Půlroční známost zadané holky

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 07:11:38

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Půlroční známost zadané holky
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Půlroční známost zadané holky  (Přečteno 4625 krát)
Givemejoint

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« kdy: 15. Červen 2010, 19:14:14 »

Ahoj, je mi 18let a sám si nevím rady jestli mám pokračovat snažit se o jednu dívku či ne. Když sem si tak pročítal fórko tak ste se všude ptali kolik jé té o které se bavilo let, tak té "mé" je 16let. Chodíme do stejné školy, ale je zadaná a ten s kým chodí je taky ze školy.

Znám se s ní asi půl roku, uviděl jsem ji poprvé v trolejbuse a ukázal sem jí kamošovi a řek mu že ta musí být prostě moje. On řekl že ji zná, že s ní chodil na základku tak sme si o ní povídali. Za pár týdnů sem si na ní sehnal facebook přidal si ji, ale zatím jí nepsal. Ve škole, když sem jí potkal na cestě na kantýny nebo na obědě sme na sebe vrhali usmívající se pohledy a zdravili se. Asi týden to trvalo a já ji napsal na facebooku, dala mi icq a začali sme si psát. Asi po měsíci se v Brně konali ohňostroje, tak sem jí pozval že já, brácha a tři kamoša a jedna holka jdeme na ohně tak jestli nechce jít s náma a ona šla bylo to fajn prostě. Až ohňostroje skončili tak sme se vydali na cestu domů a ostaní se nám ztratili(to ale nebyla náhoda *DEVIL*) chytli sme se za ruku drželi se pomalinku sme šli povídali si, pak sme ještě dali sraz s těma lidma a kecali sme. Pak že ona už půjde tak sem tak se všichni zdejchly a já ji doprovodil před dům. Přistoupili sme k sobě blíže dali si pusu, a já sem ale pokračoval začal jsem jí líbat ale bez jazyku trvalo to jenom chvíli obejmula mě a já si myslím že tady jsem udělal chybu že jsem chtěl pokračovat a políbil ji na krk a ona mě jeme odstrčila a řekla ahoj já taky a šel sem domů. Uplynul nějakej měsíc a ona mi napsala že se bude stěhovat za město asi 3km a mě to celkem dostalo protože mi ještě žádný vztah na dálku nevydržel déle jak měsíce. Ona nějak poznala že mě to vzalo a zeptala se mě co mi je a já jí řekl že se mi to nechce řešit přez internet že bych to chtěl probrat z očí do očí.  Začal jsem jí psát smsky během dne, na dobrou noc a někdy i před spaním volat. Tak sme šli za pár dní ven na procházku kolem lesa povídaly si, smáli se občas sem zalochotil prostě klasika. Pak sme našli nějakou lavičku a sedli si povídali si a ona se mě nakonec zeptala co mi bylo. Tak sem jí na to odpověděl že od první chvíle v trolejbuse co jsem jí viděl, tak jí prostě chci, ale že mi žádný vztah na dálku nevydržel déle jak měsíce, ale přesto bych to s ní chtěl zkusit. Že sem se do ní zamiloval přidal sem k tomu že miluji její úsměv atd. A ona mi na to řekla ale že nemůže že už někoho má a já řekl že v tom nevidím problém. Ona na mě jak si to představuju a já na ni že by mu dala konec a začala se mnou ale dál už nic neřekla a asi se spoléhá že to vyšumí. Doprovodil jsem před dům dal jsem jí pusu řekl ahoj a šel sem domů. V téhle fázi sem si myslím že sem to moc uspěchal. Teď se potkáváme ve škole chodíme o přestávce si sednout na lavičky a kecat. Naposledy jsem s ní byl venku v neděli šli se si sednout na zahrádku na kofolu probíhalo to jako vždicky, poprovodil jsem jí před dům a zase to byli takové ty nevinné polibky a pak dlouhé loučení ahoj, ahoj, ahoj, otáčení no prostě klasika. Tenhle týden mě půjde ukázat její matce, která mě chce poznat. Na přístí týden s ní jdu ven přemýšlím že jí koupím růži a až ji doprovodím před dům tak už se s ní musím vášnivě líbat! Myslím že toho jejího mám na lopatě, vlastně viděl jsem je spolu ve škole někde sedět jenom jednou což si myslím že je pro mě dobře Šťastný

Povězte mi prosím jaký na to máte názor, ocením všechno.
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Červen 2010, 19:41:29 »

-Já osobně bych jí nic nekupoval, jako je růže. Spíš bych jí, být tebou pozval na zmrzlinu, je to mnohem lepší. Kytku jen tehdy, kdy jsou zvláštní příležitosti - narozeniny, valentýn atd.

-Až budete spolu definitivně ve vztahu, tak radím jen to, aby to nepadalo do stereotypu.

Ať ti to vyjde.  Úsměv
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Givemejoint

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Červen 2010, 19:53:36 »

No právě, na zmrzlinu když sme byli venku tak sem se zeptal jestli nechce a ona že ne. A podle mě je to vyjímečná záležitost dát ji růži a pak se s ní vykousnout a začít s ní chodit né? Úsměv Podle mě ta holka je teďka ve fázi kdy si vybíra co pro ni bude nejlepší jestli její dosavadní vztah nebo já. A navíc valetýn je daleko a její narozeniny taky Šťastný takže...A navíc pro mě je vyjímečná příležitost pokaždé když jsem s ní.

Pak k tomu stereotypu, přemýšlel jsem o tom a vidím to tak že jí dávat třeba pár dní peklo, nezajímat se o ní a pak zase být takovej ten strašně zamilovanej jako na začátku. Mařky sou blbý čím míň je miluješ ty tak oni tebe víc, aspoň mi to tak přiapdá Šťastný

Btw díky
« Poslední změna: 15. Červen 2010, 20:01:03 od Givemejoint » Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Červen 2010, 20:32:15 »

No právě, na zmrzlinu když sme byli venku tak sem se zeptal jestli nechce a ona že ne. A podle mě je to vyjímečná záležitost dát ji růži a pak se s ní vykousnout a začít s ní chodit né? Úsměv Podle mě ta holka je teďka ve fázi kdy si vybíra co pro ni bude nejlepší jestli její dosavadní vztah nebo já. A navíc valetýn je daleko a její narozeniny taky Šťastný takže...A navíc pro mě je vyjímečná příležitost pokaždé když jsem s ní.
- Tvoje 1. věta: Její chyba. Příště si jí kup a dělěj jí z legrace takové chutě, až se jí z toho budou zbíhat sliny. Příště si to rozmyslí.
- Tvoje 2. věta: Doba Romea a Julie už není. Tohle je trochu divný, jak si to napsal- to vidíš ve filmech, že ?
- Tvoje 3. věta: A ty si myslíš, že když si jí budeš kupovat, tak si tě vezme ? ne-e. Ona hledá něco jiného.
- Tvoje 4. věta: Kdo si počká, ten se dočká. O to, to bude cenější, protože to nemá každý den - bude si toho víc vážit.
- Tvoje 5. věta: viz 2. věta.

Dobře, jestli jí chceš dělat jako, že máš náladu na nic, tak to nedělej teď. Mohla by si to blbě vyložit. Když to máš zatím takhle dobře rozehraný nemá cenu si to srát. To je totiž pro jiné situace Mrkající

Píšu jen svůj názor, který si chtěl. Dělej si, co chceš. Stejně se poučíš nejvíc z praxe. Píšu to také proto, abys jednoho dne věděl, jak si tvrdohlavý, a pak ti to bude najednou líto, že sis nenechal poradit od pravých profíků. Neříkám, že jsem nejlepší hehe  Šťastný. Teď vážně - jen abys věděl o co go..
[/quote]
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Givemejoint

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Červen 2010, 20:38:45 »

Se vsím souhlasím a děkuji, halvně to první to je dobrej nápad  Jedinej bod 4 se mi nelíbí nechci se dlouho snažit to nemá cenu, tak dlouho bych ani nevydržel nejsem trpělivý moc

To peklo sem myslel až ve vztahu  tak po měsíce cca

Ještě jednou díky 
« Poslední změna: 15. Červen 2010, 20:42:19 od Givemejoint » Zaznamenáno
p3tula

Karma: 0
Pohlaví: Ženské
Věk: 40
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 15. Červen 2010, 21:13:57 »

Dobře, jestli jí chceš dělat jako, že máš náladu na nic, tak to nedělej teď. Mohla by si to blbě vyložit. Když to máš zatím takhle dobře rozehraný nemá cenu si to srát. To je totiž pro jiné situace Mrkající

Mozes prosim konkretizovat tie situacie? Lebo toto je jedna z veci, ktore nechapem, ked chlapi robia, akurat sa mi s tym tak trochu zhnusuju. Tak nech viem ako to chapat Úsměv
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 15. Červen 2010, 21:29:50 »

1. Holka si s tím bude lámat hlavu, což znamená, že to u ní vyvolává negativní emoce. Člověk, který nemá dostatek emocí se může unudit k smrti. (Samozřejmě, že jsou lepší pozitivní než negativní, ale pořád lepší než nic.)
2. Kluk začne být další den plné nálady, vysvětlí své holce, co mu včera bylo a ona je celá bez sebe, že je vše ok.

To si musela zažít několikrát.  Úsměv (nejen ve vztazích, ale i ve společnosti kamarádů atd.)
Tahleta věc je v životě známá. Ale u většiny tahle metoda je v podvědomí. My to máme ve vědomí, a poroto můžeme praktikovat tuhle sviňárnu. Je to hnusný, ale prostě to tak chodí.

Ještě řeknu, že tohle není moje teorie. Mam to vše v hlavě jako nějakou knihu, ale určitě je v ní hodně chyb, které musim neustále opravovat.  Mrkající
Učený z nebe nespadl.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Givemejoint

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Červen 2010, 14:11:26 »

Líp bych na to neodpověděl Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 19. Červen 2010, 09:28:30 »

já nevim, co řešíš, tak holka tě prostě chce. jdi na to tak, jak uznáš za vhodný, až ti dá za pár měsícůkopačky, začni analyzovat, že jsi neměl být tak vlezlej a obětavej, že si s ní musíš trošku hrát.

a nasral jsi mě tím, že jsi psal, že se odstěhovala 3 km za město.. tomu říkáš vztah na dálku? to máš na hodinu cesty na kole,pokud jedeš přes celý brno a pak ještě ty 3 kilometry... nemluvě o MHD...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Givemejoint

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Červen 2010, 11:35:02 »

Zapoměl sem na nulu měli to být 30km Úsměv
Zaznamenáno
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Červen 2010, 09:16:01 »

30 km, ty jo! To abys napojil velbloudy Šťastný Udělal si pár chyb při jejím balení, ale celkově to bylo precizní. Ta holka tě chce, protože jí zřetelně dáváš to, co její přítel považuje za samozřejmost... takže jen pokračuj v tom, co děláš. Hodně štěstí.
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS