Silvestrovská párty

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
03. Květen 2024, 16:03:45

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Silvestrovská párty
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk
Autor Téma: Silvestrovská párty  (Přečteno 20136 krát)
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 04. Leden 2011, 10:47:50 »

Prijde mi, ze to zbytecne resis, Shorty. Zamysli se nad tim, kdy mas cas a kdy ji chces videt. A presne v ten den ji vytahni ven. Úsměv
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 04. Leden 2011, 10:54:30 »

jj asi máš pravdu... nevím sem teď dlouhou dobu sem neoslovoval cizí holky ... prostě mi teď příjde že sem vyšel ze cviku ... já na to kašlu máš pravdu proč to řešit Úsměv prostě jí napíšu jestli semnou nechce jít tenhle týden ven a nebo o víkendu a bude to:-) dám jí na výběr z dvou termínů buď pujde nebo nepujde Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 04. Leden 2011, 11:00:30 »

Zavolám, ne napíšu. Úsměv Fakt je to lepší, nedáš čas jejich složitým myšlenkovým pochodům vymýšlet důvody proti.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 04. Leden 2011, 11:05:05 »

Tak jo, to bude nejlepsi. Jeste ti doporucim, aby ses ji neptal "NEchces", ale "chces". A nejlepsi bude, kdyz napevno vyberes cas a misto a jen ji to oznamis. (Nedavno jsem tohle take resil. Diky Joudo, Lalaneo.)
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 04. Leden 2011, 11:11:13 »

Možná se bude zdát, že jsem na tebe tvrdej.
Co jsi o pick-upu četl?
Jistě, že bys ji měl pozvat hned, máš nějaký důvod to nechávat na později?
Chceš ji vůbec?

Nedávej ji na výběr, dej ji jeden návrh termínu, pokud zájem má a nebude mít zrovna čas, zmíní to. Pokud zájem má, tak to vycítíš i z jejich reakcí.

Podle mě, to vypadá, že zájem nemá, ale ty potřebuješ hlavně zkušenosti, abys to začal rozpoznávat.
S oslovovním to nemá co dělat. Přijde mi, jak kdyby sis vůbec nevěřil, nemáš sám sebe rád, ženský s tebou mávaj a nedokážeš u nich vzbuzovat emoce a respekt.
Každej jsme ale začínali na podobné úrovni. Tak karma + d
o začátku.
Začni se chovat jako chlap.
Rozhodně volej, je to lepší, aby ses zbavil nervozity, zkus u toho něco dělat a zbytečně ten telefon neprodlužuj. Připomeň se, rozesměj ji a pak ji řekni ten návrh. Pokud ji rozesměješ a bude se cítit fajn, tak s velkou pravděpodobností příjme. Hlavně čím dýl nad tím budeš přemýšlet, tím budeš nervoznější a o to dýl to oddalovat.
Taky ale hrozí, že ti to vůbec nevezme.

Míň myslet, víc dělat!
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 04. Leden 2011, 11:28:59 »

Mně se teďka povedlo:

Já: Ahoj, tady Stoudy z .....
Ona: Jé, ahoj.
Já: (Jsem plácl jednu věc v návaznosti na to, za jakých okolností jsme se potkali- bylo by to zbytečné a složité vysvětlování)
Ona: (se zasmála)
Já: Máš nějaký neodkladný plány na zítřek večer?
Ona: No..zatím asi ne...
Já: Tak už máš. Vyzvednu tě v XY hod. (V XY hod. na místě XY- to záleží jak se ti to bude hodit.)
Ona: (smích) tak dobře...
Já: A už buď nachystaná. Nechce se mi čekat.
Ona: Jo budu.
Já: Tak zatím čau
Ona: Ahoj.

Důležitý je tón hlasu, musí být takový hravý, i když ji vlastně stavíš před hotovou věc, tak to nesmí být rozkazovacím tónem. Blbě se to vysvětluje, ale myslím, že to všichni chápou, jak to myslím.

Neber to jako návod, není to ideální. Kdyby řekla, že musí ten den neodkladně navštívit nemocnou babičku a další den má ve škole neodkladnou zkoušku, tak bych asi taky pohořel. Úsměv

Hlavně neuvažuj, zbytečně nepřemýšlej, nepředříkavej si to, neuč se to jako básničku apod. Prostě jednej!!!
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Maťko
**


Kto si hraje, nezlobí ;)

Karma: 56
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Slovakia
Příspěvků: 274


Zobrazit profil
« Odpověď #31 kdy: 04. Leden 2011, 12:01:07 »

Tak keby sme všetci vyzeralo ako ty stoudy tak by sme mohli hovoriť ženám hocičo a aj tak by nás chceli Šťastný
Zaznamenáno

"Ty máš problém osloviť holku na ulici? Ty budeš určite pickuper Šťastný"
"Aj obyčajným "Ahoj" môže začať neobyčajný príbeh Úsměv"
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #32 kdy: 04. Leden 2011, 12:04:18 »

ok tak si na ní seženu číslo Úsměv no jako zase extra moc sem toho nečetl v rychlosti sem prolítnul The Game, pak něco jménem Jak sbalit ženu a taky nějakej ten topic co je tu na foru není toho moc já vím...ano ty zkušenosti chybí... nejhorší že nevím jak je nabrat, nedělá mi problém se s holkou serznámit nebo pokecat, ale dělá mi problém přejít do další fáze aby ztoho něco bylo víc no...
prostě když chci tak si jdu pokecat s cizí holkou , ale už to nedokážu dotáhnout dál, asi v tom hraje i vzhled jelikož já zrovna na svůj věk nevypadám takže mě všichni tipujou třeba tak na 17... takže když to zkouším na nějakou 19 cku j to vždycky stejný neúspěšný, ale když jde o 16-17 tak tam to jde úplně jinak ....
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #33 kdy: 04. Leden 2011, 13:34:18 »

Tak keby sme všetci vyzeralo ako ty stoudy tak by sme mohli hovoriť ženám hocičo a aj tak by nás chceli Šťastný

Kecy. Vypadám úplně normálně a rozhodně to není jak píšeš. Holky se mnou párkrát pěkně vyjebaly Úsměv

Je to individuální. Někomu se líbí to a někomu tamto. Podle mě seš kunda Ty, a proto Ti za to zvyšuju karmu Úsměv Btw. Co děláš zítra večer, že bychom...  Šťastný Šťastný Šťastný

Asi rovnou požádám admina, aby tenhle příspěvek případně přeřadil do sekce Hovadiny. Úsměv
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #34 kdy: 04. Leden 2011, 14:26:46 »

hehe já na to kašlu moc sem to hrotil :-D ono to nějak dopadne buď semnou někam vyrazí a nebo semnou vyrazí dveře :-D  ... však přece na světě je stále dost holek hehe :-D si říkám co sem tu psal za kraviny :-D takže se omlouvám sem měl víkend celkem náročnej... musel sem řešit pár rodinných problémů takže sem vůbec nevěděl co dělám... jo nevěřil bych jak psychika dokáže ovlivňovat myšlení tak uvidíme ale jinak dík za rady .-)
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #35 kdy: 04. Leden 2011, 14:44:40 »

Citace
Co jsi o pick-upu četl?
Citace
...no jako zase extra moc sem toho nečetl v rychlosti sem prolítnul The Game, pak něco jménem Jak sbalit ženu...

Podle mě se ten pickup moc hrotí. Většina věcí tady na fóru nemá s pickupem nic společnýho, prostě se to všechno dá považovat za běžnou interakci s holkama. To, že spousta lidí se poté rozjede a začne se pickupu skutečně věnovat je věc druhá. Taková analogie: Když si uděláš řidičák, tak umíš nějaký základ a nezačneš hned závodit v F1. Tak proč říkat, že jsem závodník v F1?

Tím vším chci říct, že já si jako pickupera představuju někoho, kdo se tomu věnuje hodně aktivně. Tz. v každé možné chvíli a kdekoliv balí holky, které se mu líbí, často chodí na SG/CG, má svého winga, se kterým chodí balit holky, učí nováčky a je celkově hodně zdatný v sociální dynamice. Tohle je definice pickupera. To, že někdo jde jednou za týden na oslavu ke kamarádce, kde se vykousne s nějakou holkou - ještě za mohutné podpory alkoholu - nemá s pickupem nic společného.

Takže pokud nechcete být někdo, koho jsem popsal v odstavci výše, tak ani nemá moc cenu číst všechny PU knížky, chodit na konference etc. Akorát tím ztrácíte čas, který můžete věnovat třeba balení holek v SC nebo učení se kvantové fyziky.

Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #36 kdy: 04. Leden 2011, 15:15:53 »

puzzle: tak to je uplně hustě napsaný Úsměv já jen můžu tiše souhlasit Úsměv já se teda za žádnýho pickupera nepovažuju to vůbec ne jen mě to zajímá a chtěl bych prostě dělat pokroky Úsměv lidi co se tomu věnujou takhle aktivně a nebo prostě dokážou kdykoliv, kdekoliv sbalit nějakou holku jsou pro mě velký frajeři  maj muj obdiv Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #37 kdy: 04. Leden 2011, 15:33:05 »

Úsměv díky. Třeba takový Style (nebo spousta jiných z The Game), který se vzdal svého stávajícího život a věnoval se jenom pickupu 24/7...to je zase extrém a myslím, že nikdo takový v ČR není. Samozřejmě pokud máš velké plány, tak to je jenom dobře a určitě můžeš být druhý Style.
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #38 kdy: 04. Leden 2011, 15:42:46 »

no já si o popravdě myslím, že některý věci z tý knížky ani tady v našich podmínkách nejdou využít... ale prostě vím jen to, že se chci zlepšovat a pomalinku se to snad daří kdysi sem byl uzavřenej, strašnej introvert a teď sem prej podle všech extrovert a když se otom zmíním tak mi nevěří, že bych někdy mohl být introvert... jen potřebuju ještě zkušenosti Úsměv
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #39 kdy: 04. Leden 2011, 16:03:23 »

V pohodě, zkoušej a půjde to. Je důležitý, abys pravidelně vystupoval ze svojí komfortní zóny, jenom tak se budeš zlepšovat. Tím pravidelně myslím, abys třeba cestou ze školy/práce dal 2-3 approache, jestli nemáš jinak moc času, tak využívej právě každou takovouhle chvilku. Samozřejmě když máš čas, tak můžeš dělat takový šílenosti jako já, tzn. že na SG strávíš třeba 6 hodin v kuse Šťastný Je nezbytný, abys takhle na začátku chodit a approachoval alespoň 3x týdně a každý tento den udělal alespoň takových 5 approachů. Když půjdeš jednou za 14 dní, tak se nikam nepohneš. Tohle není nějaký můj výmysl, mám to odpozorované. Tady v Praze je dost kluků, kteří se začínají věnovat pickupu a někteří z nich jdou jednou za měsíc. To je prostě na začátku málo a nestačí to a nemají úspěchy. Jako když půjdeš hrát závodně floorball...také budeš mít tréninky 3x týdně, protože jednou týdně to nestačí a tým by moc prohrával.
« Poslední změna: 04. Leden 2011, 16:07:16 od puzzle » Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #40 kdy: 04. Leden 2011, 16:58:18 »

Shorty, mrkni se třeba sem.
http://www.svadeni.cz/baleni-svadeni/sebezdokonalovani/kolosalni-sila-sebeprezentace

Shorty, myslím, že je v tobě obrovskej potenciál, chce to se ho jen naučit využívat. Akce nemají smysl, dokud si něco nenačteš. Buď na to máš čas, nebo nemáš. Rozhodni se, zda opravdu chceš s sebou něco dělat. To musíš ty, ne my. TY SÁM MUSÍŠ VYKROČIT.

 Pokud chceš, pošli mi PM a já ti pošlu seznam literatury, kterou by sis měl přečíst, abys nad tím nestrávil měsíc a něco jsi se naučil. Knih a webů o svádění a balení žen je tolik, že bys je za život nepřečetl, stačí ti ale pár nejdůležitějších informací se kterými si pak v terénu vystačíš. Víc nebudeš potřebovat vědět. Hlavně měj spoustu koníčků, spoustu přátel, dělej věci, který tě baví a dělaj ti radost, pak ti balení půjde samo.

Na ty SG a CB, co ti popisuje puzzle už potřebuješ trochu zkušeností, sebrat koule, přinutit se, a pak už trochu mít za sebou pár rozhovorů s holkama, vědět čím a jak je otevřít, čím je zaujmout, upoutat pozornost a jakým směrem vést rozhovor. Pokud máš příležitost a jsi stydlivej,  sežeň si na začátek nějakýho winga. Mrkající
Kromě toho, do terénu musíš nejdřív sám a pak teprve tady na fóru můžeme probírat, co a jak. Teoretizovat nemá smysl.
Měj se a kdyžtak zase napiš, jak pokračuješ. Držím ti palec.
Aleš



hehe já na to kašlu moc sem to hrotil :-D ono to nějak dopadne buď semnou někam vyrazí a nebo semnou vyrazí dveře :-D 

To by nebyl neúspěch... Mrkající Směrovka NEXT

... však přece na světě je stále dost holek hehe :-D

přesně tak Mrkající

 si říkám co sem tu psal za kraviny :-D takže se omlouvám sem měl víkend celkem náročnej... musel sem řešit pár rodinných problémů takže sem vůbec nevěděl co dělám...

nejde jen o to, že by jsi měl objevit spoustu věcí, ale že bys jich měl spoustu zapomenout...

jo nevěřil bych jak psychika dokáže ovlivňovat myšlení tak uvidíme ale jinak dík za rady .-)

tak to je samozřejmé, ovlivňují ji "malé" věci, když jsi v pohodě, věříš si, máš rád sám sebe, tak budeš mít nad svými tzv. "neúspěchy" nadhled a dokážeš "velké" věci


Puzzle:
Dovolím si s tebou v pár věcech nesouhlasit. Zpravidla se internetových diskuzí moc neúčastním, protože se vždy zvrhávají a stávají se žabomyší válkou. Prošel jsem si ale tím smým jako puzzle a byly to těžce nabyté zkušenosti. Tak mu chci poradit, sdělit zkušenosti atd.

Pick-upem bylo myšleno nejen úmění svádět ženy a oslovovat každou, jak píšeš, ale hlavně otázka sebezdokonalení a to jak Shortyho sebedůvěry, tak jeho interakce s ženami, protože mi z jeho předchozích příspěvků, když se ptá kdy a jak se ji ozvat přišlo, jak kdyby nečetl skoro nic. Byla tím myšlena celá množina "změn a činností", nejen to co provozoval N.Strauss.
Ono by to nováčkovi jako puzzle stejně šlo dost těžko. Vytrhl jsi větu z kontextu, proto mi příjde tvůj odstavec irelevantní.

Můžeš nějak pevně stanovit mantinely mezi interakcí se ženami a pick-upem? Neutrální

Pro rozlišení různé úrovně pick-uperů existují přímo zkratky, takže pro mě je pickuper i svůdce začátečník, nebo začínající interaktivista se ženami, který má odvahu a chce se sebou něco dělat! Mrkající

Citace
Co jsi o pick-upu četl?
Citace
...no jako zase extra moc sem toho nečetl v rychlosti sem prolítnul The Game, pak něco jménem Jak sbalit ženu...
Podle mě se ten pickup moc hrotí. Většina věcí tady na fóru nemá s pickupem nic společnýho, prostě se to všechno dá považovat za běžnou interakci s holkama. To, že spousta lidí se poté rozjede a začne se pickupu skutečně věnovat je věc druhá. Taková analogie: Když si uděláš řidičák, tak umíš nějaký základ a nezačneš hned závodit v F1. Tak proč říkat, že jsem závodník v F1?

Tím vším chci říct, že já si jako pickupera představuju někoho, kdo se tomu věnuje hodně aktivně. Tz. v každé možné chvíli a kdekoliv balí holky, které se mu líbí, často chodí na SG/CG, má svého winga, se kterým chodí balit holky, učí nováčky a je celkově hodně zdatný v sociální dynamice. Tohle je definice pickupera. To, že někdo jde jednou za týden na oslavu ke kamarádce, kde se vykousne s nějakou holkou - ještě za mohutné podpory alkoholu - nemá s pickupem nic společného.

Takže pokud nechcete být někdo, koho jsem popsal v odstavci výše, tak ani nemá moc cenu číst všechny PU knížky, chodit na konference etc. Akorát tím ztrácíte čas, který můžete věnovat třeba balení holek v SC nebo učení se kvantové fyziky.


no já si o popravdě myslím, že některý věci z tý knížky ani tady v našich podmínkách nejdou využít... ale prostě vím jen to, že se chci zlepšovat a pomalinku se to snad daří kdysi sem byl uzavřenej, strašnej introvert a teď sem prej podle všech extrovert a když se otom zmíním tak mi nevěří, že bych někdy mohl být introvert... jen potřebuju ještě zkušenosti Úsměv



Použít jde všechno, otázka je s jakým úspěchem Super!. Samozřejmě americká společnost a pick-up obecně v Americe má jiné parametry a měřítka, než u nás, proto to s čím bys byl úspěšný v Americe, tak nemusíš být tady, naopak třeba řeč těla se neliší. Super!
Myslím ale, že na rozdíly mezi ČR a Amerikou a úspěšností The Game tady bylo samostané vlákno, takže s o tom již nehodlám rozepisovat.

Jinak s tebou ve spoustě věcech souhlasím.   Mrkající
« Poslední změna: 04. Leden 2011, 17:01:32 od Aleš » Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #41 kdy: 04. Leden 2011, 19:11:51 »

Citace
Pick-upem bylo myšleno nejen úmění svádět ženy a oslovovat každou, jak píšeš, ale hlavně otázka sebezdokonalení a to jak Shortyho sebedůvěry, tak jeho interakce s ženami, protože mi z jeho předchozích příspěvků, když se ptá kdy a jak se ji ozvat přišlo, jak kdyby nečetl skoro nic. Byla tím myšlena celá množina "změn a činností", nejen to co provozoval N.Strauss. Ono by to nováčkovi jako puzzle stejně šlo dost těžko. Vytrhl jsi větu z kontextu, proto mi příjde tvůj odstavec irelevantní.

Vypsal jsem celou obsáhlou množinu vlastností, která definuje pickupera. Nemluvil jsem jenom o svádění žen a už vůbec jsem nepsal o oslovování každé holky, kterou potkáš. Možná si moje příspěvky výše přečti ještě jednou, znova to stejné psát nebudu.

Nesouhlasím s tebou co se týče teorie vs. praxe. Než jsem vyrazil na první SG, přečetl jsem toho spoustu. A výsledek? Nula. Bylo mi to k ničemu. Proč? Protože pokud nemáš sebevědomí, tak nevyzkoušíš ani jedinou věc popisovanou v The Game nebo v jiných materiálech. A sebevědomí čtením nezískáš, to musíš vyrazit mezi lidi, být aktivní a ne si doma číst. Ještě mě tak napadá jedna věc. Všechny knížky ohledně sebevědomí mají jednu vadu, nikde jsem se nedočetl zásadní věc a to tu, že musíš vyrazit mezi lidi, že musíš vystupovat ze své komfortní zóny. Jinak ty koule prostě nepřišiješ.

Je docela zvláštní, že na jednu stranu píšeš
Citace
Akce nemají smysl, dokud si něco nenačteš.
a v zápětí
Citace
Teoretizovat nemá smysl.
Mně právě čtení přijde jako dost velké teoretizování.

Citace
Můžeš nějak pevně stanovit mantinely mezi interakcí se ženami a pick-upem?

Přemýšlím nad tímhle už delší dobu, vždycky ten svůj text smažu a napíšu něco jinýho. Asi to bude tím, že mě žádná konkrétní hranice nenapadá nebo by její popisování bylo na moc dlouho. Vyber si z toho co ti víc vyhovuje.

Citace
...naopak třeba řeč těla se neliší.

V jedné knížce o řeči těla jsem četl, že se liší osobní zóny. Závisí to především na podmínkách, ve kterých vyrůstáme, takže třeba Japonci mají osobní zónu velmi malou.
« Poslední změna: 04. Leden 2011, 19:18:52 od puzzle » Zaznamenáno
salmon



Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Praha
Příspěvků: 26


Zobrazit profil
« Odpověď #42 kdy: 04. Leden 2011, 22:27:28 »

Je to zajímavý efekt, jak se dokáže dotaz na slečnu ze Silvestra zvrhnout do diskuze o definici Pickupera  Kroutící očima

Každopádně pravdu má jak Aleš, tak i puzzle.
- Určitě je nutné si něco do začátku přečíst. Rozhodně nejde jen tak letmo slyšet o existenci pickupu a hned, bez jakýchkoliv zkušeností jít ven sargerovat.
- Zase se to ale nesmí zvrátit do nekonečného čtení materiálů o technikách, radách, doporučení, ... Takový street nebo club game dá tomu člověku nejvíc a zpravidla čím méně toho ví, tím lépe pro něj.

Takže takový kompromis je, že je dobré si 2-3 knihy přečíst, shlédnout nějaké videa a pak jít hodem do terénu se kompletně zničit Šťastný Protože z vlastní zkušenosti mohu říct, že když dáš tolik AP, že jsi z toho bezkonkurenčně vyplesklej, tak už nějaký další aprouč neřešíš a za každou holkou už jdeš jakoby se nechumelilo.
Přeloženo: Pokud jsi předtím AA měl, tak už nemáš  Úsměv
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #43 kdy: 05. Leden 2011, 07:44:11 »

Ja s tim stejne nesouhlasim, Salmone. To co se doctes v tech 2-3 knihach za nekolik dnu, se dozvis za nekolik desitek minut od zkusenejsiho cloveka na streetu. Tohle jsem si overil uz nekolikrat, treba co se tyka obleceni. Ano, mohl jsem cist desitky clanku a spoustu knih o vhodnem obleceni. Ja to neudelal a radsi sel s Ginem na SG, kde mi spoustu info rekl a smrsklo se to tak na pul hodky. A vysledek? Vyborny, oblekam se ted tak, ze mi to spousta lidi chvali.
Zaznamenáno
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #44 kdy: 05. Leden 2011, 11:04:56 »

taky koukám jak se to tady rozjelo... ale jen chci říct, že já bych se chtěl prostě v tomhle zdokonalit... no tak myslím, že knížka je dobrej zdroj informací, ale pokud je možnost se to naučit v reálu od někoho zkušenýho je to asi mnohem lepší Úsměv knížky se nemůžu na nic zeptat kdežto toho člověka jo a můžu sním diskutovat Úsměv
taky bych chtěl někoho takovýho potkat abych sním mohl někam vyrazit, aby mi poradil co a jak, ale nikoho ve svým městě takovýho neznám ...
jo a ještě sem chtěl sdělit novou informaci Úsměv takt a holka to asi brala jen jako úlet, vím že ste mi psali ať jí zavolám, ale její kamarádce sem se nemohl nějak dovolat nevím kdeje ani na ICQ se neukázala tak sem si nesehnal tel. číslo. Tak sem na to kašlal a napsal sem jí normálně zprávu jestli má ve čtvrtek odpoledne nějakej neodkladnej plán ? tak odepsala,že má, že se bude učit, že se učí do 5 hodin prej ve škole ( chodí na gympl) no tak sem jí odepsal, ok, že se ni neděje, a zeptal sem se jí na víkend tak uvidím Úsměv buď pujde a budu pokračovat a nebo nepujde a pujdu o dům dál Úsměv ale spíš počítám s tou druhou variantou :-D 
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #45 kdy: 05. Leden 2011, 12:00:02 »

Ja s tim stejne nesouhlasim, Salmone. To co se doctes v tech 2-3 knihach za nekolik dnu, se dozvis za nekolik desitek minut od zkusenejsiho cloveka na streetu. Tohle jsem si overil uz nekolikrat, treba co se tyka obleceni. Ano, mohl jsem cist desitky clanku a spoustu knih o vhodnem obleceni. Ja to neudelal a radsi sel s Ginem na SG, kde mi spoustu info rekl a smrsklo se to tak na pul hodky. A vysledek? Vyborny, oblekam se ted tak, ze mi to spousta lidi chvali.

Ano, souhlasím, ale co když Shorty takovýho zkušenýho winga k sobě nemá? Je to relativní, tobě stačilo půl hodiny, jinej potřebuje získat úplně novej pohled na celou věc a tam se hodí si něco načíst, jinak mi to příjde jako číst knihu odprostředka nebo učit se matematiku od diferenciálů a přitom neumět násobilku.

Než jsem to dopsal, tak Shorty napsal, že opravdu toho winga, nebo někoho zkušenějšího nemá.


Je to zajímavý efekt, jak se dokáže dotaz na slečnu ze Silvestra zvrhnout do diskuze o definici Pickupera  Kroutící očima

Každopádně pravdu má jak Aleš, tak i puzzle.
- Určitě je nutné si něco do začátku přečíst. Rozhodně nejde jen tak letmo slyšet o existenci pickupu a hned, bez jakýchkoliv zkušeností jít ven sargerovat.
- Zase se to ale nesmí zvrátit do nekonečného čtení materiálů o technikách, radách, doporučení, ... Takový street nebo club game dá tomu člověku nejvíc a zpravidla čím méně toho ví, tím lépe pro něj.

Takže takový kompromis je, že je dobré si 2-3 knihy přečíst, shlédnout nějaké videa a pak jít hodem do terénu se kompletně zničit Šťastný Protože z vlastní zkušenosti mohu říct, že když dáš tolik AP, že jsi z toho bezkonkurenčně vyplesklej, tak už nějaký další aprouč neřešíš a za každou holkou už jdeš jakoby se nechumelilo.
Přeloženo: Pokud jsi předtím AA měl, tak už nemáš  Úsměv


Salmon:
Souhlas Mrkající. Já i Puzzle máme v něčem pravdu, jen to každý píše z jinýho úhlu pohledu, protože asi každej tipuje Shortyho na jinou úroveň. Právě proto, aby Shorty nečetl zbytečně moc knížek jsem chtěl ať mi pošle PM a já mu pošlu, co si má přečíst a bude mu to bohatě stačit.


Teď se ještě vrátím k reakci od Puzzleho:

O pickuperovi píšeš:
Tz. v každé možné chvíli a kdekoliv balí holky, které se mu líbí, často chodí na SG/CG, má svého winga, se kterým chodí balit holky, učí nováčky a je celkově hodně zdatný v sociální dynamice.
Když tě ale nenapadá žádná pevná hranice mezi pick-upem a interakcí, tak jsi zpochybnil, co jsi vlastně napsal.

Ve starším příspěvku píšeš:

Podle mě se ten pickup moc hrotí. Většina věcí tady na fóru nemá s pickupem nic společnýho, prostě se to všechno dá považovat za běžnou interakci s holkama.

Trochu si tedy protiřečíš.

Chceš říct, že tady na fóru není podle tebe nikdo Pick-uper?


Teoretizováním jsem např. myslel ptaní se, jestli je lepší se jí ozvat hned, nebo až za týden, atd.

"Koule" opravdu získá až zkušenostmi z oslovování, ale na počátku SG, nebo CB musí mít hlavně aspoň malou odvahu a nabuzení, počátečně si věřit, aby nedošlo k excusům(výmluvám). A to by právě mohl získat z reportů, příp. knih, jak se ostatním PFU dařilo a jak překonávali svoji komfortní zónu.
S tím co píšeš o osobní zóně a řeči těla s tebou souhlasím, třeba tady v česku jsme oproti jiným docela dost uzavření. Ale probírat to, už by byl opravdu dost Off-topic.




Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #46 kdy: 05. Leden 2011, 13:32:36 »

Se spoustou veci co pises, Alesi, souhlasim. Je fakt, ze oba se na to divame z trochu jineho pohledu, coz vede k jinym nazorum. Asi si take zkusenejsi nez ja a mel si na zacatku jine podminky a prostredi nez mam ted ja. Cili se na uplne stejnem nazoru neshodnem, coz je dobre, aspon to ten druhy vidi take z jineho pohledu.

Citace
pickuperovi píšeš:
Tz. v každé možné chvíli a kdekoliv balí holky, které se mu líbí, často chodí na SG/CG, má svého winga, se kterým chodí balit holky, učí nováčky a je celkově hodně zdatný v sociální dynamice.
Když tě ale nenapadá žádná pevná hranice mezi pick-upem a interakcí, tak jsi zpochybnil, co jsi vlastně napsal.

Ve starším příspěvku píšeš:

Podle mě se ten pickup moc hrotí. Většina věcí tady na fóru nemá s pickupem nic společnýho, prostě se to všechno dá považovat za běžnou interakci s holkama.

Trochu si tedy protiřečíš.

Chceš říct, že tady na fóru není podle tebe nikdo Pick-uper?

Aktivnich lidi tu nekolik je. A vetsina z nich nechodi pravidelne na SG/CG a ani neuci novacky, takze dle meho vykladu to nejsou pickuperi. Pokud o nekom koho znam osobne muzu rict, ze je PUA, tak je to Spike. Ten jediny splnuje vsechny atributy, ktere jsem vyse vypsal a vlastne jsem se na zaklade jeho nazoru inspiroval k sepsani techto atributu.
Zaznamenáno
Aleš
***
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Hranice/Ostrava
Příspěvků: 304


Zobrazit profil
« Odpověď #47 kdy: 05. Leden 2011, 15:13:52 »

S tou první částí se s tebou shoduju, s tou druhou s výhradama, protože pro mě pick-up prostě představuje něco jiného(ten člověk nemusí pravidelně učit nováčky, stačí zkušenosti, úspěchy a sám, nebo s wingem chodit na SG, CG), ale to neznamená, že je to co tvrdíš ty je špatně. Je to relativní, co do toho každý řadí. Mrkající
Zaznamenáno

Jde všechno,když neschází kuráž!
Dosáhnout můžeš i toho,co není na dosah!
V životě je každý konec novým začátkem.
Je jedno, co si o tvé výšce nebo síle myslí ostatní,důležité je,co si o sobě myslíš ty sám.
Vztah, kterej nekončí rozchodem, končí smrtí.
Lalanea
**


Karma: 19
Pohlaví: Ženské
Věk: 30
Příspěvků: 219


Zobrazit profil
« Odpověď #48 kdy: 05. Leden 2011, 18:03:09 »

... ale nikoho ve svým městě takovýho neznám ...

A kde v Plzeňském kraji bydlíš? Super! Šťastný
Zaznamenáno

A ze všeho nejhorší jsou trpaslíci...
Shorty
**
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeňský kraj
Příspěvků: 155


Zobrazit profil
« Odpověď #49 kdy: 05. Leden 2011, 19:10:08 »

TO: Lalanea: no bydlím ve městě jménem Klatovy takový malý městečko hehe :-D
Zaznamenáno

Když je život děvka, správný chlap ji plácne po zadku a jde dál. Šťastný Šťastný

Chceš hezčí život? Začni u sebe !!
Stran: 1 [2] 3  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS