Prosím poraďte - jak na ni?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 14:49:40

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prosím poraďte - jak na ni?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Prosím poraďte - jak na ni?  (Přečteno 13811 krát)
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« kdy: 12. Duben 2011, 12:50:33 »

  Zdravím vás tady všechny po delší době. Našel jsem slečnu, která mě zaujala(VŠ, pěkná pozitivní). Zjistil jsem si jméno od její kamarádky (mé spolupracovnice), já jsem v ten den neměl pořádně možnost se seznámit osobně (hraju v jedné hudební skupině, kde byly holky společně - evidentně se náš výkon mému oběktu líbil)... Zjistil jsem, že má FB. Napadlo mě, že jí požádám, ať si mě dá do přátel (a pak ji chcu nějak sbalit)- nikdy jsem se takto neseznamoval. A teď otázka... Při žádání o přátelství přes FB mám přidat něco do osobního vzkazu? Pokud ano, tak co? Ahoj XY Viděl jsem Tě tam a tam a moc se mi líbíš! ? - nebo Ahoj XY budem se kamarádit (zástěrka kamarádství - není to nebezpečné, abych se hned nezačkatulkoval do čkatulky "kamarád"? Nebo prostě bez nějakých osobních vzkazů ji požádat o přátelství? Nebo se pokusit získat její telefon od její kamarádky?..... No mám pocit, že to moc řeším... Ale něco udělat musím.. Když jsem z její kamarádky táhal jméno a příjmení, tak jsem se ptal jestli je volná, říkala že jo, ale že nikoho nechce... - podle mě kecy... každý chce někoho ne? Prosím poraďte mi.. Stojím o všechny názory. Děkuju moc Romario
Zaznamenáno
Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 12. Duben 2011, 13:15:50 »

Být tebou tak jí zkusim pozdravit (jestli máš tu možnost) někde v reálu a představit se jí.
Popovídat si třeba o vystoupení vaší kapely atd., že si ji tam viděl...,a jestli se jí to líbilo.(mezitím se jí představíš) "Mimochodem já jsem Romario".. bla bla bla  Mrkající
A potom si tě klidně přidá na ten fb sama, ale myslím že ti nejde o to aby si ji měl v "přátelích".
Něco na tenhle způsob bych zkusil já. Kdyžtak si počkej na zkušenější lidi z fora.
Good luck
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 12. Duben 2011, 13:39:34 »

Myslím, že u některých lidí ani nejde poslat osobní vzkaz u žádosti o přátelství.

Pokud ti půjde, napsal bych jen, čau, tady Romario z kapely Tramtaramta.

Nic víc bych nepsal, pokud bude mít zájem, přidá si tě, pak ji vytáhni na Váš kocert, protože to pro tebe bude DHV (zvedne to tvou cenu) a tam ji svěď:-) Hlavně jí nepiš do zprávy na facebook, že "koncert bude v oběktu bývalé továrny..." Úsměv sorry, musel jsem si rejpnout:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 13. Duben 2011, 12:42:34 »

Kamarádka nechce dát telefon, dokud jí to sama slečna nedovolí. Než jsem zareagoval, tak jí aktivně napsala smsku jestli může. Přitom z ní vypadlo, že jí o mě říkala a prej si ju mám dat na FB, že si mě přidá. Já jsem vzdoroval, že je to trapas a trvám na čísle. Teď čekám na verdikt.. Zajímají mě vaše názory jak by bylo asi nejlepší postupovat dál v případě, že dostanu číslo telefonu... ??? Děkuju Romario
Zaznamenáno
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 13. Duben 2011, 13:18:52 »

Tak telefonní číslo mám... ještě počkám na vaše názory..
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 13. Duben 2011, 13:37:45 »

Jsem pro osobní kontakt a osobní seznámení. Ačkoliv je možná seznámení "po internetu" (neboli FB apod.) nebo přes telefon pohodlnější, stále si myslím, že mnohem větší šance na ní "působit" máš při přímém kontaktu. Nejšpíš jsi nehrál před lidma naposledy a dost možná se na vás půjde znova podívat. Potom za ní můžeš přijít a začít se s ní bavit. Je to normální člověk a nepošle tě nikam a nebude se tvářit divně, když se s ní začneš bavit... Zbytečně netlačit na pilu a normálně si povídat... dál se uvidí co a jak. Pokud na ní uděláš dojem, poznáš to. Číslo bych si od ní vzal taky osobně (to, co ti dala kámoška, ber jen jako "kontrolu" Úsměv ). Kdyby ti dala špatné číslo, asi víš, co to může znamenat. Ale to už sme trošku jinde. Každopádně číslo si vzít osobně po seznámení a chvilce povídání si. Nic tím nepokazíš a tím číslem (při dotazu se usměj) jí dáš najevo svůj zájem, ale nenalepíš si tím žádnou cedulku na hlavu... ;-)
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 13. Duben 2011, 13:57:40 »

Buchy a jak se s ní má domluvit teď? Telefon je málo odvážný, facebook pro lamy a osobně ji asi jen tak nepotká. Nebo se pletu? A domlouvat se, ať přijde s kámoškou na další kocert mi přijde ještě stupidnější.

Normálně jí zavolej, že jsi ten a ten...

Na první rande, pokud si nejsi jistý situací je lepší jít někde, kde bude ve společnosti lidí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 13. Duben 2011, 14:05:40 »

Právěže... nevím kde bydlí, jen vím jméno a že má FB. Pravděpodobnost, že se potkáme tak nějak sami je velmi malá. Asi jí zavolám. Nebo mě napadá nebylo by lepší jí poslat prvně sms (ona moje číslo totiž  nemá, tak aby nebyla z teho telefonátu vyvalená..  ???
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 13. Duben 2011, 16:27:11 »

moment překvapení je fajn. tím,ž e zavoláš se odlišíš od davu... většina kluků píše sms, chlapi volaj
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 13. Duben 2011, 16:27:18 »

Zavolaj jej. Vymysli pár návrhov kde by ste mohli ísť a keby bola odinakadiaľ než si predpokladal, spýtaj sa jej, čo tam zaújmavé je alebo navrhni, čas a o program sa postráš sám.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 14. Duben 2011, 06:54:49 »

Díky pánové, dnes navečer (příjde mi to asi nejvhodnější doba) jí brnknu a uvidí se jak se to vyvine. R.
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 14. Duben 2011, 09:43:01 »

Kolik vám je? Hlavně jí teda.

Patnáctce, Šestnáctce bych asi napsal spíš sms. Starší holky už dokáží ocenit hovor. Úsměv

Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 14. Duben 2011, 10:47:24 »

proč myslíš, že 15-16 nechce hovor? protože nemaj dsotatek odvahy ho vzednout? Aspoň si proklepneš, co máš před sebou.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 14. Duben 2011, 12:06:23 »

Mě je 27 let a jí je pravděpodobně 24. Myslím, že hovor je lepší, spíš řeším kdy? - vzhledem k tomu že končí výšku, tak soudím že k večeru to bude to pravé.. Doufám teda.. I když. Pokud stojí o to se semnou zkontaktovat, tak by jí to nemělo vadit snad nikdy. Jak to mám udělat? Zavolat jí, představit se, domluvit setkání hned na přímo? ... Nevím tak nad sebou přemýšlím, když nejde o můj vztah, tak jsem chytrý jak rádio. Ale jak jde o mě, tak jsem v koncích a dělám školácké chyby. Když to veznu kolem a kolem tak se bojím že ji ztratím a to ji ještě ani nemám..
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 14. Duben 2011, 12:45:39 »

tak udělej to, co chceš. Pokud jí chceš informovat o koncertu, informuj, pokud ji chces pozvat na rande, tak ji pozvi.

Moc to řešíš a to není dobrý.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 14. Duben 2011, 15:45:35 »

proč myslíš, že 15-16 nechce hovor? protože nemaj dsotatek odvahy ho vzednout? Aspoň si proklepneš, co máš před sebou.

15-ky, 16-ky si strašně rády s někým píšou... Úsměv A smsku mohou ukázat kamarádce, hovor ne Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 15. Duben 2011, 08:39:22 »

Tak jsem zavolal..

 Zrovna byla někde v Ostravě v hospodě. Byla trošku překvapená, ale věděla kdo jsem. Říkala, že se diví že jsem jí hned zavolal, že je to odvaha. Řekl jsem jí (myslím, že chybně), že se mě prostě líbí a že nechodívám kolem horké kaše. Tvářila se teda po telefonu na to celkem pozitivně, ale nevím. Pozval jsem jí někam si sednout, načež ona že jo, ale ať si ju přidám na FB a domluvíme se. (asi to nechtěla rozpitvávat před známýma v hospodě). No tak jsme se přidali, a zatím jsme nijak víc nekomunikovali (když jsem tam byl já, tak ne ona a naopak. Jak to vidíte? pochybil jsem s tou upřímností asi že?.. .
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 15. Duben 2011, 09:23:17 »

Ne. V pohodě, naopak myslím, že se ti to hodně povedlo. Ona už stejně tušila, o co ti jde, tím, že by si začal kecat nějakou vatu, bys akorát ukázal, že nemáš koule přiznat, že se ti líbí.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 15. Duben 2011, 09:30:48 »

Uplně v pohodě, Romario. Tak nějak to mělo vypadat. Pravděpodobně by se s tebou domluvila rovnou, kdyby nebyl řped těma kámošema:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 15. Duben 2011, 11:33:28 »

Karma plus!
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 15. Duben 2011, 19:12:37 »

Dnes jsem si s ní před obědem psal přes FB. Nezávazný kecy o ničem. Ale jinak v pohodě. Pak jsem musel pracovat a už jsme se tam nepotkali. Navečer jsem jí poslal sms ve smyslu "Ahoj XY, nejak jsem Te na FB nezastihl. Smutný Ale rád se s Tebou setkám Úsměv jenže jsme se nějak neztihli domluvit  Mrkající " Na což  ona odepsala: Ahoj, já vím, že by ses se mnou chtěl setkat Úsměv, ale já toho mám teď opravdu hodně, za měsíc mám státnice a musím se teď věnovat tomu učení Smutný Tak se nezlob, ale teď to nepůjde. Měj se Úsměv.... No tak teď fakt nevím. Vím, že od sebe bydlíme tak 8km, Kdyby o to setkání opravdu stála, tak si chvilku najde ne? Nevěřím tomu, že dnes dojela ze školy, zalezla a  šrotí.. v pátek.. haha už to vidím.. Podle mě se mě snaží nějak opatrně dát najevo, že se setkat nechce (soudím podle toho, že nezmínila ani teoretický náhradní termín... Zatím jsem jí neodepsal... Nevím co mám na to jako napsat?? Co si o dané situaci myslíte? Díky R.
Zaznamenáno
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Duben 2011, 19:40:56 »

A nebo mě ještě napadlo jestli se nejedná o test? nebo taky všechno dohromady? R.
Zaznamenáno
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 15. Duben 2011, 19:54:41 »

 Asi jí napíšu něco ve smyslu, že to chápu, že toho má teď hodně.... Sice přistupuju na její hru, ale asi furt lepší, než když neudělám nic. R.
Zaznamenáno
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 15. Duben 2011, 20:04:25 »

Obávám se, že tě nechce...místo vypisování jsi ji měl, co nejdřív vytáhnout ven..
Zaznamenáno
Romario
*
Karma: 3
Příspěvků: 50


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 15. Duben 2011, 21:31:03 »

Neměl jsem možnost. bydlím na jižní moravě. přes týden je v Ostravě.. Když byla možnost, tak to pohřbila ona. No vidím to stejně.Ale nikdy neříkám nikdy. Šance je vždycky i když malá. Pro jedno kvítí slunce nesvítí že? .... :/ Ale štve mě to.
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS