Prý nechce vztah

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 15:23:48

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Prý nechce vztah
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Prý nechce vztah  (Přečteno 19264 krát)
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« kdy: 16. Srpen 2010, 16:45:24 »

Čau, potřebuju prosím poradit. Minulý týden sem zkusil tzv. Facebook Game, šťouchal sem do holek na facebooku a s těma co mě šťouchli zpátky sem si psal. Potkal sem takhle jednu holku(je jí 19, mě 21) Dost sme si psali a už další den sme měli rande na diskotéce, kde to teda šlo dost rychle, něco sme vypili, tancovali sme, líbali se...Pak dokonce chtěla, abych šel spát k ní na chatu...šel sem  Dost dlouho sme leželi v posteli, líbali se, objímali...prostě kdybych ji chtěl dostat, moh sem, ale nechali sme toho a chvíli spali pak sem se asi v 6 ráno sebral a šel sem, protože tam měli přijít její rodiče. Od tý doby sme byli spolu venku asi 3x, všechno skvělí, bavili sme se o různých věcech, psala mi sms co dělám a kdy se uvidíme... Zlom nastal včera kdy sme spolu byli zatim naposled, procházeli sme se drželi sme se za ruce, kecali...Jenže přišla děsná bouřka, tak sme se políbili a šli každej domů, pak sme si psali po fb, kde se mě zeptala jak to mezi náma vidim, napsal sem jí, že můj zájem trvá a ona, že má trochu strach, že bych měl zpomalit(já? Stěžovala si, že jí na prvnim rande nechci dát francouzáka). A, že nechce vztah, že neche, aby se o ní někdo staral, že si uvědomila jak sme se včera drželi za ruce, jak se to bude vyvíjet dál, že jí chybí pocit bezpečí , ale že to nemám brát vážně. Jasně napíšete mi chce vztah, ale ona nechce vztah s tebou! Hned mě to napadlo, jenže ten zájem z její strany mi přišel fakt dost velkej, řekla mi, že do mých očí by se mohla dívat hodiny...Já tomu nerozumim.. Problém je, že sem se do ní za ten týden co se známe, asi zabouch a nedokážu chladnokrevně přemejšlet, jak jí donutit k tomu, aby mě prosila, že chce se mnou chodit.






Zaznamenáno
Zambrota



Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Srpen 2010, 18:07:10 »

Tak s tou chatou si měl teda pořádný štěstí, kterýho si nevyužil, škoda pro tebe.
Odpovím ti jako každej tady. Myslíš že kdyby za ní přišel Brad Pitt že by mu řekla že nechce vztah?
Asi si eskaloval špatně a nebo vůbec a z její strany je to třeba jenom výmluva. Nebo čeká jak se k tomu postavíš.
Každopádně neřešte tyhle věci o kterých si nejste jistý přes Facebook, tuhle chybu sem udělal taky a pak druhej den co sme si řekli na facebooku jako by nebylo. Prostě to řeště z očí do očí.
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Srpen 2010, 19:38:41 »

Teď si s ní píšu a prej ten včerejšek nemám řešit. Sem s ní domluvenej, že se zítra budem u mě dívat na film(mám volnej byt), tak uvidim co z toho bude.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Srpen 2010, 21:44:03 »

hlavně v klídku. Myslim, ze kdyz se dostanes za urcitou hranici vztahu, tak si te zenska bude drzet sama
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Srpen 2010, 22:52:34 »

zejtra ji proste prefiknes a pak bude krotka jak beranek:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 17. Srpen 2010, 11:16:57 »

Říkat může co chce, důležitý je co dělá. A podle toho co dělá to vypadá že jí ten vztah není proti srsti. Prostě bych na tvým místě pokračoval, jako kdyby nic neřekla - a teprve až (jestli vůbec) tě nějak důrazně zastaví, že vztah nechce, tak si s ní o tom promluvit.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 17. Srpen 2010, 13:24:44 »

Vztah řeš až se s ní vyspíš Mrkající a to není kokotská rada pro ty co preferujou jen šukání, sex je největší emocionální pouto a oproti němu jsou všechny sváděcí taktiky jako hračky pro děti.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Pickle



Born stupid? Try again!

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 18


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 17. Srpen 2010, 15:23:02 »

Citace
Myslim, ze kdyz se dostanes za urcitou hranici vztahu, tak si te zenska bude drzet sama

Možná OT, ale tohle mě hodně zaujalo. Mohl by to prosím někdo trochu rozvést? Co je tou hranicí? Vím, že to není lehká otázka.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 17. Srpen 2010, 19:16:05 »

Pickle: Nepodloženo, jen jsem vyslovil takovou teorii, kterou si myslím.

Význam byl myšlen stejný, který už tu padl: "Jak ji ojedeš, máš ji v kapse"...neboli v kalhot(k)ách Úsměv
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Srpen 2010, 22:13:15 »

Tak bohužel, dneska sem ji nefik. Prý se známe jen týden bla bla bla  Šťastný Tak uvidim příště... Dám jí tak měsíc  Úsměv
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Srpen 2010, 22:35:49 »

Známe se týden=sem málo nadržená  Mrkající
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Srpen 2010, 07:00:50 »

a nebo šuká s jiným a proto není dost nadržená... málo jsi jí promáchal kalhotky:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Blessed

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 18. Srpen 2010, 10:32:23 »

Říkat může co chce, důležitý je co dělá. A podle toho co dělá to vypadá že jí ten vztah není proti srsti. Prostě bych na tvým místě pokračoval, jako kdyby nic neřekla - a teprve až (jestli vůbec) tě nějak důrazně zastaví, že vztah nechce, tak si s ní o tom promluvit.
Souhlas !

No, znáte se jen týden. Kdyby si to udělal na te chatě vubec by jí to nevadilo  Šťastný . Jen nepolevuj aby to za měsíc nebylo: "známe se jen měsíc" .
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 18. Srpen 2010, 14:03:56 »

Polevovat určitě nebudu  S jazykem Příště už má smůlu  Šťastný
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 18. Srpen 2010, 17:30:55 »

Začíná to být celkem v pytli. Zas mi píše, že nikoho nechce, že nechce, aby se o ní někdo staral, že chce být svobodná. Prej se se mnou líbá kvůli tomu, že sem hezkej. Přitom včera mi říkala jak ten večer byl skvělej, loučili sme se asi hodinu. Já už nevim...  Smutný
Zaznamenáno
Blessed

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 18. Srpen 2010, 19:55:10 »

Tak se o ni nestarej a pokračuj, už ste došli celkem daleko na to, že "nechce vztah". Kdyby to mělo být jen proto, že jsi hezkej, tak líbá Brada Díru v časopise.

Btw takových článků je tady tuším dost, tak je skus pročíst, snad ti něco z tama pomůže Mrkající .
« Poslední změna: 18. Srpen 2010, 19:58:55 od Blessed » Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Srpen 2010, 19:59:38 »

Na zítra sem s ní domluvenej, že si o tom promluvíme z očí do očí, protože řešit to přes face je fakt na h*vno. Co myslíte, že bych jí měl říct?
Teď mě napadlo co kdyby nějaká kamarádka(kterou ona nezná) mi napsala na zeď na facebooku něco jako: Jsem ráda, že sem te poznala, nezapomenu na tebe :-* Pak by si ta co nechce vztah, mohla uvědomit, že mě nemá tak v kapse a jistýho...
« Poslední změna: 18. Srpen 2010, 20:29:14 od Storm » Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Srpen 2010, 20:33:03 »

 Kroutící očima
O vztahu se mluví po sexu, před ním nikdy....
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Srpen 2010, 20:35:09 »

Dobře, ale co jí mám zejtra říct? Že si budem nezávazně užívat..?
Zaznamenáno
Blessed

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 14


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Srpen 2010, 20:45:19 »

Na zítra sem s ní domluvenej, že si o tom promluvíme z očí do očí, protože řešit to přes face je fakt na h*vno. Co myslíte, že bych jí měl říct?
Teď mě napadlo co kdyby nějaká kamarádka(kterou ona nezná) mi napsala na zeď na facebooku něco jako: Jsem ráda, že sem te poznala, nezapomenu na tebe :-* Pak by si ta co nechce vztah, mohla uvědomit, že mě nemá tak v kapse a jistýho...
Tyhle 2 věci si tak trochu odporují...
Nějak tak by se to taky dalo skusit, ale vše je nejlepší řešit na živo. Nemít čas kdy si ona řekne, dělat i jiné věci.
__
Nezávazně užívat - kdy si chtěl jen tohle tak by tu tehle topic nebyl.
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Srpen 2010, 20:52:15 »

Na zítra sem s ní domluvenej, že si o tom promluvíme z očí do očí, protože řešit to přes face je fakt na h*vno. Co myslíte, že bych jí měl říct?
Teď mě napadlo co kdyby nějaká kamarádka(kterou ona nezná) mi napsala na zeď na facebooku něco jako: Jsem ráda, že sem te poznala, nezapomenu na tebe :-* Pak by si ta co nechce vztah, mohla uvědomit, že mě nemá tak v kapse a jistýho...
Tyhle 2 věci si tak trochu odporují...
Nějak tak by se to taky dalo skusit, ale vše je nejlepší řešit na živo. Nemít čas kdy si ona řekne, dělat i jiné věci.
__
Nezávazně užívat - kdy si chtěl jen tohle tak by tu tehle topic nebyl.

Máš pravdu, ale myslel sem, že by časem po nezávaznym vztahu pochopila, že chce se mnou chodit.
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Srpen 2010, 21:10:23 »

Vztah řeš až se s ní vyspíš Mrkající

Kua, že mě to hned nenapadlo...dobrej postřeh pírku  Úsměv

Jinak Storme, ta tvoje baba hledá jenom chlapa na sex. Buď jí ho poskytneš a nebo ti bude dělat tyhle
scénky...nic jinýho v tom nevidim. Pokud bude sex hodně dobrej, myslim, že se jí jentak "nezbavíš" Mrkající
Nebo si najdi další holky a ona ucítí, že nejsi tak upjatý...
« Poslední změna: 18. Srpen 2010, 21:20:01 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 19. Srpen 2010, 09:09:23 »

Vztah řeš až se s ní vyspíš Mrkající

Kua, že mě to hned nenapadlo...dobrej postřeh pírku  Úsměv

Jinak Storme, ta tvoje baba hledá jenom chlapa na sex. Buď jí ho poskytneš a nebo ti bude dělat tyhle
scénky...nic jinýho v tom nevidim. Pokud bude sex hodně dobrej, myslim, že se jí jentak "nezbavíš" Mrkající
Nebo si najdi další holky a ona ucítí, že nejsi tak upjatý...

Dík za názor, taky mě to už napadlo... Prostě dneska až s ní budu mluvit se budu snažit chovat co nejmíň needy a řeknu jí něco, že ji na vztah taky nechci, protože to určitě nečeká, myslí si, že jí budu prosit a překecávat jak nějakej moula, ale zase jí dám najevo, že ji nechci jako kamarádku spíš jako milenku  Šťastný
Zaznamenáno
Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 25. Srpen 2010, 16:01:26 »

Tak je tady další postup, fiknul sem jí, uvidim jak se to bude vyvíjet dál, zatim se od ní snažim trochu "odmilovat", aby mě případnej neúspěch tolik neštval...
Zaznamenáno
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 29. Srpen 2010, 14:54:44 »

A, že nechce vztah, že neche, aby se o ní někdo staral, že si uvědomila jak sme se včera drželi za ruce, jak se to bude vyvíjet dál, že jí chybí pocit bezpečí , ale že to nemám brát vážně. Jasně napíšete mi chce vztah, ale ona nechce vztah s tebou!

No, podľa toho, čo tu píšeš... Spýtal by som sa jej na férovku v ćom je problém, povedal by som jej to čo tu píšeš, že to ona tlačila atď. Buď dostaneś rozumnú odpoveď a ked nie, bude to nejaká kača a nechaj ju tak. Za týždeň sa nezabuchneš, o to sa neboj, len ti s ňou bolo trocha dobre a telo chce viac, ale ďalšia jedna známosť alebo pár dní nejakej ćinnosti a bude to minulosť.
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS