Problém se spolužačkou

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:08:13

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Problém se spolužačkou
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Problém se spolužačkou  (Přečteno 8242 krát)
Pharellon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« kdy: 15. Červen 2009, 18:35:23 »

Ahoj, potřeboval bych poradit. Chodím třetím rokem na střední školu ale teprve před pár měsíci jsem začal chodit s mojí spolužačkou, se kterou jsem byl takové dva roky dobrý kamarád. Po dobu mého vztahu s ní jsme to (teď to bude znít asi divně) před téměř celou třídou tajili, a nechtěli jsme nikomu nic říct, protože jsme si mysleli... že ne každej musí o nás vědět všechno.

Ale problém nastal minulý týden, kdy jsme se znenadání rozešli (z její strany) - důvod byl prý že už mě bere zase jako takovýho toho kamaráda se kterým chodila dřív do třídy. Já to do dnes nechápu, protože jsme se ještě den předtím měli opravdu skvěle, bez jediného problému. Navíc když příští týden jedeme se třídou na týden do zahraničí k moři a pak jsou prázdniny.

Můj problém ale spočívá v tom, že mě za těch pár měsíců přirostla k srdci víc než kterákoliv a chtěl bych ji zpátky.

Díky za jakoukoliv radu a nerad bych se pročítal jen tunama příspěvků, ať se na spolužačku vykašlu. Věřte mi, tahle za to stojí...
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Červen 2009, 18:37:55 »

Já ti nevím, už si jí říkal, že ty to tak nebereš?A že být jí kamarádem ti ubližuje...?Jestli za to stojí.........Úsměv
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Červen 2009, 18:58:36 »

Jedete na vejlet, tak jí prostě sveď, klidně s alkoholem a doufej, že si řekne, že byla blbost se s tebou rozejít. A nebo mě napadá extrémnější varianta: sveď její kámošku, vyspi se s ní a uvidíme, jak bude žárlit...
Zaznamenáno

Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Červen 2009, 19:18:10 »

No já si myslím, že po tom by si u ní spíš hluboce klesnul...A jestli s ní chceš trvalejší vztah, podle mě jako holky blbej nápad.... Mrkající
Zaznamenáno
Pharellon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Červen 2009, 19:20:47 »

říkal jsem ji, že pro mě je furt něco víc a vrátit se zpátky do kamarádskýho vztahu by bylo prostě celý špatný... říkal jsem že bych to chtěl zkusit nějak napravit, ale ona nevidí způsob jakým by se to dalo napravit
teď je ve škole hodně smutná, přestávky tráví často venku nebo v šatně sama a s nikým si moc nepovídá a celý hodiny akorát prospí... říkal jsem si že by bylo asi lepší ji nechat chvíli vychladnout, alespoň tenhle tejden a protože v pátek jeden na ten vejlet, tak někdy během si zkusit s ní nějak promluvit, nebo něco prostě udělat, nechci to tak brzo vzdát
Zaznamenáno
Veruska



Karma: 2
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Červen 2009, 19:29:37 »

To zní chytře...a zdáš se být hodný kluk:) Moc držim palce ať ti to nějak dobře vyjde:-)a ono to VYJDE;)
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Červen 2009, 20:31:51 »

Verusko a já si zase myslím, že svést její kamarádku je dobrej způsob, jak ji může aspoň nahlodat. Nebo neskrývaně flirtovat s jinou spolužačkou.

Ona si sice bude myslet, že jí to děláš naschvál, aby žárlila a je pravda, že ty to děláš naschvál, ale ona o tobě začne zase přemýšlet:-) Verusko, ty mi bohužel příjdeš jako ženská, která žije v tom, jak je úžasný mít hodnýho kluka, ale v životě jsi s takovým nechodila a takový tě nepřitahuje, i když bys možná chtěla. Viz tvůj topic o děvkaři:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 15. Červen 2009, 21:00:42 »

Souhlasim s tebou Joei. Věruška je prostě idealistka. Netvrdim, že je to špatný. Jsem taky takovej. Vzpomínám si, jak jsem jednou radil někomu, aby dívku překvapil s kytkou po vzoru americkejch seriálů a i sem to rozpitvával do detailu. Celý fórum mě vyhlásilo a s odstupem času se vůbec nedivim. Osobně zastávám teorii: "Při balení buď svině a di po ní, ale vztahu buď tím, kým jsi doopravdy." Kdo by řek, že přítelkyně, kterou miluju a nechci o ní nikdy přijít, byla původně jenom jednou z holek, na který jsem zkoušel svojí novou rutinu.
Zaznamenáno

king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Červen 2009, 21:17:17 »

Veruska zastává názor, o kterém si všechny holky opravdu myslí, že funguje... Holky přece nechtějí ty blbý drsňáky, chtějí ty hodný kluky... Jenomže si nemůžou pomoct a ti badass je prostě přitahují...
Jestli ji necháš vychladnout, tak o ni příjdeš... To ti říkám... Nebuď dolejza, nebuď needy ani nic podobnýho... Ale přesto s ní buď v kontaktu a trochu jako drzoun a trochu jako alfa (ale hlavně proboha nenuceně, nesmíš být needy jinak by to šlo celý do háje) se chovej tak jako kdybyste se nerozešli (ale neříkej to nahlas, jenom se tak chovej)... Vymysli program, kterej ji donutí o tobě přemýšlet (série 2-3 "rande" na který nezapomene), ale chovej se tak, aby věděla, že pro tebe není jediná alternativa (že bys byl schopný sbalit i jiný holky - nebal je, ale bav se s nima přirozeně... ten podprahovej signál si cestu najde)... A pak jí oznam (přesvědčený o úspěchu), že spolu budete chodit a že ty v tom vidíš budoucnost... A pak nastanou dvě možné varianty:
a) když to uděláš správně a "překecáš ji" tak, aby to sama chtěla, tak už se jí pak hezkou chvíli nezbavíš
b) bude to skřípat, buďto tě pošle do háje ona nebo to potom udělej ty protože by to nejspíš nemělo cenu a žádná jiná varianta by taky k cíli nevedla
Sám zvaž, jestli si možné výsledky vezmeš na triko a jestli ti za to stojí... ale tohle je imho možná cesta...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 15. Červen 2009, 22:21:01 »

Popsal bys nám tu zhruba průběh jak se ti ji podařilo sbalit když jste byli 2 roky jenom kamarádi? Myslím že by to mohl bejt zajimavej report.

EDIT : Jinak taky bych razil cestu přirozeného bavení se s holkama než cíleného balení tak aby o tom ta tvoje věděla, to je moc okatý -> nebude to mít efekt.
« Poslední změna: 15. Červen 2009, 22:32:52 od Mr.LiWu » Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Pharellon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 16. Červen 2009, 06:06:10 »

Přišlo to z ničeho nic, začalo mě s ní bejt docela dobře, tak jsem se s ní bavil víc než s kýmkoliv, prakticky každou chvilku. Pak jsem se jí jednou zeptal jestli by mě nechtěla ukázat někdy po škole město, kde bydlí a ona souhlasila, tak jsme jeli se tam takhle projít a pokecat a dál už to přišlo samo.
Nevím ale jak bych s ní měl bejt nějak v kontaktu aniž bych za ní dolejzal.. teď se spolu nějak nebavíme, ale když já udělám první krok, tak budu já ten kdo dolejzá..
Zaznamenáno
Pharellon



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 10


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 16. Červen 2009, 21:01:39 »

Tak dneska mi od rozchodu poslala druhou SMS, se stejným smyslem a to že se mi omlouvá, že ji je líto jak moc mi ublížila a doufá, že se to zase všechno spraví.

Chvíli na to jsem ji zavolal, dal jsem na radu a dělal jsem jakoby nic, jako bychom se nerozešli a normálně jsme si povídali (pouze přes telefon) víc než hodinu - o blbostech, o škole, hřbitovech Úsměv a tak dále... teď už si se mnou začala psát sama i přes ICQ.
Chtěl bych vyzkoušet to co mi poradil king666, nejlíp na tom výletě. Začnu se chovat trochu víc nenuceně, vypadat že ji nepotřebuju a flirtovat s jinejma nejlíp před ní. Budem spolu víc jak tejden, tak jí za tu dobu někam u moře vezmu do města nebo večer se projít a pokusím se aby to bylo takový že na to jen tak nezapomene a začne o tom třeba přemejšlet.

Pokud máte nějaké další rady tak říkejte, fakt mi na tom záleží a díky všem ještě jednou za pomoc.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Červen 2009, 22:00:55 »

JJ, myslim, že je to OK postup, když to provedeš citlivě. Musíš se dostat do framu, kdy to tak budeš cítit. Nesmíš balit jiný holky a koukat, jestli se ona dívá. To pozná. Musíš sám sebe na chvíli přesvědčit, že to opravdu chceš a že jsi v pohodě Mrkající Pak to vyjde.

Verunka je přesně ten typ, co se mi z nic hotevírá kudla v kapse. Když za ní příjdeš pro radu ohledně "dívčího pohledu" (do doby, než bylo tohle fórum to byl jeden z mála způsobů, který logicky vypadal, že by mohl i fungovat) a ona ti řekne něco naprosto nepoužitelného, o čem má pocit, že by to na ní asi fungovalo, ale výsledek opačný Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Červen 2009, 23:06:19 »

Většina holek dá nějakou nepoužitelnou radu, nejenom Verunka.
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Červen 2009, 23:24:36 »

Náhodu moje FB byla celekem užitečná, co se týče rad Mrkající Ale to asi proto,ž e nebyla úplně normální mainstream holak S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Červen 2009, 22:38:51 »

Mne sa ta rada nebyt needy paci, pod to sa podpisujem. Lenze to, ze ste spolu kecali vyse hodiny a to ze napisala ze dufa ze sa to spravi by mozno nasvedcovalo ze ta chce naspat. Preto na vylete s inymi babami kecaj, to ano, ale vylozene na truc ich okato pred nou balit to nie. Nebud kurevnik... Skor na vylete pokracuj v tom co bolo cez telefon kecaj s nou o vselicom moznom, vas vztah nespominaj. A az na dalsi den vyletu jej povedz, ci by sa nesla pozriet po okoli a tam jej priprav nejaku peknu chvilku, skus pobozkat a uvidis co to vyda. Ak sa necha, mas ju spat. GL...
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS