Prvni rande

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 09:01:39

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prvni rande
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Prvni rande  (Přečteno 21025 krát)
Quentyn Ren



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Plzeň
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 08. Duben 2007, 19:16:41 »

Citace: "Avaranger"
Citace: "Quentyn Ren"
Přesně proč chtít jinou když chci jí.Ja už vážne holky nechápu  Podivený
Ja ji chapu - proste te nechce, no...


Já už si celkem zvykl na to,že mě holky nechtej  Velmi smutný každá mě bere jen za kamaráda a většina se mě z nich i svěřuje ale co z toho... Podivený
Zaznamenáno

Every generation has a legend…
Every journey has a first step….
Every saga has a begining……..
Laks

Karma: 0
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 19. Červenec 2007, 12:39:56 »

to je koukám dost rozšířenej problém
Zaznamenáno

7
Mikullas
**


Offline

Karma: -6
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Bratislava
Příspěvků: 232


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 19. Červenec 2007, 13:46:01 »

A ten problém sa tu rieši stále napriek tomu, že Qark má riešenie v podobe článku Nápad
Zaznamenáno

Nič to, že si sa potkol, to je znamenie že ideš.
Nikdy sa nemrač aj keď si smutný, lebo nevieš, kto sa môže zamilovať do tvojho úsmevu Úsměv
Najprv si naštudujte o balení z článkov na nete a rôznych kníh, fórum vás základy nenaučí!
ArchimonDe
**


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Zlín
Příspěvků: 209


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #28 kdy: 26. Červenec 2007, 10:34:00 »

"Hodný blbeček" nejspíš. No první chyba, kterou jsi udělal - šel jsi na rande s tím, že se to nepovede, alespoň to tvrdíš. Úsměv
No a ta slečna, podle té odpovědi, mě napadá leda, že se jí nelíbíš fyzicky anebo se ona snaží o jiného a bohužel jsi to špatně načasoval (což jsi nemohl vědět, takže to není tvoje chyba).
Taky mi jedna říkala, že jsem pro ni moc dobrý a ať si najdu lepší, že nějakou určitě najdu. Smějící se Totiž ona se snažila o jiného, to jsem zjistil asi týden po tom.
Zaznamenáno

Člověk je člověku víc než jen člověkem.
Nezáleží na tom, kým jsi, podstatné je kým chceš být a co pro to děláš.
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 26. Červenec 2007, 20:17:39 »

"Hodný blbeček" nejspíš. No první chyba, kterou jsi udělal - šel jsi na rande s tím, že se to nepovede, alespoň to tvrdíš. Úsměv
No a ta slečna, podle té odpovědi, mě napadá leda, že se jí nelíbíš fyzicky anebo se ona snaží o jiného a bohužel jsi to špatně načasoval (což jsi nemohl vědět, takže to není tvoje chyba).
Taky mi jedna říkala, že jsem pro ni moc dobrý a ať si najdu lepší, že nějakou určitě najdu. Smějící se Totiž ona se snažila o jiného, to jsem zjistil asi týden po tom.


Zvlaštne aký je ten svet malý, že ? A kolko rovnakých alebo podobných udalosti sa udeje ... nič se neda delat, len to prehltnuť a isť dalej. Přemýšlím

Citát : " Obrať svoju tvár k slnku a všeky tiene ostanú za tebou. " Kroutící očima

Takže niekde na konci cesty musi byť tá pravá. ( Som nenapravitelný snilek a romantik, do tohto sveta nepatrim . ) S jazykem  Šťastný
Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
KubaCZ
*


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 104


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 26. Červenec 2007, 20:25:55 »

Kdyby si věděl, jak strašně moc mi připomínáš mě před pár lety (není to zase tak dávno). Měl jsem spoustu kamarádek, ale žádnou holku k chození. A bylo to tím, že jsem se snažil být až příliš hodnej a dát jim přesně to, co chtějí. To je ale chyba a to dost velká. Takže příště nechoď na rande s tím, že splníš holce co jí na očích uvidíš, ale buď přirozenej a jednej s ní jako s rovnocennou osobou...není to žádná modla, ke které se musíš sklánět. Musí jí být s tebou fajn, bez křečí, úplně přirozeně...potom to všechno ostatní přijde úplně samo, to mi věř Mrkající
Zaznamenáno

Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 28. Červenec 2007, 18:32:29 »

Ale sešli jsme se poprvé.To je podobný. Pssst!
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS