Proč mi nemůže dát pokoj?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 09:24:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč mi nemůže dát pokoj?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Proč mi nemůže dát pokoj?  (Přečteno 5990 krát)
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« kdy: 04. Prosinec 2009, 21:29:40 »

Zdravím,
Po měsíci,co jsem sem naposledy psal ,sem tady zase a zase s něčím,s čím si nevím rady.Před nějakou dobou jsem chodil s jednou holkou ze školy,potkali sme se na našem školním plese a rozuměli sme si a já si myslel,že ona bude ta pravá.Když to tak vezmu,byla to moje první láska,se kterou sem nasbíral nějaké ty zkušenosti a byl sem za to rád,jenže po nějaké době mě zklamala i když byla věrná,tak sem to skončil,nehledě na to, že o mě po škole kolovaly různý pomluvy,které měli být jako z úst dotyčné,takže sme se spolu ani nebavili a nevšímali sme si sebe.Jenže rok se s rokem sešel a ona si mě zase chtěla získat zpátky,tak sme si všechno vyřikali ona mi řekla,že stejné pomluvy se donesly i k ní,jakože z mé strany(po čase se ale ukázalo, kdo ty pomluvy rozšiřoval),a šli sme dál.Obvykle 2 šance nedávám,ale myslel sem si,že se skutečně polepšila,tak sem jí tu šanci dal.Jenže zase mě zklamala a ještě ze sebe dělala chudinku, a já si řek, že když to zkusí po třetí,nebudu s ní mít slitování a pošlu jí někam.A teď po nějaké době mi kamarád řekl,že mu psala a k mému velkému překvapení,protože sem si myslel,že už jí to přešlo a i já na ní zapoměl,tak mu napsala jen kvůli tomu,aby se ho ptala,jak se mám,jestli někoho nemám, proč jí tak nenávidim(to je silný slovo a já bych ho nikdy nepoužil,jen prostě ztratila mou důvěru...)a že mě má pořád celou tu dobu ráda a jestli by se za ní u mě nepřimluvil a nepromluvil by si se mnou...Ten velkej rozhovor,při kterém se dozvím od kamaráda všechny podrobnosti,je zítra...

Tak a teď můj problém: Dotyčnou sem měl opravdu rád a opravdu mě ranila,a k mý blbosti,ne jednou...A i když mému kamarádovi řiká, jak mě má celou dobu ráda a on jí brání a nabádá mě k tomu,abych to zkusil ještě jednou,tak mě napadá jen jedno-Proč mi nemůže dát pokoj a jít dál?-připadá mi to jako by prostě tyhle období byly něco jako menstruace,vždycky po nějaký  době se se mnou dá dohromady,já blbec na to naivně kejvnu a po nějaký době jí to omrzí,zklame mě a já sem z toho hotovej. Nevím proč nerozumí tomu,aby už mě nechala být...Jak jí to mám říct tak,aby to pochopila?Popřípadě, co bych podle vás měl dělat?Další šanci bych jí fakt nechtěl dávat,i když nemůžu říct,že bych jí pořád neměl rád,dalo by se říct,že jí i lituju,i když mýmu kamarádovi furt rve do hlavy,jak mě má ráda...Není to zase jenom hra?

                                     Díky za rady

PS:Pokud se najdou v textu pravopisný chyby,omlouvám se za ně,píšu to narychlo Super!
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 04. Prosinec 2009, 22:33:32 »

Myslím, že si na hraně : "Líbí se mi / ublížila mi", tady bych jen chtěl zdůraznit, že si musíš sám zvolit co je pro tebe lepší (trpět a být pomlouvaný a nebo si najít jinou, lepší)
Když to čtu, osobně po těch drbech bych už na to náladu neměl, proč taky? Ona tě nemá co drbat a manipulovat v její prospěch, nenech se. Tohle holky dělají.
pokud víš o nějakých jiných holkách, soustřeď pozornost tam. Tahle ti už moc klidu nepřinese. Ukaž jí, že máš jinou, myslim, že tohle by jí dostalo a dala by ti vytoužený "pokoj".
Zaznamenáno
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Prosinec 2009, 23:02:33 »

Myslim,že máš pravdu.Sice mě nepomlouvala ona,ale někdo jinej,kterej pomlouval mě,a čekal,aby se to ke mě dostalo,jako že mě pomlouvala ona a pak pomlouval zase jí a čekal,že se to dostane k ní,aby si myslela,že jí pomlouvám já-to je zamotaný Kroutící očima .Toho,kdo šířil ty pomluvy sem si našel a vyříkali sme si to.Takže my osobně sme se nepomlouvali.Ale přesto máš pravdu,proč bych se měl držet něčeho,co mě několikrát zklamalo? Jenže,když na mě pořád kamarádovi pějě ody,tak co vlastně čeká?Každopádně já s ní těžko budu komunikovat,zítra mi to bude kamarád všechno vyprávět,tak sem zvědavej a podle toho se nějak zařídim,on jí bude zprostředkovávat mojí odpověď,protože ona sama se mi bojí podívat do očí,asi ví,že má proč... 8)DĚKUJU TI ,ale raďte dál,víc hlav,víc ví Úsměv a mě zajímá co nejvíc rad.dík Úsměv
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Prosinec 2009, 23:25:48 »

Příjde mi jakože se nemá kam vrtnout, tak se vrací zpět a najednou jsi jí dobrý. Popř. když by měla někoho nového šla by radějí s ním. Ale kdo ví, třeba to myslí upřímně...

Každopádně ty píšeš, že jí nechceš. V tom případě bych jí vůbec neřešil a jednoduše na ni prděl.
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 05. Prosinec 2009, 12:17:14 »

- Je otázkou čím tě zklamala, jestli to bylo něco tak závažnýho že jsi ztratil její důvěru a ona ti to nedokázala nějak vysvětlit a omluvit se za to, šel bych dál bez toho aby jsem to řešil... Zkus se vžít do její situace a promysli si jak bys reagoval, každá mince má dvě strany, takže nejrozumnější věc co můžeš udělat, je se s ní sejít a všechno si narovinu vyříkat. Řekni jí, že tě zklamala a proč, řekni jí jakej z toho máš pocit a počkej na její reakci... Pokud s ní chceš mít vztah, musíte k sobě být upřímní, nic tím, že si navzájem vyklopíte pravdu neztratíš a aspoň budeš vědět na čem jste... Úsměv
Zaznamenáno

life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 05. Prosinec 2009, 13:22:38 »

->Rua:Právě,že to sem si taky myslel,ale co když to myslí fakt upřímně...Spíš nechci bejt znovu zklamanej,když se nezmění a zase to bude jen hra...

->Isilwen:No právě u ní s omluvama v tý počáteční fázi,kdy mám navrch,není problém to se umí jenom omlouvat.A právě nejlepší,jak říkáš je se s ní vidět a všechno si to vyříkat,jenže minule to přesně takhle bylo,minule sem byl přesvědčen o tom,že jí řeknu, ať mě nechá a jde si svou cestou,jenže ona mi žačala z ničeho nic říkat,že chce být jenom se mnou a jak mě strašně miluje,pak sem z ničehonic dostal pusu,no a já sem povolil no...Takže to taky moc nemužu brát za bernou minci,taky to minule vypadalo už fakt opravdově a upřímě a co z toho vzniklo..Předminule byla záminka k rozchodu,to,že nedokázala být tolerantní k našemu času a tak se mi natruc,nějakou dobu neozývala a já jí viděl, jak chodí po škole s největším bl.em,na to sem neměl a poslal jí k šípku,i když sem věděl,že je to jen její kamarád...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 05. Prosinec 2009, 14:16:15 »

Předminule byla záminka k rozchodu,to,že nedokázala být tolerantní k našemu času a tak se mi natruc,nějakou dobu neozývala a já jí viděl, jak chodí po škole s největším bl.em,na to sem neměl a poslal jí k šípku,i když sem věděl,že je to jen její kamarád...
No offense, ale to mi přijde jako dost primitivní důvod k rozchodu Mrkající Ale každému co jeho jest...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 05. Prosinec 2009, 14:44:33 »

->Avarang3r :No to ti možná tak příjde,ale zapoměl sem napsat,že když sem jí psal ten den na zkoušku,kdy se uvidíme,tak mi neodpovídala a chovala se jako ..... a ještě ze sebe dělala chudinku...  .To je pro mě dost velkej důvod k rozchodu,sem chlap a nenechám si přece od holky házet bláto na hlavu,mám přece svojí čest... Super!

Každopádně za vaše dosavadní názory děkuju a teď si to du vyslechnout od kámoše,jak to teda s ní je...Pak sem hodim info,jak to dopadlo Super!
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 05. Prosinec 2009, 22:41:38 »

Nebudu soudit tu holku, možná tě má fakt ráda, možná si i trochu vymýšlí a podlejzá tě.

Ale tobě by mohlo pomoct zkusit nějakou jinou holku. Trochu ti to vyčistí myšlenky, poznáš v čem je rozdíl...a když se potom třeba rozejdete (nepředvídám, bývá to tak), tak zjistíš co ti dala ta první a třeba se k ní ještě vrátíš.
Vypadá to, že jseš mladej, nezkušenej, tak sbírej zkušenosti. To ti pomůže víc než řešení problémů.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 06. Prosinec 2009, 12:57:29 »

Petanx :  Potlesk  Úsměv

Rozhodně se z toho nestresuj, uvidíš co ti kamarád řekne, ale taky bych mu nevěřil na 100% => jistě znáš milostný-trojúhelníky.. Mrkající
Typuju, že ti bude tak 16-17 (?!) a v tomhle věku ty holky opravdu neví, co chtějí.
Takže no stress a soustřeď svojí pozornost na jiné holky, jak už zmínil petanx.
Zaznamenáno
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 06. Prosinec 2009, 16:18:15 »

Tak včera sem to vyřešil,kamoš mi to všechno řek a nelhal,narozdíl od ní 100% vim,že by mě nepodrazil a on byl vždycky ten,co mi řikal,abych se na ní vykašlal,že to nemá v hlavě srovnaný... a pak sme za ní jeli,a opravdu je pořád stejná,nic se nezměnilo.Popovídali sme si a já jí po čase řekl,že mám vyhlídlou jednu slečnu na které mi záleží a že by bylo pro nás oba dobré,abychom už si dali od sebe pohov,že už od sebe nemáme co čekat.Myslel sem si,že si popřejem štěstí a pujdem si po svym,ale opět mě nezklamala,začala mi nadávat a předvedla nám hysterickou scénu...Takže tuhle už nikdy...S kamarádem sme to potom nemohli rozdejchat a nevěřili sme, že je tohle vůbec možný.

->Barzini de Tutto a Petanx:No a jinak je pravda,že moc zkušeností nemám na to, že mi je 19,tak ještě sem neměl vážnej vztah...Neměl sem moc štěstí na holky,vždycky, když to na nějakou zkusim,tak to špatně dopadne a z holky se vyklube naprostá káča.Teď se mi líbí jedna holka z nižšího ročníku,ale nevim jestli to mám na ní zkusit,protože ty moje špatný zkušenosti moc sebedůvěry nepřidaj...
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 06. Prosinec 2009, 16:49:56 »

RE:
nezáleží na tom, kolik ti je (btw já na tom v 19ti nebyl líp, spíš hůř).

Máš objev? Máš na to! Neříkej že ne, zkus to, jseš kurňa chlap, ne? Buď dominantní a ono to půjde.
Zaznamenáno
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 06. Prosinec 2009, 17:02:30 »

Tak já teda něco zkusim,přečet sem hodně příruček a různejch článků na balení,ale ta praxe je někde úplně jinde...A jak bys začal ty?Nevim ani jak se jmenuje,vim jenom třídu,jenže jak to navlíknout,tak aby to vypadalo přirozeně?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Prosinec 2009, 20:19:43 »

Myslím, že lze praktikovat jakýkoli techniky jako na cizí holku.

Nebudu tě vodit za ručičku, však ty něco vymyslíš. Aspoň budeš mít větší radost z úspěchu
Zaznamenáno
life-saver

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 28


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 11. Prosinec 2009, 21:58:27 »

Dík za rady,každopádně to zkusim na více frontách a uvidim jaká se chytne. Super!
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS