Shittesty

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 15:01:49

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Shittesty
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Shittesty  (Přečteno 18851 krát)
rua
**


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Ostrava
Příspěvků: 237


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 12. Září 2009, 12:11:41 »

Ty si me taky spatne pochopil. To jestli mas rad dominantni zeny jsem myslel ze srandy. Ja se chci balenim bavit a ne resit blbosti. A s tvym nazorem v podstate souhlasim tak se do me nevazej. ;-)
Zaznamenáno

Padáme proto, abychom opět vstali!
Milhaus
**


Jsem introvert, ale léčím se....

Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Místo: Morava
Příspěvků: 244


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 12. Září 2009, 14:54:21 »

Já vím o pickup-u něco málo přes rok. Ale do teď nepoznám od holky shittest Šťastný. Prostě nevím co si pod tím představit.
Jinak to s pickup-em nepřeháním. Díky němu sem měl nějaký NC, MC, KC a teď už dokonce druhý LTR...
Ale shittest sem prostě do teď nepochopil a ani bych neřekl že to na mě někdy holka skoušela...
Zaznamenáno
R3v
***


;-D

Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 386


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 12. Září 2009, 16:11:47 »

Ty si me taky spatne pochopil. To jestli mas rad dominantni zeny jsem myslel ze srandy. Ja se chci balenim bavit a ne resit blbosti. A s tvym nazorem v podstate souhlasim tak se do me nevazej. ;-)

A ty si nerob z takych blbosti, ked ti niekto nieco povie tazku hlavu Úsměv Keep calm and chill out Úsměv
Zaznamenáno

When I get sad, I stop being sad and be awesome instead... True story.
Samuel
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 128


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 12. Září 2009, 16:52:30 »

Jojo celá ta alfa póza je k smíchu, ono krátkodobě se člověk může přetvařovat a může mu to přihodit hezké chvíle, ale pokud chce LTR, tak je mu to na nic, z hlediska času vás holka prokoukne a jste tam kde jste  byli na začátku. Proto si  myslím že z pickupu by si měl každý vzít jen to nejzákladnější, naučit se nebát se holek, umět je oslovit a aspoň trochu se s nimi bavit, dál už by to mělo být přirozené, přirozená řeč z vlastních zkušeností vlastního světa. To je důvod proč se zaměřit na koníčky typu posilovna, bojové sporty, survival, fotbal, a mnoho dalších Úsměv ,aby bylo o čem klábosit, a navíc téměř jakýkoliv koníček, kde jste s lidma, kde jim i můžete pomoci vám dává nehorázně více sebedůvěry, než nějaké sebepřesvědčování, které tady deno-denně vidím, tedy nejen zde, na mnoha místech. Ať si každý zvolí cestu já si svou zvolil a baví mě!  Super!

Jinak k shit testům, pokud holka začně s něčím takovým, tak ji pošlu někam! Já nejsem zvědavý na nějaké řeči, ono sice mi to ubírá obzory, ale když pro mě je to nesnesitelné. (Příjde mi podlézavé a nedůstojné holku přesvědčovat o tom jak je bezvadná, pokud budu chtít, tak ji to řeknu sám, ale žádná si to odemne nevynutí!) Navíc i tak je dost holek které si na nic nehrajou a jsou se sebou spokojené a shit testy jsem u nich nezpozoroval. Ale co už, na LTR si ještě nějaký čas počkám, zatím budu mít jen kamarádky. Just it´s good.
Zaznamenáno

Morálka je poslední baštou zbabělce!
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 02. Duben 2010, 22:45:07 »

Nedávno na mě zkusila GF menší shittest. Nenechal jsem se chytit a prošel jsem skvěle. Ale teprve až teď jsem si uvědomil, že to byl vlastně shittest. Co si o něm myslíte?

Na večer jsem přišel k ní domu a když jsme se rozprávěli o tom, co jsme dělali předešlí den, řekla mi, že byla odpoledne venku s kamarádem. Nečekal bych to od ní, ale s menším úsměvem na tváři jsem jí to odkýval. Znám spoustu kluků, které by to po 3 měsících v LTR vyvedlo z míry a chovali by se naprosto nepříčetně. Mě to nechávalo alespoň napovrch naprosto chladným.
GF zjistila, co potřebovala vědět a postupně odkrývala celou pravdu.

Asi hodinku na to mi řekla, že dotyčný kamarád je gay. Následují den jsme se opět nějak dostali na toto téma ve kterém z ní opět vypadlo, jak nebyli venku pouze spolu, ale měl tam i své kamarády. No a ve výsledku jsme se dozvěděl, že ti jeho kamarádi tam měli i své holky.

Namísto toho, aby mě ujišťovala a řekla tyto věci už předtím, nechala si to šikovně až na poté.
Zaznamenáno
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 03. Duben 2010, 11:30:14 »

Nedá mi to nereagovat. Shittest to určitě byl, ale zajímalo by mě jaká reakce je lepší?
1) jak Comanch - vzít to klidně. Dáš holce najevo, že jí věříš, ale na druhou stranu možná čekala nějaké otázky a bude si myslet, že mě nezajímá, s kým kam chodí (alá "Jdu s kamarádem ven a tobě je úplně jedno kdybych tě s ním podvedla")
2) Trochu žárlit. Budu se přece zajímat co dělá, není mi jedno jestli by mě podváděla. Dejme tomu že jí věřím že mě nepodvádí, ale třeba chce abych žárlil tak to udělám.
Nakonec vidím, že 1) je asi lepší, ale co kdyby v holce hrklo a myslela si, že se o ní nezajímám?
Zaznamenáno
Comanch
*****


Karma: 70
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 316


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 03. Duben 2010, 11:41:48 »

... ale co kdyby v holce hrklo a myslela si, že se o ní nezajímám?
To je podle mě právě to, o co tu jde. Každej AFC je hroznej patolízal. Sám mám občas problém držet své emoce na uzdě a nezvyšovat své GF cenu natolik, aby přerostla tu moji. Takže každá moje reakce která vede k nezájmu je pro mne akorát plus.

Tím spíš bude poté unešená, když jí po spršce nezájmu přineseš růži, než kdybys jí každý den nosil celou kytici.
Zaznamenáno
Daidalos
***


Live free, live happy

Karma: 35
Pohlaví: Mužské
Věk: 29
Místo: Praha
Příspěvků: 550


Daidalos117
Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 12. Srpen 2010, 16:38:30 »

Mě se třeba holka pořád ptala: Jak moc mě máš rád?
Většinou jsem vymyslel nějakou ptákovinu, ale myslíte že to byl shittest?
Zaznamenáno

“And in the end, we were all just humans...Drunk on the idea that love, only love, could heal our brokenness.”  -  Christopher Poindexter

And remember, it's only a matter of what you believe in.
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 12. Srpen 2010, 16:41:22 »

Všechno je shittest Smějící se
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS