romantika

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 21:20:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  romantika
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: romantika  (Přečteno 9603 krát)
hulk

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 25. Září 2009, 07:15:09 »

Ahoj. Pritelkyne si stezuje ze pry nejsem podle ni vubec romantik. Kdyz sme spolu zacali chodit tak sem ji na to upozornil. Ale v posledni dobe na ni jde videt ze ji ta nejaka romantika uz fakt chybi. Bydlim v dire kde neni ani poradna moznost nekam zajit a posedet jenom my dva. Mame tu asi 25 hospod ale to je asi tak cely. Zadna kavarna,cukrara,.... proste nic. Samozrejme nejaka restaurace ale chodit furt nekam na vecere to taky neni ono. Neni tu ani nejaky misto kam by se dalo jit pesky treba na nejakou hezkou prochazku. Proste nic na co bych nepotreboval alespon minimalni castku na benzin. A jeste k tomu mam tet urcite obdobi kdy mam na konte stavajici nulu. Jak bych ji mohl udelat nejakou malou ale treba i velkou radost? Co bych pro ni mohl udelat aby se ji to zdalo kdyz uz tak alespon trosku romanticky?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Září 2009, 10:53:13 »

OMFG. Dyť stačí i hezká procházka navečer při západu slunce na nejbližší kopec.

Nebo to, že si vzpomeneš na něco co říkala. Když jednou říkala, že má hrozně ráda filmy s Banderasem, tak se na večer místo nicnedělání vytasíš s DVDčkem Legend of Zorro a slovy "říkalas, že máš ráda filmy s AB tak sem nám na večer jeden vzal"... otevřeš k tomu vínko....  Úsměv Má ráda Ledové kaštany nebo Kofilu? Skoč do Jednoty a překvap jí. Nemusí to být velkolepé. Ale musí z toho být vidět, že se o ní zajímáš. Musí mít pocit, že je pro tebe výjmečná. Ale musíš to brát z jejího pohledu. Ty si myslíš, že jí to dokážeš tím, že jí koupíš kytici rudých růží za 500,- a jí by přitom stačilo jen to, že víš co má ráda a že na ní myslíš Úsměv

Romantika nejsou velká gesta (tedy, můžou být, ale pro mě je to takové falešné). Jsou to maličkosti, které umíš udělat protože jí znáš. Jsou to drobnosti, které pro ní nikdo jiný nedělá.

P.S.: Ovšemže počítám, že je to normální holka, ne zlatokopka, která "chybí mi romantika" chce spíš říct "ten starý prstýnek s granátem mě nudí, chci nový s diamantem" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Září 2009, 10:59:07 »

S naprostou nulou je to těžké, obzvlášť teď, když už je venku celkem kosa. Nejlepší by asi bylo zařídit se doma. Napustit vanu, kolem ní pár svíček, pohodová hudba, masáž a následné milování. Něco na ten způsob. Pokud na to není zvyklá určitě ji to potěší a překvapí.
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Září 2009, 10:59:48 »

Avarang3r: Naprostý souhlas.

Blbinama, co nestoji moc, nektere vubec nic, docilis toho, co chces.
Zaznamenáno
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 25. Září 2009, 11:01:06 »

No nevím jestli je kofila ta pravá romantika  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 25. Září 2009, 11:27:37 »

No nevím jestli je kofila ta pravá romantika  Smějící se
Hele, já sem s ní uspěl, tak to předávám dál.

Prostě jsem si jen jednoho dne cestou za mladou vzpoměl, že má ráda Kofilu, tak jsem se stavil v obchodě a vzal jí. Neumíš si představit tu odezvu. Celej den byla rozněžnělá, furt se ke mě tulila, dělala co mi na očích viděla a tvářila se hrozně šťastně Šťastný A furt mi jen řikala, že jak to bylo krásný, že sem si na ní vzpoměl a jak vim co má ráda a tak Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 25. Září 2009, 13:27:09 »

Tak přesně tohle jsem zažil taky Avo. Chodil sem s jednou holkou, která měla strašně ráda takový ty čokoládový kaštany (ledový? nevim). Jednou jsem za ní a jel a stavil sem se cestou v obchodě a náhodou si jich všiml. Tak sem je hned vzal a po přivítání jí řekl, že pro ni něco mám a dal jí to. Holčina se celá rozzářila a udělala by pro mě první poslední. Nezdá se to, ale skutečně to zabírá.
Holka potřebuje vědět, že na ni myslíš a že si pamatuješ něco, co ti o sobě řekla. A IMHO čim větší blbina to je, tak tim větší radost udělá Mrkající
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 25. Září 2009, 19:26:36 »

 Potlesk Potlesk Potlesk

diky bohu za to, ze si aspon nekteri z vas stacili tohoto maleho faktu vsimnout a mohou to predat dal. ava, smoula: bravo!

ja vim, ze se opakuji, ale u zeny uspejete s vetsim poctem malych gest spis nez s jednim velkym. uz se to konecne naucte!
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 25. Září 2009, 19:31:46 »

Děkuju Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 26. Září 2009, 10:49:41 »

Huntere, tys to vubec nepochopil. jde o to udelat neco, co ma rada. pokud ma rada to, ze ji prskas do xichtu, tak ji prskej. jde o to naslouchat a ne ji jen slyšet...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Hunter
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ova
Příspěvků: 103


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 26. Září 2009, 11:58:55 »

Já si myslím, že u kluka, který nemá romantiku v krvi bude mít větší úspěch pěkně připravený večer. Bude znát, že si dal záležet a určitým způsobem překonal sám sebe - kvůli ní, vše naplánoval a zařídil. Je pěkné přinést holce třeba čokoládu uprostřed týdně, když jste minulý víkend strávili například na večeři, ale když pro svou holku nedělá Hulk vůbec nic a jí to evidentně začíná vadit, nebude mít kofila takový efekt jako naplánovaný večer, naplánovaný kvůli ni.

Já se při psaní svých příspěvků snažím co nejlépe vcítit do toho, komu odpovídám. Odpusťte si prosím jakékoliv útoky na mou osobu, díky.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Září 2009, 21:13:56 »

Tím spíš, že nedělá nic, tak i maličkost bude jako obrovský krok kupředu Mrkající

http://www.qark.net/clanek/prelozte-si-partnerku
Citace
Ona: „Přála bych si, aby mě můj kluk brával do divadla, do kina a na večeře.“
On: Aha, když ji budu brát do kina, do divadla a vezmu na večeři, bude mě milovat!
Výsledek: Zaplacené kino, divadlo, večeře a kopačky.

Správný překlad věty totiž zněl jinak. Dívka netoužila být neustále brána do divadla, ani opakované chodit na večeře. Jen ta slova použila, aby definovala pocity, jaké musí z přítele mít – tj. „Chci, aby si na mě někdy taky udělal čas a ukázal mi, že mě má rád a chce se mnou být!“ Pocity nahradila slovy. Večeře a kino je pro ni v překladu jen něco jiného, než klasický stereotyp. Jenže muž, který slyšel pouze slova, nikoliv pocity, na to dojel.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 28. Září 2009, 20:19:08 »

Hele mě napadlo co třeba jí něco sám uvařit ? Je to mnohem větší romantika než restaurace podle mne. Surovin zas tak drahý nejsou, jednodušší jídlo zvládne každej + pěkná kytka, svíčky etc. Je to hodně profláklí, ale tak je to přece krásný Úsměv
« Poslední změna: 28. Září 2009, 20:24:14 od Sertr » Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 28. Září 2009, 20:23:13 »

jj, ale to může fungovat jen jako "nárazová romantika" v případě nutnosti... dlouhodobě to a) není  udržitelný b) ztrácí to ten punc unikánosti
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Sertr



Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: N/A
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 28. Září 2009, 20:27:20 »

No jasný, jako ve všem - nesmí se to stát pravidlem a ohranou věcí. jo k tomu benzínu - a co jí vzít třeba někam vlakem, případně autobusem(horší ale levnějš možnost).
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 26. Leden 2011, 00:02:03 »

Tím spíš, že nedělá nic, tak i maličkost bude jako obrovský krok kupředu Mrkající

http://www.qark.net/clanek/prelozte-si-partnerku
Citace
Ona: „Přála bych si, aby mě můj kluk brával do divadla, do kina a na večeře.“
On: Aha, když ji budu brát do kina, do divadla a vezmu na večeři, bude mě milovat!
Výsledek: Zaplacené kino, divadlo, večeře a kopačky.

Správný překlad věty totiž zněl jinak. Dívka netoužila být neustále brána do divadla, ani opakované chodit na večeře. Jen ta slova použila, aby definovala pocity, jaké musí z přítele mít – tj. „Chci, aby si na mě někdy taky udělal čas a ukázal mi, že mě má rád a chce se mnou být!“ Pocity nahradila slovy. Večeře a kino je pro ni v překladu jen něco jiného, než klasický stereotyp. Jenže muž, který slyšel pouze slova, nikoliv pocity, na to dojel.

mna by teda zaujimalo, co zena mysli, ked povie, ze potrebuje mat istotu.
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 26. Leden 2011, 06:51:23 »

že z tebe necítí to, že držíš otěže vztahu a že jsi sebevědomej chlap.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Leden 2011, 07:01:55 »

a co su to oteze?  Šokovaný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Leden 2011, 07:51:02 »

otěže jsou takový ty popruhy, kterýma řídíš povoz s koňma.

Tím, co jsem napsal jsem myslel, že bys měl být ve vztahu ty ten, kdo ho vede a dává do něj tu jistotu, že víš, kam to směřuje. Pokud sám nevíš, co chceš, tak to půjde blbě:-)
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS