Sexuálně zdrženlivá

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
19. Duben 2024, 08:10:34

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Sexuálně zdrženlivá
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Sexuálně zdrženlivá  (Přečteno 4497 krát)
Yuni



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Hranice
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« kdy: 14. Únor 2011, 16:36:37 »

Zdravím mám teď zálusk na jednu dívčinu, ale podle dostupných informací je neuvěřitelně sexuálně zdrženlivá Šťastný ... jakou by jste mi poradili strategii ? Není nesmělá ani stydlivá ale prostě když dojde na cokoliv sexuální tak je prý absolutně uzavřená Šťastný
Zaznamenáno
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Únor 2011, 16:41:11 »

Vyser se na ni. To je nejlepší rada. Takovýhle jeptišky jsou nejhorší, i kdyby se ti ji nakonec v tom nejlepším případě po hodně dlouhým chození k tomu sexu podařilo dostat (v což nevěřím, už proto že se tady na fóru ptáš jak na to) tak by to nestálo za nic. Vyber si jinou, vážně.
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
Yuni



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Hranice
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Únor 2011, 17:17:07 »

chci si rozšířit obzory ... zatím jsem ještě nikdy neměl tu čest s takovým typem holky :DD .... navíc by to byl hezký "archievement" Úsměv) . Na druhou stranu je pravda že bych se s ní nerad zasekal na pár měsíců ...
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Únor 2011, 17:24:57 »

Hele, já chodil s lesbou... To je sice taky celkem fajn achievement, ale byla to nejhorší holka, s kterou sem kdy byl. Takže se rozhodni sám, jak to s ní chceš mít a jestli ti to za to stojí. Například já chci holku, která se nebude bát rozdat si to se mnou někde ve zkušebních kabinkách v nějakém obchodě... Ba co víc, chci holku, která tohle celý bude iniciovat a tahat mě do takovejch situací Úsměv Vážně myslíš, že podobný super zážitky zažiješ s někým, kdo je "sexuálně zdrženlivý"? Kroutící očima

Každopádně jestli ji vážně chceš, moc rad ti tu stejně asi nikdo nenapíše, protože to je kus od kusu... Neexistuje ucelenej návod, jak na "sexuálně zdrženlivý" holky, každá je jiná Úsměv Navíc, co s ní chceš mít? Jenom sex? Nebo něco víc? S jazykem

Ale být tebou bych se rozhodně obrnil velkou dávkou vůle, trpělivosti a nervů a nešel na to ani moc rychle, ani moc pomalu... Nejdřív si nějak získej její city a pak s tím můžeš pracovat jakkoli dál - já bych šel přes upřímnost a otevřenost Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Únor 2011, 17:42:36 »

Nedoporučuju!!!
Takové ty řečičky, jakože sex, až se opravdu přesvědčím, že jsi ten pravý apod. mě opravdu neberou. Úsměv Holka na ně má právo, ale já mám stejné právo ji za ně kopnout do zadku a najít si jinou. Ona mi taky nijak nemusí dokazovat, že je ta pravá, tak nevím proč bych to měl dělat já.

Navíc, když už se ten ubožák konečně dobere po několika měsících kýženého výsledku, tak slečna roztáhne nohy, zavře oči, zatne zuby a nechá ho, aby si teda posloužil, když musí... Nic pro mě. Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Yuni



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Hranice
Příspěvků: 36


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Únor 2011, 21:01:31 »

nepotěšili jste mě pánové :DD .... no zkusím, zhodnotím situaci a uvidím .... v nejhorším případě .... každá zkušenost se počítá :DD
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS