První styk - nemůžu se do ní dostat

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 03:55:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  První styk - nemůžu se do ní dostat
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: První styk - nemůžu se do ní dostat  (Přečteno 37799 krát)
Kopernik

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 18. Březen 2008, 18:58:58 »

2 piva doporučuješ holce? Podivený Nevím nevím...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 18. Březen 2008, 19:03:00 »

proč ne?...Slečna abstinuje?...nebo chceš naznačit, že to je málo? Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Kopernik

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 18. Březen 2008, 19:06:58 »

No, nevím, jestli by před tím měla náladu pít, ale zkusím se jí zeptat...
Je pravda, že na jedný pařbě jsem si po dopadu ze 2 metrů něco udělal s kolenem, bolelo mě tak, že jsem je skoro necítil, ale nevnímal jsem to a pařil dál... Šťastný
Každopádně teď jí chci dát chvíli pokoj. I když nevím, jestli je lepší, aby každý den myslela na to, jak to bude hrozný, nebo abychom to provedli co nejdřív a pak by to už bylo za náma...
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 18. Březen 2008, 19:11:32 »

nevím jak ostatní, ale JÁ bych to udělala, co nejdříve...Teda asi by bylo fajn dát ji najevo, že když to nepude, tak to přeci vůbec nevadí, protože jednou to půjde a to 100%...

no a s tím pitím...nemyslím to tak, že ji řekneš "miláčku a teď se pěkně opiješ" Šťastný. Ale zajděte si třeba na pivko, nebo si vemte víno k filmu...
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
Ricka

Karma: 0
Příspěvků: 9


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 10. Červenec 2008, 13:38:26 »

hmmm,s tím jsem měla taky poblémy,byla jsem z toho na nervy,ale nakonec jsem zjistila,že přestože jsem to moc chtěla,toho kluka jsem zbožňovala-vlastně do dneška jsem spolu a pořád ho zbožňuju,tak jsem si uvědomila,že ani tak jsem nebyla prostě dostatečně uvolněná,celou dobu jsem si myslela,že v tom problém není,ale jak jsem jednou při našem společném večeru-teda vlastně ránu-a našem snažení ,pocítila takové to mrazení na zádech a chvění rtů,upadání mimo realitu atd....nebyl problém.Měla jsem zavřené oči a ani mi nedošlo,že už to mám za sebou.A šmitec. !! Úsměv
Zaznamenáno
Tom371986
*
Karma: 1
Příspěvků: 73


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 10. Červenec 2008, 20:28:20 »

No jo,ale problém taky nemusí být jen na straně holky...měl sem holku,která už měla přede mnou 5 sexuálních partnerů,v sexu hodně zkušená,já byl panic a stejně sem se do ní nemohl dostat.Zkoušeli sme taky různý polohy,ale nešlo to,pak se mi nakonec další den podařilo se do ní dostat,ale měl sem problémy s erekcí,ve chvíli kdy sem měl zasunout a nebo i uvnitř mi prostě začala erekce opadat a sexu sme si moc neužili.Takže spíš můj psychickej problém.Teď mám jinou holku a sex je na spadnutí,jen mám strach,aby to nedopadlo jako posledně.
Zaznamenáno
Master03



.

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha 6
Příspěvků: 36


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #31 kdy: 14. Červenec 2008, 15:00:40 »

Chtěl jsem to napsat už na začátku, ale Ricka mě předběhla.. Pokud slečna nemá nějaké fyzické potíže, je to všechno psychikou(stejně jako předčasná ejakulace a spousta dalších sexuálních problémů) a to, že je poslední dobou vystresovaná z toho, že to vůbec nepůjde, tomu jen přispívá. Řešení podle mně bude spočívat v tom slečnu patřičně uklidnit. Jak přesně, to nevim  Smějící se , chodíte spolu vy, pokud ti věří, neměl by to bejt zase takovej problém.. Btw jakmile jí začne něco bolet, bude lepší udělat krůček zpátky, kde to ještě je v pohodě a snažit se dostat na "další level"...
« Poslední změna: 14. Červenec 2008, 15:04:32 od Master03 » Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 15. Červenec 2008, 08:43:45 »

Bonaqua ti ulehčí cestu, ale lubrikant je výhra.  Nápad
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 22. Červenec 2008, 20:11:57 »

Zajímavý, jak o tom patnáctiletí vědí nejvíc  Mlčím
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 22. Červenec 2008, 21:23:43 »

LordAli: jsme starý Úsměv
Zaznamenáno

J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 22. Červenec 2008, 22:04:33 »

Zajímavý, jak o tom patnáctiletí vědí nejvíc  Mlčím

Jsou tu dvě možnosti: Buďto už se s něčím takovým ve svém životě setkali (což možný určitě je) a v tom případě nelze proti jejich příspěvkům nic namítat ... nebo to sem píšou prostě proto, že se nedávno naučili používat klávesnici a Google a v tom případě jim nekažme radost  Smějící se
Zaznamenáno
Monny
***


Karma: 13
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 506


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 23. Červenec 2008, 18:40:50 »

i z googlu může člověk nabýt mnoho zkuěeností.....
Já tam toho vyčetla Šťastný
Zaznamenáno

Je krásné spolu mlčet, krásnější spolu se smát.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 23. Červenec 2008, 19:49:12 »

však jo...
Zaznamenáno
Luboš92
*
Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 77


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 31. Červenec 2008, 12:11:40 »

Zajímavý, jak o tom patnáctiletí vědí nejvíc  Mlčím

Chápu, že ve svých 1001 letech (netušim, proč neuvedeš skutečný věk) o tom určitě budeš vědět víc, ale k tématu jsi nenapsal zatim VŮBEC nic, jen znehodnocuješ názory ostatních Mrkající. A teď si ve svých pouhých 16 letech dovolim přihodit svůj názor a věř, že zdrojem neni strýček google.

Problém může být samozřejmě v psychice (prostě neni dost uvloněná), ale taky může mít prostě a jednoduše hodně tuhou panenskou blánu a pokud je ta bolest taková, že nejde vydržet, bude asi nejlepší navštívit gynekologa. Ten zákrok se určitě nedělá jen tak pro nic za nic, tak proč tam nezajít. Anebo prostě jen zkoušet a zkoušet a zkoušet, ono se to nakonec povede Mrkající.
Zaznamenáno
konovohlava

Karma: -11
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 05. Červen 2009, 06:50:36 »

Budu psat jak hovado tak prominte ale pisu z mobilu sem v praci.Takze ted napisu proc to nejde a jak na to.Stalo se mi to samy.Problemy sou spis psychicky a to v uvolneni.Pokud holka neni poradne uvolnena a neda se cela jen vam tak mate smulu ma na ni zamek.Dalsi je ten ze panum (to byl muj problem) nestoji tak jak by mel.Takze u slecen se to da resit treba tim alkoholem ale ne pivem ale cervenym vinem  (ne krabicakem a jinyma vyplachama) nebo existujou ruzny masaze atd. Staci mit fantasyi.U muzu se to rozhodne neresi alkoholem je to jeste horsi.Vase slecna vas musy opravdu vzrusit a musite byt taky uvolneni zadnej stres dyt sex je nejlepsi vec na svete.No dal rozhodne si myslim ze roztahovani neni dobry protoze ta blana je pruzna tkan ktera se roztahuje takze si myslim ze to ani nejde.Z toho plyne slecna musi byt uvolnena vedet ze to chce a chlapovi staci aby vedel kde ji ma a aby mu poradne stal.          Tak snad sem trochu pomohl preju hodne uspechu.Ps:mozna ho strkate do prdele a proto to nejde Šťastný
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 05. Červen 2009, 21:33:15 »

 Kroutící očima Kroutící očima Šťastný
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 06. Červen 2009, 14:12:14 »

D9: No, mám obvod 14cm, což je nadprůměr...
WTF? 14cm na obvod? To je asi tak 3x nad priemernými hodnotami. Ok asi si sa hold sekol Šťastný
Prsty jsem to zkoušel. Jak říkám, jeden šel... Dva už dost stěží, ale šly, ale to už ji tak bolelo, že jsem se neodvážil zkoušet je roztáhnout. A když to zkoušela ona sama, tak brečela bolestí, dostala se dost hluboko, ale prostě ne a ne... jako by nešla protrhnout.
Ja som to dievčaťu pred 1. sexom dlhú dobu robil lprstami, (myslené na mesiace) a po tom to relatívne išlo. Čiže tým "pred tým prstami" je myslené na niekoľkokrát na styky, nie 5-10min pred zasunutím. Keď vravíš, že 2 šli, tak jej to rob nejaký čas pravidelne tými 2 prstami, a po nejakom čase skúste znova.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 06. Červen 2009, 14:48:48 »

Maxx: spoj ukazováček a palec a utvoř kolečko ... máš?... tohle je obvod cca 12-15cm...
Zaznamenáno

Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 06. Červen 2009, 14:55:06 »

Uz som pochopil.. Beriem spat  Stydlivý
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS