Proč všechno musí začínat kluci?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 19:46:57

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Proč všechno musí začínat kluci?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk
Autor Téma: Proč všechno musí začínat kluci?  (Přečteno 36202 krát)
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Listopad 2007, 18:42:19 »

Ale ja vim na 100000% že ji chce, ale ja nevim proč, ale ja mam s timhle problem. Dost velky. Proste neumim kominikovat... na vsechno ptat se mi prijde blby (je mi 14 a nad otazkou jestli si rano muzu pustit komp premyslim pul hodiny jestli zeptat nebo nezeptat, vsechno si asi moc beru. Ja vim, ze mi to rodice dovoli, ale radsi budu pul hodiny premyslet jestli se zeptam...). Nedoporucujte mi cislo na doktora chocholouska ani na bohnice...
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Sabajka
Host
« Odpověď #26 kdy: 08. Listopad 2007, 18:48:38 »

Ale ja vim na 100000% že ji chce, ale ja nevim proč, ale ja mam s timhle problem. Dost velky. Proste neumim kominikovat... na vsechno ptat se mi prijde blby (je mi 14 a nad otazkou jestli si rano muzu pustit komp premyslim pul hodiny jestli zeptat nebo nezeptat, vsechno si asi moc beru. Ja vim, ze mi to rodice dovoli, ale radsi budu pul hodiny premyslet jestli se zeptam...). Nedoporucujte mi cislo na doktora chocholouska ani na bohnice...

To je v pohodě, toho nepotřebuješ Úsměv je to o věku Úsměv ale to postupem času taky zjistíš Úsměv jinak to není o komunikaci - spousta lidí taky dobře komunikuje, ale stojí jim v cestě ostýchavost Úsměv prostě využij okamžik - nemysli na následky a na nic okolo, jen to udělej.. a nepřemýšlej nad tím Úsměv když nad tím budeš moc myslet - budeš nacházet pro a proti a to je chyba - chlap se pozná dle činů nebo podle řečí (to postupem času taky zjistíš) - neboj se toho - nemáš co ztratit - ba naopak - můžeš jen získat - hmmmm ;-)
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 08. Listopad 2007, 18:51:09 »

2 EcLiPs3 : Šťastný Úplně mi připomínáš mě před rokem... jinak k tomu prvnímu polibku já měl štěstí, že jsem měl v tomhle dobrou holku, co se nestyděla, tak první krok vždycky udělala ona   Úsměv pak už to bylo všechno v pohodě  Mrkající mno přeju ti hodně štěstí a ať ti to vyjde
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 08. Listopad 2007, 18:54:01 »

ale prijde  mi to docela paradoxni ze maji vsechno zacinat kluci kdyz holky:
1)socialne inteligentnejsi
2)maji vetsi skusenosti
3)vice se vztahy a city zabyvaji a vic jim rozumi
4)maji mensi pravdepodobnost negativni reakce
...tak maji mnohem lepsi vychozi pozici neco zacit
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Sabajka
Host
« Odpověď #29 kdy: 08. Listopad 2007, 18:57:42 »

ale prijde  mi to docela paradoxni ze maji vsechno zacinat kluci kdyz holky:
1)socialne inteligentnejsi
2)maji vetsi skusenosti
3)vice se vztahy a city zabyvaji a vic jim rozumi
4)maji mensi pravdepodobnost negativni reakce
...tak maji mnohem lepsi vychozi pozici neco zacit
Vidíš a já znám kluky, kteří tohle co tu píšeš taky mají Úsměv nemusíte začínat první, jen my holky, potřebujeme vědět, že to myslíte vážně, že si neděláte legraci, máme z toho stejné obavy jak vy - záleží to na povaze, jestli to začne holka nebo kluk je pak  jedno - hlavně se k tomu jedna či druhá strana musí odhodlat - jinak budete ve věčném kruhu Mrkající Mrkající Mrkající Mrkající Vykřičník Vykřičník Vykřičník
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 08. Listopad 2007, 19:19:49 »

EcLiPs3  - Čéče vždyť jí nemusíš hned omlátit jazykem mandle tak, aby druhej den zůstala doma s podezřením na angínu Andílek Stačí jen tak letmo na rty třeba na rozloučenou. Nebo se spolu o něco vsaďte a jako výhru navrhni pusu. Ale na druhou stranu tě chápu a tyhle záseky dobře znám. Nedávno jsem byl jednou moc pěknou slečnou v sauně a jak jsme tam tak seděli, sami dva jen tak pod prostěradlem, jak nás bůh stvořil, tak jsem se jen potil a potil a z toho horka to zřejmě nebylo...
Zaznamenáno
Sabajka
Host
« Odpověď #31 kdy: 08. Listopad 2007, 19:25:31 »

Ejavascript:void(0);
ŠťastnýcLiPs3 
- Čéče vždyť jí nemusíš hned omlátit jazykem mandle tak, aby druhej den zůstala doma s podezřením na angínu Andílek Stačí jen tak letmo na rty třeba na rozloučenou. Nebo se spolu o něco vsaďte a jako výhru navrhni pusu. Ale na druhou stranu tě chápu a tyhle záseky dobře znám. Nedávno jsem byl jednou moc pěknou slečnou v sauně a jak jsme tam tak seděli, sami dva jen tak pod prostěradlem, jak nás bůh stvořil, tak jsem se jen potil a potil a z toho horka to zřejmě nebylo...

No tak v sauně je něco jiného, když ta slečna je nahá a nemá zachumlané packy v bundě Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se jinak sauna zajímavé místo, no a vy jste tam určitě jen seděli a nic ani jeden neudělal - že??? dostanete na zadek - oba!!!! Šťastný Šťastný Šťastný
Zaznamenáno
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 08. Listopad 2007, 19:34:13 »

No jo no, já než stihl zareagovat na její obnažené lejtko, tak se k nám nahrnula nějaká rodinka a bylo po ptákách  Znepokojený Takže jsem se raději šel schladit studenou vodou. Každopádně saunu na tyto příležitosti vřele doporučuju.
Zaznamenáno
Sabajka
Host
« Odpověď #33 kdy: 08. Listopad 2007, 19:36:28 »

No jo no, já než stihl zareagovat na její obnažené lejtko, tak se k nám nahrnula nějaká rodinka a bylo po ptákách  Znepokojený Takže jsem se raději šel schladit studenou vodou. Každopádně saunu na tyto příležitosti vřele doporučuju.

Já ti dám obnažené lýtko Úsměv aha takže šup do sauny a pak do studené sprchy Úsměv
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 09. Listopad 2007, 03:38:20 »

prostě jsem chtěla políbil kluka - byli jsme spolu,ale ani jeden se k tomu polibku neměl - ale chtěli jsme ho oba - po několika okamžicích jsem si řekla, že nemám co ztratit a políbila jsem ho Úsměv
Jsi hotovej poklad. Nemen navyky Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 09. Listopad 2007, 09:22:22 »

Vidíš a já znám kluky, kteří tohle co tu píšeš taky mají Úsměv nemusíte začínat první, jen my holky, potřebujeme vědět, že to myslíte vážně, že si neděláte legraci, máme z toho stejné obavy jak vy - záleží to na povaze, jestli to začne holka nebo kluk je pak  jedno - hlavně se k tomu jedna či druhá strana musí odhodlat - jinak budete ve věčném kruhu Mrkající Mrkající Mrkající Mrkající Vykřičník Vykřičník Vykřičník

- to je ale debilni, kdyz to myslim vazne tak me holka nechce protoze sem moc obscesivni jako nejaky psychopad z kriminalky
- naopak kdyz to nemyslim az tak vazne (proste chci jen tak neco skusit) tak me nechce ze to nemyslim vazne
...jezis tak jak se mam vlastne chovat?... dokazu si autovsugerovat kde co..ale musim vedet co mam citit Úsměv
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Sabajka
Host
« Odpověď #36 kdy: 09. Listopad 2007, 11:49:56 »

Tak to si pak ztracený Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se jako na tohle ti asi nemám co víc dodat Úsměv "musím vědět, co mám cítit" Podivený Podivený Podivený To je jak nějaký návod - ciť, co cítíš a nechtěj po nás rady na tvé city Úsměv vždyť to musíš vědět ty sám Úsměv až Tě nějaká slečna/dáma/žena okouzlí a budeš jí chtít víc než na sex, určitě si vymyslíš cestu, jak jí dát polibek atd - zapoj fantazii chlape - máte jí stejně tak rozmanitou jako my ženský Mrkající Mrkající Mrkající Mrkající Mrkající Mrkající Andílek
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 09. Listopad 2007, 12:59:19 »

Sabajka: Málo 0254 znáš. Fantazii sice má - na rozdávání.

"ciť, co cítíš a nechtěj po nás rady na tvé city Úsměv vždyť to musíš vědět ty sám" - funguje to jinak Mrkající

Když je kluk zamilovanej, tak nesmí dělat pro tu holku všechno, jinak spadne do kategorie "seš moc hodnej", nesmí moc otálet, jinak spadne do kategorie "kamarád" - prostě dělat věci podle toho jak to cítíš je sice fajn a jde to, ale dopadne to tak, že skončíš tady a píšeš topic "Proč nemůžu dělat věci tak jak je cítím:?:" Úsměv

Mimochodem včera slečna povídala něco o tom, ja kje hezké, že ve vztahu všechno tak nějak vyplyne - první pusa, vodění za ruku, prostě všechno. A když se nad tim tak zorplývala, tak už sem to nevydržel a vyvedl sem jí z omylu Úsměv A řek sem jí skutečnou a nahou pravdu -  a to, že všechno odedře kluk - první pusu, první chycení za ruku, první pozvání na rande. Vy razí na rande a už od začátku se potí, kdy už jí má dát tu pusu, aby něco nepokazil. A když se odhodlá, tak to slečna bere tak, že "to krásně vyplynulo ze situace" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sabajka
Host
« Odpověď #38 kdy: 09. Listopad 2007, 13:05:22 »

A řek sem jí skutečnou a nahou pravdu -  a to, že všechno odedře kluk - první pusu, první chycení za ruku, první pozvání na rande. Vy razí na rande a už od začátku se potí, kdy už jí má dát tu pusu, aby něco nepokazil To teda není pravda Úsměv tak holý příklad ( z osobního života) - první pusu jsem příteli dalá já (hááhááá Šťastný Šťastný Šťastný) - první chycení - no taky já (ne, že on, ale já ) Smějící se Smějící se Smějící se no a pozvání na rande - to bylo obojetný Úsměv no a s tou pusou - aby nic nezkazil - a my jsme v pohodě?! Andílek Andílek nééé my máme ještě větší strach, abychom vypadaly před vámi stále dobře, abychom náhodou něco nezkazily a nedaly vám špatně pusu Úsměv) takže žádné vyplynutí ze situace - prostě strach na obou stranách Úsměv Smějící se Smějící se
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 09. Listopad 2007, 13:43:06 »

Dát "špatně" pusu? Jako třeba netrefit se a dát pusu místo na pusu na koleno? Kroutící očima Já si teda nedokážu představit, jak by mě mohla holka dát "špatně" pusu Smějící se
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Sabajka
Host
« Odpověď #40 kdy: 09. Listopad 2007, 13:47:37 »

2 hustejdym:Fakt ne?! No tak rozmýšlení se - jestli - mý být první polibek vášnivý - tím způsobem tedy i náležitě s použitím jazýčku, nebo prostě jen dotek rtů, nebo polootevřené rty nebo zcela otevřená pusa a pak pokud si tedy jeden vyberem - tak bude se mu to líbit? nebude si o mě myslet bůhvíco, když se na něj tak vrhnu? Jak to má asi rád on? Má mě on políbit první?! atd atd. Mrkající Mrkající Mrkající Mrkající
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 09. Listopad 2007, 14:11:18 »

ja myslel, ze mluvime o prvni puse, ne prvnim francouzaku Provokatér
proc by ses mela na kluka vrhat? da se to prece udelat decentne....
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 09. Listopad 2007, 14:12:02 »

nebude si o mě myslet bůhvíco, když se na něj tak vrhnu?

tohle slycham furt...holky maj strach aby si o NICH nekdo neco nemyslel (ne vsechny) kdyz se budou snazit i ony v tom baleni. balily me zatim z vlastni iniciativy jen 2 holky, ani jendu z nich sem nechtel ale rozhodne sem si o nich nic zlyho nemyslel. krom toho je to takovy [egoisticky; extremizovany]=[mysli jen na to jak bude vypadat, radsi bych resil jak to bude tomu dotycnymu vadit/nevadit; jak uz tu nekdo pred nedavnem napsal: nikdo z nas nemuze popirat sexualitu ptze se nemnozime delanim ani pucenim takze bat se toho ze jeden clovek projevuje prizen nekomu jinemu neni na miste]

ano zalezi i na provedeni ale pokud zvolis nakou umirnenou formu polibku tak si o tobe stezi nekdo bude myslet neco spatnyho .. pokud to ovsem nebude behem nevhodny situace jako treba na pohrbu. navic z obycejnyho polibeni na rty se da prejit na vyssi uroven v klidku a je pri tom cas prijit na to esi to tomu druhymu bude nebo nebude vadit
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 09. Listopad 2007, 14:13:50 »

Presne jak napsal gaz. Kdyby se na me holka vrhla a hned mi nacpala jazyk az do krku tak bych si nepochybne pomyslel neco neprilis lichotiveho Úsměv
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Sabajka
Host
« Odpověď #44 kdy: 09. Listopad 2007, 14:27:50 »

Ty techniky líbání nebyly z mé hlavy, ale bylo to bráno všeobecně - neb znám - některé holky, které prostě začaly prvním polibkem francouzským Úsměv tak sama nevím.. (záležet na mě - nikdy mu jazyk do "chřtánu" při prvním polibku strkat nebudu) Andílek Andílek Andílek
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 09. Listopad 2007, 15:28:33 »

Sabajka: Ach jo, zas se tu objevila vyjímka a narušuje mi tu koncept Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 09. Listopad 2007, 16:31:02 »

jsem uplne v te same situaci a mám holku která se knicemu jako prvni neodhodlá a já jsem na tom stejne jako ty taky mám strach..... ale rekl jsem si a dost budu to odkládat budu litovat a bic ztoho nebude tak jsem ji jednoho krásneho vecera proste tu pusu a dal a bylo Mrkající povedlo se a jsem stastnej ted uz jenom premyslim co ji koupim na vánoce Kroutící očima
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 09. Listopad 2007, 17:08:18 »

Tak to si pak ztracený Smějící se Smějící se Smějící se Smějící se jako na tohle ti asi nemám co víc dodat Úsměv "musím vědět, co mám cítit" Podivený Podivený Podivený To je jak nějaký návod - ciť, co cítíš a nechtěj po nás rady na tvé city Úsměv vždyť to musíš vědět ty sám Úsměv až Tě nějaká slečna/dáma/žena okouzlí a budeš jí chtít víc než na sex, určitě si vymyslíš cestu, jak jí dát polibek atd - zapoj fantazii chlape - máte jí stejně tak rozmanitou jako my ženský Mrkající Mrkající Mrkající Mrkající Mrkající Mrkající Andílek

Moje prirozenost byla takova -> chci jednu holku, tu nejak nahodne poznam, za par let zjistim ze ji opravdu chci, a pak za par let ji nejak presvedcim ze me ma chtit i ona.
Jenomze to nefungovalo, a podle vseho co sem se po tomto zklamani dozvedle to fungovat ani v principu nema.
Tzn. kdyz se tedy nemuzu chovat priroznen (protze to nevede k vysledku , moje prirozenost je spatna) tak potrebuju poradne do detailu pochopit co si mam teda vstipit za chovani idealy city a kde co, ktere tyhlety spatne (nefunkci) nahradi.

tzn. až Tě nějaká slečna/dáma/žena okouzlí a budeš jí chtít víc než na sex byla ta vychozi situace a určitě si vymyslíš cestu byl ten vychozi omil.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 09. Listopad 2007, 17:18:09 »

ale rekl jsem si a dost budu to odkládat budu litovat a bic ztoho nebude tak jsem ji jednoho krásneho vecera proste tu pusu a dal a bylo Mrkající
Na to se chystam ted taky... je nevim, jestli ji tu pusu mam dat na uvitanou nebo az se budeme loucit Kroutící očima
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Sabajka
Host
« Odpověď #49 kdy: 09. Listopad 2007, 17:48:19 »

2 Avaranger:Pardon Velmi smutný Velmi smutný Velmi smutný


2 0254: Stavíš na jednom nepovedeném výsledku, nebo jich bylo více? Úsměv Ale každý člověk by se měl chovat přirozeně, aspoň ve směru tom být sám sebou a neměnit se kvůlu druhém, můžeš se přizpůsobit Úsměv ale neměnit se, prosím ;-) To jak píšeš o tom, že za pár let zjistíš atd, zkus to zjistit dřív, tohle časové rozpětí je přeci jen trochu široké, ale jinak, když to fungovat ani v principu nemá Úsměv tak jak by sis to zkusil představit ty, tak aby to princip mělo...
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3 4  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS