První rande v životě

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 01:48:53

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  První rande v životě
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: První rande v životě  (Přečteno 23797 krát)
DemO



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 25. Červenec 2007, 17:47:17 »

čau lidi vysvětlím vám to asi nějak po lopatě. Je mi 17, niky jsem neměl  Stydlivý holu a chci prostě mít už nějakou  , nedávno jsem se přihlásil na jednu seznamku a tam viděl docela pěknou holku tak jsem si s ní už vyměnil pár pěkných vět, uvažuji že ji pozvu do restautace. Oba jsme z jednoho města takže by to šlo. Vím o jedné ve městě je fakt pěkná útulná čínská restaurace a docela je tam klid takže bych měl dost času si s ní povídat. Do kina bych nechtěl jít protože tam se chodí jen přece čučet na ty filmy. Vídím to asi tak koupit cestou růži pak ji nečekaně před ní vytáhnout a pozvat do toho podniku dál a tam si s ní povídat a něco si dát. Co vy na to podle mě bych měl možná šani ?také hlavně by ale záleželo jak byjsem se k csobě hodili. Pište jen stručné odpovědi co možná nejlépe. Díky moc
« Poslední změna: 25. Červenec 2007, 22:57:44 od LordAli » Zaznamenáno

[Fulghum Robert]
Věřím, že fantazie je silnější než vědění.
Že mýty mají větší moc než historie.
Že sny jsou mocnější než skutečnost.
Že naděje vždy zvítězí nad zkušeností.
Že smích je jediným lékem na zármutek.
A věřím, že láska je silnější než smr
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Červenec 2007, 17:52:29 »

čau lidi vysvětlím vám to asi nějak po lopatě. Je mi 17, niky jsem neměl  Stydlivý holu a chci prostě mít už nějakou  , nedávno jsem se přihlásil na jednu seznamku a tam viděl docela pěknou holku tak jsem si s ní už vyměnil pár pěkných vět, uvažuji že ji pozvu do restautace. Oba jsme z jednoho města takže by to šlo. Vím o jedné ve městě je fakt pěkná útulná čínská restaurace a docela je tam klid takže bych měl dost času si s ní povídat. Do kina bych nechtěl jít protože tam se chodí jen přece čučet na ty filmy. Vídím to asi tak koupit cestou růži pak ji nečekaně před ní vytáhnout a pozvat do toho podniku dál a tam si s ní povídat a něco si dát. Co vy na to podle mě bych měl možná šani ?také hlavně by ale záleželo jak byjsem se k csobě hodili. Pište jen stručné odpovědi co možná nejlépe. Díky moc

ruzi? kolik ze ti je??????? omg Mlčím
Zaznamenáno
Stacy
Host
« Odpověď #2 kdy: 25. Červenec 2007, 17:57:46 »

ruzi? kolik ze ti je??????? omg Mlčím

Smím se zeptat, co je špatného na růži? Jo, je to klasika (pro někoho tím pádem kýč), ale proč ne  Otázka I když z praktického hlediska, ať ta růže v té restauraci vydrží...  Super!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Červenec 2007, 18:16:24 »

Nevim, jestli na to nejdeš moc příručkově. Na prvním rande musíš aspoň trošku vypadat, že netušíš jak je skvělá a úžasná a musíš ji nechat trošku na pochybách, aby neměla pocit, že ji chceš ať je jakákoli (vím, je to zcestě, ale je to tak). Na konci už lze naznačit (po tom, co si ji "poznal" během toho rande), že máš zájem (třeba zmíněná pusa před barákem při rozloučení). Ne že bych měl co radit, ale bejt tou holkou, tak budu mít pocit, že si co chvíli pod stolem čteš další bod na seznamu.

JAK ZBALIT HOLKU
* přisednout blíž
* dotknout se lehce (omylem) její ruky
* přisednout ještě blíž
...
* polibek před barákem
* 2. rande
* zásun
* 1. dovolená v Bulharsku
* 1. dítě
... atd.

Já bych osobně zvolil strategii, jakože nevíš, jestli jí chceš. Tedy pozvat jí tam, pokecat s ní, doprovodit domů a pokud vše proběhne OK, tak pusa na rozloučenou.

Na druhém rande provést růži s tím, že doufáš, že jí to udělá radost -> vlastně vyjadení toho, že jí chceš (po tom, co si ji poznal na minulém rande). (ale to už je samo to rande, ale tohle je navrch). A pak už to zvládneš Mrkající

Myslím, že částečný neúspěch mých pokusů byl právě v tom, že sem (vzhledem k nízkému sebevědomí) šel s tím, že teď nebo nikdy. A tím pádem sem se slečně od samého začátku snažil dokazovat svůj zájem, ale tím sem se vlastně sám postavil do role toho, kdo chce kazdou, která s nim jde. (Holak to (skoro) nikdy nebude prát tak, že je to láska na první pohled) Šťastný
« Poslední změna: 25. Červenec 2007, 18:19:55 od Avaranger » Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Červenec 2007, 20:20:19 »

Do kina bych nechtěl jít protože tam se chodí jen přece čučet na ty filmy.
No tam se taky choděj dělat i jiné věci... Mrkající

Vídím to asi tak koupit cestou růži pak ji nečekaně před ní vytáhnout...
Na prvním rande spíš kytku ne Přemýšlím

Doporučuju prostudovat mainweb...tam je pár článků, které se Ti budou hodit Vykřičník
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Červenec 2007, 20:40:15 »


* 1. dovolená v Bulharsku
* 1. dítě
... atd.


v tej diere?!?!?!
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Červenec 2007, 20:59:06 »

* 1. dovolená v Bulharsku
v tej diere?!?!?!
To je citát z Básníků Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Červenec 2007, 21:40:42 »

nic nemeni na fakte ze je to diera Úsměv ale tak ok, nebudem mu tu robit offtopic Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Apollo



Karma: 1
Příspěvků: 30


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Červenec 2007, 22:37:45 »

Koukam, ze tobe je 17, tim padem ani moc nepredpokladam, ze slecna bude starsi, mozna tak o trochu jen, ale to je jedno. Na prvni rande pri seznameni po netu mi prijde nevhodnejsi normalni prochazka po venku, nic vic... nedelat moc zaujatyho, teprve az ke konci jak rekl Avaranger :] Restaurace a kytky bych vynechal... mozna az pri dalsi XXX schuzce ...:]
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 25. Červenec 2007, 23:31:57 »

No, tak restaurace, proc ne? Nemyslim ROMANTICKA VECERE PRI SVICKACH S OBJEDNANYM HOUSLISTOU Šťastný Ale normalni posezeni nekde s kafickem, pripadne vinkem...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #10 kdy: 26. Červenec 2007, 10:28:35 »

Líbilo se mi, co napsal Avaranger u začátku. Dělat ze začátku, že nevíš, jestli ji chceš. Ale nějak jí to naznačit (pozor na nechápavé holky Smějící se ).  Má to i své háčky, může si myslet, že nevíš, co chceš a proto tě nemusí chtít Smějící se upřímně si však myslím, že takových holek v tomto věku je možná 1% v ČR Smějící se .
Tu růži bych na první rande fakt nedával,  i kdyby se jí zalíbila, tak okamžitě padáš do té slepé zamilovanosti, protože se to začne vyvíjet podle tvých představ a nemáš ani čas si střízlivě rozmyslet, jestli takového člověka opravdu chceš, pak by tě to mohlo bolet. Úsměv

Já teda nevím, jaká je přesná definice rande, ale já s každou novou holkou, kterou poznám, chodím někde si sednout, pokecat a poznat, jaká je. Až zjistím, že se mi líbí charakterem a přístupem, tak dělám další kroky ke "sbalení". Důležitá je jedna věc - nemít z ničeho strach. Úsměv Když si jdeš jen pokecat a zjistit, jaká je, tak jsi úplně v klidu. Samozřejmě měj sebevědomí a pozor! ESO V RUKÁVĚ, alespoň 1 si nech. Nevím, jaké máš Úsměv něco vymysli, použij fantazii.

P.S.: Třeba zjistím, že jsem taky ještě neměl nikdy rande. Smějící se
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
HoQ
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 57


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 26. Červenec 2007, 19:39:26 »

Líbilo se mi, co napsal Avaranger u začátku. Dělat ze začátku, že nevíš, jestli ji chceš. Ale nějak jí to naznačit (pozor na nechápavé holky Smějící se ).  Má to i své háčky, může si myslet, že nevíš, co chceš a proto tě nemusí chtít Smějící se upřímně si však myslím, že takových holek v tomto věku je možná 1% v ČR Smějící se .
Tu růži bych na první rande fakt nedával,  i kdyby se jí zalíbila, tak okamžitě padáš do té slepé zamilovanosti, protože se to začne vyvíjet podle tvých představ a nemáš ani čas si střízlivě rozmyslet, jestli takového člověka opravdu chceš, pak by tě to mohlo bolet. Úsměv

Já teda nevím, jaká je přesná definice rande, ale já s každou novou holkou, kterou poznám, chodím někde si sednout, pokecat a poznat, jaká je. Až zjistím, že se mi líbí charakterem a přístupem, tak dělám další kroky ke "sbalení". Důležitá je jedna věc - nemít z ničeho strach. Úsměv Když si jdeš jen pokecat a zjistit, jaká je, tak jsi úplně v klidu. Samozřejmě měj sebevědomí a pozor! ESO V RUKÁVĚ, alespoň 1 si nech. Nevím, jaké máš Úsměv něco vymysli, použij fantazii.

P.S.: Třeba zjistím, že jsem taky ještě neměl nikdy rande. Smějící se

co myslis tim esem? celkem by me to zajimalo Šťastný To tam ma delat salta nebo jak to myslis? Hodilo by se to vedet  Super!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 26. Červenec 2007, 19:48:10 »

Nevim, může to být cokoli. Ale něco co neví. Třeba, že dobře maluješ a že už máš za sebou 3 výstavy v Loveru Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 26. Červenec 2007, 19:55:13 »

Nevim, může to být cokoli. Ale něco co neví. Třeba, že dobře maluješ a že už máš za sebou 3 výstavy v Loveru Úsměv

Jo, tohle muže sice zabrať, ale časteji se očakava neco vyjinečnýho na chovani, nazoroch a ine. Alebo jednoducho , že sa s tebou bude mocť zabaviť, že ju dokažeš rozosmiať aj ked ma zlu naladu. Toto Eso sa neskor stava vecou , kt. bude na tebe ( ak vobec ) milovať najviac.  S jazykem
Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 26. Červenec 2007, 19:55:21 »

ano podle oblibene teorie uceni se a pamatovani, clovek si pamatuje:

1. obecne, to co ho zaujme
2. zacatek cehokoli, textu, cinnosti, rozhovoru
3. konec _"_

to jest ... chcete li zaujmout, tak aby to divka jen tak nezapomnela, zapusobte na ni nejdurazneji na zacatku a na konci rande.

to ovsem neznamena, ze ji nejdriv vrazis do ruky ruzi... pak budete dve hodiny tlouct spacky .... a pak ji uzemnis informaci,ze si juniorsky mistr republiky v karate (zazito, prozito, never more) .... je treba snazit se byt prijemny a skvely behem celeho rande, ale nejefektivneji se ohromuje na jeho zacatku a konci  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Červenec 2007, 20:37:51 »

.... je treba snazit se byt prijemny a skvely behem celeho rande, ale nejefektivneji se ohromuje na jeho zacatku a konci  Mrkající
To je moc zajímavá informace.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Červenec 2007, 20:41:49 »

avar ... to byla nebo nebyla ironie?  Šokovaný Stydlivý Smějící se

btw ... to je prakticka zkusenost  Mrkající
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
Syky

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 42


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Červenec 2007, 20:50:28 »

Já ti nevím. Růží se při prvním kontaktu zaujímalo možná tak v 18. století, ale dneska? Ono jako jo ,ta růže je romantická a tak, ale té holce to v té chvíli může připadat trapný. Ba si dokonce může říct: "Co je to za kreténa? Snad mi nebude ještě líbat ruku, to bych se mohla rovnou jít zakopat." Úsměv Nevím no. Tu růži bych taky vynechal. No a restaurace. Ikdyž ji tam pozveš jen na kafe tak je to furt restaurace a nic jinýho. Furt to na ni bude jako restaurace působit aji kdybyste si tam dali jenom nanuka  Úsměv. Takže bych spíše zvolil nějakou kavárnu nebo cukrárnu. A trochu jí naznač o co ti jde, neboj se toho. V ČR je možná jen to 1% holek co nepochopí co chceš, haluz by však byla kdyby to byla zrovna ona. A pokud bude plachá tak se šance ,že to nepochopí zvětšuje, věř mi. Každopádně je to na tobě takže gl  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Červenec 2007, 21:48:47 »

Larry: Rozhodně NE! A, že je to prakticky ověřeno mě těší Úsměv Ale jak? Jkože to na tebe funguje, nebo to fungovalo na tve partnery?
Syky: Záleží, co myslíš restaurací Šťastný Já třeba mam za restauraci Adam a Eva v Jablonci... viz obrázek
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Červenec 2007, 22:02:05 »

Vidíte.Já při prvním setkání holce dal růži a pak jsme si šli sednout do její oblíbený kafírny.Z růže byla nadšená.Zbytek infa k tomuhle najdete v temátu MÁ TO JEŠTĚ CENU.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Červenec 2007, 22:09:08 »

Vidíte.Já při prvním setkání holce dal růži a pak jsme si šli sednout do její oblíbený kafírny.Z růže byla nadšená.Zbytek infa k tomuhle najdete v temátu MÁ TO JEŠTĚ CENU.
No, nikdo neříká, že jsme dokonalí rádcové, záleží IMO hodně na slečně.

EDIT: Tak ne, tys ji ovšem předem znal a nebylo to první rande ! ! !
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #21 kdy: 26. Červenec 2007, 22:30:24 »

EDIT: Tak ne, tys ji ovšem předem znal a nebylo to první rande ! ! !
Velké odhalení! Smějící se Smějící se Smějící se A máš to Jacku!
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 27. Červenec 2007, 06:58:14 »

EDIT: Tak ne, tys ji ovšem předem znal a nebylo to první rande ! ! !
Velké odhalení! Smějící se Smějící se Smějící se A máš to Jacku!

A problem je vyrešený, o žadný první rande se nejdená.  Zelenáč Zelenáč Zelenáč Potlesk
Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Červenec 2007, 07:05:53 »

A problem je vyrešený, o žadný první rande se nejdená.  Zelenáč Zelenáč Zelenáč Potlesk
Bylo to snadné, milý Watsone Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Červenec 2007, 18:58:58 »

lavicka... ja mam jednu dost oblibenou kde vzdycky poradam 1. rande (holt tu pravou sem jště nenašel)..  Smutný
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS