První impuls při seznamování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 00:16:54

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  První impuls při seznamování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: První impuls při seznamování  (Přečteno 6789 krát)
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« kdy: 07. Leden 2016, 23:55:37 »

Zdravím všechny členy tohoto fóra Úsměv
Je to už pár let, co jsem zde byl naposledy, tak doufám, že to tady ještě úplně nevymřelo Úsměv
Nebudu to protahovat a půjdu rovnou k věci:
Je mi 25, dodělávám Ing na strojárně a do toho už trochu pracuju. Měl jsem dlouho holku, krachlo to (zkráceně) a nyní mám už deset měsíců bez jakékoliv nové známosti, byť jen na jednu noc. Popravdě mi z toho dlouhého půstu začíná hrabat.
Potřebuju poradit jen jedno -  kde a hlavně JAK poznat novou holku? Třeba i jen na sex.. V okolí mezi kamarádkami a tak hledat nemůžu, protože nějak není jak.  Všude na forku čtu věci typu "poznal jsem holku", ale nikde se nemůžu dočíst jak k tomu došlo. Bydlím v Brně takže lidi tady je spousta. Bohužel nemám kolem sebe dostatek kamarádů, kteří by se do něčeho se mnou chtěli pustit. Všichni mají přítelkyně a tak. Problém mi dělá jen se tak v hospode sebrat a jít k cizímu stolu mezi skupinu holek a seznamovat se.. Na diskotéky moc nechodím skrz to, že nejsem vzhledově úplně party boy. Zkusil jsem změnu stylu a vizáže - začal jsem nosit košile, občas kravatu, černé kalhoty a nebo rovnou plátěné kalhoty - takový trochu elegantnější styl Úsměv Doufal jsem, že si mě nějaká všimne a precijen ona udělá ten první krok.. Bohužel nic. Je o to, že bych se byl možná i schopen dokopat k nějakému approachi, ale nejsem moc zajímavý typ a s holkama se mi skrz nízké sebevědomí těžko mluví. Přesto na svůj vzhled od kamarádek dostávám pozitivní reakce, ale nejsem dost vyspělý na té komunikativní úrovni.
No napsal jsem toho až až.. Máte někdo nějaký užitečný tip? Předem moc díky i za přečtení Úsměv
Buchy
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Leden 2016, 14:57:16 »

Diskotéky jsou na zkoušku seznamování dobrý místo. Taky nejsem party boy, ale když si uvědomíš, že to není (jen) o vzhledu a budeš si věřit, nebudeš mít problém. Obzvlášť pokud budeš cílit na mladší kusy  Provokatér
Můžeš si taky zkusit nechat dohodit někoho od kamarádek, od toho přeci jsou, ne? Šťastný Taky nezatracuj online seznamky - třeba lide.cz (ač to zní zastarale) je docela v pohodě, sám jsem tam narazil na pár vážně fajn (a i pěkných) holek. Dobrej je i ten způsob tam - musíš zaujmout první zprávou, aby ti holka vůbec odepsala. Dobře se na tom dají nacvičit různý openery, který pak můžeš použít i v reálu Šťastný
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Leden 2016, 18:22:18 »

Nefixuj se na party, zkus se seznamit pri akcich třeba i s kamarády.... při sportu, při koníčku, kterému se věnuješ. Tam to kolikrát vyplyne ze situace, navíc máš hned téma, o kterém se můžeš bavit. Nemusíš to lámat přes koleno.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 23. Leden 2016, 14:13:37 »

Já s tím mám úplně stejnej problém, akorát jsem o 5 let starší a do školy už nechodím - to za dob studia se zdá se mi seznamovalo přecejen líp.

Když to spočtu, tak za loňskej rok jsem poznal asi 5 nových potencionálních holek (počítám z přidaných na FB) a asi ještě pár kousků by se dalo připočíst, ale ty FB nemají nebo to ani nemělo cenu si dávat kontakt. Bohužel jsem ani tak nedosáhl kýženého úspěchu, ale vzdát to nejde, prostě musím zkoušet.

Abych si jen nestěžoval, tak dám tip, kde jsem k těm holkám přišel. Takže něco přes kamarádku, něco na FB na určitých sportovních skupinách, něco na seznamce, něco z plesu. Aktuálně mě kamarádka chce dohodit další holku, na jedné seznamce si s jednou píšu, obnovil jsme jednu starší známost, kamarádku, kterou jsem dřív potkával, ale moc se neznal (ale ta nevypadá, že má zájem), pak plánuju pozvat na rande jednu holku z jakéhosi fitka, kam chodím a nedávno jsem byl na cestovatelské přednášce, kde bylo taky dost fajn holek Takže možností je dost, jen asi udělat nějaký krok. Mě už bohužel to seznamování nějak moc nebaví, nevím, jestli je to věkem, ale celkem rád bych měl nějakou stabilní holku, takovou jistotu. Dřív jsem to měl taky tak, ale přecejen to člověk nebral tak vážně, ale s věkem je holek míň, jsou přebraný a nebo už s dítětem, což bych třeba takovou nechtěl.
Zaznamenáno
Harekrshna
*


Karma: -16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: PRG
Příspěvků: 129


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 07. Únor 2016, 10:07:08 »

Kdekoliv, zkoušej to uplně všude. Později zjistíš, kde ti to jde nejlíp. Minulý týden jsem měl uplně na hovno, totálně se mi všechno hroutilo pod rukama. Spěchal jsem do práce na metro, srazil jsem nějakou ženskou, ale tak, že jsem jí snad skoro zabil. No omluvil jsem se jí a podal jí ruku a rychle vběhl do metra. Přistoupila ke mě nějaká blondýna a říkala, jak to bylo hustý a že to byl přímej direkt a takový. Byla nalitá nebo po kalbě. A chtěla mě prostě sbalit nebo ošukat (dávala to alespon najevo). Nic z toho nebylo, protože mě nijak nezaujala.
Ale tady vidíš, že se dá balit kdekoliv.
Zaznamenáno

City jsou zlo, které člověka omezuje.
Život je jen jedno velký divadlo. Je to jedna velká sranda.
Problémy si člověk dělá sám, a to jen tím, že si je připouští.
Odmítnutí dělá muže silnějším.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS