Seznámení přes net - pochybnosti

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 17:26:25

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Seznámení přes net - pochybnosti
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Seznámení přes net - pochybnosti  (Přečteno 12228 krát)
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« kdy: 20. Únor 2008, 19:24:47 »

Zdravím všechny zkušené v oboru. Stalo se to asi tak, jednou mi na icq napsala jedna holka, je jí prý 15, bydlí odsud tak 30 km. Zachvíli už mi psala jak mně strašně miluje. Chce se sejít - proč ne... zvrhlo se to i v erotické sms, asi by k něčemu došlo, možná ne ale to je fuk.. ALE. Rodiče ji samotnou nikam nepouští, ani za bílého dne, chodí spát v devět, někdy ten způsob vyjadřování... Tak mi tu něco nesedělo, hodil jsem si její jméno do googlu a spolužáků. Bydliště sedělo, základka i osmiletý gympl seděl. Až na jednu věc. Datum narození. Přidala si 3 roky, z čehož vyplývá, že jí letos bude 13. A že by v takové prdeli světa jak bydlí nastala shoda jmen, tomu nevěřím. Já nevím, jak ji nachytat jestli kecá nebo ne. Ptal jsem se jí co berou v matice, řekla "kvadrorovnice" a je pravda, že se kvadratické rovnice v kvartě berou, jak by o tom v primě věděla to nevim, ale jinak jí ten věk moc nevěřím. Z fotek nejde usoudit. Může ji být 13 i těch 15... Jak vy byste to řešili? Mám se na ni radši vykašlat, ať si nezadělám zbytečné problémy, radši oželet jeden šuk, kdyby se pak něco zvrtlo ať nejdu do kriminálu a najít si někoho jiného? Na druhou stranu, kdyby ji těch 15 bylo, tak by to mohlo být fajn, ale stojí za to to riskovat??? a měla by pak na mě něco když ani neví jak se jmenuju přijmením?
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Únor 2008, 19:37:23 »

Já bych se na ni vy*ral ... sorry že to tak říkám ale podle těch smsek a rychlého "zamilování se" je to jen nějaká 13ka ... nadržená ... provokuje a ... ehm ... děl áse u toho  Šťastný Šokovaný ... taky jsem pár takových potkal ... rychle s ní pryč... to že nemůže a že ji nepouští je podle me jen lež ... popravdě se prostě stydí ... je moc mladá, ser na ni...
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
gammarus
**


Karma: 4
Příspěvků: 240


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 20. Únor 2008, 19:41:36 »

Zkus se jí zeptat natvrdo kolik jí je. Když řekne že 15, tak jí řekni, co jsi zjistil, ikdyž pochybuju, že pokud jí je opravdu 13, tak to přizná. No ale jak říkáš - radši oželet jeden šuk, kdyby se pak něco zvrtlo ať nejdu do kriminálu.  Takže buď to pořádně prověřit, nebo to s ní ukončit, což by jsi stejně asi udělal, pokud jí je opravdu 13.  A jak řekl Buchy - provokuje.  a spíš se tím baví, ikdyž to podel mých zkušeností dělají i starší holky. Toť můj názor.
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 20. Únor 2008, 19:55:11 »

Ze by se nekdo zamiloval do nekoho jen pres icq mi prijde vice nez divne. Podle mne ji je tech 13 a akorat si hraje na starsi. Poznat to na 100% bude tezky. Mozna si sehnat kontakt na nejakou jeji kamosku/kamose a tech se nenapadne zeptat.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Opera
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 20. Únor 2008, 20:06:09 »

jo taky jsem se parkrat seznamil pres net a jednou potkal holku ktera mi psala eroticke sms, no ignoroval jsem to. precejenom jsem ji nikdy nevidel. a po tomdle uz ani moc videt nemusel bo bych se ji na to asi porad ptal.
takze moje rada ignorovat takove sms at uz zamilovane ci eroticke
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 20. Únor 2008, 20:53:48 »

Jestli chceš skončit jako nejmenovaný sbormistr nejmenovaného pěveckého sboru...tak směle do toho Provokatér

Ne, vážně...jeden můj velmi svérázný známý říká doslova toto: "hele...každá už vod desítilet ví na co jí má...a brzo se naučí toho pěkně využívat..."...takže si to přeber Mrkající

Osobně nejsem ten případ, že by mne vábily podobně lascivně až spíše vulgárně se chovající dětičky...ovšem když už...tak bych za tím fakt nic zásadního nehledal...a hlídal si jednak ten věk a pak taky není od věci si předem proklepnout, co je holčička zač...jestli to není hysterka...popřípadě nebude mít tendenci, až se na ni vykašleš, se mstít třeba stylem, že si začne vymýšlet, že s Tebou nešla až zas tak zcela dobrovolně...a věř tomu, že takových případů není málo...no a komu myslíš, že se pak bude více věřit, když dojde na nějakou "konfrontaci" Mrkající...holt mládež je dneska vynalézavá Přemýšlím
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 20. Únor 2008, 21:55:05 »

Vůbec jí neznáš, je jí 13... nešel bych do toho... sice pravda, že kámoš (18) a kámoška (13) - víc nemusim říkat (radši)... ale je to dost velká výjimka řekl bych a navíc se znaj docela dobře
Zaznamenáno

Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 20. Únor 2008, 22:30:21 »

Taky myslim, vykašli se na to. To je prostě divný už od začátku.
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 21. Únor 2008, 02:05:42 »

Jestli chceš skončit jako nejmenovaný sbormistr nejmenovaného pěveckého sboru...tak směle do toho Provokatér

S panem sbormistrem bych to nesrovnával, protože ten si za trestní sazbu ve stejném rozmezí užil mnohem větší kupu zábavy Provokatér
Jinak naprostý souhlas...
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 21. Únor 2008, 07:44:42 »

Pan sbormistrmožná ani nebude odsouzen, stačí se podívat na toho křiváka advokáta.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 21. Únor 2008, 10:07:38 »

Nech na hlavě pan advokát dělá svoji práci zatraceně dobře , kdybys byl v průšvihu myslím , že bys chtěl aby tě zastupoval právě on . A neříkej , že ty se k soudu nemůžeš dostat - ne třeba za to co pan sbormistr , ale stačí , že člověk řídí auto anebo šéfuje lidem a už je jednou nohou v kriminále  Mrkající
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 21. Únor 2008, 12:37:16 »

Kiruy: Tomáš Sokol je vynikající profesionál, ne křivák  Mrkající
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 21. Únor 2008, 13:34:14 »

..., stačí se podívat na toho křiváka advokáta.
Zorvna od tebe jsem čekal větší pochopení pro demokracii Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Aldamir
**


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha
Příspěvků: 297


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 21. Únor 2008, 13:54:03 »

To, že je to skvělej advokát neznamená, že to neni šmejd, v týhle profesi to jde totiž tak trochu ruku v ruce...
Zaznamenáno

Aldamir strikes back!
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 21. Únor 2008, 14:13:50 »

To, že je to skvělej advokát neznamená, že to neni šmejd, v týhle profesi to jde totiž tak trochu ruku v ruce...

Tak to asi studuju na šmejda  Šťastný
Zaznamenáno
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 21. Únor 2008, 16:08:43 »

Ještě přikládám fotku..... Myslíte že vypadá spíš těch 12-13 nebo 15-16? Dík

www.lide.cz/market.polachova
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Únor 2008, 16:21:09 »

Teda asi spíš těch 15 asi ... si myslím .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Únor 2008, 16:26:13 »

tak pak se v tom vyznejte..... sice je fakt že některé holky vypadají i ve 13 na víc, ale tak já nevim... riskovat to nebo ne
Zaznamenáno
Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 21. Únor 2008, 16:28:21 »

Taky mi spis pripada na 15 ale nikdy si nemuzes byt 100% jisty. Rozhodne bych si nejakym zpusobem, i kdyz to nebude lehky, zjistil kolik ji doopravdy je, nez se na ni vykasles. Pokud o ni mas zajem, tak by byla strasna hloupost ji nechat jen kvuli nedorozumeni s vekem.
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 21. Únor 2008, 18:59:20 »

U nás třeba školy mají webovky, na kterých je seznam studentů + tříd Úsměv A tam zjistíš v jaký je třídě Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 21. Únor 2008, 19:18:48 »

To už mám dávno prověřené, oni to nemají ale díky za radu
« Poslední změna: 21. Únor 2008, 20:47:10 od LordAli » Zaznamenáno
noghri
*****


deadly assassin ;)

Karma: 81
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Honoghr
Příspěvků: 1 271


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 21. Únor 2008, 19:29:43 »

co spoluzaci.cz? hesla jsou vetsinou dohledatelna...
Zaznamenáno

Jen stekam, nekousu...
klmpl
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 63


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 21. Únor 2008, 19:32:59 »

Už jsem tam, ne moc férovou cestou ale fakt je jí 12.... díky všem moc za pomoc!!!!!!
« Poslední změna: 21. Únor 2008, 20:47:26 od LordAli » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 21. Únor 2008, 20:37:24 »

proboha podle vzhledu nepoznáte věk... znam holku, který je 13 a vypadá starší než moje přítelkyně (16)
Zaznamenáno

Kryzza
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 98


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 21. Únor 2008, 21:16:38 »

12 Šokovaný
Tak to bych podle tech fotek (pokud jsou teda jeji) vazne nerek. Ale je pravda, ze nektery holky vypadaj o hodne mladis nebo starsi nez ve skutecnosti jsou. Kamos mi jednou predstavil jednu 16ti letou holku, se kterou kdybych byl venku tak muzeme jit jak matka a syn Smějící se
Zaznamenáno

! DEAD GIRL NEWER SAYS "NO" !
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS