Silvestr jako dobrý nápad pro "začátek"?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Duben 2024, 00:45:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Silvestr jako dobrý nápad pro "začátek"?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Silvestr jako dobrý nápad pro "začátek"?  (Přečteno 8259 krát)
Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« kdy: 19. Prosinec 2010, 23:35:26 »

Ahoj kluci,
je mi 22, holce o kterou mi jde je rovněž tolik. Probíhá mezi námi taková ta "předfáze" nebo jak bych to nazval, oťukávání. Když se potkáme ve škole, usměvy, víc si píšeme, prostě zvýšený zájem. Tak měsíc zpět jsme, si spolu vyšli ven, vše probíhalo v pohodě, kecali jsme, na konci, když jí přijel bus jsem jí dal normální pusu a vše vypadalo že je na dobre cestě. Pak se ale trochu stáhla, přestala se chvilku ozývat a na moje projevy nejak extra nereagovala. Ale pak se zase vše vrátilo k tomu jak to bylo předtím. Zase sme v kontaktu a ted nějak sama nabídla, co budu dělat na Silvestra, že ona žádný plán nemá a že když bych náhodou přijel do města kde studuji (a kde ona bydlí) mam se ozvat.
A to je ten zádrhel. Pokud se máme nějakým zpusobem dát dohromady, je vhodný zrovna Silvestr? Navíc kdybych měl domluvenou nějkou pařbu kde bude hodně lidí, tak ji tam vezmu a staň se co se stát má, že ano, ale když ani jeden o ničem větším nevíme, a zajít si jen tak ve dvou zrovna na Silvestra někam do hospody, tam celý večer kecat a popíjet, pak si ve 12 hod vyjít na námko a u ohňostroje se políbit..nevím, až na ten konec (který by byl asi ideální:) ) si myslím, že to není úplně nejlepší nápad.. něměli by jste někdo nápad co s tím? jde mi hlavně o ten samotný večer..možná to tak pesimistikcy vidím jen já, a vy by ste s tím problém nemeli si jen tak ve dvou vyjít.. samozřejmě je možnost za ní na toho Silvestra nejezdit, sejít se až někdy úplně jindy a navázat na to předchozí rande..každopádně díky za rady a názory
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 20. Prosinec 2010, 12:27:09 »

Čau.
Vypadá to, že po vašem rande měla takovou tu fázi, kdy přemýšlela o vás dvou jako o potencionálních partnerech, snažila se vysvětlit si, jak to je mezi vámi a jak to bereš ty a co k tobě cítí... Jako každá holka.
Otázkou zůstává, jak to bere, protože vždycky záleží na ženě... Vzhledem na věk bych řekl že už jste dávno vybouření a oba nehledáte letmé povyražení. Já osobně bych to bral jako jít společně za zábavou, užít si spolu příjemně večer a když se bude dobře bavit, tak se to posune třeba někam dál.  Super!

Jako rande bych to vyloženě nebral, protože když to tak člověk bere, tak mu na tom i víc záleží a právě proto, že se snaží, tak to pokazí, prostě jdete společně za zábavou. Když to v průběhu večera bude chtít jinak, tak si myslím, že ti to naznačí.
Když se nedáte dohromady hned na Silvestra, tak to vůbec nevadí, myslím si ale, že je to příležitost víc než dobrá a ona ti ji sama nabízí, na druhou stranu bych ji neukazoval, že se nedokážeš bavit, třeba i bez ní. Nevím, jak to ve vašich bydlištích máte a jestli bydlíte s rodičema, ale co takhle si udělat příjemný večer s lahví vína, nebo svařáčkem u tebe doma, nebo se sejít někde ve vinárně třeba ve 21h, pokud si máte co říct, tak se ty 3h spolu skvěle zabavíte a pak můžete jít spolu sledovat ohňostroj, nebo ji vem na půlnoc předtím někde na kopec nad město, nebo příp. na nějakou věž třeba i v jiném městě(vyhlídku). Opravdu neznám vaše možnosti a její náturu, jestli je to spíš pařmenka, nebo dá na romantiku, takže těžko ti radit konkrétní plán.
Kdyby to šlo, tak jedťe někde mezi lidi, mezi lidma se budete dobře bavit, osmělíte se a s trochou alkoholu v krvi se určitě daleko víc a líp uvolní. Jak už tu bylo psáno, alkohol trochu popustí zábrany a uvolní člověka tak, že začne dělat to, co opravdu chce. Jinak má totiž zábrany nebo se pořád ohlíží na ostatní... Andílek
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 21. Prosinec 2010, 22:07:59 »

Díky Aleši za kvalitní názor Úsměv
Jak říkáš, vybouření už by jsme být měli, takže je to spíš vážnějšího rázu. Díky za různé tipy a možnosti, ona je spíš ten tišší typ, takže bych volil něco klidnějšího. Právě jde mi o to, jestli je ten Silvestr vůbec dobrý nápad. Já právě nikdy neslavil Silvestra jen takhle ve dvou, a k tomu ještě když se jedná zároveň o "sbližující" večer. Nejlepší možností by bylo asi to vínko u mě doma, jak píšeš, ale asi to není úplně realizovatelné, bydlím 100 km od ní a místa kde studujme, takže spíš bych já do toho města přijel, ale zase navrhnout jí: udělejme to u tebe doma, by asi nebylo úplně nejvhodnější:) Takže snad zamluvit někde fleka ve vinárce a jít si tam sednou, klábosit celý večer a pak jít na namestí, atd atd..

Nebo úplně opačná možnost, nechat to být, příliš to nehrotit a zajít si spolu posedět až někdy později. Přece, byla by to teprve druhá schůzka, určitě je potřeba brát v potaz, že by to nemuselo vycházet úplně ideálně, nemuseli by sme si taky mít za chvíli co říct, znuděně bychom prošli večerem a po čase ona, a v podstatě i já, při každé zmínce na loňský Silvestr by sme si vybavili nepříliš veselé vzpomínky na to naše fiasko Šťastný
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Prosinec 2010, 14:38:28 »

Díky.
Popravdě většinou ty tišší klidnější holky bývá problém zpočátku uvolnit, rozesmát, dostat ji do pohody, protože ji taky v nějaké míře na tom výsledku toho setkání bude záležet. Jakmile se ti to ale jednou povede, tak to půjde samo a bude z ní dobrá společnice a já osobně si s takovýma holkama i víc rozumím. Mrkající
Já ani nikdo jiný ti neřekne, jestli to trávení Silvestra spolu je dobrý nápad, nebo ne. A zodpovědnost za to poneseš vždycky jenom sám. Podle mě, můžeš jenom získat! Pokud tě ta holka bude chtít, tak je jedno kdy! Na silvestra je volno, na člověka působí ještě duch Vánoc, nemá negativní myšlenky z práce a jiných povinností.

A co takhle ho tedy netrávit jen spolu, ale spolu třeba s partou spolužáků a spolužaček v jejím městě, to se uvolní daleko víc, protože nebude cítit takový tlak okolností, pozná i jiné lidi, příjde na jiné myšlenky, bude spontánní a nebude se pořád soustředit na tebe a sebekontrolu. A když se jí to nebude líbit, tak to naznačí, nebo se jí zeptáš a uděláte si soukromí. Super!
Když tě domů bude chtít vzít, tak to naznačí, to se neboj, od stydlivější a tišší holky bych to ale spíš nečekal.
Nejhorší je vždycky to, že tu holku necháš čekat se svým rozhodnutím, bude si o tobě myslet, že si nerozhodnej a nenápaditej. Pokud se to nezdaří, tak bych si to vůbec nepřipouštěl, vůbec to nepovažuj za neúspěch, já bych si po roce na to ani nevzpomněl, seber svý koule z líhu, sebevědomí z koše a trochu alfa postoje, vypadá to, že ti na tom dost záleží a to je cesta do pekel Provokatér
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 29. Prosinec 2010, 01:28:20 »

No právě, já bych ji nejradši vzal na nějakou párty, kdy bude víc lidí a kde nebudem jen my dva a nebude to vše záviset na tom jaké témata já vymyslím a jak moc ji budu bavit. Jenže jsem o ničem nevěděl..až teď mi kamarád nabídl že na bytě něco bude pořádat a bude tam pár lidí, tak jí to zkusím navrhnout, že jestli pořád ještě nic nemá, může tam jít se mnou Úsměv
To máš pravdu, když člověku o tu holku fakt jde, tak tím spíš to posere:) avšak to snad není ted uplne ten případ..když vyjde tak dobrý, když ne, jede se dál..známe se už tři roky, nikdy jsme si ani pořádně nepsali nebo tak..až dva měsíce dozadu ze začala ozývat a psát, tak počítám že pokud to začala bude chtít nejakym zpusobem dokončit, tak to dokončí:)
Zaznamenáno
Abruzzi
***


Karma: 159
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 594


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 29. Prosinec 2010, 18:14:25 »

Silvestr neni špatnej nápad. Co je na tom divnýho, mě to přijde ok.

Jen mam zásadní výhradu. Neber ji na Silvestra do klubu na párty. Vem si, že ty tam půjdeš s očekáváním, kdo ví ona možná taky ale to teď mimo. Ty pokud neovládáš balení při tanci, a celou psychologii "balení" tak ji radši vem někam, kde bude bezpečněji. Hned vysvětlim význam bezpečněji. --> V klubu bude spoustu lidí. Z toho bude většina přiopilých týpků v náladě, a pokud je tvá vyvolená dost atraktivní a taky se dostane do nálady, tak tvoje šance a plány jdou k čertu, protože pokud jí v tom klubu nezačneš svádět, budeš čekat do půlnoci na polibek a pak na něco dalšího, tak to za tebe udělá někdo jinej. Ano, pozor na to. Počítej s tím, že ji v tom klubu někdo osloví. Může to bejt ožralej pablb, co ji bude chtít pozvat na drink, nebo vyzvat k tanci, nebo cokoli jinýho. A pokud nejste sami sobě zavázaní, ona to přijme, protože její jednání ovlivní v danou situaci emoce, a bude se chtít bavit. Navíc, proč za drinčík platit, když to zakásne ten ňouma.

Radši ji vem někam, kde tolik lidí nebude a ty budeš mít větší prostor se jí věnovat.
Zaznamenáno

Storm
*


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: České Budějovice
Příspěvků: 83


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 30. Prosinec 2010, 19:20:00 »

Souhlasim s Abruzzim, že brát holku na rande do klubu neni moc ideální, bude se ti o ní snažit spousta ožralů a co když náhodou potkáte někoho ze zdejších pickuperů? Úsměv
Zaznamenáno
Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 30. Prosinec 2010, 21:16:25 »

Tak jako do clubu sem to nemel v planu, ani nikam do vinarky, kde budem cely vecer sami dva..chtel sem spis party v kruhu nejakych blizsich pratel, aby cely vecer nezavisel na tom co ja a jen ja vymyslim a tak dale..nakonec jak sem psal, mela to byt party u kamose na byte, kde by se prvni trochu popilo, pak se slo nekam zaparit, pak na to namko..coz si myslim ze by bylo nejlepsi, znala by tam me, a jeste jedno kluka..takze spis si myslim ze by sme se venovali vetisnu casu sami sobe, s tim ze kdyz by tam bylo vic lidi, tak ty oteze zabavy by obcas prebiral i nekdo jiny a nemusel bych cely vecer jen povidat..ale je to fuk, je prej nemocna, takze nic..uvidime co se vyvrbí časem, když tak pak sem dám vědět, zda se holčina nejak projevi, nebo bude po jejím projevu "kdybys nemel na silvestra co delat a byl bys ve měste xy, dej vedet" zase stažená, jak po tom prvním rande.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 31. Prosinec 2010, 21:02:30 »

Čau, vidím, že jsi mě pochopil s tím, kam s ní jít.  Mrkající Viděl bych to tak, že chce prostě prozkoumat neznámý území a důvod a zjistit důvod, proč se o ni nezajímáš... Super!
Nepočítej ale s tím, že žena bude v něčem iniciativní a povede tě. To ty jsi chlap a jedno ze zlatých pravidel je, že to on musí být iniciativní a musí holku vést.
S Abruzziho výhradou samozřejmě souhlasím, do klubu bys i do budoucna neměl s holkou na day one chodit. Ve tvém, nebo vašem společném social circle by jí určitě bylo dobře, bavila by se se všema a necítila by takovej tlak. Nijak to nehroť, jak vidím, ona tomu taky nechává volnej průběh. Mrkající
Určitě dej vědět, jak si vedeš, ať už to dopadne jakkoliv.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 10. Únor 2011, 09:17:35 »

ahoj tak prinasim malou zpravu jak to jde dal..ja se ji zatim nijak neozyval, nehrotim to, jsou tu prece i dalsi holky Úsměv tak pred dvema tydny jsme byli na spolecne zkousce, za tri hodky melo byt vyhodnoceni,tak sme sli jeste s par lidma na pizzu, tam nejak prisla rec na bakalarky a na to ze ona musi zajet na to misto o kterem pise a udelat par fotek. Ja se s ni jeste jak sme si psavali bavil o tom, ze ji tam udelam doprovod..a ted tak mezi reci kdy říká že až bude pekněji, že tam musi zajet, ukáže na mě prstem a říká, a ty jedeš se mnou na to nezapomeň!! Šťastný zase si začínáme psat, tak uvidíme..rozhodně nemám ruzove bryle a nebudu ji hned zobat z ruky, jak ona bude sypat Úsměv) ale kdyz bude chtit, nekam s ni vyjedu, vytezim z toho co se dá, a jestli by z toho melo byt i neco na dyl, to zalezi jak se bude ona snazit, protoze takove vykyvy v tom ze chvilku me chce pak ne, to mi nestaci..
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 10. Únor 2011, 10:34:20 »

Čau chlape, přesně tak, ten přístup ti schvaluju, určitě neviset na jedný holce. Mrkající

Ženám imponuje muž, který je nezávislý a dokáže sám zajistit svoji existenci a zajistit i svou partnerku mu nečiní problém. Rozhodně ne někdo, kdo k nim přilne, visí na nich, miluje je k zešílení a potřebuje je ke svýmu nudnýmu životu.

Rozhodně tam s ní jeď, můžeš jí tam dělat bodyguárda a příležitosti k dotekům určitě budou a můžeš to focení otočit i proti ní a jejím vlastním foťákem udělat fotorutinu, jak uvidí později fotky s tebou(pokud jsi trochu fotogenický), tak o tobě bude přemýšlet. A tohle je to kotvení, kterým se jí budeš připomínat a kdykoliv bude mít nějakou myšlenku na seminárku, tak si vzpomene na tebe..
Přesně tak, rozhodně se nenech vykolejit ze svojí hry, hraješ dobře, tak v tom pokračuj. Mrkající
Pak se ozvi, jak to dopadlo, já mám dneska setkání s HB VS z její iniciativy jdeme za krásami lesa v Porubě;-))), tak uvidím, jestli si s něma vystačíme, nebo se to nakonec zvrtne:-).
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 10. Únor 2011, 10:54:22 »

a proč jen kino? takovej sex v přírodě, když je zrovna krásně je super, tak proč si neužít:-)
to je lepší kotvení než společný fotky:-D
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 10. Únor 2011, 11:00:10 »

a proč jen kino? takovej sex v přírodě, když je zrovna krásně je super, tak proč si neužít:-)
to je lepší kotvení než společný fotky:-D


Tak o tom samozřejmě žádná pochybnost! Ne, že bych si nevěřil, ale po pár @ a dnešním 1day s FC moc nepočítám, tam budu spíš rád za KC/MC (nevím nic o jejím rozpoležení, naposledy vím o tom, že byla 4 roky ve vztahu a bydleli ve společné domácnosti) a pokud to vztahuješ na Mr. Kanistra, tak to už záleží na něm, jak se k to(mu) postaví Smějící se
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 10. Únor 2011, 11:50:40 »

Víš co Aleši.... když jdeš na oběd, tak většinou proto, že máš hlad a chceš si dát pořádný jídlo, nejlíp nějakej stejček nebo řízek.... a když jdeš na rande, tak chceš pusu?:-D

nemluvim teď o tom, čeho dosáhneš, ale vážně jdeš na rande s tím, že pusa by byla fajn?

Když rande, tak pořádný... pořádnej stejk
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 10. Únor 2011, 12:14:51 »

Ano, na oběd chodím, abych se nasytil.  S jazykem

Tomu jistě nevěříš, že někdo takový, jako já, může existovat, co?  Šokovaný

Chápu a rozumím, je to betovský, máš pravdu, měl bych bejt na randetech víc dominantní. Je to o tom, k jakýmu cíli směřuješ, jestli používat Baránkovu teorii a na prvním rande se nedotýkat a ukončovat ho v nejlepším, nebo na něm vytřískat, co se dá...

Vzhledem na věk, hledám spíše LTR, tam bys taky hrál vabank za účelem získání FC?

Tohle je trochu jiný případ, s holkou jsme se osobně neviděli,(pár fotek) a naposledy si psali pár @ před rokem, takže mohla nastat spousta změn a jde přece taky o to, že já nejdu do každý, ale mám taky nějakou hodnotu. Napíšu o ní teď víc do svýho deníku.
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Mr.Kanistr



Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 20. Únor 2011, 21:03:21 »

Ales: díky:) behem 14 dnu mame jet, tak uvidím..tak nejak jsem to planoval..nejaky dotyk, srandicky haha hihi tak uvidime..nechci nijak tlacit, vzhledem k tomu co predvadi ona v dosavadnim prubehu, je to spis takove jak se ona cítí, chvilku me snad chce, pak zase ne..tak uvidíme, treba bude mit zrovna svuj den tak pujde fajn, a kdyz ne, tak tam pudem jako dva kamosi:)

a proč jen kino? takovej sex v přírodě, když je zrovna krásně je super, tak proč si neužít:-)
to je lepší kotvení než společný fotky:-D
celkem hezky receno:D a ja bych se ani nebranil,ale nevim jestli je ona zrovna ten typ co by si jen tak s kamosem zašpásovala.. a ikdyž já bych byl pro, nejsem ten typ co bych to až tam umel dotlačit..když vezmu situaci, že by se vylet vyvijel dobre, a ona by potreboval jen trosku nejak potlacit, jen trosku nasmerovat, nevim jestli bych dokazal udelat ten spravny krok, jako spravny chlap to vzit do vlastnich rukou a ukazat ze se nebojim:))
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 21. Únor 2011, 14:10:36 »

Neosobně je lepší sdílet podobné rozpoložení, ale jak budete spolu, věř mi, že dobrá nálada a úsměv je nakažlivý a je dobré ji nakazit;-). Třeba si není jistá. A ona jako žena si říká, že to nechá na tobě, kam až to zajde. Myslím si, že tady to máš dost v rukách a můžeš hodně získat.

a ja bych se ani nebranil,ale nevim jestli je ona zrovna ten typ co by si jen tak s kamosem zašpásovala..

To si u spousty holek říkám taky(obzvlášť těch dlouhodobě zadaných) ale opak může být pravdou a právě tyto holky jsou snadnější k tomu završit to FC. Věř mi, že joei může mít pravdu a rozdíl v tom, mít FC nebo nemít na rande FC je v tom to umět to vzít do rukou a umět dojít za hranici, ze které už není návratu.
Myslím si, že MC je takový milník, kde se rozhoduje, kam to teď zajde.

PS: Nevím, jaké má být počasí, ale co kdyby jste se šli posadit třeba na nějaké romantické místo, kde budete o samotě, vzali deku a jídlo, udělali si piknik, uvolni ji a uvidíš... Provokatér
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 21. Únor 2011, 14:16:51 »

Vzhledem na věk, hledám spíše LTR, tam bys taky hrál vabank za účelem získání FC?
Aleši, tohle je vážně zajímavá otázka a řekl ybch, že na ni neexistuje přesná odpověď.

Ale například moje nynější LTR vzniklo z toho, že jsem chtěl sex, jen sex. Partnerka mi dodatečně říkala, že sex nechtěla, ale že jsem ji tolik zajímal, že se se mnou radši vyspala než abych ji pak hned nechal a tím si otevřela dveře k tomu se znovu vidět.

Takže nevím, jsem zastáncem toho, že pokud toho druhého člověka opravdu zajímáš a chováš se jako chlap, tak je vlastně skoro jedno, co děláš, i když svýma činama můžeš rozhodně přispět k tomu, aby se něco stalo dřív nebo později.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS