Sex - já chci, ona ne :o

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
24. Duben 2024, 14:36:44

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sex - já chci, ona ne :o
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Sex - já chci, ona ne :o  (Přečteno 35954 krát)
sven26



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Únor 2008, 19:17:25 »

noghri:ale aspon by sme sa potom vedeli zariadit....ved vies ako sa hovori...zenam a konkretne zenskej logike pochopil v celej ludskej historii len jeden clovek a ten od smiechu ihned zomrel Mrkající
Avaranger:ale to by som zas netvrdil...zhovarali sme sa o tom a tvrdila mi ze mozno urobila chybu a bola prehnane opatrna z prichodu rodicov,lebo nikdy sme este neboli sami doma a zas mi tvrdila aj o tej vychove a ze potrebuje len trochu casu...ale zas si nemyslim to s tymi 2,3 rokmi...to by som si asi vpalil gulku radsej Kroutící očima
sme spolu asi okolo 4 mesiacov,co si nemyslim ze je az taka kratka doba a navyse ak sa pozname uz omnoho dlhsie....ale ktovie ake dlhe je to "trochu casu"...
Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 07. Únor 2008, 19:21:33 »

Ja to mam tiez zaujimave Šťastný ta moja ma za chvilku 20 a je panna. sme spolu sice iba dva mesiace, ale ona vie, ze po chvilke, ked sme sami, zacinam byt nervozny, nakolko som z predoslych vztahov zvyknuty, ze sa trasu steny. ale nijak na nu nenalieham. robim to bez slov. reraz myslim rucne. zabludi mi ruka vzdy najprv neuspesne a potom uspesne, to ked ma zapchate usta mojimi  Provokatér a dokonca mi navrhla to skusit, ale ked som videl, ako mi to hovori, tak jej vravim, zlato, klobuk dole pred tvojou odvaznostou, ale asi to nepojde. a tak aj bolo. dievca bola ako z kreslenej rozpravky. tam totiz tieto organy nekreslia. a ona tiez, ako keby ho nemala. ona bola asi taka uzavreta, ze este tyzden sa nemohla vycikat. a tak som jej to znova vysvetlil, ze ja ju nechcem znasilnovat a nepotrebujem, aby sa kvoli mne obetovala, ked aj tak z toho nic nebude. nakolko je panna, bolo by to zbytocne bolestive a ktovie, ako by to skoncilo. dievca musi byt presvedcene, ze to chce. a vtedy takmer ani nie je poznat, ze je panna. prvy sex si pamata kazdy z nas, kto ho zazil v triezvom stave a nechcem, aby jej dozivotna spomienka na mna bola negativna predsa. ide o to sa s nou milovat a nie jej natrhnut skeblu a sebe ho dolamat. skratka, ak si myslis, ze ju takto presvedcis, aj tak sa ti moze stat, ze to bude, ako keby si ... gulu/kouli.

ale som to pekne napisal Úsměv len dufam, ze na to ta moja laska nenatrafi  Stydlivý
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Únor 2008, 19:34:07 »

Já sem myslim tak nějak schopen (po předchozích zkušenostech) tolerovat dobu k půl roku. A Rado - uvidime, jak budes psat, az ti neda po pul roce nebo roce Mrkající Jak budes psat o tom, že neni třeba neléhat a že to má bejt napoprvý krásný a tak Šťastný Měsíc vydrží normální člověk bez sexu úplně, úplně Úsměv Dva měsíce žádná doba. A čtyři měsíce mi přijdou jako taková doba, kdy už je dostatečně jasné, že s ní nejsi jen na jednu noc a je správný čas na to to začít řešit Úsměv

dievca musi byt presvedcene, ze to chce. a vtedy takmer ani nie je poznat, ze je panna.
Tohle je takové hezky básnické, ale objektivně tomu moc nevěřim Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sven26



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 07. Únor 2008, 19:48:22 »

skratka, ak si myslis, ze ju takto presvedcis, aj tak sa ti moze stat, ze to bude, ako keby si ... gulu/kouli.
tak tomuto som nejak nepochopil  Kroutící očima...ale ktovie ci ti tento nazor ostane stale ako hovoril Avaranger

Avaranger:mas pravdu,ja si tiez myslim ze tie 4 mesiace su dost rozhodujuce...aj ked kazdy je iny,mozno pre nu to take nie je...je to dost diskutabilne...uvidi sa co ukaze najblizsia doba
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 07. Únor 2008, 19:55:09 »

Asi bodnu do vosího hnízda , ale přemýšleli jste nad tím , že tam třeba chybí sexuální přitažlivost ? Neplatí pro - radofun .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Sagi
Host
« Odpověď #30 kdy: 07. Únor 2008, 19:56:42 »

Prci prci prcičky 1, tady hledej Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 07. Únor 2008, 20:09:44 »

přemýšleli jste nad tím , že tam třeba chybí sexuální přitažlivost ?
Přemýšleli. A došli sme k tomuto: Proč bys byla s někym, kdo tě sexuálně nepřitahuje? Někdo s kým si hodně rozumíš a sexuálně tě nepřitahuje je TVŮJ KAMARÁD Úsměv Tak jaktože jsem neskončil jako kamarád?!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 07. Únor 2008, 20:17:31 »

ava: omyl. to se proste muze stat, ze ti nekdo sedne, je ti s nim fajn, ale proste nemas potrebu se s tim protejskem vyspat. takhle to u me bylo s jednou bejvalou. nedal sem vubec, ale vubec nic, jen sem se ji asi jednou zeptal jak to vidi se sexem.. vypadlo z ni ze je panna a ze to bude par mesicu trvat. ja porad nedelal nic. asi za mesic sme se rozesli. po rozchodu sme spolu mluvili a vycetla mi, ze sem se o nic nepokusil.. ja s ni byl rad, byla to fajn holka, ale spat s ni? i po tak dlouhej dobe si to nedovedu predstavit.

zaver: vsude ta chemie proste neni...
Zaznamenáno
sven26



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 07. Únor 2008, 20:28:03 »

Asi bodnu do vosího hnízda , ale přemýšleli jste nad tím , že tam třeba chybí sexuální přitažlivost ? Neplatí pro - radofun .
tak zasa trosku si verim moja a trosku som aj zazil  Mrkající
Zaznamenáno
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 07. Únor 2008, 20:29:18 »

Čeče moc tlačíš na pilu. Postupem času a nějakých zkušeností z života zjistíš, že je jednodušší být trošku zdrženlivější. Prakticky donutit slečnu, aby dostala ten stejný chtič jako ty a pak to půjde. Někdy je to měsíc, někdy půl roku.
Mnohdy udělá jedno mazlící se odpoledne, s troškou zábavy daleko více, než deset vyspání. A vůbec nemusíš používat dolní polovinu těla. A hlavně nad tím neveď dlouhé diskuze, tím to zhoršuješ a holčinu tlačíš ke zdi, a udělá rozhodnutí daleko dříve a většinou tě pošle k šípku, případně časem pozná, že to neměla dělat a půjdeš k šípku taky. Jiank si u holky si potvrdíš, že ti nejde jen o sex a pokud ji máš rád, jakože to vycítit jde, tak budete daleko dříve blíže situace důvěrnějšího vztahu.
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 07. Únor 2008, 20:32:30 »

Asi bodnu do vosího hnízda , ale přemýšleli jste nad tím , že tam třeba chybí sexuální přitažlivost ? Neplatí pro - radofun .
tak zasa trosku si verim moja a trosku som aj zazil  Mrkající

omg to mas dycky tak pomaly vedeni? sexualni pritazlivost ma se vzhledem a zkusenostma pramalo spolecnyho Vykřičník
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 07. Únor 2008, 20:36:48 »

To neměl být útok na tvoje ego , ale nápad . Chápu , že asi není jednoduché nad tím takhle přemýšlet , ale vyloučit se to nedá , je pěkné , že si věříš , ale to jestli jsi pro určitou holku sexuálně přitažlivý musí hodnotit ona a né ty .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
sven26



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 07. Únor 2008, 20:40:36 »

afi:pripajam sa k avarangerovi a nemyslim si ze by s tebou holka nezostala,pokial by si pre nu nebol pritazlivy,zvlast nie,ked ti to povie :wink:takze toto vylucujem uplne,viem ze mozno nieco na tvojom tvrdeni pravda je ze nikto nebude mat s tebou sex,pokial pre neho pritazlivy nie si...ale myslim,resp. viem ze tento pripad to nie je...a vedenie mam zatial dost v pohode Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 07. Únor 2008, 20:41:28 »

Postupem času a nějakých zkušeností z života zjistíš, že je jednodušší být trošku zdrženlivější. Prakticky donutit slečnu, aby dostala ten stejný chtič jako ty a pak to půjde. Někdy je to měsíc, někdy půl roku.
Jooooo, tak tohle sem taky zkusil - vydržel sem dva měsíce Úsměv Výsledkem byly ovšem akorát dotazy, co se děje (moje odpověd jasně že nic - přece jí neřeknu "držim se zpátky abys byla nadržená a víc mě chtěla") ale aktivita žádná. Smutný

Začínám věřit, že je chyba opravdu na mojí straně. A docela by mě zajímalo kde Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
sven26



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 07. Únor 2008, 20:48:55 »

To neměl být útok na tvoje ego , ale nápad . Chápu , že asi není jednoduché nad tím takhle přemýšlet , ale vyloučit se to nedá , je pěkné , že si věříš , ale to jestli jsi pro určitou holku sexuálně přitažlivý musí hodnotit ona a né ty .
myslis ze by chcela chalana ktory by pre nu pritazlivy nebol...mam pocit ze toto sa mna netyka
Zaznamenáno
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 07. Únor 2008, 20:53:49 »

sven26: nečet sem všechny odpovědi, možná už ste se posunuli někam jinam, každopádně se chci zeptat - to to fakt nejseš schopnej vydržet? Já sice chápu, že máš holku, tak to chceš co nejdřív, ale pokud si třeba delší dobu předtim nikoho neměl, tak si to jako řešil jak? IMO jedinej rozdíl je v tom, že teď máš s kym... Takže by to možná chtělo víc klidu, míň naléhat a víc se starat o ty ostatní věci... Ono tejden sem, tejden tam, čas je v tomhle relativní...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
Tomfi
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 80


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 07. Únor 2008, 21:00:22 »

To Avaranger:
Samozřejmě si musíš najít hranici, spíše šlo o počáteční fázi, kdy si k sobě hledáte optimální cestu. Člověk musí naznačit někdy, že by něco více, nebo, že se mu to nějak nelíbilo, ale nejde to někomu napálit přímo a diskutovat o tom proč jo a proč ne. Tak se daleko více spálíš, aspoň u mě to tak bylo. já nebo slečna se naštval(a) a pak už to nevrátíš.
Jednotný postup nelze prostě najít, člověk musí zkoušet až uspěje.
Šlo hlavně o tu diskuzi, proč nechceš se mnou spát, proč, ty se bojíš, kdy budeš připravená. Napsal jsem takto natvrdo, aby to docvaklo.
Všechno o chtění obou, a pokud aspoň malinko nechce, tak neudělá člověk nic, zase kdyby ovšem jsi pro ni byl vzduch tak s tebou netráví ten čas
Zaznamenáno

Tak prý ten věk uz bohuzel 22
--------------------------------------------------------
Není čas ztrácet čas
Is no time to loose time
Ist keine Zeit verliert Zeit
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 07. Únor 2008, 21:03:27 »

ava: resis furt to sami dokola, a uz si prece prisel na to, ze si vybiras blby holky.. nebo to s nima proste neumis no, nikdo neni dokonalej

sven: nevim, ja zas mam overeny, ze kdyz po me holka dost okate od zacatku jede, tak spolu skoro ani nemusime zacit chodit a klidne se spolu vyspime.. pokud se naopak tej holce treba na prvni pohled tolik nelibim a sam se nesnazim, tak se samozrejme nic nestane... vysledek? nebalit, nechat se sbalit Šťastný
Zaznamenáno
sven26



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 07. Únor 2008, 21:14:26 »

sven: nevim, ja zas mam overeny, ze kdyz po me holka dost okate od zacatku jede, tak spolu skoro ani nemusime zacit chodit a klidne se spolu vyspime.. pokud se naopak tej holce treba na prvni pohled tolik nelibim a sam se nesnazim, tak se samozrejme nic nestane... vysledek? nebalit, nechat se sbalit Šťastný
tak taku co by chcela odo mna skor sex ako by sme zacali chodit,by som nechcel...ja poznam zas x pripadov ked holka isla po chalanovi a neukazala by mu ani ramienko na podprsenke...a myslim ze to umenie nie je a o take nieco netojim,nech si myslis cokolvek...a tou tvojou metodou ti teda prajem vela stastia
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 07. Únor 2008, 21:38:00 »

sven26: metoda to je dobra, jen kdyz chci zrovna sex nejvic ja, tak nikde nikdo, ale jak je clovek zadanej, ma hned tolik moznosti Smutný a ja to myslel hlavne tak, ze ta holka ma o tebe zajem.. nevim jestli to poznas, ja docela jo. pokud se mi libi, tak ji necham se v ni tom trochu cachtat a obcas se ozvu.. je legracni ze pak kdyz navrhnu at jdeme ven, udela si na me cas skoro kdykoliv. pak chvilku nezajem, zas se ozvat.. dat pusu, ale neprehanet to.. no a pak kdyz si ji vezmes k sobe dom, tak uz je tak nadrzena, ze to jde samo. teda tohle je spis rada jak na holku, kterou jeste nemam (a vim ze po me jede). ale myslim ze se hodi Šťastný ty to mas horsi, ste spolu ctyri mesice a navic ma ta holka naky brzdy typu rodice.. s tim ja sem se nastesti zatim nesetkal. avaranger poradi lip, to je jeho domena  Mrkající Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 09. Únor 2008, 15:21:35 »

uz sem to tu nekde psala - ja mela prvni sex po 6 mesicich vztahu, bylo mi 20. A rozhodne nemam pocit, ze bych snad moc cekala, zbytecne otalela anebo se zase nechala natlacit, protoze mi tehdejsi pritel obcas daval najevo, ze by chtel.
Proste jednoho dne naprosto spontanne se to stalo a rozhodne kdyby me k tomu nutil vice ci casteji, asi by me jen utvrdil v tom, ze jde hlavne po sexu a s takovym chlapem ja bych nemela potrebu byt.

To jako kdyz je v dnesni dobe normalni, ze 14 sou posedly sexem, tak 17 ktera nechce je problem? Ja rozhodne nepodporuju Aviho teorii tlacit na holku, castokrat je to jen horsi.

Jestli ji mas rad, tak to proste nechej, lide maji rozdilnou sexualitu. Nekdo to musi mit furt, nekdo to mit proste nemusi. Myslim, ze jestli vas vztah vydrzi jeste dalsich nekolik mesicu, ze k tomu sexu urcite dojde, ale ze v 17 po tak kratke dobe v pravdepodobne prvnim vztahu nechce je vec naprosto normalni.
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 09. Únor 2008, 15:28:22 »

mawe47: a jak by sis teda vysvětlila situaci, kdy jsem chodil s holkou rok, mazlili jsme se, ale ona pořád že není na sex připravená, tak jsem na ní vůbec netlačil, prostě jsme se jen mazlili, nechtěl jsem na ní tlačit a její slova jsem respektoval.
Pak jsme se rozešli, ona si ani ne za měsíc našla jinýho a v půlce dalšího měsíce byla těhotná (to prosím neřeště, že je hloupá nebo tak), chci jen poukázat na to, že bejt "moc" hodnej a naprosto respektovat holky slova taky asi není ideální....
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 09. Únor 2008, 15:31:49 »

Řekla bych , že chemie  Přemýšlím
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 09. Únor 2008, 15:33:16 »

presne jak rika barbarella, kdyz holka chce tak chce... a sama to iniciuje, problem je, ze ze zacatku, kdyz nejsou zkusenosti ani nevi, ze chce/nechce... proste a jednoduse to nepozna, ze tohle je/neni ono...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 09. Únor 2008, 18:01:00 »

Asi bodnu do vosího hnízda , ale přemýšleli jste nad tím , že tam třeba chybí sexuální přitažlivost ? Neplatí pro - radofun .

     Namyslene povedane: jasne, ze neplati  Smějící se
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS