Říká "zatím jako kamaráda". Mám šanci?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 16:16:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Říká "zatím jako kamaráda". Mám šanci?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Říká "zatím jako kamaráda". Mám šanci?  (Přečteno 10506 krát)
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 16. Září 2009, 20:24:46 »

Ahoj. Seznámil jsem s novou holkou. Zatím jsme se viděli 2x a strávili spolu dvě myslím příjemná odpoledne. Když jsem ji chtěl pozvat na další schůzku, napsala mi, že se se mnou zas ráda setká, ale že necítí, že by mě mohla brát jinak než jako kamaráda. Napsal jsem, že mě to mrzí a jestli je nějaká šance, že by ještě mohla změnit názor. Na to odpověděla, že možná časem, ale zatím ne.

Je mi to líto, protože mi s ní bylo fajn a super se mi s ní povídalo. A přemýšlím, jestli tohle nebude ten kámen úrazu. Celou dobu jsme se bavili o všem možném, ale nijak moc jsem se nepokoušel jí balit. Na první schůzce se to vyvíjelo dobře a při loučení mi dala i pusu. Proto si myslím, že možná čekala od dalšího rande něco víc.

Jak byste mi radili postupovat? Máme v plánu se sejít a já bych rád konečně trošku zatlačil na pilu. Přemýšlím, že bych jí třeba koupil růži a řekl jí, jak mi na ní záleží, apod. Je to dobrý nápad? Myslíte, že u ní mám ještě šanci, nebo je to ztracený? Děkuji za rady.
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 16. Září 2009, 20:25:44 »

ne
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 16. Září 2009, 20:30:44 »

1. růži nekupuj
2. moc naděje bych tomu nedával
3. zkusil bych - až budete spolu - zajít trochu dál, protože už stejně nemáš co ztratit
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 16. Září 2009, 20:37:32 »

kup růži, vybal na ni, jak jsi zamilovanej a napiš příručku, jak ji nedostat do postele. ikdyž možná nějaký ženský na romantický typy, ale tahle asi ne.

vyraž někde s partou, kde je i ona na akci a tam ji trochu pobav a pak se věnuj ostatním holkám, třeba přikluše zpět.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 16. Září 2009, 20:44:41 »

Spíš jsem myslel růži jí dát na konci a říct s nadhledem něco jako, že ať změní názor nebo ne, jsem rád, že jsem jí poznal, že mi s ní bylo fajn, a že mi na ní záleží. Rozhodně ne brečet v náručí a odříkávat básničky  Úsměv Ale když říkáte růži ne, tak ne. Zkusím trochu zatlačit a pokusit se v ní nějaké ty emoce probudit. Uvidíme, jak to dopadne.

Bohužel parta nepřipadá v úvahu, nikoho z jejího okolí neznám  Neutrální
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Září 2009, 20:48:02 »

no taak se seznam:-)

a vubec, nejlepsi reseni, jak v tomhle případě něčeho dosáhnout je to neřešit a prostě s ní strávit příjemnej čas
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Září 2009, 20:50:16 »

Tim, že ji budeš pochlebovat si ji nezískáš.  Mrkající
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Září 2009, 20:57:03 »

a vubec, nejlepsi reseni, jak v tomhle případě něčeho dosáhnout je to neřešit a prostě s ní strávit příjemnej čas

To jsem trávil teď a jediný, čeho jsem dosáhnul bylo, že už mi na konci nedala ani pusu a napsala, že "zatím jako kamaráda"  Úsměv Přitom poprvé to bylo fajn. Nejdřív jsem pozval já ji do kavárny a ona pak sama navrhla, že jsme šli ještě do další, kde jsme strávili další čas. A na konci mi dala pusu. Prostě mi přijde, že jí muselo něco změnit názor a nemůžu přijít na to, co. Možná že jsem byl málo akční?
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 16. Září 2009, 21:08:57 »

Úplně to samý se stalo mně... z toho není úniku... nebyl jsem dost akční a padla taky jen pusa a pak už jsme byli "jen kámoši"... od tý doby se moje myšlení změnilo a musim říct, že to byla důležitá životní zkušenost a dneska za to děkuju, protože - sice to s ní bylo fajn - ale právě díky tomu se ze mě stal novej člověk, kteryho mám rád Úsměv
 
proto ti z vlastní zkusenosti radim - až s ní někde zas budeš, tak tlač na pilu... nemáš co ztratit Mrkající hodně štěstí přeju Úsměv
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 17. Září 2009, 06:30:19 »

Budu to muset zkusit, i když takhle s balením a tlačením na pilu nemám moc zkušeností (možná další problém). Každopádně díky za přání, kéž by to vyšlo.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 17. Září 2009, 11:16:51 »

Nevyjde to. Jdeš na to blbě a neposlechneš joeiho Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 17. Září 2009, 11:26:48 »

A ty myslíš, že když s ní strávím další příjemné odpoledne bez nějakých pokusů o flirt nebo balení, že změní názor? Úsměv Já se obávám, že si mě potom zaškatulkuje ještě víc mezi kamarády  Neutrální
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 17. Září 2009, 15:13:50 »

Nevyjde to. Jdeš na to blbě a neposlechneš joeiho Úsměv
Přesně to si taky myslim Úsměv
Zaznamenáno

honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 17. Září 2009, 17:19:58 »

A kterou radu konkrétní myslíte? Joei toho píše víc. Nebo si jen děláte srandu?
Zaznamenáno
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 17. Září 2009, 18:46:24 »

Neděláme si srandu. Když holka řekne "kamarád", tak ať se snažíš nebo ne, máš to marný. Právě proto se zkus příště chovat už ze začátku tak, abys nespadl do tý kolonky kamarád.

Myslím že ten odkaz na joeiho radu byl na tuhle:
vyraž někde s partou, kde je i ona na akci a tam ji trochu pobav a pak se věnuj ostatním holkám, třeba přikluše zpět.
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 17. Září 2009, 22:50:05 »

Jo, přesně tu jsem měl na mysli Mrkající Nic jinýho mě nenapadá. Tím, že se budeš snažit ničemu nepomůžeš. Čím míň se budeš snažit, tím spíš (pokud má aspoň trochu zájem) se bude  snažit ona Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 18. Září 2009, 00:07:01 »

Souhlasim s ostatníma, od začátku bys měl dávat najevo, jak to myslíš. I když se taky může stát, že si člověk na základě určitých signálů myslí, že z toho něco bude a pak je mu třeba řečeno, že by s nim bylo fajn podvádět partnera. A pokud už chceš nějaký slečně kupovat kytku, tak ne růži. To je tak profláklá kytka.. Je plno lepších a originálnějších květin Úsměv To ale byla jenom taková poznámka mimo, kytku jí nekupuj Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 18. Září 2009, 11:38:13 »

Tak jsme se znovu viděli a jen tak příjemně trávili čas a povídali si. Na konci jsem jí jen poděkoval za schůzku a dal takovou decentní pusu, jinak jsem se o nic nepokoušel. Navenek to asi vypadalo tak, že si jí vážim, ale jsem smířený s tím, že budu jen kamarád. Jestli jsem udělal dobře nebo ne, netušim. Kdybych se jí pořád snažil uhánět přes její nevoli, asi by už se mnou nikam jít nechtěla, což bych nerad. Povídá se mi s ní tak dobře, že jí rád znovu uvidim i za tu cenu, že budu jen kamarád. Co se týká těch lidí z jejího okolí, tak zanedlouho bude mít narozeniny, tak uvidím, jestli mě pozve na oslavu, kde bych se s někym seznámil  Úsměv A třeba časem.. no uvidíme, nechám tomu volný průběh a zatím půjdu hledat dál..
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Září 2009, 13:51:46 »

.. no uvidíme, nechám tomu volný průběh a zatím půjdu hledat dál..
No, jestli to takhle budeš brát, tak je to perfektní.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 18. Září 2009, 19:50:51 »

.. no uvidíme, nechám tomu volný průběh a zatím půjdu hledat dál..
No, jestli to takhle budeš brát, tak je to perfektní.
já si myslim, že si to "nechám to jít a budu v poho.." jenom nalháváme, aby nám bylo líp. Musim ale uznat, že to docela pomáhá Úsměv
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 18. Září 2009, 20:48:19 »

.. no uvidíme, nechám tomu volný průběh a zatím půjdu hledat dál..
No, jestli to takhle budeš brát, tak je to perfektní.

No ono nic jinýho ani moc nezbývá. Pokud teď zájem nemá, tak jí k čemu jen těžko donutím. A nejspíš bych přišel i o toho "kamaráda". A abych se doma užíral tím, jak moc mě to mrzí, to radši zkusím hledat štěstí dál. Teda samozřejmě, že mě to mrzí a možná to je jen nalhávání, ale myslím, že momentálně je to holt nejlepší řešení.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 18. Září 2009, 20:59:37 »

A nejspíš bych přišel i o toho "kamaráda".
No, to jde právě o to si bez lhaní sám sobě odpovědět, jestli jí chceš OPRAVDU jako kamarádku, nebo jestli jí jen chceš být poblíž - co kdyby si to náhodou rozmyslela.

A naneštěstí mám pocit, že ve valné většině případů to není první možnost. Jestli spadáš do té první, tak máš mou hlubokou úctu, protože neznám moc lidí, co by uměli takhle ovládat svoje city.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
honzah

Karma: 0
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 18. Září 2009, 21:18:03 »

Upřímně je to asi někde mezi. Samozřejmě bych byl rád, kdyby si to rozmyslela, ale obávám se, že se to nestane. Ale je mi s ní dobře i jen tak, když si povídáme jako kamarádi bez vedlejších úmyslů. Máme podobné názory, navzájem se doplňujeme, dokážeme se i upřímně smát. Jasně, asi si teď nebudeme psát tak často a scházet se každý týden, ale i tak.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 18. Září 2009, 21:35:55 »

Co se týče mých zkušeností, tak když mi někdo řekl, jak si to mezi námi představuje, nikdy si to potom nerozmyslel. Platí to i z mojí strany.
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 20. Září 2009, 16:55:45 »

honzah: pokud jde o ten přístup, pokud tě to uklidní, dostaneš přesně to, co chceš - zůstaneš u ní jako kamarád Mrkající osobně se mi docela zamlouval přístup Eclipseho (s tím že nemáš co ztratit), protože když nic neuděláš tak ona se k tobě sama nerozběhne... asi nejchytřejší řešení by bylo joeiho, přístup který potřebuješ abys to vyřešil má nejlepší Eclipse (prostě musíš trochu víc tlačit na pilu, akorát teď ve škatulce "kamarád" už máš dost omezený arzenál, což ti svazuje ruce... ale imho to dopadne tak, že získáš další kamarádku...
být tebou, zaměřím se na hledání nějaké jiné holky na vztah... a hlavně - dej si pozor, abys už od začátku působil dojmem, že být kamarád ti nestačí, jinak se jím opravdu staneš
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS