Selhání sebevědomí

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
27. Duben 2024, 08:12:05

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Selhání sebevědomí
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Selhání sebevědomí  (Přečteno 5479 krát)
tomášek

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« kdy: 18. Září 2007, 19:19:50 »

Už od začátku září flitruju s jednou spolužačkou se kterou jsme byli přechozí roky studia takový odtaženější, ale teď se toho dost změnilo. Před třema dny jsem se dozvěděl, že se rozešla s klukem. Což mi poté řekla i ona ve chvíli, kdy to do daného tématu vůbec nezapadalo. Každopádně se mi dost zalíbila (jako ne, že by se mi nelíbila před tim, ale teď se mi líbí i vlastnostma). Jestli existuje nějakej vrchol etickýho flirtu (tj. bez vážnýho fyzických kontaktu), tak jsme ho právě dosáhli. Já jsem se s přítelkyní rozešel před tejdnem - nebo spíš ona se mnou (nemělo to budoucnost a stejně jsme to oba brali jako zaplatu vztahu). Řek bych, že ideální příležitost jí sbalit právě přišla. Nebojim se, že se dozvim, že mě bere jako kamaráda, protože stejně jako ona vim i já o ní téměř nic. Většinu času co jsme se spolu bavili jsme prostě vtipkovali (a když máme stejnej smysl pro humor, tak to nebyl špatně strávenej čas). Chtěl jsem na tom začít pracovat hned v pondělí, jenomže bohužel zasáhla vyšší moc.

Při fotbale jsem si celkem těžce pochroumal koleno (nebudu psát diagnózu, protože to bych tu byl ještě zejtra), mám ortézu a franc. hole. A mám to na měsíc a půl (když to pude dobře). Dokážu se přenést bez problémů, že nemůžu hrát fotbal, přes akce, ale bohužel už je to těžší s timhle možná nadějnym vztahem. Záleží mi na něm víc, než kdy na kterym, co jsem měl a to ještě ani nic nezačalo a možná ani nezačne.

Jenomže bohužel nemůžu čekat než mi to sundaj a já si zase budu normálně věřit, abych jí teda někam pozval. Důvod je jasnej. Neni ke mně nijak vázaná a je jasný, že jí pozve jinej kluk. Problém je, že když mě s touhle ozdobou viděla, tak nevim jestli to byl pouze můj dojem (ale nejspíš nebyl), ale když jsem jí odpověděl na otázku: "Na jak dlouho to máš" zatvářila se celkem zklamaně. Problém je v tom, že když jí pozvu teď, tak za prvý nemůžu s ní v případě úspěchu téměř nikam chodit, leda zaplout do pizzerky (to by jí asi omrzelo - protože zamilovaná do mě bejt "zatim" nemůže) a za druhý existuje dalších milión důvodů, co může holce na mě v tomhle stavu překážet. Může mi někdo poradit, co teď dělat, aby byl výsledek pokud možno, co nejlepší? Díky! (věk oba 17)


Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Září 2007, 19:42:44 »

Dej si:

1) studenou sprchu
2) facku
3) rande s ní

(ve zmíněném pořadí)
Protože jestli jí o tebe jde, tak j to rozhodně vadit nebude. A jestli jo, tak stojí za zvážení, jestli nepočkat a neudělat si z ní potom (s promintím) děvku Úsměv Protože když si holka vybír podle toho, jak dlouho má kluk pochroumané koleno (a není to nota-bene na furt) tak IMO moc jiné využití, než výše zmíněné nemá.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Září 2007, 19:52:34 »

avi, bingo Úsměv

ackoliv tady daemoniack komentuje, ze se u toho zraneni chlapec jeste nejspise trochu prastil do hlavy... a ja s ni vrele souhlasim... proboha...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
tomášek

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Září 2007, 20:03:02 »

No do hlavy jsem se při tom taky praštil, ale jen tak drobně  Šťastný
Zaznamenáno
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Září 2007, 20:15:21 »

Neumim si predstavit ze by holce vadilo kdyz se zranis - jeste kor pri sportu (a ne treba pri masturbaci) Šťastný
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Září 2007, 20:43:52 »

jj presne to ze se zatvarila nevim jak muze bejt taky treba proto ze ti to neprala a je ji lito ze ses rozsekal ... no a nedelej z toho vedu ... i kdyby te brala jen jako kamarada a bylo to spravna holka tak se na tebe ted nevykasle jen kvuli tomu ze mas na delsi dobu nohu v pytli (me by vic zralo esi teda bude ta hnata zdrava a plne fncni)
Neumim si predstavit ze by holce vadilo kdyz se zranis - jeste kor pri sportu (a ne treba pri masturbaci) Šťastný
LOL Šťastný
Zaznamenáno
Tomassimo
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Pomalý bar
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 18. Září 2007, 22:18:50 »

To vůbec neřeš! Já sem s holkou "chodil" o berlích asi půl roku...seznámili jsme se, když ani nebylo jistý, jestli mě noha zůstane nebo ne...přece nezačíná chodit s tvojí nohou, ale s tebou, ne? Vím, jaký to je, moct být jen tam, kde můžeš sedět s nohou nahoře a je to co nejblíž parkoviště nebo kam se prostě můžeš dostat. to mi věř...nemůžete dělat co byste chtěli. Furt jen někde sedíte a to se brzo stane stereotypním. Ale jde to přežít!kor jestli to je "jen" na měsíc. Jak sem už řekl, já to zažíval dýl, dokonce jsme spolu i jeli na dovolenou a ona musela táhnout věci obou a já za ní pajdal o berlích. Sou to blbý situace, ale jde to! Musíš jen chtít. A jestli chceš místa, kam snad budeš moct-tak když pominu restaurace, kavárny, čajovny a tak, tak jde i kino, divadlo, nějaký koncerty, přednášky(cestopisy, planetárium...),parník...není to moc, ale když to vhodně střídáš...ani ti to nepřijde tak monotonní a nudný. Tak hodně síly! A neboj se toho!
Zaznamenáno

Life is outside!
tomášek

Karma: 0
Příspěvků: 5


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 19. Září 2007, 19:13:11 »

Dvěma slovy: vyšlo to
Udělal jsem to sice trošku jinak a i jsem jí nezištně dostal do takový trapnější situace, ale vypadá to, že to ustojí a pude to dál. Díky!
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS