "zlatí" dávno neni nic extra. Naopak je to normální výraz, kterej mladší holky používaj pro každýho, kdo tak dvakrát vyslechne jejich problémy a soucitně pokejvá. Ale používaj to pouze na netu. Z očí do očí ti to většinou neřeknou. Takže to bych nebral jako nějakou velkou výhru. Jestli jí chceš, vykašli se na nějakýho "synka" a začni jí balit. Vem jí ven, vymluv se, že je zima a že by sis šel radši někam sednou. Zřejmě nebude proti (vzhledem k počasí), zatáhni jí do nějaký čajovny nebo někam, kde je intimnější atmosféra a povídejte si. Nesnaž se to uspěchat, jenom dělej různý náznaky, občas dotyk. Může se stát, že se začnete líbat, ale moc bych na to nevsázel. Přeci jenom má kluka, ale na rozloučení jí můžeš políbit. Pak si s ní dej spicha na nějaký akci, trošku jí přiopij, vem jí na ploužák a máš jí. No a pak je otázka jestli zůstane s tim svym a tebe bude brát jako úlet, nebo jestli pude k tobě. To ti fakt neřeknu 50 na 50. Hodně štěstí.
Zaznamenáno

Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Říjen 2010, 21:59:37 »

no ono to nebylo tím že nějakej kamarád ju má na fb tak sem si jí přidal.. Šťastný ono sem se sní bavil ve škole a nějak sme na ten fb došli a tak m idala jméno... jelikož mam notas ve škole tak sem si jí rovnou přidal..
no s tím zlati  vím že to není žádná výhra má otázka byla spíš směřovana na to jestli tím vpodstatě nějak naznačuje(ne jako vědomě) že třeba sem jí sympatičtější než kámoš..
dále učitě dík za tuto radu ... nějak to vyzkouším Úsměv
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Říjen 2010, 09:15:53 »


Zajímavý že? Tohle je teď normální. Kamarád tě s někym seznámí, tobě se dotyčný líbí, tak si ho hned přidáš na facebooku. Jednou z výhod je, že hned poznáš, s kym máš tu čest. Pokud statusy jsou psaný vypatlanštinou (W, sh apod.) nebo má v kolonce "sourozenci" 20 lidí s jmény "Kája Lukášečka Novotná :-P", tak je lepší dát ruce pryč, než bude pozdě - IQ houpacího koně. Facebook je taky dobrej v tom smyslu, že přes internet jsou lidi míň opatrný, takže na sebe víc prozraděj a poněvadž nemůžou posuzovat tvojí řeč těla a další signály, soudí tě jenom podle toho, co napíšeš. Pokud máš dobrej psanej projev, mladší holku přes facebook utáhneš dost snadno.

Tak tohle mě dostalo Úsměv, naprostý souhlas.
K prvačce: jak už psali, já osobně bych jí vytáh ven jako kamarádku a pak..
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Říjen 2010, 13:06:24 »

...a pak co?

myslím, že tak 70% lidí se na tohle forum dsotalo, protože nevěděli, co pak...

buď hravej, Kidiku, ale rozhodně pokud máš zájem o víc dej to najevo... ne slovama, kecat dokáže každej druhej, ale sváděj ji, dotyky, narážky, ukaž jí, že se z ní neposereš.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Říjen 2010, 13:26:58 »

A pak to co psal msankh.
Proč psát, to co už řekl myslím si že dosti výstižně.
« Poslední změna: 14. Říjen 2010, 13:30:57 od Daidalos » Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS