První styk - nemůžu se do ní dostat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 18:44:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  První styk - nemůžu se do ní dostat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: První styk - nemůžu se do ní dostat  (Přečteno 37801 krát)
Kopernik

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« kdy: 17. Březen 2008, 20:23:03 »

Zdravím,
mám docela závažný problém s přítelkyní. Je jí 16 a mně 18, chodíme spolu rok. Často se v posteli mazlíme (poprvé asi před půl rokem), provozujeme orální sex apod. Včera jsme se snažili o první styk, ale neúspěšně. Byla vzrušená, použili jsme i lubrikant, ale nemohl jsem se do ni dostat, šíleně ji to bolelo a já musel pokaždé přestat - ono to ale dál už ani vlastně nešlo. Dnes jsme to zkoušeli znovu, tentokrát i s kondomem... A to samé. Prostě bariéra a konec, dál jsem ho nedotlačil. Zkoušeli jsme to v několika polohách, v několika úhlech, ale prostě to nešlo. Prst jsem ji tam strčil v pohodě (a skoro bezbolestně), dva prsty taky, ale to ji už bolelo... Nemáte ještě nějaké rady, jak to její utrpení snížit a hlavně, jak to udělat, aby to už konečně měla za sebou? Jde jí to dost na psychiku...
Vím, že se u gynekologa dá zákrok provést chirurgicky, ale tam kvůli tomu nechce jít...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Březen 2008, 20:28:17 »

Tak přesně tohle teď řeším Úsměv Takže jsem zvědav na odpovědi Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Březen 2008, 20:29:29 »

Ne, že bych novinky.cz považoval za bůhvíjak kvalitní web, ale tehle článek je imho dobrej.
http://www.novinky.cz/clanek/8982-kdyz-sexu-brani-vaginismus.html

Pro další informace si progoogluj pojem vaginismus.
Zaznamenáno
Kopernik

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 17. Březen 2008, 20:30:10 »

Avaranger: Sakra...  na tvou odpověď jsem se těšil  Smutný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 17. Březen 2008, 20:31:24 »

Člověče tohle je docela problém Smutný ... někde jsem slyšel, že tyhle problémy mají holky, který nemasturbujou... takže pro všechny: masturbujte, budete mít potom i lepší sex, je to prokázaný... jinak je mi to fakt líto, ale v tomhle ti neporadim Smutný asi ho máš moc velkýho Úsměv ...
Zaznamenáno

Kopernik

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Březen 2008, 20:34:29 »

D9: No, mám obvod 14cm, což je nadprůměr... A jinak, klitorální orgasmus je u ní častý Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Březen 2008, 20:55:34 »

J/R: Tak to myslim, že ne. Partnerka je v sexu děsně v pohodě (aspoň podle mně) a v sexu (myšleno pohl. styk) jsem na ní ani nějak netlačil... rodiče jsou taky v pohodě (o hodně víc než byli kdy naši). No, uvidíme. Dám tomu čas, zatim.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Březen 2008, 20:59:20 »

a zkoušel jsi to prsty? Šlo/nešlo? Prsty by sis ji mohl napřed trochu "roztáhnout" ... jinak dobrá poloha je na koníčka, ale to jste asi už zkoušeli...
Zaznamenáno
Kopernik

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Březen 2008, 21:05:43 »

Prsty jsem to zkoušel. Jak říkám, jeden šel... Dva už dost stěží, ale šly, ale to už ji tak bolelo, že jsem se neodvážil zkoušet je roztáhnout. A když to zkoušela ona sama, tak brečela bolestí, dostala se dost hluboko, ale prostě ne a ne... jako by nešla protrhnout.
Zaznamenáno
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Březen 2008, 21:12:51 »

nj, tak mě napadá leda zkoušet delší dobu milimetr po milimetru (myslím třeba v průběhu několika týdnů...)

Chápu, že k doktorovi se jí nechce, ale než se zbytečně trápit... (bude pak z toho nervózní a už to tuplem nepůjde...)
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Březen 2008, 21:18:48 »

taky sem s tím měla problém....První pokus nevyšel.
Tak jsem mu řekla, ať při dalším pokusu (jiný den) víc přitlačí a "neohlíží" se na mě. A to zabralo...a bylo to fajn.

A s tím odstraněním pan. blány u gynek.....no pochybuju, že to půjde tak jednoduše Šťastný, myslím, že to je dost nová metoda a pochybuju. že se to dělá jen tak na přání...ať je to pohodlnější...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Březen 2008, 21:24:24 »

Na gynekologii se to prý dělá normálně, ale osobně zkušenost nemám (taky to předpokládá, že problém je fakt v panenské bláně a ne v tom, že je stažená z psychických důvodů)

Jinak taky mi to poprvé moc nešlo, nakonec se teda dovnitř nějak narval, ale až po delší době a bolelo to hodně
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Březen 2008, 21:27:50 »

a je to neplacená služba? Šťastný...mně to bolelo jen trošku....a pak...sem si na bolest zvykla Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Beru
*


Karma: 5
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Brno
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Březen 2008, 21:34:55 »

a je to neplacená služba?
Jo tak tohle netuším  Smějící se

Mě to při tom bolelo ještě tak týden nebo dva, ale zdaleka ne jako poprvé, pak už jsem z toho i něco měla  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Březen 2008, 22:00:48 »

Tak nevim nevim, dámy, ale na "narvat a neohlížet se" asi nemam nervy. Nerad lidem ubližuju i když chci (třeba když mě někdo napadne) a ublížit někomu koho miluju? To je nějak tak moc.

MYslim, že strategie - malými krůčky (milimetrovými) k cíli bude pro mě (a konec konu i pro ní) lepší. Myslim, že z té radikální metody bych měl ještě nějaký psycho, pak Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Březen 2008, 22:09:58 »

a to ji budeš zajišťovat to chirurgické odstranění panenské blány, aby ji to nebolelo?....Jinak si totiž nedovedu představit to "nechci, aby ji to bolelo", protože ji to aspoň trochu bolet bude...Pokud doma nemáš gymnastku...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Kopernik

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 17. Březen 2008, 22:12:35 »

Tak mi automatické odhlášení krásně smazalo vzkaz. Takže druhý pokus.

Taky bych nedokázal to do ní rvát proti její vůli, když se svíjí v bolestech a dál nechce. Navíc když po předchozích zkušenostech s ní pochybuju, že to pomůže. A po milimetrových krůčcích to taky nejde, prostě prvně nic, tak zasouvám pomalu dál, a v jednom momentě najednou ukrutná bolest, kterou nemůže vydržet... a když jsem naposled ještě zkusil zasunout dál, byla bolest ještě větší. Opravdu nevím, co dělat. Psychicky nás to oba deptá a tohle ji akorat kazí chuť v tom pokračovat. Nevěří, že se to někdy povede, a ani to nechce dál radši zkoušet, prostě to nemůže vydržet.

Bolet ji to samozřejmě bude, ale ne přeci takhle - a to jsme ještě k té "hlavní" bolesti nedošli...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 17. Březen 2008, 22:25:41 »

tak u mě to bylo dobrovolně, já to tak chtěla, protože jsem věděla, že to je chvilkové...
A u slečny bych doporučila...zkoušeli jste, že má polštář pod zadkem?...Nebo když ji na něco posadíš a ty stojíš (klečíš apod.), tak je "roztaženější"....Nebo kapka alkoholu, taky není vždycky na škodu...
No ale teď ji dej oddech...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 17. Březen 2008, 22:41:01 »

a je to neplacená služba? ...

No přece za 30 koňur , ne ?


No taky mě bolelo , ale že bych s tím šla na gyndu tak to bych asi nešla , pravděpodobně by mě tam nedostali ani párem koní , prostě se musí zatnout zoubky no ....
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Kopernik

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 17. Březen 2008, 22:46:33 »

když ji na něco posadíš a ty stojíš (klečíš apod.), tak je "roztaženější".... No ale teď ji dej oddech...

Jak to myslíš? Ona aby přitom seděla? promiň, ale neumím si to představit:)
Oddech jí rozhodně dám...  Super!
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 17. Březen 2008, 22:48:57 »

např. ona sedí na stole a ty u ni stojíš....
kapiš mě? Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Kopernik

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 17. Březen 2008, 23:05:46 »

Aha takhle, něco podobnýho jsme zkoušeli, kdy jsme seděli čelem k sobě, ona na mým klíně a snažila si ho zavést, byl to asi podobnej úhel, jako by byl u toho stolu... ale musíme asi experimentovat, bohužel pro ni  Kroutící očima
Ach jo, proč mají ženský všechno tak těžký, je mi to líto, kéž by nějaký bolesti šly přenést na kluky, aby toho nemusely za život tolik trpět...
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 17. Březen 2008, 23:17:19 »

to je divny, me pri mym prvnim styku nic nebolelo Šťastný

Kopernik: hele bud rad za to jak to je, kluci sou na bolest ciltivejsi..
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Březen 2008, 18:39:10 »

Kopernik Směrovka tak lež a ona si na tebe nasedne + lubrikant a 2 piva....to pude, to pude Šťastný Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 18. Březen 2008, 18:49:53 »

afi: to mě dost rozesmálo Šťastný mít 1+ tak ti zvýšim karmu Šťastný ... btw to s tim, že kluci jsou citlivější na bolest je jen velice rozšířenej omyl...
Zaznamenáno

Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS