Rande doma.mp3

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
13. Květen 2024, 00:15:02

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rande doma.mp3
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rande doma.mp3  (Přečteno 3972 krát)
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« kdy: 31. Březen 2010, 18:04:32 »

Nedávno jsem se bavil s kamarády co dělají, když u sebe mají holku - odpověď byla jednoznačná (nepřihlížím-li k postelovým aktivitám, které jsou předem "domluvené")  - díváme se na film. Většinou kluci volí horory, ty mohou pracovat pro ně, holka se bojí chce mít někoho na blízku atd.

Já dávám jednoznačně přednost muzice, takové muzice, která bude pracovat pro mě, na kterou se dá tančit. Kluci se mě ptali jakou muziku jako pouštím, jestli disco nebo co - pravda dnešní tvorba rádoby vhodná k těmto účelům z dílny např. Leony Lewis. nesplňuje požadované parametry, beaty jsou ostré, rušívé a proto je třeba hledat v tvorbě z USA 60. let.

 http://www.youtube.com/watch?v=YApNirMC9gM
 http://www.youtube.com/watch?v=0_i-AI61PEo
 http://www.youtube.com/watch?v=Thls_tMuFkc
 http://www.youtube.com/watch?v=g-fIroypwsI

Třeba to pomůže někomu, kdo taky rád zabrnká na romantickou strunu a snad, kdo ví, to pomůže i k postelovému závěru večera.

(Je to napsané trochu zhurta, spěchám do posilovny)
Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 31. Březen 2010, 23:07:50 »

Někomu se to může líbit  Mrkající. Já bych třeba puknul smíchy, kdybych to pustil před ní, což samozřejmě nevadí, byla by sranda, ale jsem spíš pro film.
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Blesser



Čas ukáže ...

Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Místo: Sever
Příspěvků: 24


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 01. Duben 2010, 05:26:31 »

Taky radši ten film pokud jde teda o FC. Jde krásně eskalovat kino na rozloženém gauči. Provokatér
Ale je to věc názoru,každýmu vyhovuje asi něco jinýho...
Zaznamenáno

Když to neuděláš ty, udělá to někdo jiný.....
Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 02. Červen 2010, 14:29:32 »

Nedávno jsem se bavil s kamarády co dělají, když u sebe mají holku - odpověď byla jednoznačná (nepřihlížím-li k postelovým aktivitám, které jsou předem "domluvené")

No já bych dal taky asi radsi přednost filmu, a nejvíc asi horroru..ale co by mě zajímalo, tak jak se dostat k těm zmíněným postelovým aktivitám, které jsou "domluvené" .. to mi nikdy nešlo, a doted asi ani poradne nevim jak na to...
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 02. Červen 2010, 15:21:06 »

Jak se dostat k domluveným postelovým aktivitám? Celkem jednoduše... Domlouvají se většinou v souvislosti s tím, že jeden z vás bude sám doma. Např. "rodiče jdou na koncert" nebo "spolubydlící tu dnes nebude". Nikdy neříkej "budu tu sám, můžeme spolu spát", ale je potřeba vymyslet nějakou výmluvu, nebo spíš důvod proč by měla přijít - i když je vám oběma jasný že spolu budete spát. Později už ani nemusíš vymýšlet důvody, ale stejně je lepší neříkat to na rovinu.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 02. Červen 2010, 20:32:33 »

no jo, to je fakt Mrkající
a předem by se to říkat nemělo, to bych nepoužil asi ani ja Šťastný ale spíš jde o to vědět která z kamarádek by do toho šla..mám spoustu kámošek, a nikdy jsem nic většího s zadnou z nich nemel =/
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS