Sex - já chci, ona ne :o

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 07:29:46

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sex - já chci, ona ne :o
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk
Autor Téma: Sex - já chci, ona ne :o  (Přečteno 35837 krát)
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #50 kdy: 09. Únor 2008, 19:01:17 »

souhlas s holkama Mrkající mozna by si to chtelo priznat, ze pro ni treba nejses tak pritazlivej a ze kdybys vypadal jako nejakej jeji idol z plakatu, vyjela by po tobe klidne sama. ses na tom jak avaranger se vsema svejma holkama. takze muzes zmenit lokal a hledat holku, ktera po tobe pujde (a nebude to jen tvrdit, tys v tomhle nikdy holce nelhal?), nebo se ji snazit donutit jako ava, jen nevim jestli si to pak dokazes tolik uzit
Zaznamenáno
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #51 kdy: 10. Únor 2008, 02:04:24 »

sven26: nečet sem všechny odpovědi, možná už ste se posunuli někam jinam, každopádně se chci zeptat - to to fakt nejseš schopnej vydržet? Já sice chápu, že máš holku, tak to chceš co nejdřív, ale pokud si třeba delší dobu předtim nikoho neměl, tak si to jako řešil jak? IMO jedinej rozdíl je v tom, že teď máš s kym... Takže by to možná chtělo víc klidu, míň naléhat a víc se starat o ty ostatní věci... Ono tejden sem, tejden tam, čas je v tomhle relativní...
Tak to já ho zase chápu. Pokud ho slečna hodně přitahuje, tak je každý další setkání bez sexu utrpení. Zejména pokud chodí na rande v sexy šatičkách, které lákají ke svléknutí. To je dalško horší, než když člověk nikoho nemá.

Ale jakuž tady bylo naznačeno, otázka je, jak ho vidí ona.
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #52 kdy: 10. Únor 2008, 09:19:48 »

v tomhle souhlas s barbarelou a noghri - asi proste si nebyl pro ni tak pritazlivy, ze na tebe chtela skocit, nebo ten druhy ji nutil, ze jinak ji necha...

Ono taky zalezi fakt pripad od pripadu. Tzn zatimco Avaranger je s uspechem nuti, jinej je treba nuti bez uspechu - zalezi na slecne a jeji povaze, ne tak na tom, zda ji nutite nebo ne
Zaznamenáno
afi
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 597


Zobrazit profil
« Odpověď #53 kdy: 10. Únor 2008, 11:58:07 »

mawe47: kam sme to dotahli, kdyz uz se musime bavit, jestli je vhodny holku nutit nebo ne.. kdyby to byl zdravej vztah a normalni holka, tak snad bude chtit sama Eh?
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #54 kdy: 10. Únor 2008, 13:02:00 »

já taky teda nechápu proč holka s klukem chodí když pro ni není přitažlivej..... Podivený
Zaznamenáno
sven26



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #55 kdy: 10. Únor 2008, 14:26:33 »

Galileo:dakujem za pochopenie,ano je to pre mna velke utrpenie,ale nehovoriac len o tom...mne vsak skutocne nejde len o sex,mam ju skutocne rad...a zacinam si naozaj mysliet,ze lepsie je nikoho nemat... Smutný
afi:mas pravdu,nas vztah asi nie je zdravy,mozno som ja urobil dost chyb a teraz musim niest aj dosledky...obcas mam pocit ze ma skutocne nelubi,jednoducho sa tak nesprava a to clovek vyciti hned,ktovie ci to je tym ze to je jej prvy vztah,ale zas za tu dobu sa mohla nieco naucit...mam skutocne obavy a dost sa trapim... Velmi smutný

mozno mate vsetci na tom kusok pravdy...topim sa
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #56 kdy: 10. Únor 2008, 14:48:13 »

sven26: prsne tohle si myslim o svoji holce... taky je to jeji prvi vztah Neutrální ale jsme spolu tak pet mesicu a mohla se neco naucit myslim ze tyhle nase holky by si mohli podat ruce
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #57 kdy: 10. Únor 2008, 15:29:02 »

já taky teda nechápu proč holka s klukem chodí když pro ni není přitažlivej..... Podivený

a) neni zkusena = nepozna to!!!!
b) je to typ, ktery se citove fixuje a nedostatecna pritazlivost ustupuje do pozadi (cit je dulezitejsi nez hormony)
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #58 kdy: 10. Únor 2008, 15:40:02 »

Souhlas a dodala bych

-všechny holky s někým chdí tak ona chce taky
-mělo by to tak být
-je fajn někoho mít
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #59 kdy: 10. Únor 2008, 15:58:01 »

Tzn zatimco Avaranger je s uspechem nuti
Tak tuhle formulaci si vyprošuju ! Nutit a jemně přitlačit je rozdíl. Jedno je manipulace, druhé motivace.

kdyby to byl zdravej vztah a normalni holka, tak snad bude chtit sama Eh?
To jo, ale stejně mi přijde, že často maj holky "jen" "blíže nespecifikovaný strach" (ne, že by to nestačilo). Je to jako stát na skokanském můstku. Jak se člověk jednou odrazí, tak to prostě už nejde vrátit. Takže prostě trocha motivace a přemlouvání není na škodu. Na druhou stranu, když se to přežene a toho člověka strčíte, tak už na ten můstek pravděpodobně nikdy nevleze.

Já vim, že je to radikální, ale stejně si to myslim - kdyby kluk holce neposkytoval ve vztahu něco z toho co chce, tak se s ním může bez skrupulí rozejít. Ale kdyby snad kluk holku nechal protože s nim nechce spát, tak na něj šici koukaj jak na vraha :/ A přitom je to naprosto srovnatelné.

Ale na drhuou stranu se hned s holkou nerozcházim kvuli spoustě jinejm věcem, tak to v otázce sexu nemínim měnit.
je to typ, ktery se citove fixuje a nedostatecna pritazlivost ustupuje do pozadi (cit je dulezitejsi nez hormony)
Tohle zní hodně rozumě a sedělo by to. Jen je otázka jestli by cit neměl suplovat hormony ve VŠECH ASPEKTECH ?!
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #60 kdy: 10. Únor 2008, 16:00:16 »

henry, pro vas je to jednoduche, vam se proste postavi Smějící se (ano ja vim, ze to zjednodusuji, je to mysleno jako vtip! ale obecne mate zdravejsi pristup ke sve sexualite nez zeny a to diky socialnim vlivum - predsudky, nutnost zachovani "panenske cistoty", blah, blah blah, vsichni to zname)

jenze z vlastni zkusenosti vim, ze kdybych se nezajimala o sve telo nebo se sama sebe stydela, tak nejen, ze nebudu vedet, co me vzrusuje, ale ani bych nepoznala, ze me nekdo vzrusuje, jednoduse proto, ze bych ten pocit snadno zamenila s necim jinym. u me se zadna reakce typu "podlamuji se mi kolena", "toci se se mnou svet", "srdce mi busi jak o zavod" nekona... nebo ano Úsměv ale tak, ze ji v danem okamziku vedome nevnimam, narozdil od napriklad buseni srdce pri pocitu paniky Úsměv))

abys to pochopil, tak treba prave buseni srdce je pro me neprijemny a negativni pocit, nedela mi dobre, takze kdybych ho pri vzruseni mela vnimat, velmi rychle by ze me to vzruseni opadlo Mrkající
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #61 kdy: 10. Únor 2008, 16:08:10 »

Kurnik, ty holky to maj ale těžký. Tenhle post mi otevřel naprosto nový obroz.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #62 kdy: 10. Únor 2008, 16:11:39 »

To víš, ona manipulace nemusí vždy stačit, a osobně si myslím, že žádné zaběhlé postupy nepomůžou.
Zaznamenáno
Midar
*
Karma: 8
Příspěvků: 85


Zobrazit profil
« Odpověď #63 kdy: 10. Únor 2008, 18:08:18 »

....ale ani bych nepoznala, ze me nekdo vzrusuje, jednoduse proto, ze bych ten pocit snadno zamenila s necim jinym...
Tohle prave rika vse .... jsou veci, pro ktere asi nikdy nebudu mit pochopeni, nechapu, proc kdyz zeny jsou tak fixovane na pocity, mohou ty pocity mezi sebou snadno zamenovat ...  Kroutící očima
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #64 kdy: 10. Únor 2008, 18:29:31 »

me spis neni jasne v cem to holky maji jine nez kluci, teda jako nepopiram to ale neni mi to jasne

preci ani kluk se nemusi koukat do kalhot aby podle erekce zjistil jestli to co citi je sexualni pritazlivost
Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #65 kdy: 10. Únor 2008, 18:35:09 »

protoze kdybychom nebyly svazovany spolecenskymi konvencemi a pravidly, ktere davaji duraz prave na logicnost a racionalitu mysleni, tak bychom tento problem nemely...

kdyz neco neznas, tak to nemuzes rozpoznat... nemas to s cim porovnat... "input data error, item not found" pro lepsi pochopeni... ano? uz?
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #66 kdy: 10. Únor 2008, 18:43:04 »

furt asi moc ne, pokud bys byla ochotna mi to vysvetlit tak mozna radsi pres PM protoze je to offtopic
ja sem si jistej kdyz me holka pritahuje sexualne, nikdy sem to nijak zkoumat nemusel ani me to nikdo neucil, asi to ale mozne je jen si to neumim predstavit, hlavne v takove mire ze by kazda druha nezkusena holka nevedela kdyz ji kluk pritahuje sexualne
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #67 kdy: 10. Únor 2008, 18:58:28 »

Tzn zatimco Avaranger je s uspechem nuti
Tak tuhle formulaci si vyprošuju ! Nutit a jemně přitlačit je rozdíl. Jedno je manipulace, druhé motivace.

To bylo mysleno spise jako rejpnuti, nerikam, ze nad nou stojis s rycem, takze to prosim neber az tak doslova
Zaznamenáno
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #68 kdy: 10. Únor 2008, 21:35:44 »

Citace
ja sem si jistej kdyz me holka pritahuje sexualne, nikdy sem to nijak zkoumat nemusel ani me to nikdo neucil, asi to ale mozne je jen si to neumim predstavit, hlavne v takove mire ze by kazda druha nezkusena holka nevedela kdyz ji kluk pritahuje sexualne

mluvíš mi z duše. Přece to, aby člověk poznal, jestli ho protějšek sexuálně přitahuje, se nepotřebuje nikde učit, ani se to poznávat s přibývajícíma zkušenostma. Já už v 10 letech věděl, která holka mě přitahuje a která ne....
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #69 kdy: 10. Únor 2008, 21:39:06 »

no zas bych to nebral tak jiste, je mozne ze s tim maji lidi problem, ja mam spoustu problemu s vecma ktery jinym prijdou uplne jednoduche a nemusi nad nimi premyslet.. jen se divim ze by to mela byt vec kterou ta holka nepozna ani po nejake dobe
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #70 kdy: 10. Únor 2008, 22:50:03 »

Byla by škoda zaseknout tu debatu okolo chápání vzrušení zaseknout kvuli OT. Pokračujeme zde: http://forum.qark.net/o-zenskych/vzruseni-jeho-projevy-a-aspekty-u-muzu-a-u-zen-t1740.new.html#new

Prosim mody o přesun OT do tohoto tématu. Díky.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
steeve

Karma: -2
Příspěvků: 32


Zobrazit profil
« Odpověď #71 kdy: 12. Únor 2008, 08:16:02 »

myslím že na to rozhodně tlačíš a spěcháš. Ano, patří to k tomu, ale nesmíš ji k tomu nutit. Místo toho abyste se dohadovali, kdy ještě ne a kdy už, se zaměřte na jiné aspekty vztahu, myslím že vztah není jen o sexu a mazlení. Věř mi, ono to příjde samo. Taky sem byl hodně nadržený, mě bylo taky 18 a jí 17 a možná to tak vypadalo, že sem tlačil(spíš sem ji přesvědčoval, aby brala antikoncepci, a ona nechtěla...) no a pak když na to došlo(po roce) tak to potom bylo ok(no za nějakých pár měsíců mi napsala v smsce, že nemůže překousnout, co sme to my spáchali, tak sem jí napsal, jestli lituje sexu se mnou a pak se mi omlouvala, ale stejně sem pak zjistil, že to není ta holka pro mě a rozešli jsme se). Nakonec sem z toho měl pocit, že sem na ni vůbec netlačil, ale ona mi to vyčetla, tak trošku čert aby se v těch ženách vyznal. To že s tebou nechce spát teď neznamená, že s tebou nebude chtít třeba už za měsíc. Ale buď se budete dohadovat a myslím že čekací dobu prodloužíš, nebo to nebudeš probírat vůbec a příjde to samo(a možná dřív, než-li si to čekal. Přeju hodně štěstí
Zaznamenáno
sven26



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 20


Zobrazit profil
« Odpověď #72 kdy: 12. Únor 2008, 16:52:21 »

steeve:zaujimavy pribeh to mas aj ty,nechapem co ju donutilo k tej sms..kazdopadne spolu uz nie ste.Dufam ze sa nic podobne nestane mne Kroutící očima.ale s tym mesiacom by som bol viac nez rad...co sa tyka antikoncepcie - ta moja ju mala dokonca ako sucast liekov,ktore uziva na tvar,boli viac-menej ako povinnostou ak holka ma partnera (aby neotehotnela,lebo lieky su skodlive)..ale to sa moze stat len mne...jej matka sa podpisala(kedze ona nie je este svojpravna),ze ich uzivat nebude...aj ked gynekolog sa pytal ci ma partnera,ona ma zaprela...pochopite to? Smutný

Existuju vobec nejake rady k mojmu pripadu???
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #73 kdy: 12. Únor 2008, 22:52:15 »

Existujou. Už sem je psal. Buďto ti to nevadí a budeš čekat a riskneš, že třeba nic nebude. A nebo ti to vadí moc a tím pádem se s ní rozejdeš => budeš si připadat jako hajzl, co byl s ní jen kvůli sexu, ale najdeš časem jinou a bude to s ní lepší.

Co si vybereš je na tobě. Fajn je, že se nemusíš rozhodnout hned. Můžeš si říct, že zatim OK a prostě až budeš chtít tak to rozsekneš.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: 1 2 [3]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS