Shittesty

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
28. Březen 2024, 21:45:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Shittesty
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Shittesty  (Přečteno 18769 krát)
smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« kdy: 08. Září 2009, 11:15:01 »

Napadlo mě, že by bylo dobrý mít topic, kde by byly jednotlivé shittesty a jak z nich vybruslit (nic podobného jsem tu nenašel. Jestli se pletu, tak dejte odkaz a následně můžete tento topic smazat)

Co se týče klasických STéček typu "Já mám přítele" apod. Tak o těch už bylo řečeno asi vše.


Mě by zajímalo, jak byste si vyložili a následně odrazili shittest typu "Ty nemáš rád hodný holky?"
Já na to reagoval touto větou: Líbí se mi, když se hodná holka občas změní ve zlobivou, ale neměl sem z toho dobrej pocit (bylo to přes icq)
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 08. Září 2009, 11:41:29 »

ty si myslíš, že každej dotaz od holky je shittest?  Projel jsem to
Zaznamenáno

smoula_007
****


Gargamel mě nedostane

Karma: 65
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha a ještě jedno
Příspěvků: 856


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 08. Září 2009, 12:00:26 »

ty si myslíš, že každej dotaz od holky je shittest?  Projel jsem to
fakt konstruktivní příspěvek  Kroutící očima
Zaznamenáno

Děkujte ženám, které Vás odmítají. Připravují Vás pro ty, které přijdou po nich.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 08. Září 2009, 13:08:21 »

"Mám a jak! Ale ještě radši mám ty zlobivý. Potřebuju výzvy Mrkající"
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Září 2009, 17:30:50 »

Imho shittesty se dají poznat už i z intonace hlasu holky.. intuitivně- holky nás zkoušejí neustále.. Smějící se
Jedny z shittestu, ktery nesnášim např: " Nemam krasnej zadek atd.. " - chce aby si ji presvedcil o opaku
                                               " Miluješ mě? " Kolik holek si měl (předemnou) Jsi na mě moc mladej/Kdybys nebyl o tolik mladší..." Atd..
Podle mě je osvědčený neodpovídat, či si jen dívku se zájmem prohlížet... Jinak asi volil bych variantu jako Ava (na tvrdé odpovědět tvdším- sniper neg..Mrkající)
« Poslední změna: 08. Září 2009, 17:33:56 od Barzini de Tutto » Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Září 2009, 17:37:13 »

teda jak tak na to koukam... podle mě nic jako shittest neexistuje, jen jsou holky prostě tak blbý...
Zaznamenáno

R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 09. Září 2009, 20:23:54 »

teda jak tak na to koukam... podle mě nic jako shittest neexistuje, jen jsou holky prostě tak blbý...

Si jediny na tejto stranke, ktory si nemysli, ze jeho sebavedomie zdvihnu tupe knizky, naucene frazy a nejake wannabe cool oznacovanie dievcat cislami a muzov znackami, alfa, beta, afc, KFC a pod? Gratulujem Úsměv Kedysi to tu byvalo fajn, ale teraz (aj ked pozeram socialdynamics), tak drvivu vacsinu fora tvoria zakomplexovany typci, ktori sa za kazdu cenu snazia stat nejakymi alfami (pricom to slovo musia pouzit v kazdom svojom prispevku a prizvukovat, aky su oni alfa a ako sa aj ty musis chovat alfa). Tisice naucenych fraz, vyrazov, postupov, testov. Je mi tych ludi luto, pokladam to za nieco obdobne, co spravila MTV s mladymi dievcatami, ktore chcu teraz za kazdu cenu vyzerat ako Christina Aguilera (alebo co za spevacku je teraz v mode). Ako fajn, precitat si par knih, vyrazov, mozno sa nieco naucis, ale tato "pickup" mania? Wannabe balici, co si myslia, ze ich to vytrhne z komplexu. V prvom rade nech si radsej upracu svoju hlavu.

Respekt D9, ze ta to este nezblblo Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 09. Září 2009, 20:26:19 »

reve, kazdy hraje nejakou roli. kazdy je ovlivnovany okolim a kazdy muze ovlivnovat okoli...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 09. Září 2009, 20:30:14 »

OK, v pohode, ja som mal namysli prehnanu obsesiu tymi blbostami (aj ked nemyslim, ze su to doslova blbosti a vobec nepochybujem, ze taky Style a podobni maju u zien uspech a vedia ako na to a mozu nieco naucit) - nieco ako ked 15-20 rocni chlapci bezhlavo opakuju vsetko co vidia v knizkach, predbiehaju sa, kto kolko zenskych oslovil na ulici, ako ich "znegoval", aka HB (hrbata baba?) to bola a podobne... A pritom potom pride niekto, kto je v prvom rade vyrovnany sam so sebou a na ulici je uspesnejsi ako tito saskovia.
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 09. Září 2009, 20:50:59 »

V 17ti jsem se k PU dostal ... vrh lsem se do toho ... ted koukam zpetne ... ze mi to skoro nic nedalo ... Nejde o to, že bych byl nějak neúspěšný ... spíš jde o to, že jsem se necítil svůj a to mi vadilo ...... Raději dám svému vývoji čas a tzv. "metody" si najdu sám ... Nejde mi vlastně ani o to, balit holky, ale naučit se zkoumat lidí podle reakcí na non-verbální úrovni ... Jsem zapálenec do Řeči Těla a myslím si, že se mi bude líp žít, když budu sám sebou a naučím se se sebou vyrovnat ...
...Je mi až na blití (neútočím na vás .... jen mi to přijde už docela trapný ...) ... z těch stovek tisíců milionů kluků, co přečtou knížku a začnou se podle ní chovat jako VELIKÝ ALFA ...
Pickup je podle mě dobrá věc, aby člověk našel sám sebe - pokud se sám sebe nebojí a chce se najít ... Otevřel mi oči - to mi od něj jako služba stačilo a stačí ... Mrkající
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 09. Září 2009, 20:59:38 »

Buchy, ale o tom přesne pick up je, najít sám sebe a do téhle fáze se dostane každej, kdo se tomu věnuje dost dlouho. to, že tu mluvíte o pár děckách, kteří poprvé zkusili MM ještě neznamená, že se přes MM, svoje rutiny atd dostanou až tam, kam chtějí. ale to jen épokud jsou dost vytrvalí a opravdu to chtějí.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 09. Září 2009, 22:49:16 »

Buchy, ale o tom přesne pick up je, najít sám sebe a do téhle fáze se dostane každej, kdo se tomu věnuje dost dlouho. to, že tu mluvíte o pár děckách, kteří poprvé zkusili MM ještě neznamená, že se přes MM, svoje rutiny atd dostanou až tam, kam chtějí. ale to jen épokud jsou dost vytrvalí a opravdu to chtějí.

presiel som si tu asi desat diskusii, v kazdej, kazdej jednej z nich tu decka tocia svoje tupe hlasky... "skus pouzit tento alfa-vtip", "nedaj jej to najavo, ty si predsa alfa", "mate problem so sexom? ukaz jej, ze si alfa", "ty musis byt alfa, radsej sa jej ani neozvi ked si daco posral", atd...

clovek dokaze najst seba sameho omnoho efektivnejsimi, zabavnejsimi a prijemnejsimi cestami ako brainwashingom a skakanim jak opica podla nejakeho manualu... bohuzial, uz zijeme v takej dobe, takmer nikto z mladych si nedokaze nic racionalne zhodnotit a nasleduju takmer cokolvek, len aby boli "uspesni" (a pritom to, co robia vobec uspechom nie je) a "oblubeni" (a pritom ta "obluba", ktoru mozno u jedincov s este nizsim sebavedomim dosiahnu, ani oblubou nie je)... to je len moj nazor
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Září 2009, 07:59:26 »

Takřka absolutně souhlasím s R3vem, vidím to stejně. A stále mám ten stejný názor, že pokud váš holka nechce, tak vám stejně nic nepomůže. Znám to z vlastní zkušenosti. Já když se prostě rozhodnu že nějakou holku nechcu, tak se může chovat jak chce, ale mě to prostě nezlomí. Max. bych si s ní představil úlet, ale dál bych se vždycky distancoval. Jak se tady psalo, prostě hlavní je vyrovnat se sám se sebou.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Září 2009, 09:45:52 »

A stále mám ten stejný názor, že pokud váš holka nechce, tak vám stejně nic nepomůže
Hele, já ti nevim... holky jsou jiný než my... spousta holek se dá normálně ukecat... pokud je tam alespoň minimální fyzická přitažlivost (nebo prostě jen jí nijak neodpuzuješ), tak máš šanci jí přemluvit k tomu, aby to aspoň zkusila...

R3v: no... já mam tenhle názor už dlouho a myslim, že se to tu o mně už všeobecně ví...
Zaznamenáno

R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Září 2009, 10:17:41 »

R3v: no... já mam tenhle názor už dlouho a myslim, že se to tu o mně už všeobecně ví...

moze byt, dlhsie som tu nebol... naposledy co si ta pamatam, tak si tu este len zacinal a vsetky tieto alfa brainwashingy neboli este take rozsirene Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 10. Září 2009, 16:37:36 »

Většina lidí podle mě s balením začínala hlavně proto, že byli nějakým způsobem nevyrovnaní...Když jste měli štestí na život a nedělá vám problém sbližování s babou je to jen dobře. Ale lepší než se tady plácat po zádech jak jste lepší než všechny ty "alfy", by bylo dotyčné na jejich problém (pokud to je problém) upozornit...

Mmch.: R3v ty máš rád dominantní ženy?  Smějící se
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
P1R3K
*****


Hank Moody method :)

Karma: 12
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Moravské Budějovice
Příspěvků: 1 209


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 10. Září 2009, 17:38:49 »

A stále mám ten stejný názor, že pokud váš holka nechce, tak vám stejně nic nepomůže
Hele, já ti nevim... holky jsou jiný než my... spousta holek se dá normálně ukecat... pokud je tam alespoň minimální fyzická přitažlivost (nebo prostě jen jí nijak neodpuzuješ), tak máš šanci jí přemluvit k tomu, aby to aspoň zkusila...

R3v: no... já mam tenhle názor už dlouho a myslim, že se to tu o mně už všeobecně ví...

Jop, tak s tím souhlasím Úsměv
Zaznamenáno

...::Vykřičník::...
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 10. Září 2009, 22:56:03 »

Většina lidí podle mě s balením začínala hlavně proto, že byli nějakým způsobem nevyrovnaní...Když jste měli štestí na život a nedělá vám problém sbližování s babou je to jen dobře. Ale lepší než se tady plácat po zádech jak jste lepší než všechny ty "alfy", by bylo dotyčné na jejich problém (pokud to je problém) upozornit...

Mmch.: R3v ty máš rád dominantní ženy?  Smějící se

Mam rad zenu, ktora sa mi paci, ktora mi nieco dava, od ktorej sa nieco mozem naucit a to iste ona citi ku mne. Nejake tvoje wannabe alfa psychologicke reci v podani opacnej logiky tu naozaj fungovat nebudu, tak si takuto "argumentaciu" prosimta odpust. Aspon vidiet, ako to s tym svojim "sebavedomim" vnimas a stale musis riesit nejaku dominanciu... so fuckin sad... ;/

EDIT: Uz som to povedal, v prvom rade je dolezite vyrovnat sa sam so sebou, zistit pricinu toho, preco su ti chlapci nevyrovnani, preco nemaju uspech, atd atd... To, ze si zacnu citat nejake knizky s navodmi im mozno na 10% pomoze (alebo na urcitu dobu), ale ich problem to urcite nevyriesi...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 11. Září 2009, 06:05:48 »

S pickupem je to jako se vším - nic se nemá přehánět. Mě pickup otevřel oči a dodal sebevědomí - předtím jsem ani neoslovil holku a po 2 měsících pu jsem dal fc. Je to jen o sebevědomí a o tom, jak se citis Mrkající
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 11. Září 2009, 10:38:14 »

S pickupem je to jako se vším - nic se nemá přehánět. Mě pickup otevřel oči a dodal sebevědomí - předtím jsem ani neoslovil holku a po 2 měsících pu jsem dal fc. Je to jen o sebevědomí a o tom, jak se citis Mrkající

A veris, ze ked raz s tebou nejaka holka naozaj riadne pozameta dlazku (a ty ju budes mat naozaj rad), tak takto nadobudnute "sebavedomie" ti velice lahko odide?
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 11. Září 2009, 13:43:27 »

Moje sebevědomí třeba za poslední dva roky postoupilo dost dopředu ... ale pořád má mchvíle, kdy si vubec neverim a pak zase chvíle, kdy mám pocit, že vlastním svět ... (obrazně Mrkající ) ...
Zmiňované "shittesty" ... mě třeba stále dostávají ... Nedokázal bych si z nich "nedělat hlavu" ... popř. neúspěchy ... v čemkoliv - třeba i v obyčejné komunikaci .... neúspěchy mi sebevědomí stále srážejí .... pak přichází strach z dalšího pokusu ... (ted to beru všeobecně ... nejen u balení holek)
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Barzini de Tutto
****


Karma: 200
Pohlaví: Mužské
Místo: LA, Milano
Příspěvků: 1 121


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 11. Září 2009, 14:50:05 »

Je pravda, že pickup se poslední dobou tady hodně rozšířil, nejsem tu sice takovou dobu, ale
co sem se poprvé zaregistroval ještě tolik rozšířený nebyl..Upřímně tohle je opět na diskuzi
já nechci flameovat, ale zase nemužu netvrdit, že je to mocná zbraň, která mě (a dalším lidem) ohromě pomohla (zvýšit si sebevědomí). Taky mi připadalo, že je to vymatlávka ale je to pouze braný jako hra a nikomu se to nenutí.. Každý má na pickup jinej pohled.. imho..nevim kde bych jinak byl nebýt fora a "ukázání cesty" .. Úsměv
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 11. Září 2009, 16:04:24 »

Přesně tak... Jinak k tomu příspěvku o delším vztahu - tomu se snažím vyhnout. Je mi 16, s žádnou holkou, se kterou bych chodil, bych se neoženil ani neměl děti, tak proč si trochu nezaexperimentovat a neužít si života?
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Hox
***


Ikdyž zrovna nepíšu,forum pročítám

Karma: -3
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 443


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 11. Září 2009, 17:49:01 »

Tak já jsem si na ty shittesty už dopředu připravil odpovědi...ale když příjde na věc,tak vždycky zapomenu tu odpověď.


Je pravda, že pickup se poslední dobou tady hodně rozšířil, nejsem tu sice takovou dobu, ale
co sem se poprvé zaregistroval ještě tolik rozšířený nebyl...

Pickup byl vždycky,akorát dřív to nebylo v takové kvantitě ten pickup...A zní to divně ale podle mě mezi vábením samičky a pickupem není velký rozdíl.

Vlastně to "vábení" je normální přirozený instinkt,akorát pro někoho se to stane něco jako koníček nebo tak,tak se to nazve pickup


Tohle je můj názor,takže nezaručuju kvalitu,je z mé hlavy  Znepokojený
Zaznamenáno

Fortis cadere, cedere non potest
Femina varium et mutabile semper
Amor tussisque non celat
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 11. Září 2009, 18:06:23 »

Trosku sme sa zle pochopili, ja som neodsuzdoval nejaky pickup alebo balenie dievcat pre zabavu, atd atd... Ten nazor bol o tom, ze podla mna nie je normalne, ak si clovek cele svoje "sebavedomie" postavi na tychto knihach, naucenych frazach a kazdu jednu pitomost riesi nejakym "samcim" pohladom, vo vsetkom hlada nejaku alfu, nadradenost a podobne, proste je z toho cely zblbnuty aj ked ide o uplne malickosti...
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS