sexy mrcha

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 22:09:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  sexy mrcha
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: sexy mrcha  (Přečteno 4529 krát)
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« kdy: 26. Duben 2011, 16:23:34 »

Zdar tlupo:),

ve zkratce: čtvrtek - poznal jsem ji večer na koncíku -> 8 piv, 4 vodky, 2 zelený; ona - o 2 piva míň -> *** -> v pátek v 7 ráno jsem ji doprovodil z koleje na tramvaj, aniž by někdo z nás spal Mrkající - domluvili jsme se na středu (zítřek)

víkend: pár smsek

včera: přijela do Phy, ale nechtělo se jí někam zajít ("únava")

dneska: psal jsem jí, stli zítřek platí....nemůže (stejně tak čtvrtek); to už jsem byl fakt naprdnutej, tak jsem jen odepsal, že moje číslo má a ví, kde kempim;
na zítřek jsem si dohodnul rande s lesbou (jdem do kina  Andílek )

kdyžtak mi pls dejte nějakej feedback, stli jsem udělal nějakou botu. V ten čtvrtek/pátek hrál svoje taky chlast, ale ten neomlouvá Šťastný .

Dík za postřehy
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
Ezio
***


Karma: 18
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 332


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 26. Duben 2011, 21:32:26 »

Tak tenhle typ příspěvku se mi líbí Úsměv. Krátkej, rychlej, žádný dlouhý vypisování na hodinu.

Co se týče jí, tak bych ještě pár dní počkal, ale obávám se že se spíš neozve a že to budeš muset udělat ty. A pokud se zase "vymluví" tak asi poznáš kudy vítr vane. Mrkající
Zaznamenáno

Pokud chcete vidět mé úspěchy či neúspěchy Mrkající

http://forum.qark.net/jak-a-kde-jste-nekoho-sbalili/ezio-s-diario/
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 28. Duben 2011, 13:25:28 »

Seš prostě ONS, alkohol dělá svý. Teď má cold feet Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Artist
****


Karma: -8
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Praha
Příspěvků: 712


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 28. Duben 2011, 18:01:06 »

8 pív, 4 vodky a šuk??? kua, mne to zabralo 2 roky posilovne. musím začať chlastať! Super!
Zaznamenáno

"Kombinace jeho brutalniho fyzickeho vzhledu s dobrosrdecnyma jiskricima ocima, musi mit na holky ultimatni effekt kdyz je v pohode"

popis Artyho jednym znamym Šťastný


"Polib mi můj naleštěnej zadek!" Bender Bending Rodrigue
mehari



Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Praha/Žacléř City
Příspěvků: 35


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Duben 2011, 12:19:13 »

hello, díky za odpovědi:),

Ezio: psát jí asi nebudu - vím o lepším trávení volnýho času Mrkající

Av4: s ONS souhlas

Artist: v chlastu to není ani v posilovně (viz David X  Šťastný ); když jdu na r n´r koncert, tak tam nečekám pipinku na podpadcích s džusíkem v ruce; při vhodný příležitosti jí zahraju don´t cry od GnR, naučím jí začátek Enter Sandman a Nothing Else Matters od Metly a....God bless Rock 'n' roll Šťastný
Zaznamenáno

Je umění sníst uhlí a vysrat brikety
sam

Karma: 0
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 11. Květen 2011, 22:26:13 »

Kruci, taky mi teď v hlavě taková jedna leží.
Už loni jsem se s ní zryl jak prase a kdybych neměl výpadky paměti, tak ten sex mohl být i bezva, ale už tenkrát mi v posteli říkala, že je mrcha, což mi chtěla naznačit, že to bere jako takový úlet a v tu chvíli mi to bylo fuk.
Já do toho ale nějak spadl, ale nechtěl jsem ze sebe dělat hňupa, tak jsem se na ni vykašlal a nechal to být a časem bylo zase fajn.

Minulý týden se stavil kamarád a vzal s sebou i ji s tím, že se něco vypije a ráno pojedou domů. Já měl jasno, že si mě už k tělu nepustí a tak jsem to neřešil, ale opět padlo pár lahví, já po ní vyjel a bylo to tu znova, jenže tentokrát s tím, že jsme si v mezipauzách povídali a ona začala mluvit o svém životě, že ji už je z té samoty smutno, že by chtěla rodinu a o tom, že jsme oba sami a že bychom mohli být spolu, co já na to. Zeptala se mě na to aspoň 5x a já ji pokaždé odpověděl, že si o tom popovídáme, až budeme střízliví.
Ráno mě objala, políbila a řekla, že se ozve a některý den se staví.

Já si myslel, že jsem nad věcí, ale zjišťuju, že jsem zase v prdeli, je mi jasné, že ji bych neukočíroval, ikdybychom to zkusili a přesto ji chci. Jenže pokud se nebudu snažit já, tak ona to dle mého nechá vyšumět a třeba zrovna v této situaci bych uvítal její iniciativu, abych si byl aspoň trochu jist, že v tom nebyl jen alkohol.
Ale co si to vlastně namlouvám :-D
Prekérka.  Smějící se

Takže mrchám zdar.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS