Sex s pritelkyni

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 23:01:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sex s pritelkyni
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Sex s pritelkyni  (Přečteno 16425 krát)
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« kdy: 21. Červen 2009, 14:50:47 »

Ahoj, mam pritelkyni je ji 19, me je 20 a sme spolu rok...Mame pekny vztah. Akorat posledni dobou me pride ze kdyz spolu spime tak si to neuziva jako driv. Obcas ji trochu premlouvam. Myslel sem ze se ji to tak libi, ale asi to nebude uplne pravda. Driv se vzdycky cela chvela a obcas zacinala i ona, ale tak posledni 3 mesice s tim zacinam vzdycky ja a po chvilce namlouvani svoli...ale pride me to jako bych o ni skemral...zkousel sem teda s tim prestat...dat ji pokoj se sexem...asi tak po 3 dnech sem byl u ni a kdyz sem sel na jeji pocitac mela tam po*no...tak sem se pousmal a ona to videla a chtela na to neco rict. Ja ji zarazil s tim, ze me je to jedno...Tim to skoncilo...Ten den sem u ni spal, ale nic nebylo...Takhle to byly asi 2 noci s ni bez sexu. Po tydnu sme byly u nas a ona s tim zacla jako prvni:)(konecne:) Rano sem si s ni o tom promluvil jestli se ji to se mnou jeste libi a pod. Rikala ze je to semnou uzasny, ale ze ma pocit ze ji nekdy moc premlouvam...Tak sem ji rekl ze veci ktery me bavi a ktery delam rad bych chtel delat casto tak jestli uz ji to nepride jako driv tak at to rekne...odpovedela ze tak to neni, at si nedelam starosti...Taky rekla ze se mnou chtela spat kdyz sem byl predtim u ni ale prej sem se k tomu nemel...Nevim co s tim...Kdyz na ni zacnu bejt neznej libat ji a osahavat vzdycky zacne odmitat...po chvilce ale dovoli...to treba driv nedelala...Predtim se me treba omylem priznala ze se sama delala a kdyz sem si ji vecer namlouval nechtela se mnou spat...Ma hodne kladnej vztah k sexu a ruznejm praktikam:) ale nechapu co se ted deje...Ze zacatku sem si myslel ze je to maturitou ze ma starosti, ale uz je po ni a porad stejny...
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 21. Červen 2009, 15:14:18 »

Buď rád. Já to mám stejně. Akorát bych neřekl, že má kladnej vztah Šťastný

Jsem docela zvědav, co ti ostatní poradí. Já jsem zkusil jak bejt víc něžnej, tak bejt míň iniciativní. Ani jedno nepomohlo. Prostě nějak nemá chuŤ S jazykem
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Červen 2009, 16:22:53 »

Vzdycky to mela rada a ma, ale dostat ji do toho...je cim dal tezsi. Jeste sem zapomnel. Obcas kdyz si ji namlouvam dyl tak me to prestane bavit a necham toho a ona vzdycky zacne dorazet na me...nechapu...Jednou rikala ze jeji bejvalej to chtel hodne a ji to bylo uz neprijemny tak ho odbyvala..ted to mozna dela se mnou...me tak napadlo, ale spime spolu tak jednou nekdy dva krat do tydne. Nic castyho.
Zaznamenáno
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 21. Červen 2009, 16:47:09 »

to vypadá, že sama neví, co chce... a nedá pokoj, dokud to nedostane...  Smějící se
zkus ji něják jemně ale přitom jasně naznačit co konkrétně tě štve (tj. že poslední dobou skoro nikdy není iniciativní a ty na ní nepoznáš, kdy má chuť a kdy tě začne odmítat a že tě to trochu štve)... ten večer s ničím nepočítej (vyjde vyjde nevyjde nevyjde), pak to nechej tak 1-2 dny uležet... a pak ji zase začni klasicky namlovat, ale ani náznakem (ani pohybem malíčku na ruce) se nevracej k tomu, co jste si říkali při tom rozhovoru (zejména pokud ten rozhovor byla trochu divočina)... je imho slušná šance, že se sama trochu srovná a bude to lepší (to zafunguje zejména v připadě, že si ta holka neuvědomuje, že tě to štve fakt hodně... a věř tomu, že to klidně možný je)... v ostatních připadech aspoň bude přemýšlet a ta 1-2 denní inkubační doba by jí mohla dát čas na srovnání myšlenek (v ideálním případě dojde k závěru, že nemá důvod být naštvaná a samotná začne ten sex víc chtít)... každopádně výsledek a její chování v tom okamžiku ti poví víc o tom co se jí vlastně odehrálo v hlavě a teda taky o tom, čím je to způsobeno... buďto bude všechno OK, nebo pokud bude nějaký problém, tak se o něm imho víc rozpovídá a ty ho budeš moci lépe řešit (pokud to bude potřeba)...
jinak taky to může celé být způsobeno tím, že se o ni dostatečně nezajímáš jako o člověka/nějakej jinej citovej problém (whatever)... není na škodu o tom zkusit zapřemýšlet... mohl by pomoct nějaký pokus o vytrhnutí vztahu z případného stereotypu... nějaký crazy nápad - kolotoče, kino, motokáry, střelnice,... - prostě něco, co už jste dlouho nedělali a co by ji mohlo pobavit...
nicméně přidám ještě jednu radu, která možná tak trochu popře to co jsem doteď napsal (je to alchymie skloubit všechno dohromady), ale bacha si na to musíš dát taky... řekla ti, že můžeš být klidný... pochopitelně zachovej ostražitost a pokud cítíš problém, tak ho řeš, ale dej si pozor, aby tvoje přítelkyně neměla dojem, že hledáš problémy tam, kde nejsou - jakmile ten dojem bude mít, tak můžeš čekat negativní reakci a ten problém samotný můžeš naopak přivolat...
ještě podotýkám, že jsem zatím podobný problém na vlastní kůži řešit nemusel, takže je klidně možný, že tenhle můj názor možná někdo kvalifikovanější ještě upraví/upřesní/něco... ale snad to pomůže... držím palce.
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 21. Červen 2009, 21:13:55 »

Myslíte, že je dobrý nápad se rozejít jen kvuli tomu, že to nefunguje v posteli? (za předpokladu, že se to nevyřeší) Já sem v takovém stavu asi tak rok, kdy nejsem moc spokojený. S přítelkyní o tom mluvíme, ale stejně to nějak nejde. Prostě sme v tom asi dost odlišní. Jí by stačlo tak jednou za 14 dní. Mě tak dvakrát za den Úsměv Takže už teď je to tak 2-3x týdně kompromis Úsměv Stejně to za mě nerozhodnete, ale byla by fajn nějaká debata. Jinak jsem s ní spokojený a je mi s ní krásně. Ale nějak to nemůžu zkousnout.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 21. Červen 2009, 23:34:56 »

Ava: když to po roce začne drhnout, tak už ten rozchod pochopitelně bolí... kdyby se v té době objevila nějaké holka, se kterou byste si rozuměli a to i v sexu, tak už je to rozhodování o něčem jiném (pochopitelně je to zase trochu risk jak by to dopadlo s tou novou) - zejména pokud by byla nespokojenost na obou stranách (i u partnerky) a "už by to nebylo ono", tak by ten rozchod byl celkem pochopitelný (záleží asi taky na věku a na tom jak moc spolu chtějí i přes neshody 2 lidi být)... ale jenom rozchod (bez nějaké nové paní osudové) je imho dost radikální řešení a pokud tam nejsou jiné problémy, tak by stálo za to ještě zkusit ten vztah zachránit... ale pokud se ten sex táhne už rok (udržování vztahu na přístrojích), tak... zase na druhou stranu píšeš, že se to posouvá ke kompromisu a pokud je ten sex 2-3 krát týdně kvalitní, tak by to imho stálo ještě za pokus (případně se pokusit ještě o drobnou korekci směrem k častějšímu sexu - pokud partnerka uvidí, že je to opravdu tak důležité, tak když bude mít čas, je imho slušná šance, že sama příjemně překvapí)... ale ve výsledku je to hlavně o tom, jaké pocity máš v hlavě ty a jestli ta nevole přesáhla určitou hranici (u někoho je tak vysoko, že se k ní nedostane, u jiného zase níž), za kterou už se nedělají kompromisy ale jenom radikální řešení (prostě už to štve moc)...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 22. Červen 2009, 00:00:28 »

Ne, ono je ten problém hlavně v tom, že ono to prostě nějak nejde. Já bych si dal říct i dvakrát týdně, kdyby to za něco stálo. Ale ono to moc za nic nestojí. Resp. jako jo, užiju si, ale je to slovy klasika "jako levačkou pod mostem" Úsměv Nějak jí to nebaví a i když se snažim a dělal bych praktiky cokoli, pokud by se jí to líbilo, tak stejně ani sama neví v čem je problém. Já vím co bych chtěl. Chtěl bych holku, co na mě bude mít chuť a vrhne se na mě kdykoli a kdekoli. Ale teď mám takovou se kterou se nálada musí budovat celý den, věčně je unavená nebo jí není dobře a vůbec nemá chuť Smutný Kéž bysme si nerozuměli. Jenže ono právě si sedneme úplně perfektně v ostatních věcech Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 22. Červen 2009, 10:09:11 »

Myslíte, že je dobrý nápad se rozejít jen kvuli tomu, že to nefunguje v posteli? (za předpokladu, že se to nevyřeší) Já sem v takovém stavu asi tak rok, kdy nejsem moc spokojený. S přítelkyní o tom mluvíme, ale stejně to nějak nejde. Prostě sme v tom asi dost odlišní. Jí by stačlo tak jednou za 14 dní. Mě tak dvakrát za den Úsměv Takže už teď je to tak 2-3x týdně kompromis Úsměv Stejně to za mě nerozhodnete, ale byla by fajn nějaká debata. Jinak jsem s ní spokojený a je mi s ní krásně. Ale nějak to nemůžu zkousnout.

Pokud není v silách problém se sexem vyřešit, tak si myslím, že rozejít se je dobrý nápad. Myslím si to proto, že tě to činí nešťastným.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 22. Červen 2009, 19:46:49 »

Anebo si sežeň ještě jednu kamarádku čistě na sex. S první si můžeš povídat, s druhou souložit. Úsměv
Zaznamenáno

Jouda
****


Karma: 38
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 924


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 22. Červen 2009, 20:54:01 »

No to by asi nebyl dobrej nápad, kdyby to zjistila a vadilo by ji to, což určitě ano.  Šťastný
Zaznamenáno

Kdo ví, třeba i tady..
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 22. Červen 2009, 22:32:52 »

to vypadá, že sama neví, co chce... a nedá pokoj, dokud to nedostane...  Smějící se
Pravda jak řemen! Tohle by mě neskutečně štvalo - ona to chce, viní tě za malou nebo za přílišnou aktivitu ale přitom sama akorát odmítá. Raděj si pořiď slona a nauč ho kreslit pastelkami, to bude jednodužší než přemlouvat ji.

No ale řešení bych měl: jedno chlapský a jedno babský
Chlapské : dej jí holomráz, stýkej se jí jako jindy ale nevyvíjej aktivitu, ať si poradí sama
Babské: málo ji rozpaluješ, nemá důvod něco po tobě chtít a vadí jí to co děláš, protože to děláš bez emocí, bez vášně, surově...

Nám chlapům přijde to babský asi dost stupidní, ale je dost možný, že to bude jádro problému.Ona to tak vidí.
Zaznamenáno
Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 22. Červen 2009, 22:36:18 »

Ava: Hm, docela složitá situace. Myslim, že dobrej sex je ve vztahu důležitej. Když to tak vezmeš, tak rozumět si můžeš i s kamarádkou. Nemůže ta nechuť mít nějakou příčinu, která by se dala odstranit? Možná by byla škoda zahazovat takovej vztah...
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 24. Červen 2009, 12:31:41 »

Ava: zdá se mi, že ty si podvědomě přímo vybíráš typy, s nimiž pak budeš mít v posteli problém.
Zaznamenáno
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 24. Červen 2009, 12:39:35 »

Možná by měl začít studovat tantrický sex.  Provokatér
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Sith lord
*


Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Dathomir
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 25. Červen 2009, 17:56:29 »

Ava: tak to máme snad stejné přítelkyně Šťastný
Ta moje má na to chuť sotva jednou za 2 týdny(a to musim ještě začínat já), já bych to chtěl aspon 2x do týdne. Přes týden se vymlouvá, že je unavená ze školy atd, o víkendech většinou chce chodit pařit, takže tak Kroutící očima
Zaznamenáno

"At last we will have revenge"
kvaposak
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 25. Červen 2009, 18:23:04 »

Dřív jsem to měl podobné...dokonce mi jednou skoro vyčetla, že jsme na to vletěli moc brzo..přitom ten den to vyloženě sama chtěla... a že skoro není den kdy by jsme to nedělali-což není pravda a prý kolikrát neměla chuť, ale stejně to bylo - ale nikdy si nestěžovala, protože nejsem sobec a nezanedbával jsem ji což byla moje obhajova a přiznala, že mám pravdu.

Naštěstí to už nemusím řešit poslední dobou se to jaksi samo vyčistilo a už to neříká...dokonce když měla svoje dny a byla nadržená litovala,že nemůžem k čemuž jsem se samozřejmě připojil a litovali oba a ona, že u mě jsou i jiné možnosti Šťastný sama my to navrhla a tehdy jsem poznal, že to její v uvozovkách sebeobětování v ní něco změnilo...a už není problém...když jsem nad tím potom přemýšlel co se změnilo,nebo spíš v čem jsem se změnil na nic sem nemohl přijít..možná mi to uniklo,ale uzavřel jsem to s tím, že žena je tvor složitý a neustále se vyvíjí stějně jako vztah.               

u vás je ten problém,ale delšího charakteru a tak se přikláním k tomu vyzkoušet oboje být víc citově zaměřený nedělat vše logicky s chladnou hlavou a vyzkoušet i holomráz...jinak asi postupovat nejde..další cesta je ten rozchod což není nikdy lehké...
Zaznamenáno
Shakk

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 25. Červen 2009, 20:03:28 »

Tak vcera jsem u ni spal a zacla dokonce sama...ale stejne z toho celkove nemam dobrej pocit. Zkusim se ted chovat trochu chladne...prestanu se ji tolik dotykat a svadet...uz sem to jednou zkousel, ale to bylo asi moc drasticky. 8)Obcas si ji svoji nepozornosti k ni odtahuju od tela, nez abych prilakal jeji zajem o me. A kdyz k necemu dojde budu se to snazit delat vic procitene...jak psal petanx a uvidime.Pred maturitou toho naslibovala hory doly...nebudu ji nic vycitat, kazdej slibuje. Je na ni aby to splnila.

Kazdopadne dekuji vsem za nazor!
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 26. Červen 2009, 12:32:22 »

Hele, jako dost možný to je Úsměv Ale řekněte mi kua, jak to mám poznat předem? Nemůžu přijít za holkou a říct "čau, líbíš se mi, ale potřeboval bych abys byla festovně nadržená, jinak to nebude klapat." Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 26. Červen 2009, 12:39:08 »

ale můžeš! Zkusil si to někdy? Ne, jen si myslíš, že nemůžeš. Přečti si od Davidx knihu: Buď neúprosný.
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
king666
****


Názor je jako zadek. Každý má nějáký...

Karma: 51
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Brno
Příspěvků: 667


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 26. Červen 2009, 12:44:05 »

říct to klidně můžeš - nymfomanky nebo nadrženější baby se možná chytnou (pokud se to správně podá), takže tenhle účel by to splnilo... ale pokud hledáš holku na LTR tak, aby sis s ní i rozuměl, tak musíš buďto pěstovat dobrý odhad, nebo se pokusit v prvním měsíci vztahu na základě hovoru nebo praktických pokusů zjistit, jak na tom v tomhle ohledu bude, abys to mohl utnout ještě zavčasu... takové oslovení by ty holky, které nejsou použitelné jenom na sex, mohlo odradit v příliš vysokém procentu případů...
Zaznamenáno

Ostatně soudím, že Kartágo musí být zničeno. (Cato)
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 26. Červen 2009, 12:53:35 »

Nebo jí můžeš říct:
"Chceš to?
Ona: A co jako?
Ty: Bavit se se mnou.
Ona: Ne, nechci.
Ty: Dobře, tak si můžem jít aspoň pomilovat.
Ona vlepí ti facku a dobře tak nemáš být vulgární.  Smějící se
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Quilty
*


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 45
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 26. Červen 2009, 14:05:35 »

Všiměte si, že nejbouřlivější sex zažívají páry, co se věčně hádají, rozchází a zase dávají dohromady. Takovej ten "sexík zadarmo před spaním" se časem jednomu z páru přejí. Ale osobně jsem raději pro klidnější vztah na úkor žhavého sexu. Ve středním věku se ty priority tak ňák mění.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 26. Červen 2009, 23:52:10 »

Ale šak jo. Já nechci tak moc Úsměv A vybírám asi fakt blbě Úsměv

Navíc nejde o "bouřlivý sex" ale "nějaký sex" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Kenich
***


Jste k sežrání! stttt

Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Třebíč
Příspěvků: 331


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 27. Červen 2009, 07:33:36 »

o ty seš ale děda. Dědkové nemají bouřliví sex, protože by si vyhodili kyčel.  Smějící se

Občas mám dojem, že si myslíte, že sex je něco špatného. Něco za co se musíte stydět, pak nejste schopni jít ven a holce, uplně cizí holce říct, že chcete sex.

Dle mého názoru je sex život, je to bouřka, je to sem a tam sem a tam  Smějící se pohyb, sex je touha a touha je zázrak, kámo zázrak  Úsměv
Zaznamenáno

Pamatuj si tohle: Říkej „miluji tě" jen tehdy, když o tom nepřemýšlíš.

Nikdy si neříkejte, že něco nemá cenu, dokud to nezkusíte.

Můj názor nemusí být nutně pravdivý a já nemusím být nutně čestný. Pro mě je důležité bavit se a zábava má mnoho forem.
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 27. Červen 2009, 11:03:42 »

Přesně Kenich!
S tou kyčlí jsi se trefil!  Smějící se

A navíc,kdo se stydí tak ať nebere sex jako zábavu ale jako povinost rozšiřovat rod!

Tak pojď drahá dem se množit!  Šťastný

Sex=příroda
Sex=povinost muže i ženy
Sex=Krásné pocity a desetiminutové chvíle (někdy)
Sex=urazy,od zlomených tyčinek,až po zalehnutí partnerky
Sex=zábava,komedie,horor
Sex=Krása

Ono se o tom hezky mluví,když jsem ještě panic  Smějící se
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS