Sam na diskoteku

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 17:43:42

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sam na diskoteku
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Sam na diskoteku  (Přečteno 7833 krát)
mandes

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 19. Srpen 2010, 20:14:15 »

Chcel by som sa opitat co si myslite o tom ked chcem chodit balit holky na diskoteky a chcem chodit sam.
Sak viete ze sa vecsinov chodi v partiach s kamaratmi . Je mozne aj takto uspiet. Jo a na diskoteky nechodim a neviem ako to tam chodi h
Zaznamenáno
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 19. Srpen 2010, 21:24:01 »

Je to možný. Dříve sem nadtim uvažoval taky a záleží na tom, jak se cítíš ve společnosti lidí/sám.
Mně připadá, že když je člověk v tom klubu sám, víc se hecne, protože nemá kamarády a nutí ho to k akci.
Jdi do toho, jestli se ti chce (pocity nelžou).

(Jinak třeba Guru Badboy, co sem tak vyčetl, chodí údajně na kluby sám)
Zaznamenáno
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 19. Srpen 2010, 22:16:46 »

Taky chodim sam, a to nejsem zadny guru  Smějící se

Ale chce to koule, cas, odhodlani, penize a vytrvalost. Prostě se jenom musíš psychicky připravit na to, že budeš muset approachovat, proto tam přece jdeš. Ani to nemusí být holky. Prostě se u baru zeptej nějakýho připitýho týpka, co pije, jestli to tady zná a jak se baví. Pak mu předveď nějakej trik a nech ho ať ti představí kámoše. Take away, bez si zatancovat. Approachni nějakou kost, pak se můžeš třeba vrátit k tomu frajerovi, pokecat. Neboj se i v klidu s pitím sednout, sledovat vlnící se kočky a usmívat se u toho. Když budeš vypadat v pohodě, tak to bude působit dobře. Jako záchranej frame je to, že prostě budeš filtrovat emoce a i kdybys působil jako ten největší lůzr v klubu, tak se aspoň můžeš do příště proti tomu pocitu obrnit a znecitlivět. Každopádně ti to něco přinese. A v ČR tě to většinou ani nevyjde tak draho, tak s chutí do toho.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 19. Srpen 2010, 22:32:42 »

Tak já taky přidám svůj názor:

Já chodím na jednu discotéku sám už asi 2 roky, protože ze známých od nás tam nikdo jezdit nechce (navíc žádnou partu nemám)...
Za tu dobu tam mam pár známých, ale když tam přijedu (jezdím tam vlakem od nás z vesnice a ten tam je někdy v 20:45), tak tam ještě moc lidí není....
takže si sednu, koupím pití a posloucham hudbu a koukam kolem (vím, blbej přístup...ale neodhodlam se k tomu, abych se sebral a šel bavit těch zbylých 10 lidí co tam jsou  Úsměv ) maximálně jdu na chvíli pokecat s DJem
potom postupem času dorazí pár známých, tak kecam různě s nima, nebo pokud jsou tam nějaký kamarádky (kterých ale zas není moc), tak s nima tancuju (vesměs jsou to holky, který o mě jako o kluka nemaj zájem, ale baví je se mnou tancovat, pač říkaj že to umím), často kvůli tomu, abych upoutal nějakou jinou kočku tím, že tancuju s hezkou holkou....
nicméně většinou to skončí tak, že tancuju celej večer s těma kámoškama, protože se prostě neodhodlám za nějakou jít a začít s ní kecat....

ale to jen tak na úvod, teď jeden můj poznatek, a to opačnej než ten Barziniho.....

Když jde člověk s partou (myslím teď nějaký dobrý kamarády, který člověk zná a oni znaj jeho, popřípadě jsou-li v tý partě nějaký známý holky) a ta parta se dobře baví, má člověk takovou euforičtější náladu a najednou si mnohem víc věří, je uvolněnější, vysmátější, pozitivněji naladěn....
Dám příklad: Měli jsme jednou sraz na tej discotéce s lidma ze základky a perfektně jsme se bavili, vesměs jsou to lidi mezi kterýma se cítím dobře, takže jsem se cítíl jako pravej "ALFA samec" i když jsem si šel koupit pití, prostě ze mě sálala ta pohoda a uvolněnost a dobrá nálada, a cítil jsem, jak i cizí holky si toho všímaj....

Když jde člověk sám, přijde, koupí si pití, posadí se a kouká kolem, tak se do tý perfektní nálady dostává fakt těžko....I když mě nedělá žádnej problém jít sám pařit na parket, klidně i když je prázdnej, a snažím se na něm usmívat a působit uvolněně, prostě to není ono, a člověk není tak v pohodě, je víc svázanej...

když búdu tancovat třeba se třema kámošema, a vedle mě budou tancovat dvě holky, tak prostě tak nějak přirozeněji si trofnu k nim něco prohodit nebo s nima začít tancovat, než když budu vědět, že jsem na parketě sám a nikdo známej...to pak vedle mě tancujou holky, a já spíš dělam že je nevidím, protože si prostě na nic netroufnu.....

Zaznamenáno
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Srpen 2010, 12:17:39 »

Jít sám na akci bych moc nedoporučoval. Jít na street sám je v poho, ale v klubu to působí dost divně a máte u holky hned body dolů. Jediná možnost je přijít až kolem půlnoci a od dveří si to zamířit rovnou na parket a přitančit se k holkám, ale stejně dřív nebo pozděj přijde otázka s kým tam jste. Ve velkých klubech v praze není problém říct, že se ti někde ztratili a nemůžeš je najít, ale u menších městkých klubů to moc věrohodný nebude. Navíc jestli tam budou chodit pořád ty stejný lidi, tak budete zařazen jako ten kdo chodí na disco sám. Podivený

Henry: a to není jiná možnost kde přebývat do půlnoci, nebo aspoň nějakýho rozumnýho času? Takhle tím postupem co si popsal si pak následný balení dost stěžuješ. Jako je to lepší než sedět doma....
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Paul C.
***


Love Yourself.

Karma: 41
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 457


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Srpen 2010, 22:38:17 »

Ondis, sorry, ale zdá se mi, že to jsou jenom tvoje domněnky, ale ozkoušené to nemáš.

Když přijdeš do klubu sám a jsi přátelský a v pohodě, tak to ukazuje, že máš charakter. Jeden rusák mě za to málem zbožštil, když se dozvěděl, že jsem přišel v Londýně ve 2 ráno sám do ruskýho klubu a bavil se s ním.

Pokud to dokážete sami utáhnout, tak nějaké otázky holek na to s kým tam jste nemají žádný vliv ani význam.
Zaznamenáno

Only death is a matter of time. The rest is a matter of you.
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Srpen 2010, 22:57:43 »

Krmit tady takovejma limiting beliefama... když chci jít na disco a kamosi nemaji cas no tak du sam ty vole.
Ale do klubu se clovek ma chodit bavit s prateli, ne cilene chodit balit holky...
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Srpen 2010, 10:57:50 »

Uspět můžeš určitě, pokud jsi ale na disky nikdy nechodil a chceš začít, tak chodit hned sám asi nebude nejsnazší a asi bych doporučil ze začátku jít s někým a trochu omrknout, jak to tam chodí. Co se týká balení holek, tak to, že jsi tam sám, by nemělo mít žádný zásadní negativní vliv. Na baru není problém dát se s někým do řeči, k tanci na parketu a flirtování taky žádného kamaráda nepotřebuješ. Znám lidi, kteří by tam sami nikdy nešli, ale já s tím problém nemám.
« Poslední změna: 30. Srpen 2010, 11:17:22 od NeverLetYouGo » Zaznamenáno
NeverLetYouGo
*
Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 112


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Srpen 2010, 11:10:01 »


ale to jen tak na úvod, teď jeden můj poznatek, a to opačnej než ten Barziniho.....

Když jde člověk s partou (myslím teď nějaký dobrý kamarády, který člověk zná a oni znaj jeho, popřípadě jsou-li v tý partě nějaký známý holky) a ta parta se dobře baví, má člověk takovou euforičtější náladu a najednou si mnohem víc věří, je uvolněnější, vysmátější, pozitivněji naladěn....
Dám příklad: Měli jsme jednou sraz na tej discotéce s lidma ze základky a perfektně jsme se bavili, vesměs jsou to lidi mezi kterýma se cítím dobře, takže jsem se cítíl jako pravej "ALFA samec" i když jsem si šel koupit pití, prostě ze mě sálala ta pohoda a uvolněnost a dobrá nálada, a cítil jsem, jak i cizí holky si toho všímaj....

Když jde člověk sám, přijde, koupí si pití, posadí se a kouká kolem, tak se do tý perfektní nálady dostává fakt těžko....I když mě nedělá žádnej problém jít sám pařit na parket, klidně i když je prázdnej, a snažím se na něm usmívat a působit uvolněně, prostě to není ono, a člověk není tak v pohodě, je víc svázanej...

když búdu tancovat třeba se třema kámošema, a vedle mě budou tancovat dvě holky, tak prostě tak nějak přirozeněji si trofnu k nim něco prohodit nebo s nima začít tancovat, než když budu vědět, že jsem na parketě sám a nikdo známej...to pak vedle mě tancujou holky, a já spíš dělam že je nevidím, protože si prostě na nic netroufnu.....



Tohle bych mohl i z vlastní zkušenosti v podstatě podepsat... je to o ostychu... co si budeme nalhávat, pár panáků pomáhá většinou celkem rychle a spolehlivě  Super!
Zaznamenáno
Ondris

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 01. Září 2010, 12:32:23 »

Ondis, sorry, ale zdá se mi, že to jsou jenom tvoje domněnky, ale ozkoušené to nemáš.

Když přijdeš do klubu sám a jsi přátelský a v pohodě, tak to ukazuje, že máš charakter. Jeden rusák mě za to málem zbožštil, když se dozvěděl, že jsem přišel v Londýně ve 2 ráno sám do ruskýho klubu a bavil se s ním.

Pokud to dokážete sami utáhnout, tak nějaké otázky holek na to s kým tam jste nemají žádný vliv ani význam.

To je fakt ozkoušený to nemám a myslím, že ještě chvíli na to koule mít nebudu Podivený Ale jak jsem psal lepší přijít sám než vůbec. No a taky ve dvě hodiny ráno už je to lepší, když je klub plnej, tak se to ztratí, ale ne v 9.
Zaznamenáno

mým cílem je vybudovat si harém
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Září 2010, 23:29:13 »

Celé je to o tom, že člověk má lepší status mez i přáteli než mezi neznámými lidmi. A proto, když jde s partou, tak ho ten pocit lepšího statusu stimuluje k lepším výsledkům a působí celkově lépe.

Celé je to o náhledu. Jeden kámoš chodí do klubů ZÁSADNĚ SÁM. A zakládá si na tom a buduje si na tom svůj state ve smyslu "proč bych měl potřebovat chodit do klubu ve více lidech. Já se sem chodim bavit, ne kecat s kámošma" Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kinyo10
*
Karma: -26
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 18. Září 2010, 17:58:31 »

Taky vetsinou chodim sam na diskoteky . Kdyz jdu s kamosama, tak z toho je akorat na druhy den 4 promile v krvi ( minimalne ) a mnohdy se stejne rozptylime, takze jsme tam vlastne sami ..  Mrkající Ale ja zas osobne jezdim na diskoteky autem, takze si nedokazu predstavit, ze bych prijel driv jak v 23. hod .. Bez chlastu vydrzim, chodim tam hlavne vypnout a poslechnout muziku -
Zaznamenáno
Talkboy
*


Karma: -11
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Moravskoslezský kraj
Příspěvků: 92


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 25. Listopad 2010, 00:00:57 »

Je to tak, jak říká Paul C. Záleží na tom, jak člověk vnímá sám sebe (sebedůvěra aj.). To se pak odráží ve veškeré komunikaci s ostatními lidmi. Když si věříš, klidně jdi do klubu sám...
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS