sebeúcta a testování od holek

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
02. Květen 2024, 01:27:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  sebeúcta a testování od holek
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: sebeúcta a testování od holek  (Přečteno 10877 krát)
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« kdy: 25. Srpen 2007, 12:56:56 »

já právě řeším tohle: když chci nějakou holku poznat, tak musím být iniciativní, ona musí vědět že mám o ni zájem - aby vůbec o mě začla přemýšlet že. Ale zase vím, že se nemůžu moc snažit, protože pak klesá její zájem. Jenže: jak určit tu hranici, aby si nemyslela zase že je mi volná. Nebo mě třeba někdy vůbec nedojde, že když udělám to či ono, tak že ona to bere tak, že nemám sebeúctu. To člověk aby se pořád kontroloval, jestli tohle může udělat, nebo nemůže, jestli tím neklesne její zájem, jestli si to nevyloží tak že nemám sebeúctu...ty ženský takhle testujou ty chlapy vědomě, nebo prostě takový jsou...Já když poznám holku, u který vidím, že si třeba nevěří tak jí přece hned neodepisuju ne? ale přijde mi že chlap udělá jeden kiks, kterej demostruuje nedostatek sebedůvěry, sebeúcty a už je odepsanej....jakej máte názor na všechny ty věci co jsem napsal?

na jiném webu o balení holek jsem si přečetl tohle: "Potřebuje vědět, kde má vaše sebeúcta hranici, kterou nepřekročíte. Proto vás testuje, má-li o vás zájem. Ale nemylte se, nepřekročíte ji jen proto, že vás k tomu nedonutí. Což udělá jen tehdy, když uvěří, že se k ní už potom nevrátíte. Když uvěří, že jste přesvědčeni, že vám bez takové bude lépe"

to chápu nějak takhle, že ona tě zkouší dotlačit kam to jde, a když ty jí řekneš včas: "Ne!!", tak si řekne, jo ten je dobrej toho si nechám?
...a nevíte třeba nějakej dobrej příklad, abych si to uměl představit, nějakej ze života, ne nějakou blbost...prostě kdy ona něco zkouší a on jí přesvědčí že takhle ne....díky
Zaznamenáno
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 25. Srpen 2007, 17:32:05 »

Mas ode me plus do karmy za vyborne tema a jeste se tu urcite rozvine plodna diskuse Úsměv

Co zeny chteji? Chteji nekoho, kdo jim nebude porad lichotit a shazovat se - jak pises. Misto toho bude JINY - nikdy primo neodpovi na otazku a misto toho ji rozesmeje, bude ji drazdit. Eg "A co delas?" "Jsem model Calvin Klein pro spodni pradlo.." Co timhle ziskas? VYVOLAS ZAJEM U NI (pokud pritom dokazes byt porad vtipny a tak spravne "drzy").

Priklad 1:
PREDSTIRA, ze se na tebe zlobi. Treba zes ji polibil na verejnosti. A vtip je v tom, ze ty se NESMIS OMLUVIT. (Misto toho ji nejak vtipne usad - "Jee, holcicka se vzteka, mam ti podat kapesnicek?") Protoze pak ji predas KONTROLU nad vztahem. A TO ONA NECHCE (podvedome).

Priklad 2:
"Prosim prijed ke mne, jsem sama doma" "Ted se mi to nehodi, az za chvili"

Pokud budes VTIPNY, ZAHADNY, SILNY/DOMINANTNI (viz nahore), ZAJIMAVY, NEPREDVIDATELNY... tak ji urcite zacnes pritahovat!

Takze...snazit se muzes, ale ne jako "hodny chlapec"; bud in charge. Bud JINY. A aby si nemyslela, ze ti je volna? Tim si prave nesmi byt jista!

PS: musel jsem byt dost strucny ale pokud by te zajimaly tyhle veci do hloubky tak si pro zacatek najdi na Amazonu "Influence: The Psychology of Persuasion" od Roberta Cialdiniho;)


Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 25. Srpen 2007, 18:35:57 »

Problem je v tom prvotnim: "Vyvolat zajem". Nic z jmenovaného mi nedělá problém a na holky které o mě mají zájem to funguje na 100%. Sice sem tahle "zneuzil" zatim jen jednu i kdyz sem ji nechtel, ale na necem zkouset musim.

Jakmile se povede provest "neni ji naprosto jedno co delam", tak je hned sance dvojnasobna Úsměv Jenze v tom je prave ten problem. Pokud provedu neco ve stylu prikladu c. 2 tak se nastve a ja muzu a) nechat ji a za par (2-4) dni se ji ozvat a nebo b) omluvit se = nedelat nikdy ! Takze delam za a) coz ma za nasledek, ze ve vztahu ke mne naprosto vychaldne a nema zajem se se mnou bavit. Takze kde je chyba?
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
BouncyCastle
*
Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Londýn
Příspěvků: 114


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 25. Srpen 2007, 19:24:33 »

Omlouvam se, mel jsem upresnit, ze priklad c.2 je aplikovatelny az pro pocatecni cast vztahu.

Ale stejne se na to musis divat takhle: snazis se ziskat vysoce atraktivni divku a ta je zvykla na to, ze pro ni kazdy od mladi dela prvni posledni. ZVYKNE SI NA TO a ceka, ze si tak osedla i tebe (a nemusi se jednat jen o to, ze za ni budes platit..). No a 99% muzu na tu jeji hru pristoupi a dela, co ji na ocich vidi. TY TO NEDELEJ, bud sam in control!
Zaznamenáno

O msn/Skype/ICQ si napište.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 26. Srpen 2007, 01:52:17 »

ZVYKNE SI NA TO a ceka, ze si tak osedla i tebe.
V tom je presne muj problem. ONA SI ME NECHCE OSEDLAT ! Nechce a nepotrebuje ani vedet, ze a jestli existuju Mrkající (není to teď myšleno, jakože sem na ni zatim jen koukal z 20m Šťastný, spíš tak, že je ji naprosto fuk, jestli budu s ni, nebo jestli pujdu skocit z mostu)
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
larry flint
****


Karma: 40
Věk: 40
Místo: jak kdy, obvykle na lince Praha Brno
Příspěvků: 668


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Srpen 2007, 08:15:38 »

teda panove, nechci vam do toho kecat, ale vzdyt chlapi delaji presne totez  Vykřičník ja mam porad dojem, ze zkouseji kam az muzou dojit a co si muzou dovolit aniz by me smrtelne nastvali  Kroutící očima a co hur, ve chvili, kdy se jim to podari opravdu hooodne prepisknout, tak ne ze by se omluvili, ale delaji si legraci, jako by se nic nestalo ....
vas pristup v tomto smeru je zajimavy, ale ty hranice, ktere tu tak usilovne hledate, by mely byt na obou stranach ... to, v cem se holce nikdy nepodvolite a to, co byste nikdy neprovedli cloveku, ktereho mate aspon trochu radi.
protoze jsou chvile, kdy uz ty "hry milostne" jsou az prilis na ostri noze a jediny zajem, ktery o vas divka ma, je jak se vam pomstit a co nejrychleji se vas zbavit (pricemz pomstu obvykle nerealizujeme, nebot i my mame sebeuctu)  Šťastný
Zaznamenáno

nekdy jsou vyznamy schovany, snadno je neslysis. ten, kdo to ma v hlave srovnany, hleda, hleda... mej oci otevreny, usi otevreny, srdce otevreny ze vsech stran
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Srpen 2007, 15:44:01 »

jasně že ty hranice musí být na obou stranách, že chlap si taky nemůže dovolit všechno,ale přijde mi že ženský prostě u chlapa víc než u ženský záleží na tom jestli je sebevědomej, má sebeúctu atd......že ženský na to koukaj víc...a víc to testujou, chlap nad tím podle mě tak nepřemýšlí, nebo ženský možná taky ne, ale dělají to podvědomě....je to tím že většinou je to chlap kdo balí, tudíž on se snaží, ženská jen může čekat a testovat si ho co z něj asi vypadne a o čem to asi vypovídá....protože nemusí vyvíjet žádnou iniciativu, když se o ní někdo snaží.....
Zaznamenáno
Lasendou
*


Karma: 30
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 86


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Srpen 2007, 22:46:44 »

Souhlasím s larry flint. V tomhle jsou chlapy i ženské úplně stejní. Zkouší kam až mohou zajít a snaží se získat nad tím druhým navrch (omotat si ho kolem prstu). Jenže ono ejhle - když se jim to podaří ztratí o partnera zájem protože už získali vše a není dál o co bojovat.

To henry: Jasně že u chlapa záleží víc na sebevědomí. Je to jedna obvykle jedna ze základních priorit, podle kterých si ženy muže vybírají.

Jedno pořekadlo tvrdí "chlap je Macho a ženská má být sexy". Vím že to na první pohled zavání nagelovaným týpkem a barbínou, ale zkuste se schválně trochu zamyslet podle jakých vlastností si partnery vybíráme a čím nám imponují. Jen bych dodal že Macho neznamená egoista a sexy neznamená hloupá + zmalovaná.
Zaznamenáno

V lásce žiji, v lásce umírám.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Srpen 2007, 22:50:00 »

No, ja nevim, takhle sem nikdy neuvažoval. A to bude asi ten problém Smutný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Unixorn
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 48
Místo: Praha
Příspěvků: 54


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Srpen 2007, 10:42:58 »

Cim jsem starsi a mam vic zkusenosti, tim vic inklinuju k tomu "nikdy se neomluvit, nikdy nepriznat svoji chybu" Šťastný
Zavisi to samozrejme od kazde, ale kdyz slecna inklinuje ke "zlobeni", je to naprosto nejlepsi taktika, ktera ji sice dost vytaci, ale stejne vzdycky vymekne  Super!
Kdyz nezlobi, neni treba prijimat takova opatreni, ze...
Vetsinou tedy staci nezavislost a samostatnost - Mam svuj program, svoje zajmy, svoje priority, nepotrebuju ji jako vypln sveho casu, NEZNAMENA pro me VSECHNO. Kdyz se mnou chce byt, jsem rad. Kdyz nechce, mam svuj, nema problema. Kdyz programy koliduji, nedam prednost vzdycky ji, ale vezmu to podle priorit - ji muzu videt skoro kdykoliv, ale kdyz se mam srazit s kamaradem, ktereho jsem 3 mesice nevidel, bude mit prednost on. Super!
A prijde mi, ze presne tohle funguje. Zensky rikaj, ze chtej hodnyho, ale sbalit se nechaj hlavne jeho sebevedomym protipolem  Smějící se
Zaznamenáno
William



Karma: 0
Místo: doma
Příspěvků: 16


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 29. Říjen 2007, 00:07:56 »

Krásně to vystihuje jeden kousek z bash.org:

Kód:
#414593 +(14012)- [X]

DragonflyBlade21: A woman has a close male friend. This means that he is probably interested in her, which is why he hangs around so much. She sees him strictly as a friend. This always starts out with, you're a great guy, but I don't like you in that way. This is roughly the equivalent for the guy of going to a job interview and the company saying, You have a great resume, you have all the qualifications we are looking for, but we're not going to hire you. We will, however, use your resume as the basis for comparison for all other applicants. But, we're going to hire somebody who is far less qualified and is probably an alcoholic. And if he doesn't work out, we'll hire somebody else, but still not you. In fact, we will never hire you. But we will call you from time to time to complain about the person that we hired.

Podtext tohodle je pořád stejnej. Ženská chce ochránce. Sebevědomý, silný.... Je to zvířecí pud. Hodnej, důvěřivej, slabej v džungli pojde jako první. K pochopení pro chlapa je dobré vzít to z druhé strany. Chlap se chce starat a hýčkat, nechce moc sofistikovanou, sebevědomou a soběstačnou.
Zaznamenáno
0254
****


Karma: 25
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: praha
Příspěvků: 1 162


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Říjen 2007, 15:25:36 »

a neni to spise podobne jak u tech tygru?
->teda jak je to u tygru (kamarad mi popisoval jeden prirodopisny dokument Úsměv) >>
-jsou 2 druhy tygrich samcu - jedni se nejak pomahaji starat o mladata a tvori relativne pevne pary a podobne, druzi jasou silni likvidujou ty prvni domacke samce i s maldaty a samice pritahuji proste tim ze jsou drsnejsi. Samzodrejme ta druha strategie je pro ty druhe parchanty strasne vyhodna, jenomze je tam hrozna konkurence a byt uspesnym samcem-parchantem je obvykle jen jakasi stastna hra osudu, protze ani geneticky nema vetsina potomku tehle druhych moc velkou sanci aby byly podobne uspesni jako jejich otec. V konecnem dusledku se ukazuje ze domacti-samci a samci-parchanti jsou na tom prumerne v uspesnosti docela vyrovnani.

Pripada mi ze by tohle mohlo sedet i dost na lidi. A jako jestli to jak se treba v tomhle foru porad mluvi o suverenosti, drsnosti, Macho-vitosti... jestli to neni jen jakasi moda v soucasnosti uprednostnovat riskantni divoke strategie (jako protifaze predchozi prumernosti a umerenosti treba v komunizmu, nebo durazu na slusne mravy, nabozensvi a podobne v historii).
Jako jestli tu proste nevznika urcite zkresleni celkoveho pohledu na vec (dvou alternativnich strategii) tim ze zdejsi jakoby "lektori" jsou prave ten typ nekompromisnich suknickaru, ale na druhou stranu ti kteri je pak poslouchaji jsou presne ten typ opacny. Jestli takto nevznika nejaka iluze jako ze kazdy by se mel snazit byt nekompromisni suknickar, kdyz priroznene by bylo ze je napr. 90% slusnych hochu pro ktere je nejvyhodnejsi strategie slusnych hochu (s tim ze se spokoji s tim ze mezi sebe rozdeli 50% uspechu - tzn. kazdy bude mit 45% relativni uspesnost, a spokoji se stim ze ti supermani maji tech svojich 50% rozdelene mezi 10%populace.. tzn. 500% relativni uspesnosti)

proste jestli strategie hodneho hocha neni perzekuovana z tohodle hlediska ponekud iracionalne na zaklade osobni skusenosti lidi kteri nejsou vybrani rozhodne statisticky relevantne protze jsou to prave lide kteri maji nadprumerny uspech u zen, a jestli to ze pak davaji tihle drsnaci hodnym hochum rady ktere pro ne vubec nesedi. Mozna kdyby se stejene intenzivne resila ta strategie hodneho hocha, tak by byla pro mnohe (vetsinu) uzitecnejsi.

Samozdrejme je to jen takova uvaha - nemam zadne dukazy pro to ze by to u lidi melo byt jako u tygru Úsměv jen me to casto napada... kdyz ctu prispevky na podobne tema.

Pripada mi to totiz dost obecne - napr. co se tyce materialovych pomeru - vetsina podprumernych (chudych) taky utvori jakousi rovnovahu v rozdeleni majetku s bohatymi protze kdyby vsechno meli bohati tak uz by ta tenze byla priliz silna na to aby to ta vetsina (i kdyz mene schopnych chudych) byla ochotna snaset. Pro chudeho je pak nekdy vyhodnejsi snazit se spolupracovat s ostatnimi chudymi (hrat svou druhoradou strategii) nez se snazit stat
bohatym, protze na to nema (kdyz porovna velikosti moznych zisku vazenych pravdepdoobnosti jejich dosazeni).

...samozdrejme se da naspat jeste spousta podobnych uvah o stretu zajmu mezi zenami/muzi, atraktivnim/neatraktivnimi, atraktivnimi-a-malo-mocnymi/neatraktivnimi-a-mocnymi schopnou-mensinou/malo-schopnou-vetsinou... ktere vsechny maji  dobrou demnostraci v historii.
Zaznamenáno

NC jsou vlastne jen takove drobne IOI
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Říjen 2007, 22:32:40 »

No, můj osobní názor je, že jestli existuje podobný web pro 25-50let cílovku, tak tam uspějí mnohem jednoduššeji ti "hodní hoši", než nějaký "extra baliči". Prostě dokud chce člověk (holka) s někym chodit = užívat, tak si vybere baliče. Ale v životě (myšleno v horziontu manželství atp.) mají větší "úspěšnost" ti druzí IMO.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Říjen 2007, 09:17:49 »

ono je to tezky urcit hranici ale zaklad by mel byt ten nepropadnout lasce az po usi pak clovek straci kontrolu nad svim sebevedomym....dokaze pro holku udelat vse a to je spatny....ja sem prodelal peknou ranu od holky kterou jsem miloval....a bylo to proste jen proto ze sem se az moc snazil a nebyl sem sam sebou....ja si myslim ze vztah je takova hra kdo ma navrch a kdyz tohle pomine holka straci zaujem protoze dosahla co chtela---byt panem situace.Dale si myslim ze holky potrebuji silnou oporu ne nejakou procitlivelou padavku ktera se skloni pred ni....  Super! vsechno se to snadno pise jenom v praxi je to obtizne ..moc obtizne...a clovek by si mel asi uvedomit kdy to uz nema cenu bojovat....
Zaznamenáno
MarŤas
***


Karma: 7
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 322


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 02. Listopad 2007, 21:51:20 »

No, tu hranici je docela těžký určit..
Co kdyby kluci zapomněli na tu "falešnou iluzi" - být s ní, když vidí tu, která se jim líbí? Když to dopředu vidí, jak jsou s ní a vsugerujou si, že s ní prostě musí být, jinak jsou v p..... . Ono je docela těžký prostě jen tak pro radost nějakou oslovit a nevázně pokecat o počasí, nebo o tom, že má sněžit..
Není to tím, že při balení nežijeme v budoucnosti a neužíváme si přítomnost??
Zaznamenáno
mathews
*


Čo chcem v živote dosiahnuť ? skromne : Všetko !!

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: stejne me navštivit neprijdete,nač by vam to bolo ...
Příspěvků: 59


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 02. Listopad 2007, 22:23:24 »

To je sice presne ten problem , kt. popisuje MarŤas , kt. sa tu často objavuje  ...jenže ne každý hladá pohodu "prítomnosti " na dva týdny.. to je teda bída , toho si nekdo už naužival a chce nekoho na dlhšie , tak ten asi bude ťažko čumieť na pritomnost , ked s nou chce byť aj v buducnosti....

Zaznamenáno

Ak nič neočekavaš, nemužeš byt ani sklamaný !nikdy niesi tak dobrý, aby si nemohol byť lepšii,preto nikdy nehovor nikdy !
Rozdiel medzi Genialitou a Bláznovstvom je vyjadrený Uspechom ( => : 90% ťažkej prace na sebe, 5% štastia , 5% talent)
rojsa
**


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Místo: Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 03. Listopad 2007, 12:54:53 »

no jo pohoda na 2 tydny je spis pro pubertalni slecny ktere jeste nevi co se sebou....ja si myslim ze ty nejvacsi "hovada" ktery si nedavaji pozor na hubu maji vzdycky nejhezci holky a proc???? maji na haku co si o nich holka mysli ....mne se stalo to same....byl sem slusnacek pred holkou sem ani nezahresil  Řekni to mé ruce a nakonec mi ji vyfouklo asi to nejhorsi "hovado" z tridy co by clovek rekl ze ta holka nikdy o nej ano nezakopne....z toho vyplyva myt holky na haku a tesit se ze zivota a pokud nejaka holka projevi zajem pak se jen treba rozhodnout......  Super!
Zaznamenáno
ja
**
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Příspěvků: 279


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Listopad 2007, 19:31:48 »

V tom je presne muj problem. ONA SI ME NECHCE OSEDLAT ! Nechce a nepotrebuje ani vedet, ze a jestli existuju Mrkající (není to teď myšleno, jakože sem na ni zatim jen koukal z 20m Šťastný, spíš tak, že je ji naprosto fuk, jestli budu s ni, nebo jestli pujdu skocit z mostu)

jj, mam stejnej problem  Podivený
Zaznamenáno

Když už člověk jednou je,
tak má koukat, aby byl.
A když kouká, aby byl, a je,
tak má být to, co je,
a nemá být to, co není,
jak tomu v mnoha případech je.

Jan Werich
sill



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Praha
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 18. Listopad 2007, 21:58:20 »

No, můj osobní názor je, .... Ale v životě (myšleno v horziontu manželství atp.) mají větší "úspěšnost" ti druzí IMO.
Ach ty optimisto Úsměv Ono se daleko častěji z těch baličů stávají, únavou materiálu Úsměv, "ti druzí".
Sorry za OT, nemohl jsem si pomoci...

----
Jinak - kdybychom žili v ideálním světě, nebylo by potřeba žádné "testování, kam až lze zajít" a partnery bychom si vybírali dle důležitějších kritérií, než je nějaká "touha po macho/sexy protějšku". Bohužel-bohudík náš svět není ideální a my tak máme možnost si prožít celou škálu krásných rozchodů a nových možností (abychom se, nakonec, stejně nejčastěji vrátili k té první - jen to občas sakra trvá).
Zaznamenáno

Te audire non possum. Musa sapientum fixa est in aure...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS