Pusa při seznámení

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 10:33:59

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Pusa při seznámení
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Pusa při seznámení  (Přečteno 10128 krát)
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« kdy: 03. Duben 2011, 22:12:19 »

Zdravím,

hodí se podle vás při seznámení se slečnou, o kterou mám zájem pusa na tvář či na rty? Samozřejmě se mi víc líbí pusa na rty, ale není to příliš vlezlé?

Omlouvám se pokud je tu už podobné téma  Mrkající
Zaznamenáno
Zavpa
*
Karma: 8
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Duben 2011, 23:46:57 »

Nevím v jaké situaci konkrétně si to představuješ, ale líbí se mi takový ten trik, kdy se seznámíš, podáváš si ruce, ty "Ole" ona "Kočka s výstavním poprsím". Nakloníš se k ní jako bys jí chtěl dát zmíněnou pusu na tvář a v poslední chvíli pokračuješ k jejímu uchu a povídáš "Kočka s výstavním poprsím" hezké jméno... Úsměv
Zaznamenáno
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 04. Duben 2011, 10:42:49 »

Při představení samozřejmě...jinak ten trik nevypadá špatně  Úsměv
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 04. Duben 2011, 12:47:43 »

Tohle je samozrejmost sakra chlape !
Zaznamenáno
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 04. Duben 2011, 14:56:43 »

Asi jsme se špatně pochopili...ano, pusa je samozřejmost, ale na rty nebo pouze na tvář?
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Duben 2011, 15:08:36 »

to je fuk, když jí chceš dát pusu tak to udělej, ale v tý situaci nad tim nepřemýšlej jinak to pose*eš
Já to nedělam třeba, ale rozhodně myslim, že je to cool.
Zaznamenáno

Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Duben 2011, 16:18:51 »

Já to nedělam třeba, ale rozhodně myslim, že je to cool.
Je to cool = nedělám to? Úsměv

Ole, podle mojí filozofie - když už, tak už. Takže když pusu, tak na rty... S jazykem
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Duben 2011, 18:25:32 »

Já, abych se přiznal, to nedělám a popravdě se mi to uplně příčí... obzvlášt na rty... poznam cizího člověka, podam mu ruku a dam mu pusu? přece mu nepřeju k narozeninám mg Šťastný

EDIT: možná objetí, to jo... pusa na tvář max.... ale jinak mi to přijde uplně šáhlý Šťastný
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Duben 2011, 18:59:14 »

Ukazuje to, že máš koule, nikdy nebyl problém, možná sem tam nastavily tvář, ale jinak to šlo Mrkající
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Duben 2011, 19:09:21 »

V jedné komunitě, ve které se pohybuji, a která dělá pravidelné srazy, je jeden kluk, který dává všem holkám pusu při seznámení... a v té komunitě se o tom dost tiše mluví, ve stylu, že je nechutnej a divnej... Šťastný takže asi tak...

jinak, neukazuje to, že máš koule, ale že nemáš k uplně cizí ženě žádný respekt... to je můj názor
Zaznamenáno

Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Duben 2011, 19:10:35 »

V pohodě neberu ti ho Smějící se
Samozřejmě nějak nenuceně, nesmíš ji oblíznout jak kráva.
Zaznamenáno
Ole
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 56


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Duben 2011, 19:31:50 »

Zajímavé postřehy pánové, děkuji...D9, a když víš, že se té slečně také líbíš, tak ji i přesto tu pusu nedáš?
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Duben 2011, 09:20:53 »

Pusou vítám holky, se kterýma jsem se delší dobu neviděl, v klubu jsem při seznamování se taky šel pro pusu, ale třeba na ulici mi to přijde mimo.

Můj názor, podloženej jen tím, jak to cítím.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Lucaso
*


Karma: 16
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 05. Duben 2011, 11:47:20 »

Uritě záleží při jaké příležitosti to je a s kým to je. Vlezlé to není. A když se jí líbíš, co řešíš. Pro ni to bude příjemné a ukážeš, že jsi chlap.

D9: Tak jestli to dělá pořád a s každou, tak to musí vypadat divně. Obvzálšť když se seznamuje třeba s partou 10 holek Úsměv
Zaznamenáno

Život je pro mě jen jedno velké divadlo, jedna velká hra. Rozhodl jsem se, že ho zahraju jako by šlo o život.
Přečtěte si scénář, který mi život píše...
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 05. Duben 2011, 12:00:56 »

Ole: když vim, že se jí líbim, tak jí pusu dam, abych jí udělal radost Úsměv
Zaznamenáno

Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 07. Duben 2011, 12:52:13 »

jinak, neukazuje to, že máš koule, ale že nemáš k uplně cizí ženě žádný respekt... to je můj názor
  Šokovaný. Akože, keď jej dám pusu pri zoznámení, tak je pre mňa slut, ktorý si môžem opreť kedy chcem? Podľa mňa je to blbosť, presne naopak. Analogicky ako pri starých filmoch, keď gentleman v klobúku s paličkou bozkáva dáme ruku - skôr brutálne vzdanie rešpektu. Každopádne, vždy keď som to robil, tak sa mi zdalo, že reaguje dobre, takže budem pokračovať Super!

V jedné komunitě, ve které se pohybuji, a která dělá pravidelné srazy, je jeden kluk, který dává všem holkám pusu při seznámení... a v té komunitě se o tom dost tiše mluví, ve stylu, že je nechutnej a divnej... Šťastný takže asi tak...
Ako píše Lucaso, ak to spraví 10x za sebou, a tých 9 sa pozerá na ako to dáva ešte tej 10tej, tak to musí byť dosť na prd. Avšak niekde v klube, alebo pokiaľ sa zoznamuje len s jednou, alebo ideálne, kruh 3 HB, 2 podám ruku, tretej ruku + pusu, tak to podľa mňa funguje dobre, dve si povedia, že ťa nezaujímajú a začnú doliezať, tretia bude riešiť, prečo ona áno, a kamarátky nie.
Raz som išiel s kamarátkou, stretli sme spolužiaka. Predstavil som ich, on jej podal ruku a dal pusu. Bola z toho trocha cuklá, ale vo vlaku mi ešte rozprávala o tom, že je sebavedomý atď.

AD objatie: toto sa mi nejako neosvedčilo. Objímam kamarátky atď, ale vždy mám pocit, že je to dosť zabiják bez akéhokoľvek sex. drivu, takže na target ktorý by som chcel niekam dostať, je to dosť nepoužiteľné, až zlé podľa mňa. Samozrejme pri stretnutí, objať uprostred date je zas OK.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS