Sem neatraktivni/neviditelnej

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 03:22:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sem neatraktivni/neviditelnej
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Sem neatraktivni/neviditelnej  (Přečteno 9833 krát)
Werron

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« kdy: 03. Duben 2008, 17:17:55 »

Čau lidi...je mi 20 a mam ten problém, že sem absolutni antitalent na balení ženských.
Prostě když někde potkam nějakou co by mě zajímala....prostě mě vůbec nenapadne s čim bych k ní měl přijít. Jsem spíš introvert a nevím jak zaujmout. A taky se nemlžu dál dívat na to, jak kvuli tomuhle přicházím o šance, který mi vyžírají extrovertní šašci co sou přitom většinou absolutní blbci.

Dám příklad:
Nedávno sme s kamarádama seděli v jedný hospodě. A potkali sme tam jednu holku (nějaká spolužačka někoho tam). Se k nám přidala.
A jeden z ustolusedících (typickej extrovert - jak rikam ja sasek) porad placal nejaky blbosti (ne jen na ni) a nakonec mu temer sama dala svoje cislo. Podotykam ze dotycnej neni zadnej Brad Pitt ba naopak a nerikal nic svetobornyho
Mno a ja tam celou dobu sedel a povidal normalne s lidma o kolo...ale celou dobu mi vrtalo hlavou proc se nemuze bavit treba se mnou  Podivený ... jeste chci dodat ze nejsem zadnej traged ani zjev....proste jenom nvm co mam delat.

Prostě si pripadam jak stin co tam pomalu ani neni.

Dá se to léčit?
Zaznamenáno
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Duben 2008, 17:34:20 »

jo tenhle pocit znam... proste holky hledaj nekoho ziveho, kdo je pobavi.. a je uplne jedno jako ma povahu, ze je to vlastne uplny vul atd.  Smějící se  s tim nic nenadelame, proste musis byt taky zivejsi a akcnejsi a troufalejsi
Zaznamenáno
Werron

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Duben 2008, 18:15:14 »

nvm kdyz me prijde huceni do uplne cizi holky blby...trapny...slizky....nechci ze sebe delat dmnta jen pro to abych nekde zabodoval  Kroutící očima
spis potrebuju nejaky noty jak zaujmout a pritom nedelat blbce.
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #3 kdy: 03. Duben 2008, 20:04:24 »

No ja jsem za par let baleni dosel k tomu ze holce je prakticky jedno co mluvis, ale hlavne ze mluvis a ze se u toho zasmeje. Opravdu na hodne holek staci jenom tak blbe zvatlat cosi. Ja vim ze je to divne a nekdy i pekne hnusne jak se holky chytaji na maximalni dementy,kteri umi jenom mluvit blbosti, ale kdyz budes s ni mluvit aspon z poloviny tak moc jak on a budes treba milejsi, nebo rozumnejsi tak mas urcite sanci. Par prikladu ze zivota :
Mam dobreho kamarada se kterym chodime balit ( opravdu krasny kluk, cernovlasy, vysoky, namakany, fakt strasne atraktivni,introvert ) naproti tomu ja ( ne uplne skaredy, ale na nej fakt nemam,extrovert ). Sehnal na internetu dve holky se kteryma mel jit ven, jenze se bal, ze je to na nej moc, tak vzal i me. Meli jsme sraz v jednom parku a okamzite prvni zajem byl o nej ( prvni pohled na fyzickou krasu ), asi 5 minut jsem se nudil, protoze obe obskakovali jeho. Po chvilce zjistili ze toho moc nenamluvi a tak presel zajem na me, ja jsem se s nima zacal bavit o naprostych blbinach, ony se smaly a dopadlo to tak ze on se tam 2 hodiny nudil a ja jsem se s nima bavil, dostal jsem na obe cislo a jedna si pucila muj svetr protoze ji byla zima, mazlila se s nim a rikala ze svetr voni jako ja. Nakonec vyzadovaly pusu na rozloucenou [obe (jenom po me)], kterou jsem vsak nedal protoze jsem byl stastny se svou slecnou. Mluvil jsem opravdu o naprostych blbinach jako treba vliv velikosti ziraf na tok reky Labe atd...
Takze se toho neboj a mel pantem taky, az upoutas pozornost a budes s ni treba sam tak muzes ukazat ze nejsi jako ostatni, ale ze jsi jiny.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Duben 2008, 20:11:24 »

Citace
Takze se toho neboj a mel pantem taky, az upoutas pozornost a budes s ni treba sam tak muzes ukazat ze nejsi jako ostatni, ale ze jsi jiny.

Ono se to lehce řekne, já umět mlít pantem, tak asi už mám holek kolik chci, protože toho mám nastudovanýho už tolik, co dělat co nedělat, jak se chovat atd.
Jenže tím pantem mlít neumím, takže na tom všechno ztroskotá, když najednou vedle holky stojím jak debil potichu a už mě vážně nenapadá o čem bych mohl kecat....
A vliv žirafy na tok Labe....nu dobrý, to jo....ale zaprvý aby ses moh o takových kravinách bavit, tak tě musí napadnout, což mě ovšem nikdy nenapadne a ani nevím co bych o tom jako vykládal.....
Zaznamenáno
Druid
*
Karma: 0
Příspěvků: 65


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Duben 2008, 20:17:29 »

no prave ono to neni vubec jednoduchy, ale da se byt trochu uvolnenejsi, otevrenejsi a sem tam rict neco vtipneho... ale o zirafach a Labe bych mluvit nedokazal, navic bych se citil trapne, ikdyz by to nani fungovalo  Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Duben 2008, 21:01:54 »

...nechci ze sebe delat dmnta jen pro to abych nekde zabodoval  Kroutící očima
Tohle je tvůj problém shrnutý do jedné věty. Bavit druhé a dokázat si ze sebe udělat legraci neni to samý jak "bejt šašek". Je to max. něco, co nedokážeš. Nechceš to dělat? Nikdo tě nenutí. Ale sezením a konverzací o globálním oteplování (pokud nejsi odborník na GO - tím bys jí totiž moh opravdu zaujmout) žádnou holku nezískáš. Nikdy.

Bavit lidi je umění a to, že ty to neumíš a shazuješ to na "dělat ze sebe debila", jen ukazuje že by u tebe ta holka nic zajímavého nenašla. Až ti bude 35 a holka bude hledat hodného a spolehlivého tátu k rodině, tak budeš na řadě. Tam už zábava není prvořadá, ale teď s tímhle přístupem nemáš šanci.

Neřikám, že abys někoho pobavil, musíš bejt opilej a tancovat po stole, aby se ostatní smáli. To je spíš k pláči. Bavit můžeš i svým vlastním způsobem, ale důležité je na tom to, že musíš působit jako vedoucí osobnost.

Proč myslíš, že jí  ten dotyčný zaujal? Protože v mase lidí, kteří si něco soukromě povídají, ON byl výjmečný tím, že mluvil ke všem a co víc ostatní ho poslouchali, což svědčí o jeho výjmečnosti a pak už to jen nesměl pokazit. Jeden můj kámoš je typický introvert (nerad projevuje city, nemá rád společnost, ...). Ale má sebevědomí skoro víc než je zdrávo a všechno organizuje a všude všechno vede. A holky na něj letí ... hodně. Třeba jedna ho uháněla půl roku a on na ní totálně s**l a teď sou spolu S jazykem

Až bude s tebou, tak bude dost času jí přesvědčit o svých kvalitách, ale na to aby s tebou byla se holt udeš muset trošku "přemoct"... Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 04. Duben 2008, 05:23:46 »

Myslím že mám asi tak nějak podobnej problém jako Werron, takže Tě chápu chlape ...... ;-) Ale to co tu píšou ostatní jako reakce, je nejspíš pravda, nejspíš určitě pravda ... takže ... pojďme se smát sami sobě s lidma okolo a uvidíme, co to udělá  Úsměv Však tu jde vlastně jen o to udělat dobrej ten první, základní dojem ... Pak už se můžeš pomalu začít chovat zase "normálnějc" podle tvých osnov ...
Ava: No hele i o tom globálním oteplování by se dalo mluvit celkem s nadsázkou a s legrací ...... třeba něco jako .... Vzroste hladina -> no konečně nebudem muset k móřu do zahraničí  Šťastný
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Duben 2008, 11:25:41 »

Však tu jde vlastně jen o to udělat dobrej ten první, základní dojem ...

Co tim přesně myslíš? Holky se chtěj bavit furt, ne jen na první schůzce. Jako můžeš postupně přidávat vážnější témata, ale jen pomalu.
Každá reaguje na trochu jiný věci a největší problém je v tom, zistit na co ta konkrétní reaguje. Každopádně souhlasim s názorem, že ve většině případů neni tak důležitý co říkáš, ale jak pohotově reagueš a jak to říkáš.
Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 04. Duben 2008, 20:07:03 »

Ten kdo umi timto zpusobem bavit holky, ma obrovskou vyhodu. Obcas se stane, ze sanci dostane i ten, kdo jen pobliz sedi a obcas neco prohodi ale neni tomu casto. Kazdy je jiny, nekdo je dobry v posteli, jiny je strasne romanticky, dalsi ma dobrou postavu a nekdo umi prave takto bavit zeny. Naucit se to je beh na dlouho trat s nejistou vidinou, zda nekdy dobehne do cile. Hlavne ze zacatku to bude pro nej velmi neprirozene narozdil od jinych, kterym se staci jen uvolnit a jde jim to.

Hodne k tomu pomaha alkohol pokud se to neprezene a take zalezi na prostredi (mezi znamymi lidmi to jde mnohem lepe) ale nejlepsi moznosti je to ovladat bez alkoholu, s kymkoliv a kdekoliv.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Duben 2008, 21:59:42 »

Řekl bych, že svým způsobem máte kus pravdy všichni. Jistěže umět pobavit je vždycky výhoda, i v případě ženský je lepší, když je s ní sranda, než když je to tichá puťka. Na druhou stranu taky kroutím hlavou, když vidím na jaký hloupý, žoviální až slizký, rádobývtipný a celkově trapný kecy se ženský dost často chytají.

Co se mě týče, dokážu bejt po překonání prvotního ostychu docela srandista a bavič (samozřejmě se to snažím nepřehánět, abych nebyl jak nějakej Petr Novotný nebo jeho neméně podařený synátor), ale nemám pocit, že by se na mě díky tomu chytalo nějak moc holek.
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Duben 2008, 23:08:50 »

...

Já to myslel tak, že první dojem je důležitý .... samozřejmě že pak holku budeš bavit dál i na druhé schůzce, ale už nemusíš tak extrémně jak debil, ale stačí jako normální člověk ... Copak existuje sranda jen s těma, kteří melou blbiny od rána do večera? ...  Mrkající Nápad stačí, aby si Tě holka z prvního dojmu pamatovala jako baviče a zajímavého ... pak už je jedno jak ji budeš bavit ... už jsi pro ni zábavný z prvního dojmu a tak si Tě zapamatuje  Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 05. Duben 2008, 20:46:29 »

Už jsem to tady psal, velice dobrá knížka na tyto problémy je Frank Naumann - Umění konverzace
Po jejím přečtení pochopíte, jak je v sociálních vztazích důležitý "small talk" a že se vůbec nejedné o žádné "hloupé kecy", ale o důležitou součást komunikace. Když se třeba potkají dva profesoři genetiky na mezinárodní konferenci, tak u oběda rozhodně nebudou třávit většinu času hluboce odbornou diskusí, ale právě "kecáním o blbostech", třeba jaký má servírka výstřih.

Mě to moc pomohlo při komunikaci se všemi lidmi a nejenom s hezkýma holkama, které chci sbalit. Dříve jsem se neuměl s lidmi vůbec bavit a dnes mi dělá daleko menší problémy začít rozhovor s někým, koho neznám. Dá se to dobře naučit. Klíčem k úspěchu je netrénovat hlavně na pěkných holkách ale na lidech obecně.

Ten tvůj příklad z hospody. Nebylo to třeba tím, že vštšina lidí včetně tebe povídala něco na nějaké vážné téma, které bylo ještě navíc pro tu spolužačku neznámé nebo nezajímavé? A ten extrovertní spolusedící si toho byl vědom a začal se věnovat té spolužačce. Ty by jsi chtěl, aby se ona bavila s tebou, ale možná stačilo, aby jsi se ty bavil s ní.
Zaznamenáno
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Duben 2008, 19:06:33 »

S tím small talkem je to jistě pravda, ale nemyslím, že v tomhle je problém. Opravdu málokdo (snad kromě zarytých geeků) mluví o nějakým smrtelně vážným a složitým tématu, když se snaží sbalit holku. Ale to co, někteří lidi v těchto předvádí není ani tak small talk ale OPRAVDU hloupé kecy. A je pro mě opravdu s podivem, jak to ty holky žerou.
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 06. Duben 2008, 19:41:17 »

Dyť je to celkem pohoda- dneska stačí, aby jste si prohlíželi vyzváněcí melodie, hry v mobilu a podobný krávoviny. To vám na hodinku nejmíň vystačí. Můžete se bavit o tom, jestli má třeba psa nebo rybičky, jestli ji štve mladší brácha, jestli ji rodiče nutěj jezdit na rodinnou dovolenou a takhle můžu popsat asi milión věcí Úsměv stačí se bavit- vtipy vyplynou obvykle samy od sebe, kolikrát i líp, než když se o ně člověk programově snaží.. V podstatě jde o to, aby se nenudila, a to není zrovna nutný se válet smíchy, kór, jestli by ses k tomu třeba fakt nutil, tak by to nejspíš bylo poznat a bylo by to stejně k ničemu. Neboj, jsou i holky, který i na seznamovací schůzce můžou probírat globální oteplování nebo problémy s WiFi přiipojením...
Zaznamenáno
Nonkomunikátor:)
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 99


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Duben 2008, 21:34:35 »

Marti:
V zásadě s tebou souhlasim, ale nepříjde mi nejlepší hned na první schůzce nechat holku prohrabávat takovou drahocennost jako je foun, pokud nemáš ještě jeden "pracovní".(Kdyby se hrabala tam kde tel. nosim tak to je jiná Úsměv) Nehledě na to že za zábavu to bude považovaat jen malý procento holek. Jestli v něm máš dobrý fotky tak je klidně můžeš předvýst no.
S tim wifi už sem někde psal, že ajťaček je jako šafránu. Dokonce i icq je podstatně rozšířenější u mladší generace a studentů(a to sem taky ještě celkem mládě).
« Poslední změna: 06. Duben 2008, 21:52:57 od Nonkomunikátor:) » Zaznamenáno

Kdo nemluví v číslech, neví o čem mluví.

(E/I)NTJ
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 06. Duben 2008, 22:15:19 »

Nonkomunikátor:)
Jenže Marti ten příspěvek nemyslela jako seznam témat o kterých se bavit na schůzce, ale jen jako ukázku toho, jak to může vypadat Šťastný Takže nejde rozebírat, jaká témata přesně zvolit. A taky nemůžeš dopředu ta téma hovoru plánovat. Musí vycházet z konkrétní situace.

A ten tvůj způsob přemýšlení nad tím telefonem mě připadá příliš "technický". Důležitý je vyvolat atmosféru, aby se holka bavila a flirtovat s ní.
Je tedy úplně jedno o ČEM se povídá, ale je podstatné JAK se to podá. Například ten mobil... je velký rozdíl mezi předváděním se "koukej jakej mám mobil, řeknu ti jaké má všechny funkce" a použáváním mobilu jako pomůcky při flirtování.
Zaznamenáno
Marti
*


Karma: 2
Pohlaví: Ženské
Věk: 42
Místo: Liberec
Příspěvků: 89


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 07. Duben 2008, 14:41:28 »

Jasně, jde o navázání kontaktu. Jednou mě ve škole na zkoušce sbalil jeden kluk, co měl shodou okolností stejnej mobil jako já a chtěl vědět, jestli mám nastavený přesměrování faxu... Čili se mu povedlo mě rozesmát, ani to nechtěl. Pak se v tom mobilu asi 5 minut hrabal a zjistil, že ten můj to umí. Pak chvíli machroval, že to potřebuje pro svoje podnikání, jenže to na mě nezabralo, tak jsme se nakonec bavili o hokeji a formuli 1  Super!
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS