Sem zamilovaný do kámošky a zároveň spolužačky..

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 19:59:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sem zamilovaný do kámošky a zároveň spolužačky..
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Sem zamilovaný do kámošky a zároveň spolužačky..  (Přečteno 26051 krát)
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« kdy: 29. Květen 2009, 14:23:26 »

Zdravím všechny... vím že je tu na tomto foru plno těchto dotazů a už i qark o tomto napsal článek jenže já bych rád, kdybyste mi odpověděli.. no takžě jsem 1 rokem na SŠ a hned první/druhý den.. jsem potkal spolužačku... zjistil jsem že dojíždí do stejného města jako já.. tak jsem se sní velice rychle dal do řeči.. no zpočátku se mi strašně líbila vzhledově... ale asi po týdnu co jsem se s ní už nějakou kratinkou dobu znal jsem zjistil že je to opravdu skvělá holka! no jenže to jsem ji bral jako kámošku ... jenže tedka co jsem se sní po lyžáku zblížil mnohem víc.. a řekl bych že je to snad moje nejlepší kámoška ze třídy a jedna z nejlepších tak obecně. Jenže bohužel se mi stalo něco co se mi ještě nikdy nestalo.. Zamiloval jsem se do spolužačky a co je hroší jak už jsem psal do jedné z nejlepších kámošek se kterou jsem si řekl skoro všechno ... i ona mě.. no předevčírem jsem se rozhodl jí pozvat do kina.. :/ jenže jak už to u mě chodilo "automaticky" že když jsem holčinu odprovaděl domů tak klasika... pokecaní před domem nějaké to objetí a poté polibek.. :/ lenže u ní nastal celkem problém a vůbec nevím proč..prostě jen objetí.. :/ nikdy sem s tímto něměl problém... jenže u ní ano.. dokonce i když jsem bol s ní sám tak normálně sem se holce zadíval do očí chytl jsem ju a políbil.. :/ ale u ní je to problém .. :// nevím proč možná to je tím že jí nechci ztratit jako kámošku.. nevím proto bych od vás nějaké rady co dělat jakou bych měl další možnost nebo jak to postupně naznačovat.. např od nejlehčích slov .... protože s tímto jsem se bohužel zatím nesetkal  a nevím co dělat.. Smutný jen bych rád jestli sem chcete psát "vy*er se na to","nemá to cenu" atd. tak prosím se zdžte těchto komentářů...
doufám že jsem nenapsal nějak dlouhý sloh.. xD
btw. vše co si říkáme o vzazích či tak tak se z 99% vždy shodnem.. :/ takže si myslím že by to i možná mezi námi fungovalo .. ale prostě psal sem jaký je problém .. Smutný
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 29. Květen 2009, 15:00:53 »

Nejak se nemuzu ubranit pocitu, ze jsi si vlastne odpovedel sam. Podle me nemas uplne v hlave srovnany, jestli ti to za ten risk stoji. S tim asi nepomuzem Smutný
Zaznamenáno
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 29. Květen 2009, 15:20:57 »

Nejak se nemuzu ubranit pocitu, ze jsi si vlastne odpovedel sam.
trošku envím jak.. :/
Podle me nemas uplne v hlave srovnany, jestli ti to za ten risk stoji.
asi máš pravdu .. :/
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 29. Květen 2009, 16:31:38 »

Vim, že tohle teď asi slyšet nechceš (protože vim, v jaký jsi situaci), ale to, že jste jen kamarádi, má nějakej důvod... nepřitahuješ jí
Zaznamenáno

Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Květen 2009, 17:03:50 »

Vim, že tohle teď asi slyšet nechceš (protože vim, v jaký jsi situaci), ale to, že jste jen kamarádi, má nějakej důvod... nepřitahuješ jí
nj v určitém aspektu máš pravdu .. ale zase kolikrát holka tobě nabídne něco? :/ mě se to teda snad ani jednou nestalo.. viem že ju nemusím přitahovat.. ale já se ptal na jinou otázku samozřejmně děkuji za upřimnou odpověd jenže jak už si sám napsal "nechceš slyšet" prostě když už máme být teda aspon snad ti kamaradi at to ví protože holka pozná že před ní něco tajíš.. :/
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Květen 2009, 17:52:58 »

Kidik: já mam kamarádku, která se ke mě chová uplně tak, jakoby mě chtěla... říká mi, že jsem hezkej, že se jí líbí můj zadek... když je opilá, tak říká, že si mě představuje nahýho a trochu po mě vyjíždí... často spolu trávíme čas, tak v 80% případů se ozývá ona, a říká mi, že by se mnou chtěla trávit ještě víc času... nedávno mi napsala, že se mnou chce někam jet na pár dní... tak jedem příští tejden asi pod stan na mácháč (jen ve dvou)... když se podíváš na znamení zájmu v řeči těla, tak mi dává UPLNĚ všechny !! ... ale stejně mě bere jako kamaráda a jako kluk jí nepřitahuju....

takže asi tak...
Zaznamenáno

Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 29. Květen 2009, 18:19:08 »

Kidik: já mam kamarádku, která se ke mě chová uplně tak, jakoby mě chtěla... říká mi, že jsem hezkej, že se jí líbí můj zadek... když je opilá, tak říká, že si mě představuje nahýho a trochu po mě vyjíždí... často spolu trávíme čas, tak v 80% případů se ozývá ona, a říká mi, že by se mnou chtěla trávit ještě víc času... nedávno mi napsala, že se mnou chce někam jet na pár dní... tak jedem příští tejden asi pod stan na mácháč (jen ve dvou)... když se podíváš na znamení zájmu v řeči těla, tak mi dává UPLNĚ všechny !! ... ale stejně mě bere jako kamaráda a jako kluk jí nepřitahuju....

takže asi tak...
takhle se ke mě chová taky kámoška až na ten stan.. Šťastný jenže vím že určitě nechce lebo je ehm lesba.. xD ve třídě máme 2páry.. a je mi to jasny že určo semnou enchce nic mít.. :/ ale zase s emi na základce stalo že jedna holčina co mě uplně pohldem mijela prostě sem se koukl a ona schválně obratila oči uplně jinde etc. prostě ked som si vedle ní sedl tak ona šla ke kámošce.. nakonec jsem se dozvěděl že mě chce.. :/ takže asi tak S jazykem
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 31. Květen 2009, 21:27:02 »

Vim, že tohle teď asi slyšet nechceš (protože vim, v jaký jsi situaci), ale to, že jste jen kamarádi, má nějakej důvod... nepřitahuješ jí
Alebo ten dôvod môže byť ten že sa ešte k ničomu neodhodlal... By ma zaujímali Kidik tvoje pocity, keď si ju obímal, odprevádzal domov, či si niečo nevytušil, záujem z jej strany?
Inak pozerám, že s tou kamoškou čo sa chová ako keby niečo chcela  som už tretí, plánujem založiť tému a trochu o tom napísať... To vyzerá na nejaký fenomén alebo čo  Šťastný
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
msankh
***


Karma: 47
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 374


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Květen 2009, 22:20:59 »

Citace
a je mi to jasny že určo semnou enchce nic mít.. :/

Tahle věta a jí podobný mě dokážou vždycky nasrat. "já bych se jí nelíbil", "ona o mě nestojí", "jí se líbí tamten" a nebo "ona se mnou nechce nic mít" Věř mi, že když si tohle budeš řikat, tak s ní skutečně nikdy nic mít nebudeš. Občas docela pomáhá pozitivní přístup. "Všechny holky mě chtěj" nebo "ona jede po mně ne já po ní" - mám dojem, že se to tady už řešilo.

Kamarádství se může klidně zvrhnout v něco víc, ale chce to dobrý načasování a nebát se riskovat. Nedávno jsem čet knížku: "Bohatý táta, chudý táta" od Roberta Kiyosakiho. Je to knížka o finanční inteligenci, ale dost často jsem tam nacházel pasáže, který byly dost podobný s hrou. Získávání peněz a holky má dost společnýho. Kiyosaki v tý knížce řiká, že nezná milionáře, kterej nikdy nebyl na dně, ale že zná spoustu lidí ze střední vrstvy, který se nikdy nestali bohatý a jenom bojujou, aby se nedostali na mizinu.

PS: Z tý knížky jsem si vzal víc v oblasti balení žen, než v oblasti finanční inteligence, protože některý názory mi připadaly vyloženě snobský.
Zaznamenáno

Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Červen 2009, 19:29:45 »

Vim, že tohle teď asi slyšet nechceš (protože vim, v jaký jsi situaci), ale to, že jste jen kamarádi, má nějakej důvod... nepřitahuješ jí
Alebo ten dôvod môže byť ten že sa ešte k ničomu neodhodlal... By ma zaujímali Kidik tvoje pocity, keď si ju obímal, odprevádzal domov, či si niečo nevytušil, záujem z jej strany?
Inak pozerám, že s tou kamoškou čo sa chová ako keby niečo chcela  som už tretí, plánujem založiť tému a trochu o tom napísať... To vyzerá na nejaký fenomén alebo čo  Šťastný
hmm tu tému bys mohl založit.. S jazykem no já si prostě řekl že že ok bude pohoda nějak sem se z toho vyspal .. jenže tedka sem s ní řešil její "úlet" či ako to nazvat to raději ani neřešit.. Šťastný protože ve třídě už máme 2páry holek .. Šťastný a ještě aby i ona.. :/ no to je jedno..  no a tak sme kecali boli spolu častějc setko a je to zpátky.. a nejhorší je že co sem se dozvěděl od její nej. kámšoky že mě bere jako nejlepšího kámoše.. :/ takže je to takové nanic.. Smutný nevím no prostě její kluci sou povědčinou takoví ti namachrovaní "frajírci" bikeři kterým jde jen o to jedno.. :/ takže bohužel ani nesom její obvyklý typ a proto mám tkaovej strach do toho jít.. :/
Zaznamenáno
Maxx
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 264


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Červen 2009, 11:49:34 »

Ono je pri takýchto kamoškách dôležité zistiť o čo jej ide.
1. Buď si len kamarát a dosť.
2. ALebo si kamarát a chce s tebou vzťah.
3. Alebo si len kamarát, dotýkate sa hladíte ale nechce s tebou vzťah. Ale proti dotykom nič nemá, tak je to možno posúvať kam len budeš chcieť. Prípadne chce rovno sex.

S tou mojou kamoškou - no práve, dotýkala sa ma, opierala sa o mňa, mala rôzne dvojzmyslené narážky a podobne. Nakoniec bola jedna narážka na to že chce za niečo (blbost, pero, mp3 ka atď) odmenu. Samozrejme chcela bozk, tak sa na to pri stretnutí nejako naviedla reč a nakoniec sme sa bozkávali. Išlo o to, že ja som to nechcel nikam hrotiť, každopádne ona nevyzerala že by mala nejaké zábrany. Podstatné je ale to, že nakoniec proste odišla v pohode preč, ako by sa nič nestalo. Z toho vyplíva, že normálny vzťah nechce.

K tebe: čiže je možné, že je lesba, respektíve bi  Šťastný Čiže na vzťah má tie vaše dievčatá, ale to že po tebe "vyjíždí" rozhodne nebude len tak, a nerobila by to keby nechcela. Možno to chce zase s chlapom  Šťastný Nemám síce nejaký osobnú skúsenosť, ale myslím že lesby nemajú moc monogamné zásady, že by sa stíkali len s jednou.
Zaznamenáno

I am not ugly, God challenged me to pick up women in Legendary Mode.
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Červen 2009, 18:28:39 »

Ono je pri takýchto kamoškách dôležité zistiť o čo jej ide.
1. Buď si len kamarát a dosť.
2. ALebo si kamarát a chce s tebou vzťah.
3. Alebo si len kamarát, dotýkate sa hladíte ale nechce s tebou vzťah. Ale proti dotykom nič nemá, tak je to možno posúvať kam len budeš chcieť. Prípadne chce rovno sex.

K tebe: čiže je možné, že je lesba, respektíve bi  Šťastný Čiže na vzťah má tie vaše dievčatá, ale to že po tebe "vyjíždí" rozhodne nebude len tak, a nerobila by to keby nechcela. Možno to chce zase s chlapom  Šťastný Nemám síce nejaký osobnú skúsenosť, ale myslím že lesby nemajú moc monogamné zásady, že by sa stíkali len s jednou.
1. Buď si len kamarát a dosť.
no a jak začíná vztah tím že si rozumíte(kamaradi) a pak muž musí udělat první krok.. :/ bohužel s ním mám problém..
Zaznamenáno
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 22. Červen 2009, 18:33:13 »

Buď se na to vykašli a hledej mimo třídu, nebo si s ní začni na nějaké společné akci, nebo jí rovnou někam pozvi, ale v posledním případě hrozí odmítnutí a následně z toho můžou být nepříjemnosti...

Mmch. nechtěl by sis jít někdy zasargeovat ve dvou?  Super!
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 09. Červenec 2014, 23:40:52 »

Tyjo ani se mi tomu snad nechce věřit ale otvírám toto téma po snad 5 letech Šťastný Šťastný Ale mám na vás takovou otázečku.
Ta holka(říkejme jí třeba X Šťastný) kterou sem popisoval v prvnm příspěvku tak abych nějak osvětil trošku tu situaci. tam sem se rozepsal co se dělo v prvaku no tak ono to tím vícemeně skončilo .. bavili sme se v prvaku jako nejlepší kamoši a ona si pak našla holku.. já sem se sní prostě přestal bavit..To je ale vícemeně nepodstatné Šťastný no ve 4 ročníku jsem si našel holku.. a právě s X sem se zase po nějakých 2 letech začal bavit... začlo to docela nevině oba jsme měli partnery se kterýma sme bydleli já holku ona také holku. Ale problém byl, že já prostě jí viděl jako něco více .. (již od toho prvaku) No každopádně začalo to věcma že jsme si na apríl udělali srandu (věděla to moje holka) že s X nafotíme fotky a dame na fb že spolu chodíme atp. (ve škole sme měli přátelské učitele, takže aby se divili i oni že holka která neměla kluka od prváku najednou začala chodit semnou když všichni věděli že jsem jí v prvaku strašně chtěl). No a tím to začlo pak sme spolu začli trávit více a více času. Jen tak sme šli po městě a chytli se za ruce jako pár nebo jsme se hladili, vždy objímali s pusou, párkrát šli na oběd popř. na hory atp. No problém byl v tom, že v tu dobu jsem měl holku a prostě byl sem zmatený ... z prvu jsem to bral ze srandy ale pak se mit o všechno vrátilo a tím, že jsme spolu trávili 90% našeho času tak se to jen stupňovalo.. Bylo nám spolu fajn smáli sme se a jak již píšu travili sme spolu více času než se svýma partnerama (i když sme se oba kvůli toho se svýma holkama hádali samozřejmně já to obhajoval - je to moje nelepší kamarádka a je lesba nemusíš mít strach a ona Je to můj nejlepší kamarád a je to kluk a já jsem 4 roky kluka neměla) NO itak to byl problém (Teď se ani nedivím).. No co se ale pak nestalo.. asi po 7 měsících tohoto kamarádství sme se prostě jednou domluvili že se půjdeme opít (ano párkrát sme někde byli pít ale jen tak trošku ael vždy sme seděli že jsem měl ruku přes ní a drželi sme se za ruce atp - když se nad tím zamýšlím byl to takovej vztah bez sexu) no a já jí napsal zprávu " pokud bych něco udělal tak to neřeš de o něco starého" .. no byli jsme v klubu a prostě sme pili .. a ona se mě ptá co sem tím myslel, říkám že nic ať to neřeší ona že něco zkusí a začla se semnou líbat říkam hm že to není ono tak pak mě vzala za ruku vytahla ven a volala svojí holce pak sme se spolu vyspali dokonce mi i kouřila a prostě takhle ... no den na to jsme si o tom psali no ona mi pak odpovědla něco ve stylu "byl to chtíč, že si semnou i dokáže představit být ale že má holku atp atp" .. no po této udalosti sme se bavili vždy když její holka jela do práce já přijel a přespal u ní koukli sme se na film šli se projít atp (už nic nebylo). No ale potom sem to posral (abych se nemusel rozepisovat, byla sice do toho i zapletená moje holka v té době ale to je fuk) prostě X se rozešla se svojí holkou a hned jak se rozešli (vypadalo to že se vrátí) sem si s tou holkou sedl na kafe a řekl jsem jí všechno (jako důkaz i poslal fotky chatu mezi mnou a X) - ano byl sem sobec a chtěl jsem aby se už k sobě nevrátili. No akždopádně asi za měsíc tohleto prasklo a X se semnou přestala bavit vícemeně mě nenáviděla.. (já se svojí holkou ještě byl stále) No tohleto bylo před rokem a půl asi.. Tak a teď k věci Šťastný Já X i když sem k ní něco asi určitě cítil tehda tak jakmile se semnou přestala bavit, tak jsem jí nějak vypustil z života a vůbec sem jí neřešil ano zezačátku mě to mrzelo že jsem ztratil nej kamarádku ale měl sem holku a prostě vbůec sem X neměl ani v hlavě.. tak no s holkou už asi půl roku nejsem tedka ale to je nepodstatné .. jde o to, že po tom roce a půl co sme se s X nebavili (ani neviděli za tu dobu) tak všechno bylo fajn.. nebyl sem zas dojebaný atp. ale pak jsem s kamarádem šel na místo kde pracuje a chtěl sem sní prohodit pár slov tak sem se sní bavil ale byl to takové ... no nijaké a mě se ten "Cit" nebo něco začalo postupně vracet.. ale pořád sem to neřešil.. pak sem tam šel podruhé asi o týden později a zase tam byla a nakonec sem jí potkal ještě v druhém kluku kde sme pak šli jak byla po práci a tak se semnou normálně bavila tak já si říkal tak přidám si jí zase do přátel na facebooku no ona mi to nepotvrdila.. a tak sem to zase neřešil Šťastný No a asi měsíc na to sem tam šel zas a najednou si zamnou sedla a prostě povídali si smali sme se a prostě všechno (a to už sem věděl že jsem zase v hajzlu že prostě se mi to všechno k ní vrátilo) no a ráno jsem se probudil a ona si mě potvrdila na facebooku do přátel říkam super no tak sme si něco málo psali sem tam zašli někam pokecat.. ale minulý týden, sme spolu byli od čtvrtka do neděle každej den(překážka je, že má holku už právě od té doby co se nebavíme se kterou vicemeně bydlí atp Šťastný) no a právě ve čtvrtek sem byl s ní a stou ejjí holkou na jedný akci v pátek sme šli jenom já a X k řece se projít asi na 4 hodiny v sobotu sem se za ní stavil do práce a v neděli sme spolu ráno někam šli atp. no včera i dnes sem zase s ní byl .. v práci pokecat.. no ale teďka chci vědět jestli jsem naivní debil nebo ne.. takže fakta:
1.Má holku asi k ní něco cití, ale sama mi řekla že jí nevěří v ničem už a prostě nemají super vztah docela se hadaj atp.
2. řekla mi, že pokud by se s tou holkou rozešla že už chce pak kluka
3. Nechápu důvod, proč se semnou po takové době začla bavit jde o to, že jsem u ní ztratil tehda důvěru a prostě X nemá nouzi o kamarády respektive má jich kolem sebe docela dost
4. Dneska sem se bavil právě v té praci s jejim šefem (mlady kluk) a kecali sme a on tak X by už potřebovala kluka říkam jo že třeba mě (všechno ví) a on říká jí ale není 17 (jak sem řešil tady poseldně 17ctku Šťastný) nebo mě říká a říkam to víš ale jí zase není 34 .. a pak právě X šla kolem a říka co řešíme a ten její šéf říká "no říkal že když ste spolu, že je mezi váma sexualní napětí" a ona na to odpověděla "když bych se trošku opila tak jo" ) ...
no a teď.. Jako myslíte si, že ke mě taky něco cítí a jen si to nechce přiznat nebo to je prostě jen moje nějaká fantasmagorická představa ? Šťastný (kdo dočetl až do konce tak fakt obdivuju!! Šťastný)
Zaznamenáno
Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Červenec 2014, 01:06:24 »

+ Samozřejmně otázka, jak vlastně pokračovat říct jí to risknout to nebo počkat jestli se s tou holkou rozejde(vydržel sem čekat jakoby 5 let takže Šťastný) popř. dávat jí to "nenápadně" najevo ( i když nevím jak Šťastný)
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Červenec 2014, 12:43:35 »

ty vole.... ty se za tou holkou ploužíš 5 let a nejsi schopnej to nikam posunout  Projel jsem to Projel jsem to Projel jsem to

Udělej už něco konečně
Zaznamenáno

Kidik

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Příspěvků: 38


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Červenec 2014, 13:32:38 »

No jestli si to četl celý tak to není 5 let jako znám jí 5 let ale pokud prvak nebudu počítat (přecejen mi bylo 15) tak co sem popisoval trvalo asi 6 měsíců .. +- a ano kdyby měla kluka je to jednodušší Šťastný než když má holku, právě proto jsem to tady celé popsal třeba jestli někdo neví jako co ona tak může mít v hlavě =)
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Červenec 2014, 20:18:54 »

Tak já se zas jednou přidám a jelikož se obnovilo vlákno, co se mi tématem náramně hodí, tak budu psát sem (doufám že neodvedu nějak moc pozornost od kolegy Úsměv ). (spolužáci už teda nejsme Úsměv )

Už jsem tady na fóru kdysi dávno řešil problém s touhle slečnou - mojí hodně dobrou kamarádkou. Bavíme se spolu často, řekl bych, že si dost dobře rozumíme, smějeme se spolu, prostě mi přijde snad až úžasná, až na pár věcí.. Úsměv Ale k věci - před asi rokem a půl jsme na jedný akci dost popili a potom jsme se líbali. Vlastně od té doby jsme se začali víc bavit. Ona byla tehdy zadaná, pak jsem byl zadaný i já, během toho jsme se ale samozřejmě normálně vídali, ale jen kamarádsky.
Teď, po roce a půl, kdy jsme oba už nezadaní (od rozchodu ani jednoho z nás to nejsou ani 2 měsíce), jsme opět popíjeli, trhli se, a opět jsme se líbali. Musím říct, že o ní opravdu mám zájem a strašně rád bych náš vztah posunul dál. Na druhou stranu mám velkej strach, že když se něco podělá, přijdu o skvělou kamarádku, se kterou si vážně úžasně rozumím... Můj problém je teď hlavně v tom, že nevím, jak to vidí ona. Mám obavy, že to, co se mezi náma kdy stalo, bylo prostě jen díky tomu, že jsme měli něco vypito a že po vystřízlivění příjde krutá realita - že o nic víc nebude mít zájem... Podivený  Prostě jsem naprosto zmatenej a netuším.   Navíc vím z jejího vlastního vyprávění, že když se víc napije, tak tohle prostě má chuť občas zkusit, což mě zase odrazuje od doufání, že v tom mezi námi to bylo něco víc... Mohl by mě někdo prosím trošku nakopnout, jak se zorientovat?  Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 13. Červenec 2014, 06:19:31 »

Nejdriv se s ni vyspi, pak neco res, to v ni probudi nejaky city a zacne o tom aspon premyslet.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 13. Červenec 2014, 15:22:58 »

tomm:
Asi by mě to tak nenapadlo říct přímo, ale joei má vlastně pravdu.
Už jste se 2x líbali, to značí, že to půjde. A že bys mohl ztratit kamarádku? Odpověz si na to, jestli jste se vídali, když měla kluka. Jestli moc ne, tak až si najde někoho dalšího, třeba se za ním odstěhuje a takový kamarádka je ti víš k čemu. Naproti tomu, ani takovej nepodařenej pokus by kamarádství rozbít nemusel, takže běž do toho.
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 14. Červenec 2014, 13:58:43 »

Tak tedy rozhodně ne na vaši radu, ale nějak se to stalo...  Úsměv Pak jsme nejspíš konečně oba vyložili karty na stůl. Řekla mi, že už o nás docela dlouho přemýšlí (já taky) a že má prostě zmatek v hlavě. Je to tak měsíc až dva od jejího rozchodu (přes 2 roky vztah) a právě se svým bývalým má být teď 2 týdny nevyhnutelně společně na nějaké akci... Co mi tak říkala, tak jsem pochopil, že rozhodně nemá v úmyslu se k němu vrátit (on to nejspíš ale chce), ale vycítil jsem, že nevylučuje, že k něčemu možná dojde... Takže mi řekla, že mě do tohohle "bordelu" nechce tahat. Ale ani potom neubylo na fyzickém kontaktu, prostě řeč těla šla trošku proti slovům. Shodli jsme se na tom, že se oba bojíme, že když se něco nepovede, tak že už to nebude jako dřív a to že ani jeden z nás nechce. Zároveň jsme si tak trošku vyjmenovali, co už teď víme, že by nás vzájemně štvalo...  Šťastný Já ale cítím, že i tak si hrozně dobře rozumíme a ano, ač by mě něco štvalo (s kým by mě ale nic neštvalo že?, tohle je možná výhoda, že to vím dopředu Šťastný ), asi bych si neodpustil, kdybychom to aspoň nezkusili... Teď se zatím bavíme dál normálně, ale ne o tomhle...nechci na ni tlačit, nevím jak teď pokračovat...čekat?
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 15. Červenec 2014, 06:56:23 »

Nečekat, konat!
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 16. Červenec 2014, 13:32:54 »

Nečekal jsem, čekám Úsměv Byli jsme venku, pěkná procházka, povídali jsme si, během odpoledne jsme se víckrát i líbali. Ale opět říkala, že má v hlavě velkej zmatek a že prostě neví, co dál. Už mám ale jistotu, že aspoň něco cítí... Takže mám v úmyslu dál ji brát ven, pokračovat a doufat, že ji "přesvědčím" Šťastný
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 20. Červenec 2014, 10:01:34 »

Tak já nevím, od poslední schůzky už je to skoro týden. Když jsem jí párkrát zkusil nabídnout, abychom zase šli ven, nějak to vždycky odehrála pryč, občas mě dokonce ignoruje. Vzbuzuje ve mně pocit, že nemá zájem, na druhou stranu trochu chápu její rozpoložení před setkáním se svým ex. Nevím co mám dělat...čekat se mi fakt moc nechce, třeba aby si nemyslela že jsem ztratil zájem, ale když se jí ozvu, tak to dopadne takhle... Chápe to někdo?  Znepokojený
Zaznamenáno
tomm
**
Karma: 6
Příspěvků: 159


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 13. Srpen 2014, 22:15:19 »

Jak vidíte, od mého posledního příspěvku jsou to už 3 týdny, takže menší aktualizace. Na oné akci, kde měla být se svým bývalým, se s ním samozřejmě vyspala. Trochu jsem to čekal, netrápí mě to. Zase jsme byli venku, všechno šlo v pohodě, opět jsme se k sobě docela měli, bavili jsme se, líbali se, prostě být to normální rande s cizí holkou, jásám. Konečně jsem vyložil naplno karty (pro dobrej pocit Šťastný ) a i když už to ví, řekl jí, že k ní jednoduše něco cítím a chci víc. A ona naprosto stejně jako před měsícem, že neví jestli chce vůbec nějakej vztah a že je prostě bezradná... (?) Takže jsem se rozhodl, že asi nemá cenu ji dál uhánět, když se sama pořádně ještě nedostala z toho rozchodu a můžu zkusit jedinou věc, kterou se navíc, pokud nevyjde, už vydám dál - chovat se k ní zase jako dřív. Tzn. až se uvidíme, mám v plánu naprosto totéž co posledně, až na jakékoliv náznaky něčeho víc (nebudu se chtít líbat, nebudu se jí dotýkat, prostě se budu chovat jako vzornej kamarád)... Počítám že buď se trochu vzpamatuje nebo to prostě nechá tak a já půjdu dál...  Úsměv Nebo co byste mi radili už jiného...?
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS