Roční práce a velkej průser

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
04. Květen 2024, 04:00:28

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Roční práce a velkej průser
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Roční práce a velkej průser  (Přečteno 4447 krát)
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« kdy: 21. Červenec 2010, 14:32:07 »

Mám problém.
Začalo to asi před rokem, holka ze seznamky. Říkejme jí Adéla. Zpočátku velké sympatie (i v sms), na druhém rande to skončilo menším líbáním. Třetí rande na koncertě - byla tam s kamarádkou a nedošlo vůbec k ničemu, že by se stáhla? A od té doby už to nebylo ono. Pořád jsem nevěděl na čem jsem vlastně až doteď. Mezitím jsem měl ještě jinou přítelkyni, tak jsem ji moc neřešil. Občas jsem Adélu pozval někam ven, ale její spolehlivost byla dost špatná, a tak se asi 2x stalo, že jsme si domluvili sraz a ona nepřišla. Potřetí jsem málem zase čekal jak vůl, ale nakonec jsem jí volal a ona si vysedávala s nějakým "kamarádem" v kině. Já blbec jsem to vše překousnul. I poté jsme se moc nevídali, protože Adéla pracuje nedaleko v zahraničí a moc sem nejezdila. Problém nastal paradoxně až po tom, co se to začalo zlepšovat. Začali jsme se trochu víc vídat, na koncertě se opilá vykousla s nějakým borcem, což řekla že nechápe jak to, ale to mi nevadilo. No pozvala mě k ní do té ciziny, že se můžu přijet podívat. Tak jsem jel. Nic se mezi námi nedělo, ale seznámil jsem se s její kolegyní, říkejme jí Bára. O týden později jsme šli ven a Adéla mi říkala, že se Báře líbím. Nějak jsem to nekomentoval, protože mě zajímala Adéla. Ten den jsme strávili spolu pěknej večer, dělali jsme různý blbosti, vedl jsem jí za ruku, jenže ona byla pořád jako prkno. Cítil jsem novou naději, ale vůbec jsem nechápal že se zase tak rychle vytrácí. Když jsme se loučili, tak jsem ji nechal o sebe opřenou a čekali jsme na její vlak. Pak padly i nějaké polibky, no říkal jsem si, přece to půjde. Jenže když jsem za Adélou a Bárou přijel podruhé do zahraničí, Adéla pro mě přišla do města a zase byla jak prkno. Tak jsem byl zase na začátku. Ale co se stalo horšího, ta její kolegyně Bára mě svedla a trochu jsme blbli v posteli, líbali se apod. Od Báry to je dost vážné, ale já jsem si uvědomil, že je tento vztah hloupost - Bára ma přítele a navíc jsme od sebe hodně daleko. Myslel jsem, že se to Adéla nedozví a budu moct pokračovat, jenže si to samozřejmě řekly. Od té doby je to jen horší. S Adélou jsem to potom chtěl probrat, ale odvážil jsem se, bohužel, až na poslední chvíli na icq - řekl jsem jí, že se mi líbí. A pak už to jelo z kopce - samozřejmě věděla to, co jsem dělal s Bárou a nelíbilo se jí to. Nakonec řekla, že si to promyslí (že by náznak toho, že nějaká šance byla?). Výsledkem ale bylo to, že se mnou prý plány neměla a navíc si se mnou nemůže začít kvůli Báře, protože by to zkazilo jejich kamarádství.

Já jsem teď v situaci, kdy mě Bára chce, Adéla nechce. Mě se líbí obě, ale kvůli Adéle nechci s Bárou nic dalšího podnikat. A navíc ještě ten její přítel. (To je na tom také paradoxní, že Bára chce podvést přítele se mnou, a to je absolutně OK, ale že svede mě, já to chci obrátit k Adéle, postavím se k tomu upřímně, tak to mi u Adély vůbec nepomůže. Tak samozřejmě to byla chyba, ale co se stalo nezměním.)

Má někdo radu co s tím?

Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Červenec 2010, 14:57:02 »

Citace
Já jsem teď v situaci, kdy mě Bára chce, Adéla nechce. Mě se líbí obě, ale kvůli Adéle nechci s Bárou nic dalšího podnikat

kašli na Adélu, měla možnost ti za ten rok ukázat, že tě chce....nechce tě...a všechno od ní jsou to jen keci...prostě jí nepřitahuješ, ale líbí se jí, že máš o ní zájem....já tohleto samý prožíval minulej rok, kdy jsem pořád čekal, že už se to zlomí....vodil jsem se s tou holkou za ruku, ale líbat se nenechala...když jsem ale mluvil s jinou, tak žárlila....nakonec z ní vypadlo, že mě má moc ráda, ale nepřitahuju jí = kamarád.......
seš na tom stejně.....

takže kašli na svědomí, kašli na Adélu, a rozhodni se, jestli to má pro tebe s Bárou cenu nebo ne (jestli si s ní rozumíš, jestli se ti dost líbí, ale žádný výčitky vůči Adéle.....)

Citace
Výsledkem ale bylo to, že se mnou prý plány neměla a navíc si se mnou nemůže začít kvůli Báře, protože by to zkazilo jejich kamarádství.

neměla s tebou plány =  nemá je ani teď.....druhá část věty se jí jen hodí, aby měla další výmluvu proč tě nechce
« Poslední změna: 21. Červenec 2010, 15:02:59 od henry » Zaznamenáno
Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Červenec 2010, 15:01:01 »

Radu nemam, ale:
Adéla 2x nepřišla na sraz, byla v kině s někým a v neposlední řadě se vykousla s borcem.. .
Tys přes svoje roční snažení byl pouze sveden Bárou, nic víc. Co mezi tím Adéla byla jako PRKNO, promarnila tebe. Možná chyba byla v tobě, protože na místě borce si měl být už dávno Ty.

Ne nadarmo se říká, že sbalíš cíl tím, že se vyspíš s její kamarádkou.   Úsměv

No nic, chtěl jsem to upřesnit. Adéla si zřejmě neuvědomuje situaci se kterou tě obviňuje. Mrkající

Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Červenec 2010, 15:31:12 »

Přesně to samé se mi taky stalo. Adéla tě nechce, protože tě "má". Bára tě chce, protože tě nemá.

Jakmile sis něco začal s Bárou, tak tě Adéla ztrácela jako jistotu a začala okamžitě tahat na svou stranu. Domnívám se, že má Adéla ve vašem vztahu určitou hranici, přes kterou tě nepustí, ale zároveň si tě chce udržovat těsně pod ní. Takže pokud se neuspokojíš s tím, co z ní máš doposud, tak na ní kašli a obrať se na Báru, jejíž nabídka se zdá lukrativnější.

Jednoduše řečeno, ber prostě to lepší a z čeho máš víc.
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Červenec 2010, 16:04:25 »

petanxi, co to s tebou je? to je nějakej post tak z doby před 5 lety, ne?

adéla s tebou vysírá, nechává se dobívat a ty z toho nic nemáš a stejně se snažíš? hochu, tuhle nikdy nedostaneš a pokud ujo, bude to na hodně krátkou dobu a stejně tě podvede
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Červenec 2010, 18:52:07 »

joei: máš pravdu, bohužel i "zkušení" občas spadnou do takovýhoto problému. Možná jsem se zamiloval, možná je u mě jen takový nedobytný cíl, kterých chci dosáhnout. Sám nevím. Už jsem potkal a probral hodně holek a navíc tím jak stárnu, vím, že najít pěknou, fajn a NEZADANOU holku bude větší problém (každá holka si chce taky najít kluka a ty lepší samozřejmě ubývají). Už se nezdá tak fajn jako do začátku, no ale přece.

ostatní: díky, docela dobré názory. Já už bych si nějak poradil, ale vždycky je příjemné vypovídat se, zjistit pohled z jiné strany atd.
Zaznamenáno
kesstler

Karma: 0
Příspěvků: 6


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 14. Srpen 2010, 22:43:41 »

Občas jsem Adélu pozval někam ven, ale její spolehlivost byla dost špatná, a tak se asi 2x stalo, že jsme si domluvili sraz a ona nepřišla. Potřetí jsem málem zase čekal jak vůl, ale nakonec jsem jí volal a ona si vysedávala s nějakým "kamarádem" v kině.

Nezabudni : čas, ktorý venuješ dievčaťu je pre ňu odmena. Ak 2x dievčaťu ponúknem že sa stretneme a ona zrovna vtedy niečo má (a vôbec ma nezaujíma či bude pozerať telku, alebo bude na pohrebe) viac sa jej neozvem. Možno je to hlúpe, kruté a ja neviem aké ale nemá to pre mňa cenu...Žien je na okolo koľko len chceš. Vždy je lepšie osloviť 100 žien a nájsť z nich len 3 normálne kusy, ako dúfať že niečo bude z kamarátstva, alebo si to nazvi ako chceš s nejakou..(to si tiež nazvi ako chceš Úsměv ). Ešte rok dozadu som veril na výnimočnosť : ženy, charakteru atď. Ibaže tú jedinečnosť čomukoľvek dávam ja. Odvtedy sa len snažím robiť to, aby som ja bol pre ľudí výnimočný ale ja sám sa do tejto "pasce výnimočnosti nechytil". Znamená to totiž dať časť svojej moci do rúk dievčaťu, a to je cesta doprdele...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 14. Srpen 2010, 23:36:14 »

Dvě holky jsou ideální příležitost k tomu, abys to uhrál na to jak jsi neodolatelný, ale to to musíš KURVA ustát ! A ne se zhroutit a všechno jí vysypat. Když už si to nevydržel a s B se spustil, tak si se měl tvářit tak, že si za to A může sama, protože z ní nic nekouká a ty nebudeš sedět a čekat jak trubka, až se A rozhoupe. Moh si to doplnit tím, že s B to nebylo nic víc a že nechápeš, proč z toho dělá aféru. Tím by sis jednak užil a druhak by sis spravil state jako alfamale co si může vybírat a ony by se měli snažit ! Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 15. Srpen 2010, 22:22:41 »

Vzhledem k tomu, že si mezi sebou všechno řeknou, tak by to alfastylem stejně nefungovalo. Nevim cemu muzu verit nebo ne, ale dostal jsem informace, ze Adela me stejnak nechtela a vlastne me dohodila Bare.
Chybou bylo, že jsem nešel za jistotou (B), ale zkoušel (už dávno) ztracenou nadějí Adélu. Chaba. Teď už to taky vím Úsměv

Aktuální situace se ale stejně zhoršuje. Bára si pořád myslí, že nemám zájem se s ní sejít, ale přitom říkám opak (nechápu proc si to mysli??) a těším se na den kdy se máme potkat. Nakonec to celý doje*ala Bára tím, že místo našeho setkání bude raději s rodinou, že prý "po tom co jsem ji zklamal da prednost jinym vecem". No tak s takovouto snahou se muze jit zahrabat Úsměv Vypada to na konec etapy a hledani dalsi
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS