Průzkum

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 12:36:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Průzkum
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Průzkum  (Přečteno 3382 krát)
mot



Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 45


Zobrazit profil
« kdy: 31. Leden 2012, 20:56:13 »

Po pár situacích a zkušenostech v poslední době, mě donutilo zamyslet se pořádně nad tématem, které tu řeší a řešilo hodně lidí...
A to budování zájmu, ztráta zájmu, kolonky kamarád a něco víc než kamarád...a jak to s tím vlastně všechno je hlavně v ženském mozku... Šťastný

Věřím že čím víc zde bude reakcí na tento článek, tím víc to pomůže lidem, kteří budou něco v těchto situacích řešit... Mrkající
---------------------------
Takže - co tu chci řešit je ohledně toho, co tu hodně lidí píše o tom že - "nesnažíš se, ztratí zájem, má tě za kamaráda, nemá cenu se dál snažit, bere tě jen jako kamaráda, začínám k ní cítit něco víc, ale má mě za kamaráda, nedá mi protože sem jen kamarád atd atd atd...." a podobných situacích, kvůli kterým sem většina lidí píše.

Příklad - znám se dlouho s jednou holkou, beru jí jako kamarádku, ona mě taky, časem zjistím že mě přitahuje a že jí chci píchat - půjde to? povolí? má cenu se snažit?
nebo - balila mě jedna holka, nechtěl jsem jí, vzdala to, teď po roce jí potkám a je z ní fakt kus - chci jí. ale bude mě ona ještě chtít? bude mít cenu jí balit?

dost lidí tu v podobných případech píše že to může chlapec vzdát, že už to nemá cenu. že z kamarádství se nedá jentak vybruslit nebo že zájem už nezíská.

V poslední době se mi stalo to, že na dvou párty mě chtěli z ničehonic dvě moje dlouholeté kámošky.. Udivilo mě to. A to dost. Jedna ještě děsně žárlila na holku se kterou jsem se tam seznámil... Uvědomil jsem si že sem si zrovna tu párty fakt užíval, byl jsem konečně sexuální a né jen hodný chlapec Šťastný a najednou mě chtěli i kámošky od kterých bych to vůůůbec nečekal..
Plus o mě má zájem jedna slečna kterou jsem dřív chtěl ale nevěděl jsem jak na ní. Byli sme spolu nedávno venku, kinoval jsem - hlavně jsem byl v pohodě a  vypadá to teď moc dobře...
 Šťastný

Proto začínám věřit, že ztráta zájmu, nebo dřívější neuspěch, nejsou navěky a s danou slečnou nemáš utrum..
Skoro všechno řeší uvolněnost, pohoda, sexuální atmosféra a podle mě jde dostat do postele potom i holka u které člověk dřív pohořel...
Když už někdy nějaká zájem měla, tak ho u ní lze vyvolat šikovností i po čase... kamarád nekamarád.. Super!
Závěrem chci říct, že já začínám věřit tomu, že samolepka kamarád není stopka...holky nejsou programy...
 Šťastný
Určitě už to někdo řekl - ale uvolněnost,sexuální napětí,pohoda a fyzický kontakt řeší myslím skoro vše, s každou...

jestli má někdo jiný názor, nebo by k tomu něco rád dopsal a sdělil i svoje zkušenosti..tak to bude určitě plus pro všechny  Úsměv Mrkající

doufám, že jsem tímto někoho namotivoval... mějte se




Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 01. Únor 2012, 20:09:19 »

Citace
samolepka kamarád není stopka...holky nejsou programy...
Souhlasím. Ale problém je podle mě v tom, že když někomu řekneš byť částečně, co chce slyšet ("ale po několika měsících, když se radikálně změníš, tě třeba bude chtít, i když už na tom budeš líp a poznáš, že je na světě spousta jiných kvalitních holek"), tak ho to vlastně vůbec nemotivuje na tu konkrétní holku zapomenout a zlepšovat se.
« Poslední změna: 01. Únor 2012, 20:14:04 od Beduin » Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS