Rejpání

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 13:26:19

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Rejpání
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Rejpání  (Přečteno 6542 krát)
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« kdy: 26. Listopad 2010, 11:39:12 »

Zdravím ! .)
Ok takže, asi před týdnem a půl jsem si našel novej cíl.
Jelikož je to HBčko a má osobní kouzlo chci s ní STR.
Prvních pár dní všechno klapalo dokonale, instinkt mi radil jak se při hře chovat a všechno, makeout close ani BC nebyl problém.
Ale pak aniž bych si to uvědomoval jsem se pomalu nechal obrat o frame a ted jsem tak nějak pořád v jejím a od té doby mě začla bombardovat.
Je to něco jako způsob negování z holčičí strany a mám v tomhle ohledu vygumováno a nemužu na to vůbec přijít.
Jde o tohle -> náráží pořád na své bejvalé ( nejdřív jsem měl pocit že se mě tím snaží vyvést z míry a zjistit jestli mám fakt zájem o vztah a ne jen o FC ) ale pak pokračovala i když jsem jí dal přímo vědět že to s ní myslím vážně což byla možná chyba ale nechal jsem se unést tím že chci být víc sám sebou abych se po dobu STr nemusel přetvařovat ( kdo by chtěl vztah ve kterym se musí skrývat ).
Poslední její věta byla : Jsem smutná protože mám nedostatek sexu, ty semnou nespíš tak ted asi napíšu nějakému bejvalému.
Reagoval jsem na to at nemele, nikomu nepíše sebere sse a příjde.
Navíc z prvu to vypadalo že je do mě blázen a ted jako kdybych konstantou ztrácel attraction.
Definuje to : cítím k tobě něco víc ale nevím jestli to stačí na vztah, dal jsem jí pár dní čím sjem se ještě víc ponořil do jejího framu.
Ted tedy ke klíčové otázce : Jak zvýšit attraction, přehodit frame aby si semnou nehrála a pohotově odpovídat na takové rejpavé reakce ?
Předem dík : Kandinksy ) ( Innominate )
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Listopad 2010, 15:00:43 »

Sakra tyhle terminologie mi lezou na nervy, citim se jak v nejaky risi robotu Šťastný Ale potom asi nemam lezt na pickup forum.

Rekl bych, ze s tebou chce proste jen spat. Pokud to umis bez toho, aby ses do ni zamiloval, proste si uzivej sexu, pokud ne, ruce pryc. Odkopla by te. Nektery lidi si nejsou souzeny frame neframe, STR neSTR Úsměv
Zaznamenáno

Josh
**


štěstí přeje připraveným!

Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 205


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 26. Listopad 2010, 16:53:06 »

já už se v těch zkratkách taky ztrácim  Šťastný
Zaznamenáno

"Po třiceti letech se naučil číst lidské myšlenky. Tři dny na to umřel nudou."

"But I want something good to die for,
To make it beautiful to live."
Bobo
****


Karma: 40
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Příspěvků: 685


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Listopad 2010, 22:11:15 »

Mozno by som ju skusil prekvapit, odhlasit sa z chatu alebo neodpovedat na sms a len tak z nicoho nic sa zrazu zjavit pred jej dverami s nejakou flaskou dobreho vinka, filmom alebo niecim podobnym s tym, ze si jej prisiel spravit masaz. Alebo druha moznost, spytat sa jej rovno, ci chce prist k tebe na masaz. Pri takejto slecne asi nechodit dlho okolo horucej kase. Zrejme nemas co stratit.
Zaznamenáno
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Listopad 2010, 22:33:29 »

Děkuju za radu Úsměv nehledě na to že přišla maličko později.
Prakticky přesně  takhle jsem se zachoval, nechodil jsem kolem horké kaše a ukázal kdo je tu alfa.
Moje hřiště, moje pravidla.Dal jsem jí dost jasně najevo co chci a že pokud se jí to nelíbí at si nasere ( prostě že jí mužu ihned nahradit i když to není pravda protože má osobní kouzlo ).
Slečna se chytla, omezila rejpání na minimum a je ted příjemná.Dokonce se samovolně začíná bavit o choulostivějších tématech.
Vážně jsem neměl co ztratit Úsměv
Ještě jednou děkuju )
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Listopad 2010, 22:39:27 »

( prostě že jí mužu ihned nahradit i když to není pravda protože má osobní kouzlo ).

Je sice hezký, že se chováš tak že ji můžeš hned nadhradit, ale ona pozná že to hraješ. Dřív nebo později jí prostě dojde že to jen hraješ. Takže pokud chceš bejt největší "alfa" dotahuj věci do konce a plň co slibuješ.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Listopad 2010, 09:14:38 »

Já vím že holky jsou jako radary Úsměv
A že by poznala že to jen hraju, ale já to vlastně myslel vážně.
Dělám to tak že v tom najdu skulinku, říkám nahradím tě a myslím to tak ale neřeknu přesně kdy.Samozřejmě že jí do silvestra nahradím, nebudu přece na Silva zadanej ! Šťastný
A zas tak vyjímečná slečna není abych se kvuli ní uháněl.Navíc je jí 16 a v tomhle věku holka stejnak vztah neudrží Úsměv ( vážnej )
A taky jí dávám najevo že to mužu udělat hned ( neodepisuju, na datu jsem se po debilní poznámce co vypustila prostě jen otočil a odešel), nenahradím jí stejně dobrou jako je ona ale krásnější.Na světě jsou miliony HBček ) Já tu ztrátu nějak přežiju. Úsměv)
A omlouvám se P1R3K že jsem to hned zprvu nepopsal celé )
Díky za radu ale )
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Listopad 2010, 09:48:52 »

Sakra tyhle terminologie mi lezou na nervy, citim se jak v nejaky risi robotu Šťastný Ale potom asi nemam lezt na pickup forum.

Neni to pickup forum, jen se tu z toho něco takového stalo, protože se nám pickup čím dál tím víc rozšiřuje. Je to otázka času a ztratí se z něj veškeré kouzlo (IMO).

innominate : Jednoduše se nenechat rozhodit a držet věci ve svých rukách, nic nehrát a na nic si nehrát...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Steamfox
*


Čím jsme, víme jenom my sami.

Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 122


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Listopad 2010, 21:40:05 »

Sakra tyhle terminologie mi lezou na nervy, citim se jak v nejaky risi robotu Šťastný Ale potom asi nemam lezt na pickup forum.

Neni to pickup forum, jen se tu z toho něco takového stalo, protože se nám pickup čím dál tím víc rozšiřuje. Je to otázka času a ztratí se z něj veškeré kouzlo (IMO).

innominate : Jednoduše se nenechat rozhodit a držet věci ve svých rukách, nic nehrát a na nic si nehrát...
Jo, oproti Sociální dynamiice je to ještě celkem v klidu Šťastný Ale dokud jsou tady lidi, co jsou pro mě trochu Qarkovský ikony (napadá mě Ave, nechci někomu lézt do pr...., ale prostě mí tady vyčnívá), nějaký ztráty kouzla bych se nebál Úsměv Ale bylo by smutný, kdyby se to proměnilo v HB NG STR LTR FBC FC KC MC BC robotiku Úsměv
Zaznamenáno

Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Listopad 2010, 23:06:53 »

No, ty zkratky jsou tu pro urychlení, abys nemusel furt psát

"Potkal jsem velmi velmi hezkou holku. Následně jsem jí požádal o číslo s tím, že bych s ní rád zašel druhý den na kávu."

ale můžeš napsat

"Potkal jsem HB8. Dal jsem NC a bude day2" Úsměv

Spíš jde o to, aby to co se za nima skrývá nebyla robotika, ale pochopení toho co holka chce a potřebuje S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Mentor
*


Kandinsky

Karma: 11
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 01. Prosinec 2010, 07:47:19 »

S tím nesouhlasím AV4 Úsměv
Zkratky (zvlášt ty co vymyslel Mystery) nejsou na urychlení psaní i když se k tomu často používají ( proč ne když se na to hodí ).
Jsou vymyšlené aby při Game mátly targety, a nevěděli o čem se bavíme Úsměv Díky tomu vlastně muže přímo před targetem radit GPUA co má dělat.
Zaznamenáno

Game Nick -> Kandinsky
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 01. Prosinec 2010, 11:52:29 »

Jo, jasně a taky na to aby se člověk moho otom bavit v buse a v restauraci a tak Mrkající Ono je ot nevyhnutelné. Dělá to každá skupina.

Těhotné ženy: tělhuka, manža, mimi
Vodáci: šlajsna, háček
lidi od aut: haubtna, šíbr
ITs: Widle, hadr ale třeba i flashka Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS