První milování

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:36:36

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  První milování
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: První milování  (Přečteno 37454 krát)
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 03. Leden 2007, 19:48:37 »

Heh prezervativy sem chodil kupovat uz ve 13 a to ma nase mesto asi 5000 obyvatel takze se niceho nebojte... Mrkající aspon muzete mit prdel z tech protahlejch ksichtu prodavacek az tam hodite suverenne troje,vyndate z kosiku flasku chlastu a jeste si reknete o zvejkacky... Smějící se Kdyz bude divne koukat reknete ze poradate prima party a aspon bude ve meste o cem drbat dalsiho pul roku... Mrkající
Zaznamenáno

ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 03. Leden 2007, 23:01:44 »

Citace: "Isilwen"
Heh prezervativy sem chodil kupovat uz ve 13...


docela by mě zajímalo, na co jsi je potřeboval Otázka  Otázka
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 03. Leden 2007, 23:42:33 »

Citace: "Isilwen"
aspon muzete mit prdel z tech protahlejch ksichtu prodavacek az tam hodite suverenne troje,vyndate z kosiku flasku chlastu a jeste si reknete o zvejkacky...

jj, prodavačky se taky musí pobavit, víš, jak je to nudný stát celej den za pultem? To já sem se jednou dobelhal do obchodu o berlích a jediný co sem koupil, byl sprchovej gel a 8 krabiček kondomů:-D Prodavačka celkem vyjevená prohodila něco ve smyslu-ty jo, jak to všechno zvládáte? A já na to že musím, že to nikdo jinej za mně neudělá...aspoň doufám! Myslím, že se smála ještě po pracovní době...ber to s humorem, vždyť to přece není nic za co by se měl člověk stydět... Mrkající
Zaznamenáno

Life is outside!
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 03. Leden 2007, 23:46:31 »

Mimochodem polovina byla pro kamoša-taky je mu to nepříjemný to kupovat a marně se mu snažím vysvětlit, že o nic nejde, že ta prodavačka to taky určitě někdy kupovala nebo použila...jestli ti vadí, že je to známá, tak to kup až budeš ve větším městě;-)
Zaznamenáno

Life is outside!
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 04. Leden 2007, 16:05:41 »

Citace: "ja"
Citace: "Isilwen"
Heh prezervativy sem chodil kupovat uz ve 13...


docela by mě zajímalo, na co jsi je potřeboval Otázka  Otázka


 Smějící se hadej... Smějící se sli sme do bazenu a dal sem to na trysku vyrivky... Smějící se litalo to tam vzduchem asi pul hodiny a pak se to s hlasitym plesknutim priplaclo na zed... Smějící se (kde sou ty casy detskejch radovanek Smějící se )
Zaznamenáno

uucho

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 04. Leden 2007, 19:06:46 »

my deti vedecke rodiny pouzivame kondomy jinak ... treba je polejvame kap. dusikem ... to je strasna legrace ... nafouknout kondom... zmrazit ho (plyn uvnitr zmensi svuj obem) a dat ho treba do kvetinace a rychle zmizet ... lidi pak koukaj co to tam pred jejich ocima z ty hliny vyrusta jak se ten plyn ohrevem rozpina
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 04. Leden 2007, 19:08:39 »

Kde sezenu kapalnej dusik?
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
uucho

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 04. Leden 2007, 19:10:31 »

no neni to uplne vsude ale na urcitejch skolach je k mani ... mi sme driv meli ted uz ne asi se zprisnily naky pozadavky na skladovani mimo dosah malejch hloupejch deti jako sem driv byl ja Úsměv ...
Zaznamenáno
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 04. Leden 2007, 19:15:03 »

no prave  Smějící se  kdyz sme byli v takovejch tech letech, kdy sme vymejsleli vselijaky pokusy, tak sme dusik nemohli sehnat. Vetsinu veci sme kupovali v drogerii nebo to tahal kamos od babicky z chemicarny...
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
uucho

Karma: 0
Příspěvků: 19


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 04. Leden 2007, 19:27:18 »

Úsměv no tak ja predtim mel dusik a ted se dycky da najit jina ptakovina ale uz sem linej delat ptakoviny Úsměv
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 04. Leden 2007, 21:27:18 »

Citace: "Isilwen"
Citace: "ja"
Citace: "Isilwen"
Heh prezervativy sem chodil kupovat uz ve 13...


docela by mě zajímalo, na co jsi je potřeboval Otázka  Otázka


 Smějící se hadej... Smějící se sli sme do bazenu a dal sem to na trysku vyrivky... Smějící se litalo to tam vzduchem asi pul hodiny a pak se to s hlasitym plesknutim priplaclo na zed... Smějící se (kde sou ty casy detskejch radovanek Smějící se )


No mě když bylo 13, tak jsem nevěděl, že něco takového existuje ;-)
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
Isilwen
***


Jaký si to uděláš, takový to máš...

Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Chrudim? :D
Příspěvků: 470


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 04. Leden 2007, 21:29:28 »

njn nekdo ma a nekdo nema...  Úsměv treba jsi byl stastnejsi dite kdyz jsi o techhle vecech nevedel a nemusel jsi si s tim lamat hlavu... Smějící se
Zaznamenáno

Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 05. Leden 2007, 22:06:45 »

OT: Jeden můj kamarád předvádí kosmonauta, navlíkne si ten kondom na hlavu, že mu končí pod nosem, pusou se nadechuje a nosem ho nafukuje...efekt je neuvěřitelnej!  Provokatér
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 29. Leden 2007, 13:09:51 »

No, já bych se vrátil k tomu původnímu příspšvku Úsměv

Osvědšený postup je NIKDY NEDĚLEJ TO, CO CHCEŠ Šťastný Nejlépe je začít líbáním (+nezapomenou na hlazení přilehlých partií), celkem kdekoli po těle, ale čím dále od inkriminovaných partií, tím lépe. A nemysli si, že to bude trvat půl hodiny. Během půl hoďky by ses měl dostat tak do poloviny Úsměv A konec. Nic víc. Nech jí, ať po tom touží. A další den dělej ÚPLNĚ to samé, ale nakonec zajdi o malinko dál. A konec. Ručím, že jestli se ti bude aspoň trochu dařit, tak třetí, čtvrtý den bude nažhavená neuvěřitelným způsobem. Ale ještě ji nech chvíli... a až takhle postupně dorazíš k podbrišku, tak si jemně pohrávej s gumou na kalhotkách amimoděl při je při tom lehoučce stahuj. Ne moc! A dříve nebo později ti dá nějaké znamění, že chce abys pokračoval.

Je potřeba brát ohled na to jak dýchá, jestli jemně cuká, atp. A jak jí něco nepříjemné, tak přestat. A ještě musím zdůraznit - při tomhle méně je více! Malý tlak, spíš jen letmé doteky jazykem, rty, ... a OMG hlavně ne žádné oblizování... na to bude čas potom Šťastný

Doufám, že ti to pomůže. Já sem tento stejný problém tahle vyřešil. Hlavně mít trpělivost a brat to mozkem a ne rozkrokem Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ondrash
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Neverhood
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 30. Leden 2007, 05:21:39 »

2 Avaranger: Ty jo, to aby si na to vzal clovek dovolenou  Smějící se

PS: Ne nic ve zlem, jen mi to prijde trosku zdlouhave, ale to je jen tim, ze jsem nikdy na takovou stydlivku nenarazil, takze to muze byt dobry a uzitecny navod Mrkající
Zaznamenáno
Rachel
**


Karma: 2
Příspěvků: 270


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 30. Leden 2007, 13:16:27 »

To Ondrash: mně to přijde jako dobrá rada. Holka to přece vždycky může urychlit, když bude chtít.
Zaznamenáno
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 30. Leden 2007, 17:05:18 »

Ja bych volil vyzkouseny postup:vzrusit vzurist vzrusit Mrkající
Proste hladit, libat, laskat a necpat se do kalhotek moc prekotne. Budes sice muset krotit svoje vzruseni, ale pokud se ti ji podari dost vzrusit, bude se ji hodne tezko odolavat. A navic se ji pak samotny sex bude mnohem vic libit, kdyz bude cela vzrusena. Chce to proste trochu trpelivosti. Treba se to povede az napodruhy, nebo napotreti, ale s takovym proistupem se s tebou bude pak chtit milovat sama Super!
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 30. Leden 2007, 17:10:04 »

ze jsem tak zvedava.. porad tu vsichni radej, ale autor fora uz dlouho nic - co jsi nakonec pouzil????
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Lee Cougan
****


Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Místo: Fox River
Příspěvků: 802


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 30. Leden 2007, 17:10:24 »

Dle vlastnich zkusenosti radim: hladit, libat, pusinkovat...nikam nespechej a delej, ze o nic vic nestojis a za par chvil te zacne sama "znasilnovat"  Mrkající
Zaznamenáno

Strach brání lidem dosáhnout toho, co chtějí.
Benik
Host
« Odpověď #44 kdy: 17. Únor 2007, 11:36:30 »

Vaz si toho, ze ji vubec mas. Vzdyt polibky a hlazeni je mnohokrat lepsi nez sex. A az bude ona chtit tak to urcite pozna, neuspechat Úsměv
Zaznamenáno
Farei

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 18. Únor 2007, 14:41:55 »

Souhlasím... A navíc, když si to takhle "vyčekáš" a "vybojuješ" ;-) tak to nakonec bude ještě lepší, než kdybys to uspěchal.... Úsměv
Zaznamenáno

esta dlouhá deset tisíc mil začíná prvním krokem...
iwory

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 24. Říjen 2007, 12:42:30 »

Ahoj, mohl by mi nekdo tkusit poradit???
Je mi 20 a mam pritelkyni ktere je 16.Jestli ze ja mel nikdy vztah tak to bylo neco.Monza tak 3 vztahy na dva tydny?To odpovida.Jsem asi dinvej nebo ja nevim.Pritelkyne jeste zadny vztah nemela.Tkaze je panna atd.Máme krasne vztah.Oba dva se milujem a jsme na to duhem zavisli.Travime spolu hodne casu atd.Jsme spolu pres 4 mesice.Ohledne sexu na ni nechi tlacit.Rekl jsme ji ze mi sni nejde o sex.Az bude chtit a bude pripravena tak  muzem.Ale ze se sni ,kvuli tomu urcite nerozejdu.Posledni dobou si hrajeme,je to nadherny a ja se snazim delat kroky dopredu.Nekdy  to zastavi a nekdy uz povoli.Ale nevim jak ji proste naznacit ze bych chtel vic.Lepe receno nevim jak zjistit jestli by ona nechtela necoé vic.atd.Nevim jak sni mam zacit mluvit o sexu a veho kolem nej.Nemate nekdo úprosim nejako zkusenost nebo tak?Poradit jak na to...vim ze se nikdy neovladne a rozjede se,ale  pootm se zase ukociruje.Tak jenom jestli se boji nebo tak...diky za radu...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 24. Říjen 2007, 12:56:00 »

tak je jí 16, netlačil bych skutečně moc na pilu...a rozhodně se nebát o sexu s ní otevřeně mluvit, mně to přineslo vždy jen pozitiva  Mrkající však je to dneska už normální téma a v důvěrném partnerském vztahu není potřeba se nijak stydět, pěkně se v klidu zeptat na cokoliv a dát jí tu samou možnost, ať se ptá, že rád odpovíš  Úsměv
Zaznamenáno
iwory

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 24. Říjen 2007, 13:04:46 »

tak je jí 16, netlačil bych skutečně moc na pilu...a rozhodně se nebát o sexu s ní otevřeně mluvit, mně to přineslo vždy jen pozitiva  Mrkající však je to dneska už normální téma a v důvěrném partnerském vztahu není potřeba se nijak stydět, pěkně se v klidu zeptat na cokoliv a dát jí tu samou možnost, ať se ptá, že rád odpovíš  Úsměv
Mam akorat jeden problem,jes stydliva a tema sex a vse kolem nej treba radeji predjde.Ptz se stydi o tom bavit atd...
Zaznamenáno
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 24. Říjen 2007, 16:41:29 »

no jestli k sobě máte blízko a velkou důvěru, tak by to neměl být problém jí přesvědčit, že se před tebou nemusí stydět o tom mluvit  Andílek
Zaznamenáno
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS