silvestr - baleni zenskych

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 18:49:08

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  silvestr - baleni zenskych
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: silvestr - baleni zenskych  (Přečteno 14891 krát)
Petrik

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 30. Prosinec 2007, 12:44:41 »

Tak co chlapi, uz se vam podarilo na Silvestra dostat nejakou do postele? Nemyslim tim pritelkyni. Treba kamosku nebo nahodnou znamost. Jake s tim mate zkusenosti? Docela by me to zajimalo, pac budto na to jdu blbe nebo se vzycky opiju natolik ze nejsem niceho schopnej :-D

A jaky mate zkusenosti ze Silvestrem vy, holky? Uz jste se nekdy necali svest jen tak pro zabavu?
Zaznamenáno

Nothing is, what it seems...
henry
****


Kdo chce hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod!

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Plzeň
Příspěvků: 951


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 30. Prosinec 2007, 13:27:46 »

tak já si myslím že tohle se netýká jen Silvestra.....nebo že jindy by ti to šlo a na Silvestra ne a ne? Šťastný
Zaznamenáno
MILHAUS51



Soorry hack vládne Světu

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Jičín
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 30. Prosinec 2007, 13:50:49 »

Prosím Tě, zítra uz je Silver! A máme pařbu u kamošky, bude tam asi kolem 6kluku a 3 holke xD docela narez...Noa a ja mam takovou prozbicčku....libi se mě ta holka co to pořáda oan je to moje kamoška...Jenže,když je ten Silvestr a je u ní doma tak bych sni chtěl do posltele...Jenže newim jak to udělat,aby semnou šla....PLS pora(myslel jsme že jí to řeknu na rovinu aby semnou šla do jejího pokoje:-)) Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima
PROSÍM O POOMOC
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 30. Prosinec 2007, 13:54:20 »

No, nevim, nevim. Jestli bude dost blba/opila (nebo oboje) a ty dost nalehavy/pritazlivy/strizlivy (nebo vsechno).... tak je teoreticka sance Úsměv Ale rada IMO neni. Úsměv

Podle stylu psaní tipuju, že je ti tak 14 xD *NO OFFENSE* tak mysli na zakon Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Ondrasek
*
Karma: 9
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 126


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 30. Prosinec 2007, 13:56:01 »

Na tohle si myslim, ze neco jako konkretni navod neni. Nebo alespon ja ho neznam..
Neco podobneho jsem zazil (i kdyz jen hoodne divoka libacka, na sex nedoslo, i kdyz by mohlo.. Pssst!). A jak se to stalo? Oba jsme byli opili, fyzicky se pritahovali a meli naladu. Ona byla navic hodne starsi a takova divocejsi a otevrenejsi v tehle vecech. Skoro si me tam znasilnovala..Úsměv

Podle me je tohle vzdycky o stesti a aktualni konfiguraci uplne vseho.. Hlavne si uzivat parbu a uz tam nejit s tim, ze tam nekoho nekam musim dostat.
Zaznamenáno
Petrik

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 30. Prosinec 2007, 17:10:32 »

Podle stylu psaní tipuju, že je ti tak 14 xD *NO OFFENSE* tak mysli na zakon Úsměv

To je snad jedno ne? Ja sem z toho docela dobre pochopil koleguv problem. Navic 1) uz asi 2 roky je to uz legalni od 14 a 2) i kdyby vam oboum bylo min nez 14 tak to neni nezakonne - nejsou jeste trestne opovedny Úsměv

Ale k veci - chtel jsem slyset spis vase zkusenosti (a to nejen ze silvestrem, ale z jakoukoliv parbou).

A jak dostat slecnu do pokoje? Rekni ji ze ji chces ukazat treba fotky z dovoleny nebo rybicky v akvariu nebo tak neco.

Zacni asi takhle. Nejdriv se s  ni normalne bav ve spolecnosti ostatnich, pak s ni lehce flirtuj ve spolecnosti ostatnich a pak ji nejak od ostatnich odved a nakonec ji sved - tzn flirtuj s ni dal o samote a ve vhodnou chvili ji klidne rekni ze by ses rad dozvedel jak umi libat - tak aby to nebylo vytrzeny z kontextu vasi predchozi komunikace a aby ten navrh znel vtipne.

Treba dejme tomu ze jste sami v tom tvojem pokoji, popijite bohemku, prohlizite si ty fotky a panuje uvolnena atmosfera. Na jedny fotce ses treba ty s nejakou kockou - tak ji o ni neco rekni a pri ty prilezitosti se ji zacni vyptavat na kluky. Dal se spolu bavte o zkusenostech s opacnym pohlavim, ale tak aby byl hovor zabavny a aby vic mluvila slecna a ty mel akorat moznost ji oponovat a postuchovat ji (musi se smat). Podle me to je nejlepsi cesta jak svest holku - dostat se s ni na tema "kluci". Ona si samozrejme bude stezovat a ty ji musis postuchovat a delat si legraci z holek atd. Hlavne aby byla zabava, ne ze si ona vylejva svoje pocitty a ty ji poslouchas. A taky zadny machrovani jak si tamhle vohnul jednu za garazi nebo tak neco :-D Pak ji treba ve vhodnou cchvili rekni zes jeste nikdy nepotkal sikovnou holku co umi dobre libat, ze holky jsou na to levy (ze srandy, treba rekni ze dneska holky nejen ze neumej varit a ridit, ale nedolazou ani dobre libat Úsměv ) atd.. Proste at ma sanci ti oponovat. Pak ji treba navrhni at se teda predvede kdyz rika ze to umi. Ona samozrejme bude zlegrace vzdorovat ale proste ji nejak ukecej a klidne treba z niceho nic polib prvni (se slovy ze ji to treba naucis kdyz se boji a nechce Úsměv ) a pak uz se to rozjede samo kdyz budes sikovny. Chce to trochu zkusenosti a hlavne rozumet jejim reakcim (rec tela) a tomu pripusobit svoji svadeci strategii Úsměv

Hodne stesti
 
Zaznamenáno

Nothing is, what it seems...
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Prosinec 2007, 18:12:45 »

Petrik: Muzu vedet kolik ti je?  -  to nemyslim ve zlem.
Tohle je myslim navrh, jak nabalit jeste celkem pubertalni holku. Tak nejak posledni dobou prestavam chapat tyhle finty a vymysly, jak ji dostat do postele a nedat to dopredu najevo. Zacinam se priklanet k primosti, dat to najevo primo, nedelat zadne obchuzky, vzdyt me bylo vzdycky hned jasne, kam dotycny pan smeruje...ja nevim, ale ta primost je lepsi. Pokud je samozrejme podana kultivovane.
Zaznamenáno
Kony



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Místo: Pilsen
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Prosinec 2007, 18:48:32 »

S tím líbáním bych byl trochu opatrnější, asi normální holka ti neřekně, že umí suprově líbat a dělat ze sebe machra, že ja umím suprově líbat atd.. no nevim, takhle bych asi nikdy nezačal  Kroutící očima
Zaznamenáno

Enjoy your life in love and peace...!
MILHAUS51



Soorry hack vládne Světu

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Jičín
Příspěvků: 2


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 30. Prosinec 2007, 19:01:51 »

Kluci díkes za rady je mi 16 let  :lol:Nejakou radu urco vyuziju Smějící se
Jinak jsem z Jičína.....
Jooooo a všem přeji štastný Nový rok hodně holek, stěstí, zábavy, zdraví a ať je tvrdej jako klacek až půjde do tuhýho ok?!!!
« Poslední změna: 30. Prosinec 2007, 19:27:42 od MILHAUS51 » Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 30. Prosinec 2007, 19:23:21 »

Prosím Tě, zítra uz je Silver!
A co jako Super! Otázka Že by na Novej rok byl konec světa  Šokovaný Otázka Jako zejtra je poslední šance si "vrznout" Nápad Otázka

A máme pařbu u kamošky, bude tam asi kolem 6kluku a 3 holke xD docela narez
Jojo...tak to bude fakt hustý Směrovka 9 lidí...a věkový součet tak maximálně 150 let...no to bude akce Potlesk

Jenže,když je ten Silvestr a je u ní doma tak bych sni chtěl do posltele...Jenže newim jak to udělat,aby semnou šla....PLS pora(myslel jsme že jí to řeknu na rovinu aby semnou šla do jejího pokoje:-)) Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima Kroutící očima
Do pokoje s Tebou možná půjde...i když ve střízlivém stavu...nevim nevim... Přemýšlím...ovšem nepochybuji, že ten dlouho nevydrží Směrovka ale neboj...jestli je to štětka, tak Ti třeba i dá Nemocný#39;...a vo to Ti přeci jde, ne Nemocný#39; Otázka

Kluci díkes za rady je mi 16 let
A máme jasno Tralala O moc se kolega nesekl s tím odhadem Podivený

jodne holke
Co to Otázka

a ať je tvrdej jako klacek až půjde do tuhýho ok?!!!
Koukám, že se nám tu s koncem roku plaší hormony Smějící se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 30. Prosinec 2007, 22:35:11 »

ať je tvrdej jako klacek až půjde do tuhýho
Ty si hlavně nezapomeň futrál, i když může bejt nepochybně zajímavej zážitek zbouchnout holku na Silvestra, to se pak aspoň dobře počítá do porodu, že jo... Mrkající

Btw. zrovna před tejdnem v Tescu sem viděl jedny v akci, CAREX nebo tak nějak - takový pěkný barevný.
« Poslední změna: 30. Prosinec 2007, 22:44:09 od Stranger » Zaznamenáno

Petrik

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 30. Prosinec 2007, 22:35:35 »

Petrik: Muzu vedet kolik ti je?  -  to nemyslim ve zlem.
Tohle je myslim navrh, jak nabalit jeste celkem pubertalni holku. Tak nejak posledni dobou prestavam chapat tyhle finty a vymysly, jak ji dostat do postele a nedat to dopredu najevo. Zacinam se priklanet k primosti, dat to najevo primo, nedelat zadne obchuzky, vzdyt me bylo vzdycky hned jasne, kam dotycny pan smeruje...ja nevim, ale ta primost je lepsi. Pokud je samozrejme podana kultivovane.

Ty me nechapes, vsak to je maximalne prime - akorat si u toho trochu "hrajou". Oboum je jasny kam ta hra vede hra a oba to bavi. To je zakladni predpoklad, zadny oblbobani slecen tady nemam na mysli. Muj vek vidis, je to pravda.

Jak to myslis "primo" a "kultivovane". Ja si pod pojmem tim predstavuju neco jako "Strasne me pritahujes a chtel bych se s tebou milovat. Libis se mi". A to se mi nezda nejvhodnejsi :-D Nebo se snad pletu? Ty bys to neodmitla - od kluka ktery se ti libi? Ja myslim ze jo. Predem dik za odpoved
Zaznamenáno

Nothing is, what it seems...
Petrik

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 30. Prosinec 2007, 22:58:19 »

TO Kvarkopako:

Tohle forum je zalozeny na tom ze si navzajem radime a predavame zkusenosti, a ne ze se vytahujem kdo tu je starsi, pise pez preklepu a bez chyb a kdo ma "zakonite pravdu". Navic, vzpomen si kdyz tobe bylo 16 - pokud si obrazne receno nesedel cely dny u Diabla 2 nebo neceho podobnyho tak si urcite taky balil holky a taty ti chvili trvalo nez si ziskal ty zkusenosti co ted (mozna) mas.

Proste kazdej mame jiny zkusenosti a jiny metody a pritahujou nas jiny typy holek. A verim ze i normalni slecna si rada na silvestra trochu pod vlivem alkoholu uzije s nekym kdo se ji libi. Kdyz ji ten nekdo sikovne svede. Co je na tom spatnyho?

Verim ze nekomu se treba libej stydlivy holky ktery musi clovek dyl uhanet, ale kazdej jsme jinej. Nekterejm slecnam staci kdyz je priutahujes s pak to jde skoro samo. Znam minimalne 3 pary, ktery se dali dohromady na nejaky party tak ze se spolu vyspali, a uz jsou spolu pres rok. A zadna z tech holek neni "stetka" jak ty rikas a ani zadna blbka - vsichni vysokoskolacky.

Zkuste se na problem divat z vice uhlu nez neco napiste.
Zaznamenáno

Nothing is, what it seems...
Stranger
**


Mysterious One

Karma: 26
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 257


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 31. Prosinec 2007, 00:08:26 »

 Směrovka Petrik Směrovka

A proč hned tak smrtelně vážně? Já ten příspěvek od kvarkopaka pochopil jako čistě ironickej, a docela sem se při čtení i pobavil. Smějící se MILHAUS51 přece nějaký rady předtim dostal od ostatních, takže nemůže bejt tak zle...

Jinak všem přeju bujarýho Silvestra a hodně štěstí a zdraví v novém roce!

PF 2008
Zaznamenáno

Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 31. Prosinec 2007, 00:14:34 »

Já znám volů vysokoškoláků, vzdělání není všechno.
Co je špatného na tom, když se holka (či kluk) vyspí s náhodnou známostí? Podle mě všechno, člověk by se neměl chovat jako ono příslovečné zvíře.
Pokud se tak chcete chovat, chovejte se tak.
Zaznamenáno
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 31. Prosinec 2007, 00:17:24 »

Tohle forum je zalozeny na tom ze si navzajem radime a predavame zkusenosti...
Tohle fórum je hlavně založené na tom, že sem chodí jedinci, kteří mají třeba skutečné problémy...a neřeší to, jak "šáhnout na švába" nějaké podnapilé puberťačce na Silvestrovské akci Vykřičník

pise pez preklepu a bez chyb
Překlep je překlep a chyba je chyba...stane se...ale ty prasárny, co se tu poslední dobou začínají objevovat, to je úplně jiná liga Bláznivý

kdo ma "zakonite pravdu"
Tohle není o nějaké pravdě...jak jsem již mockrát psal...platí že jaký post, taková reakce...tak si to přeber Přemýšlím

A verim ze i normalni slecna si rada na silvestra trochu pod vlivem alkoholu uzije s nekym kdo se ji libi. Kdyz ji ten nekdo sikovne svede. Co je na tom spatnyho?
Pokud má něco v hlavě či alespoň kapku sebeúcty, nenechá to dojít tak, aby její smysly a schopnost rozhodování byly otupeny nějakou (ne)legální drogou...ovšem pokud si to pak sama před sebou dokáže obhájit, tak je to v pořádku.

Verim ze nekomu se treba libej stydlivy holky ktery musi clovek dyl uhanet, ale kazdej jsme jinej.
Tohle není o nějakém "uhánění"...už mně začíná pěkně sr*t, jak holka, která člověku hnedka nedá na první akci po pár panácích, je označená za stydlivku či dokonce za frigidní.
Nevím,co to je za trend a kde se vzal, ale zejména současná "mládež" mužského pohlaví se k holkám chová jako k dobytku na jatkách...dochází ke zredukování člověka na pohlavní orgán...eventuálně několik dalších erotogenních zón...což lze dokladovat například mezi současnými teenagery poměrně hojně používaným označením hezké slečny -  štěrbina. Toto označení mi připadá tak neskutečně urážlivé a neuctivé, že být slečnou, která je takto označena, okamžitě bych autora tohoto slova nakopl s rozběhem mezi nohy. Skutečně mi připadá nechutné, jakým způsobem je takto jednáno s živými bytostmi, které mají právo na to, aby s nimi bylo jednáno slušně a se vší úctou a důstojností. To, že to některým ženám nevadí, to dle mého názoru svědčí právě o nedostatku sebeúcty a následně úcty k ostatním...protože kdo si neváží sám sebe, nemůže si vážit ani ostatních...a potom se to již dále šíří jako lavinový efekt.

Lidi si dovolí vždy to, co je jim tolerováno...a lhostejnost ostatních je jen utvrzuje v tom, že to, co dělají, je v pořádku. Já tento přístup ale odmítám...odmítám strkat hlavu do písku a tvářit se, jako že to je něco normálního...podporovat děti, kterým sotva zaschla barva na občance, v tom, aby řešili jak co nejsnadněji přefiknout nalitou spolužačku Vykřičník


A zadna z tech holek neni "stetka" jak ty rikas a ani zadna blbka - vsichni vysokoskolacky.
A co jako Otázka Skutečně jsi tak naivní a myslíš si, že vzdělání má na tohle vliv Šokovaný Otázka To je pouze a jen o lidech...ostatně jako všechno.
Pokud já mám říci svoji zkušenost...tak právě mezi vysokoškolačkami je "štětek" poměrně slušná porce...a "blbek" ještě více...bohužel Bláznivý
V zásadě se dají rozdělit mezi "neschopné" a "všehoschopné"...ovšem to už by bylo na jiné povídání.
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 31. Prosinec 2007, 03:24:05 »

1) uz asi 2 roky je to uz legalni od 14

To se pleteš. Asi dva roky se o tom už mluví a novej trestní zákon, kterej nově stanoví tuhle hranici bude asi docela brzo, ALE zatím platí hranice 15 let, pod ní je to tr. č. pohlavního zneužívání.
To neříkám proto, že by mě bavilo dělat chytrýho a opravovat lidem chyby v příspěvcích. Spíš bych ti nepřál, aby tě avantýra se 14kou dostala za katr Znepokojený
A když už jsem u toho poučování Úsměv tak bacha na ten sex s ožralýma holkama. Zneužití něčího stavu omámení (tj. když už moc neví co dělá) ke svýmu sexuálnímu uspokojení se bere jako znásilnění.
A bez ohledu na trestněprávní důsledky je to taky docela sviňárna.
Zaznamenáno
Petrik

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Praha
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 31. Prosinec 2007, 10:08:38 »

Co je špatného na tom, když se holka (či kluk) vyspí s náhodnou známostí? Podle mě všechno, člověk by se neměl chovat jako ono příslovečné zvíře.

Jasne, ono je to castence pravda, ale ruku na srdce panove - kdo z vas by odmitnul kdyby prislo na vec (a vy samozrejme nebyli zadani)? Naskytla by se moznost nezavazne si uzit se slecnou ktera se vam libi. A o opilosti sem vubec nemluvil. Po parsklenkach vina za vecer neni zdravej clovek opilej.
Zaznamenáno

Nothing is, what it seems...
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 31. Prosinec 2007, 12:20:19 »


Jak to myslis "primo" a "kultivovane". Ja si pod pojmem tim predstavuju neco jako "Strasne me pritahujes a chtel bych se s tebou milovat. Libis se mi". A to se mi nezda nejvhodnejsi :-D Nebo se snad pletu? Ty bys to neodmitla - od kluka ktery se ti libi? Ja myslim ze jo. Predem dik za odpoved
Me triky typu: zadna neumela dobre libat a podobne, ukaz co ty....prijde mi to ubohe a clovek hned klesa. Tohle mi prijde nevyzrale, ale mozna jen mne.
Tvoje veta: Přitahujes me a chtel bych se s tebou milovat.... mi prijde lepsi. Proste mi to dava jiny pocit, takovy pocit svobodne volby bez oblbovani. Ten chlap je ke me uprimny a nema pocit, ze me smota blbyma recma. Do sexu na jednu noc jsem sla jednou a bylo to presne po necem takovem, bylo mi uprimne receno, ze ho strasne pritahuju a ze by se se mnou chtel pomilovat...plus lakave nabidky co se sexu tyce kolem. Byla to u me vyjimka, mozna bych sla i pri oblbovacich recech, ten chlap byl pro me jako magnet...ale na druhou stranu, zazila jsem hodne krat oblbovani tveho popisu a nesla jsem nikdy, i kdyz mi prisli chlapi zajimavi a pritazlivi. Ztratilo to pro me kouzlo lakavosti.
 Mozna to je proto, ze tohle proste nedelam, mozna to je proto, ze me ty omacky kolem ponizujou. Nechci si pripadat jako nekdo, u koho si nakonec reknou, jeeee, tu jse dobre oblbnul...No asi tak Super!
Ale zase si myslim, ze zalezi na veku slecny a zkusenostech. Pro holky zhruba 15-18 asi je mnohem vhodnejsi ukecavani nenapadnym zpusobem, ptz by se taky primosti mohly leknout a utect....kdyz nad tim tak premyslim, tak je to asi kus od kusu jine.
Zaznamenáno
Kiruy
***
Karma: 16
Příspěvků: 528


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 31. Prosinec 2007, 14:05:31 »

Jasne, ono je to castence pravda, ale ruku na srdce panove - kdo z vas by odmitnul kdyby prislo na vec (a vy samozrejme nebyli zadani)? Naskytla by se moznost nezavazne si uzit se slecnou ktera se vam libi. A o opilosti sem vubec nemluvil. Po parsklenkach vina za vecer neni zdravej clovek opilej.

Nic, jako nezávazné užití si neexistuje. Už jen pro to, že je tady vždy riziko otěhotnění.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 31. Prosinec 2007, 14:27:03 »

Jasne, ono je to castence pravda, ale ruku na srdce panove - kdo z vas by odmitnul kdyby prislo na vec (a vy samozrejme nebyli zadani)? Naskytla by se moznost nezavazne si uzit se slecnou ktera se vam libi.
Já. Využít slabosti holky k tomu, abych si užil, je pěkný hnus. Ztotožňuju se s tím, co napsal kvarkopako - už jsem myslel, že na tohle fórum nechodí nikdo normální.

Tvoje veta: Přitahujes me a chtel bych se s tebou milovat.... mi prijde lepsi. Proste mi to dava jiny pocit, takovy pocit svobodne volby bez oblbovani. Ten chlap je ke me uprimny a nema pocit, ze me smota blbyma recma. Do sexu na jednu noc jsem sla jednou a bylo to presne po necem takovem, bylo mi uprimne receno, ze ho strasne pritahuju a ze by se se mnou chtel pomilovat...plus lakave nabidky co se sexu tyce kolem. Byla to u me vyjimka, mozna bych sla i pri oblbovacich recech, ten chlap byl pro me jako magnet...ale na druhou stranu, zazila jsem hodne krat oblbovani tveho popisu a nesla jsem nikdy, i kdyz mi prisli chlapi zajimavi a pritazlivi. Ztratilo to pro me kouzlo lakavosti.
 Mozna to je proto, ze tohle proste nedelam, mozna to je proto, ze me ty omacky kolem ponizujou. Nechci si pripadat jako nekdo, u koho si nakonec reknou, jeeee, tu jse dobre oblbnul...No asi tak Super!
Ale zase si myslim, ze zalezi na veku slecny a zkusenostech. Pro holky zhruba 15-18 asi je mnohem vhodnejsi ukecavani nenapadnym zpusobem, ptz by se taky primosti mohly leknout a utect....kdyz nad tim tak premyslim, tak je to asi kus od kusu jine.
Takže žádný normální kluk, který s tebou chce chodit a eventuálně založit rodinu, vlastně nemá šanci, protože jeho chování bude hodnoceno jako oblbování... začínám pomalu chápat, kde dělám chybu. Ďábelský
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 31. Prosinec 2007, 20:38:42 »

Nevím,co to je za trend a kde se vzal, ale zejména současná "mládež" mužského pohlaví se k holkám chová jako k dobytku na jatkách...dochází ke zredukování člověka na pohlavní orgán...eventuálně několik dalších erotogenních zón...což lze dokladovat například mezi současnými teenagery poměrně hojně používaným označením hezké slečny -  štěrbina. Toto označení mi připadá tak neskutečně urážlivé a neuctivé, že být slečnou, která je takto označena, okamžitě bych autora tohoto slova nakopl s rozběhem mezi nohy. Skutečně mi připadá nechutné, jakým způsobem je takto jednáno s živými bytostmi, které mají právo na to, aby s nimi bylo jednáno slušně a se vší úctou a důstojností.

naprostý souhlas, já taktéž zatím patřím do té "skupiny" teenagerů

a tohle fakt nesnášim, já bych si v životě nedovolil o nějaké dívce (či ženě) říct, že je to štěrbina,  taktéž to považuji za příšerně urážlivé
sem holt takovej, že ženu považuji za úžasnou bytost, ke které bysme se měli chovat s úctou
Zaznamenáno
cassies
***


Karma: 8
Pohlaví: Ženské
Věk: 36
Příspěvků: 548


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 01. Leden 2008, 14:28:08 »

Takže žádný normální kluk, který s tebou chce chodit a eventuálně založit rodinu, vlastně nemá šanci, protože jeho chování bude hodnoceno jako oblbování... začínám pomalu chápat, kde dělám chybu. Ďábelský
Nepřetáčej to, co jsem řekla! Tohle se týká sexu, ne budování trvalejšího vztahu, a to je podstatný rozdíl.
Zaznamenáno
Jackxl
*
Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 03. Leden 2008, 23:29:02 »


A co jako Super! Otázka Že by na Novej rok byl konec světa  Šokovaný Otázka Jako zejtra je poslední šance si "vrznout" Nápad Otázka

Co?Konec světa?...Tak to jsem zase něco zmeškal Šťastný Šťastný


Nevím,co to je za trend a kde se vzal, ale zejména současná "mládež" mužského pohlaví se k holkám chová jako k dobytku na jatkách...dochází ke zredukování člověka na pohlavní orgán...eventuálně několik dalších erotogenních zón...což lze dokladovat například mezi současnými teenagery poměrně hojně používaným označením hezké slečny -  štěrbina. Toto označení mi připadá tak neskutečně urážlivé a neuctivé, že být slečnou, která je takto označena, okamžitě bych autora tohoto slova nakopl s rozběhem mezi nohy. Skutečně mi připadá nechutné, jakým způsobem je takto jednáno s živými bytostmi, které mají právo na to, aby s nimi bylo jednáno slušně a se vší úctou a důstojností.

No jo,tohle se mi taky hnusí.
Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #24 kdy: 04. Leden 2008, 10:51:58 »

Nepřetáčej to, co jsem řekla! Tohle se týká sexu, ne budování trvalejšího vztahu, a to je podstatný rozdíl.
Tak jsem zřejmě nepochopil jak to bylo myšleno... jenom by mě zajímalo, jak apriori poznáš, o co chlapovi jde...
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS