Prosba o pomoc v zoufalé situaci

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 20:47:29

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prosba o pomoc v zoufalé situaci
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Prosba o pomoc v zoufalé situaci  (Přečteno 11677 krát)
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« kdy: 20. Leden 2009, 17:43:18 »

Ahoj všichni.
Vzhledem k tomu, že mě má neschopnost navázat vztah a z toho plynoucí samota začíná velice zmáhat a naplnovat temnými úvahami, chtěl bych vás, obzvláště vy, kteří jste z Opavy či okolí, požádat o to, jestli byste se nechtěli někdy v Opavě sejít a třeba provést nějakou společnou balící akci. Sice už jsem pročítal spoustu teoretických i praktických článků o balení a navazování vztahů s opačným pohlavím ale přesto jaksi nejsem schopen tyto reorie realizovat, nejsem schopen jít do toho osamotě protože mé sebevědomí už je po mnohých neúspěších značně otřeseno a bohužel neznám nikoho, kdo by do toho šel se mnou jelikož mí kolegové těmto druhům zábavy příliš nakloněni nejsou.
Tak vás tedy velice prosím o to, zdali byste byli ochotni mi v této věci pomoci
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Leden 2009, 18:59:52 »

Kdybys nebyl z takový ****** světa, tak bych se stavil. Ale je to přes celou republiku Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Leden 2009, 19:14:49 »

Tak alespon upřímně použij to slovo, které jsi chtěl na tom vynechaném místě použít.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Leden 2009, 19:46:52 »

Ne, nebudem přidělávat moderátorům práci, jeliž?
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Leden 2009, 21:39:26 »

No bohužel v Opavě jsem nikdy nebyl. Ale kdyby si byl ochoten si udělat 438 km zajížďku (vzdušnou čarou) tak bych s tebou někam zašel... Ale takhle ti můžu leda popřát hodně štěstí při hledání winga.
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Leden 2009, 21:46:49 »

IMHO není situace nikdy tak zoufalá jak vypadá. Zkus začít zlehka, třeba se jen ptej kolik je hodin, ani nemusíš zprvu pěkných holek, ale třeba babičky na zastávce...Nebo prohoď pár slov s prodavačkou...Pomalými krůčky k velkému vítězství a půjde to i bez winga. Ze zkušenosti dokud se toho strachu nezbavíš, wing ti nepomůže..Znám to když se snažím kámoše dokopat aby zašli za nějakou holkou a něco jí řekli..ti co se bojí to neudělaj ani když je hecuju
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
alka-n

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Leden 2009, 21:55:19 »

Jj, takovýhle lidi potřebujou od někoho slyšet "běž" a prostě pak půjde. Jistou psychickou podporu cítíš pak v tom, že je tam někdo, kdo ti rozumí a chce ti pomoct.

Petr M.: Kdybys vydržel tak do června-července a byl ochotný zajet kousek do Č. Těšína, tak bych si i udělal čas. Co jsem slyšel (a četl i tady na fóru), tak je to tam luxusní a je tam relativně veliká šance potkat budoucího mafiána  Smějící se.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Leden 2009, 22:02:27 »

Czesky Tzesszin bych ti nedoporučoval...Pakliže jsi z Prahy a mluvíš pražsky spíš tam dostneš přes papuli než sbalíš holku
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 20. Leden 2009, 22:13:06 »

Ani do Karvine bych byt s prazkym prizvukem mluvici clovek nejezdila...ostatne ani "kratke zobaky" to v Praze nemaji snadne.
Zaznamenáno
alka-n

Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 20. Leden 2009, 22:41:18 »

Pražsky naštěstí ještě nemluvim a Pražák ze mě asi hned tak nebude, pouze tady přežívám  Smějící se, ale je to komplikovanější nicméně kořeny vedou právě kamsi na česko-polskou hranici.
Zaznamenáno
Casanova



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 24. Leden 2009, 10:56:03 »

Situace vubec neni zoufala! Predstav si, ze bys tohle forum ani nenasel? Tak pak bys byl v haji:D Kolik je ti let?

Problem v baleni je to, ze se to nemuzes naucit jako praci v Excelu. Tady se musis spalit, dostat facku, ztrapnit se, nez se zlepsis. Takze i tve predpoklady, ze kdyz s nekym pujdes balit, tak ze se to zlepsi, jsou bohuzel mylne. Proste musis denne jit ven a nejak se to zacit ucit. Jeslti mas fakt problem navazovat kontakt s lidma, tak zacni u nejaky 90ti lety babky. Zeptej se ji na cas. Jdi do nakupniho strediska, tam se zeptej dalsi 80ti lety babky na cas a jestli neni nekde neco na sleve...a takhle proste postupuj. Hlave to ber takhle, ze lidi, ktery te vyfuckujou nejsou tebou nasrany, ale tvejma balicskejma schopnostma...ja i ted kdyz du s wingem balit, tak si dame vzdycky "blow out set" jentak pro prdel. Ber to jako hru. ZKUS dostat facku! Ono to je docela tezky. Proste se takhle dokopes k dokonalosti.

Taky se zkus zlepsovat v jinych castech tvyho zivota: prihlas se treba na latinskoamericky tance (tam bude hodne holek, kaaaazdaaa holka zere kluka kterej umi pekne tancovat). Prihlas se na Jogu - o5 hoooodne holek, malo kluku, navic je to zdravy. Tam tebe holky otevrou! Nebo kurzy vareni...
« Poslední změna: 24. Leden 2009, 10:59:07 od Casanova » Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 24. Leden 2009, 11:14:54 »

Stačí to jen nakousnout. Až zjistíš jaký přináší komunikace monstrozní výhody, budeš se pak zlepšovat sám a budeš po tom vysloveně toužit.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Leden 2009, 12:58:07 »

ZKUS dostat facku! Ono to je docela tezky.

No já bych věděl jak dostat facku docela jednoduše
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Leden 2009, 19:05:23 »

ZKUS dostat facku! Ono to je docela tezky.

No já bych věděl jak dostat facku docela jednoduše

Cílem ale není dostat facku, cílem je dosáhnout úspěchu přičemž za úspěch je považována ochota k seznámení od oslovené slečny.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 24. Leden 2009, 20:32:48 »

Když to budeš hrotit a snažit se zarputile jako buldok, tak to bude jako když zatneš svaly při odběru krve...  Kroutící očima (sice jsi to tu výslovně nezmínil, ale tu urputnost která přešla v beznaděj prostě z toho přístupu cítím, pokud se pletu tak mě oprav)
Schválně si někdy vyzkoušej trochu hravější přístup, to co Ti radá Cassanova má něco do sebe... nehledě na to, že "hravější" přístup je poměrně snadná cesta ke zvýšení sebevědomí (pokud to nevzdáš po 2 pokusech)... Hlavně se zbav "křeče"...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Casanova



Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 24. Leden 2009, 22:36:04 »

^^ Ano

Ja jsem nepsal ze cim vic facek dostanes, tim se vetsi frajer. To bylo receno jen obrazne. Ty chces aby za tebe nekdo odvedl tu tezsi praci a ty aby sis uzival s holkama, ale tak to nefunguje. Proste jdi ven a denne oslov nekolik lidi, s kamaradem nebo bez, jinak se nezlepsis. Pokud pujdes s nejakym kamaradem a on tu spinavou praci odvede za tebe, tak stejne nakonec sam budes tam kde ses. Jeslti to dobre chapu, tak ty nechces bejt "nej balic na svete", ale chces dlouhodoby vztah? To je naprosto v pohode. Kolik je ti let? Co delas mimo skolu/praci? Jestli chces, tak ti muzu sestavit program, ktery by ti pomohl, ale je to asi na tyden/dva a neni to prochazka rajskou zahradou...

@Mr. Liwu
Jak se ti to postestilo?Šťastný
Zaznamenáno

Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Leden 2009, 11:54:04 »

Casa : Mě se ještě nepoštěstilo...ale tak ze zkušenosti kámošů třeba když začneš holce co neznáš sahat mezi nohy aniž bys řekl Ahoj tak jednu dostaneš
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 25. Leden 2009, 13:26:05 »

Cílem ale není dostat facku, cílem je dosáhnout úspěchu přičemž za úspěch je považována ochota k seznámení od oslovené slečny.
Tak facku, nebo "facku"? Úsměv

Bez "facky" se asi dál nepohneš. To máš jako v životě, učíš se z vlastních chyb. Tak se tomu nebraň, je to přirozený.

A nenamlouvej si, že POTŘEBUJEŠ winga. (To aby bylo na koho hodit zodpovědnost?) Začínal sem stejně jako ty, sám, a šlo to.
Zaznamenáno

Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 25. Leden 2009, 14:05:46 »

Tvůj wing je toto forum.
Téměř každej jsme začínali jen s pomocí tohoto fora
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 25. Leden 2009, 14:14:32 »

Nejlepší wing je stejně on sám...Balit holky s někým jiným když ty se stydíš a aktivní je ten druhej je k prdu. Většinou ji sbalí ten aktivní, i když jí třeba balil pro svýho kámoše
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 25. Leden 2009, 14:42:26 »

Přesně tak... v tomhle případě by to nejspíš byla cesta jak si ještě víc snížit sebevědomí...
Jediná věc, kterou by wing mohl pro tebe udělat by bylo, že by ti ukázal holku a kopnul tě se slovy "běž"... řekl bych, že tohle stádium s pomocí fóra (přečti topicy okolo, fúra příkladů) překonáš... a konverzaci s holkou za tebe stejně nikdo neodedře... 
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 30. Leden 2009, 10:51:22 »

Casanova:
Není mým cílem, aby někdo odvedl tu těžší práci abych si já užíval, nechci, aby někdo pro mě někoho balil. Chci winga pouze jako inspiraci pro vlastní iniciativu. Potřebuji osobně vidět, jak to dělají ostatní. Po všech svých tvrdých neúspěších  (mimochodem napíšu své zkušenosti v části velké testy)  mám pocit, že jsem prokletý- že nikdo jiný nemůže být tak neschopný a neuspesny  jako jsem já, že mi zkrátka ten úspěch osudem není souzen. Tak bych tedy osobně chtěl vidět, že nejsem sám, kdo nese tento tragický úděl. To by mě přesvědčilo, že ve skutečnosti žádný tragický úděl nenesu, což by mi výrazně zvedlo sebevědomí, což je jistě nezbytným předpokladem úspěchu. Zbytek bych už zvládl sám protože stejně většinu věcí nejraději dělám o samotě.
A co se týče tvých dotazů, tak mi skutečně nejde o výsadu nejlepšího baliče ale o vážnější trvalejší vztah, je mi 20, mimo školu aktivně studuji humanitní vědy (historii, politologii a filozofii) protože mým  prvotním cílem je být nejlepší v těchto záležitostech. Jsem totiž teoretik a podstatou mého života a mou největší zábavou je věčné studium. Je ale pravdou, že důsledkem je určitá sociopatie jejímž důsledkem je společenská izolace, což je hodně zmáhající protože jelikož nejsem čistokrevný introvert, tak nejsem schopen se s tím smířit.
A pokud máš nějaký program, jak ses o něm zminoval, tak bych pokud bys byl tak ochotný, tak bych ti za něj byl určitě vděčný.
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 30. Leden 2009, 10:54:51 »

Petře M, koukám nic z toho co jsme ti tu radili sis k srdci nevzal. Takhle moc holek nesbalíš, musíš na sobě začít makat
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Petr M.



Karma: -30
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 30. Leden 2009, 10:58:56 »

Petře M, koukám nic z toho co jsme ti tu radili sis k srdci nevzal. Takhle moc holek nesbalíš, musíš na sobě začít makat

Ale jak?
Zaznamenáno
Mr.LiWu
*****


Advocatus diaboli

Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 2 153


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 30. Leden 2009, 11:11:12 »

Myslím že to "jak" už tu máš napsané dostkrát...
Zaznamenáno

Kdo chce hledá možnosti, kdo nechce hledá důvody
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS