Problém s prvním sexem

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
12. Květen 2024, 00:50:14

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém s prvním sexem
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Problém s prvním sexem  (Přečteno 14308 krát)
user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« kdy: 17. Listopad 2008, 15:42:46 »

Ahoj ... je mi 18 a chodím už 2měsíce s holkou, které je 20. Vše klape, máme se moc rádi ... Trochu problém je to, že ona to ještě nedělala (panna už není) a nerada se dělá sama (teda ona se prý nikdy sama nevyprstila) ... Já už jsem měl předtím pár zkušeností a vždycky se to povedlo napoprvé.
Takže k věci, když se milujeme a snažím se zasunout, nejde to (prostě se do ní nedostanu). Zkoušeli jsme to asi 3x (misionář) ale nic, nevadí nám to - říkáme si, že se to jednou povede a na nic nespěcháme - ale zase nechci, abych vypadal jak nemehlo  Znepokojený , tak se chci zeptat: Jestli mám vyzkoušet nějaký lubrikant nebo já newím (prostě newěřím, že se to příště povede)...

Díky za všechny rady a zkušenosti  Mrkající
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Listopad 2008, 15:47:30 »

tak ono záleží, z jakého důvodu se do ní nemůžeš dostat ... Jestli není třeba moc úzká (když se sama nedělá...je to možné...)... a nebo jestli to prostě dře (na sucho) ...
Lubrikant můžeš zkusit... ale samozřejme jí o tom řekni, že to takle zkusíte (jako promluvit si o tom ... seznámit s tvým plánem) - to je ale jasná věc Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Listopad 2008, 15:59:27 »

tak ono záleží, z jakého důvodu se do ní nemůžeš dostat ... Jestli není třeba moc úzká (když se sama nedělá...je to možné...)... a nebo jestli to prostě dře (na sucho) ...
Lubrikant můžeš zkusit... ale samozřejme jí o tom řekni, že to takle zkusíte (jako promluvit si o tom ... seznámit s tvým plánem) - to je ale jasná věc Úsměv
Jo to není problém si o tom promluvit, já jsem si právě taky myslel, že je úzká z důvodu, že se sama nedělá... No tak to ted musím všechno dohánět za ní (už mě někdy docela bolí prsty  Úsměv ), ale nevím jak dlouho budu muset ještě roztahovat  Šokovaný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Listopad 2008, 16:01:48 »

Nepochopil jsem spojení "ona to ještě nedělala (panna už není)"... panna neni holka, která to už dělala... tak je panna nebo ne?

Jinak každej, kdo v mládí neonanuje, bude mít se sexem problémy! to by se mělo ku*va dětem říkat!!... takže budeš muset dohnat léta neúdržby (u ní)... musíš začít prstama a jazykem a bude to ještě chvíli trvat než bude možný se do ní dostat...
Zaznamenáno

user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Listopad 2008, 16:10:54 »

Nepochopil jsem spojení "ona to ještě nedělala (panna už není)"... panna neni holka, která to už dělala... tak je panna nebo ne?

Jinak každej, kdo v mládí neonanuje, bude mít se sexem problémy! to by se mělo ku*va dětem říkat!!... takže budeš muset dohnat léta neúdržby (u ní)... musíš začít prstama a jazykem a bude to ještě chvíli trvat než bude možný se do ní dostat...
Aby holka ztratila panenství, nemusí dojít k sexu  Mrkající (ale to je moje chyba, asi jsem to špatně napsal) ... Jo jo prsty a jazyk to už praktikujem dlouho a chtěl jsem jí naučit, aby si to užívala i sama doma, ale jí to prostě příjde prostě divné (sama sebe)  Smutný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Listopad 2008, 16:15:21 »

Aby holka ztratila panenství, nemusí dojít k sexu
To je ale blbost Úsměv

Některým holkám to přijde divný, když si to dělaj sami no (mají totiž výčitky svědomí)... tak v čem je problém? o důvod víc praktikovat to s ní častějš...
Zaznamenáno

Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Listopad 2008, 16:21:05 »


[/quote]
Aby holka ztratila panenství, nemusí dojít k sexu  [/quote]
ale téměř vždy to tak bývá.....
ty by musela fest cvičit, aby se ji povedlo odpanit se při cvičení....jestli jsi měl na mysli právě tohle
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Listopad 2008, 16:35:00 »


Aby holka ztratila panenství, nemusí dojít k sexu  [/quote]
ale téměř vždy to tak bývá.....
ty by musela fest cvičit, aby se ji povedlo odpanit se při cvičení....jestli jsi měl na mysli právě tohle
[/quote]
Tak moje holka patří mezi těch pár zbývajících % téměř vždy  Mrkající ... no tak asi to budem zkoušet častěji, co už mi zbývá  Kroutící očima
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Listopad 2008, 16:43:50 »

Citace
Jinak každej, kdo v mládí neonanuje, bude mít se sexem problémy!

Tak tohle mě hodně zajímá.
Jinak abych vám to trochu vysvětlil o co jde. Minulý rok jsem podstoupil obřízku (dřív jsem k tomu prostě odvahu nenašel), protože mi vůbec nešla přetáhnout předkožka, z toho plyne, že jsem si to nemohl sám dělat, pač bych si jí akorát roztrhnul. Tudíž nikdy jsem nebyl zvyklej si to dělat sám a ani teď, rok po obřízce nemám potřebu a vlastně už bych ani neměl co přetahovat že? Šťastný

takže to jako znamená že budu mít při sexu problémy?? A jaký? Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Listopad 2008, 17:37:27 »

Tu předkožku jsi měl zarostlou, protože jsi neonanoval od dětství... TO je ten problém...

Monny, user8: ne, nebývá to tak nikdy... panna je holka, která neměla pohlavní styk... takže je uplně jedno, co si udělá s blánou, prostě je panna, i kdyby si to 50x protrhla vysavačem... proto říkam, že jsem to vůbec nepochopil, že to nikdy nedělala a neni panna... protože to je absolutní kravina Úsměv
Zaznamenáno

user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Listopad 2008, 18:16:24 »

Tu předkožku jsi měl zarostlou, protože jsi neonanoval od dětství... TO je ten problém...

Monny, user8: ne, nebývá to tak nikdy... panna je holka, která neměla pohlavní styk... takže je uplně jedno, co si udělá s blánou, prostě je panna, i kdyby si to 50x protrhla vysavačem... proto říkam, že jsem to vůbec nepochopil, že to nikdy nedělala a neni panna... protože to je absolutní kravina Úsměv
Takže mi chceš říct, že když ji vyprstím bude pořád panna???  Super! hmm tak já sem myslel, že panenství se ztrácí při protržení blány, nu tak díky za ujasnění ...
Zaznamenáno
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Listopad 2008, 18:23:22 »

 Když si ho ve dvanácti letech vyhoníš, tak seš taky panic... Mrkající Smějící se
Zaznamenáno

gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Listopad 2008, 18:25:07 »

Takže mi chceš říct, že když ji vyprstím bude pořád panna???  Super! hmm tak já sem myslel, že panenství se ztrácí při protržení blány, nu tak díky za ujasnění ...
Každý to bere trochu jinak.

Zkus delší předehru, aby byla uvolněná.  Můžeš zkusit i ten lubrikant jak jsi napsal, a třeba jí dej ještě nějaký polštářek pod zadek, popř. zkuste jinou polohu. Tak ať se daří  Mrkající
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Listopad 2008, 20:07:05 »

Panenství a panictví je pocit Nápad
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Listopad 2008, 20:12:55 »

Panenství a panictví je pocit Nápad
Ano, to je jen velmi rozšířený omyl... o žádnej "pocit" se nejedá... panic je muž, který neměl pohlavní styk, panna je žena, která neměla pohlavní styk... VUBEC NIC JINYHO V TOM UZ NEHLEDEJTE...
Zaznamenáno

user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Listopad 2008, 20:47:30 »

Panenství a panictví je pocit Nápad
Ano, to je jen velmi rozšířený omyl... o žádnej "pocit" se nejedá... panic je muž, který neměl pohlavní styk, panna je žena, která neměla pohlavní styk... VUBEC NIC JINYHO V TOM UZ NEHLEDEJTE...
No tak myslím, že na daný problém je tu odpovědí dost a nic víc se vymyslet nedá ... My se budem snažit co to pude a jestli to tu modi nezamknou, dám vám tu vědět až se to povede (možná si počkáte i nějaký ten rok  Úsměv )
Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 19. Listopad 2008, 01:05:25 »

Panenství a panictví je pocit Nápad
Ano, to je jen velmi rozšířený omyl... o žádnej "pocit" se nejedá... panic je muž, který neměl pohlavní styk, panna je žena, která neměla pohlavní styk... VUBEC NIC JINYHO V TOM UZ NEHLEDEJTE...

Myslím, že P1R3K to myslel dobře, akorát to napsal tak, že se to dá pochopit všelijak.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 20. Listopad 2008, 00:09:28 »

user8: Chce to čas. Asi tě nepotěšim, když ti řeknu, že někde tady poletuje můj topic, kde se píše skoro to samé, co tady. Je to vlastně už půl roku a pořád to není ideální. Ze svých zkušeností s tímhle palčivým problémem bych doporučil tohle:
* ŽÁDNÉ pokusy o sex, dokud není maximálně vzrušená
* komunikace a respektování toho, jak se cítí
* odbourávání ostychu (začít třeba u toho, že nebudete mít na mazlení zhasnuto a nebudete oblečení)

Na začátku bych se hádal, že je problém u ní. Nakonec se ukázalo, že tam skutečně byl, ale způsoboval sem ho z části já. Prostě sem na ní šel moc rychle (což bylo ovšem moooooooooooc pomalu pro -skoro- každého chlapa). Já sem pod pojmem pomalu rozuměl týdny. Ona měsíce. Když se ti začne dařit rukou, tak nepokračuj dál. Užívej si, že ti to jde. A dej jí čas. Zkus jí to dělat rukou a striktně dodržuj, že s pokusem o sex musí začít ona. Třeba jí ani nenapadne, že by mohla začít taky ona. A bude se vyptávat, co se děje, že nechceš (= o nic se nepokoušíš) a ty jí s klidem řekneš, že jestli chce, tak ať klidně začne S jazykem Třeba jí to uklidní, když uvidí, že to může záležet na ní Mrkající

Ono, nalijme si čistého vína, kdyby ti to bylo jedno (tak jak jí říkáš) a nenervoval bys, tak sem nepíšeš. A ona to pozná. (ženský na tyhle věci maji nějakou část mozku, co chlapum chybí a mají místo ní logický myšlení)... a to na uvolnění moc nepřidá.

Jo a (asi je to jasné, ale i tak) dávej jí najevo, že jí chceš. A chovej se tak nějak... neovladatelně. Nejhorší co může bejt je "tak co, miláčku, pokusíme se? | Já nevím | Nebo to necháme raději na zítra?" ... to to nevyjde na 100% xD

Snad ti to trochu pomůže....
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 20. Listopad 2008, 00:47:33 »

to s těmi částmi mozku je blbost, ale jinak hezký Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 20. Listopad 2008, 15:33:19 »

to s těmi částmi mozku je blbost, ale jinak hezký Úsměv
To byl pokus o vtip xD
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Prosinec 2008, 21:03:18 »

Takže vám tu ještě napíšu, když jsem to slíbil ...:

Zkoušel jsem všechno co jste mi tu napsali (lubri gel jsem chtěl nechat jako poslední možnost) ... A pořád nic. Tak jsem koupil gel, přítelkyně souhlasila (byla ráda, že se snažím) a pánové jako pomásle!! Všechno co jste mi radili bylo samozřejmě dobře ale ,,jeli jsme na sucho,, ... Takže už jsme to konečně překonali, přítelkyně se zbavila panenství a je nám HEJ  Smějící se ...
Pro ostatní, kteří mají podobný problém: nestydte se koupit lubrikační gel, je to normální a v posteli vám to rozhodně vadit nebude, naopak je to hooodně příjemné  Mrkající
Jen jsem měl trošičku problém, že sem byl brzo (cca 2min, ikdyž to přítelkyni stačilo) ... ale to už musím cvičit sám a časem se to snad zlepší

Tak díky a sexu zdar  S jazykem
Zaznamenáno
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 14. Prosinec 2008, 22:05:44 »

Vždycky mám o kousek lepší náladu, když vidim, že někdo vyřešil svůj problém a je happy. Tak hodně štěstí...
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 14. Prosinec 2008, 22:26:31 »

Super ! Úsměv Hlavně že je vyřešeno.

Přítelkyni bohužel gel nevyhovoval - nějak jí to pálilo nebo co - asi slabá alergická reakce, takže tohle jsme nemohli. Ale taky to šlo, časem.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ardnocz
Host
« Odpověď #23 kdy: 15. Prosinec 2008, 15:13:41 »

Jen jsem měl trošičku problém, že sem byl brzo (cca 2min, ikdyž to přítelkyni stačilo) ... ale to už musím cvičit sám a časem se to snad zlepší

časem bych doporušil, pokud přítelkyně není proti, můžeš ji ze začátku dopřávat orální sex (samozřejmě ne 10s, trošku víc). Z mích zkušeností pak stačí cca 20-30s a slečna už přede (=orgasmus). Uznávám, že to není univerzální na všechny, ale takto to jde také řešit, jelikož hlavně díky nepravidelnosti nedosahuju dlouhých časů podobně jako ty  Mrkající
Zaznamenáno
user8

Karma: 0
Příspěvků: 11


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 15. Prosinec 2008, 16:12:38 »

...
Přítelkyni bohužel gel nevyhovoval - nějak jí to pálilo nebo co - asi slabá alergická reakce, takže tohle jsme nemohli. Ale taky to šlo, časem.
- Jestli mohu doporučit, tak my jsme měli tento: http://www.lekarna.cz/doer-medical-silk-30ml-lubrikacni-gel/  - je to fakt klasa, bez chutě, bez aroma, žádná reakce, nežmolkovatí, nezasychá a ráno je po něm krásně jemná pokožka (přítelkyně si ho chválila  Super! ) ...

časem bych doporušil, pokud přítelkyně není proti, můžeš ji ze začátku dopřávat orální sex ...
- Orálek provádíme oba a oboum nám to vyhovuje  Super!  Andílek
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS