Slečna chce být sama...

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:31:31

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Slečna chce být sama...
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Slečna chce být sama...  (Přečteno 3515 krát)
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« kdy: 18. Březen 2010, 20:33:48 »

Ahoj.. Vím, že se to tady už řešilo nejmíň 158,6krát ale i tak bych vás chtěl poprosit o radu. Jestli je tu podobný topic tak mě ihned přesměrujte, chvíli jsem hledal, ale marně.. Je to přibližně takto. Seznámil jsem se s jednou super slečnou... atd. atd. a po dvou týdnech mi sdělí, že by chtěla být sama, že se jí do vztahu nechce, protože před dvěma měsíci se rozešla s klukem. od tý doby jsme se neviděli (týden). dejme tomu, že to myslela upřímně (jakože to nebyla výmluva).. A právě chtěl bych se dozvědět pár tipů od vás jak na tuto přímo modelovou situaci.. Vím že přesný návod neexistuje na nic a už vůbec na mezilidksé vztahy.. Prostě něco jako kvarkův článek "Slečna na jednu noc" ale s rozdílným výsledkem.... díky Úsměv
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Březen 2010, 20:44:06 »

řeknu ti to z vlastní zkušenosti a to jak z pohledu lovce, tak loveného.... teď nemám zájem o vztah znamená buď: chci někoho jiného, nechci jiného, ale tebe taky ne.... tak jako tak z toho neplyne nic moc dobrého, i když se to dá zvrátit... je to ovšem často hodně o náhodách
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
nemalej
*


Karma: -4
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 66


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Březen 2010, 20:50:17 »

pravda pravda... jenže nic není nemožné a nikdy neříkej nikdy kdo nehraje nevyhraje... slečna mi za to prostě stojí.. a na mě je jí přesvědčit jí ulovit jí... a na vás jsou tipy rady triky... Úsměv
Zaznamenáno

Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný Nemocný
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Březen 2010, 20:53:23 »

ok, dám ti radu. zaujmi ji a pak ji ingoruj.aplikuj kočičí teorii v praxi... slečna po tobě půjde, dokud pro ni budeš mít lákavou hračku, když ji dostane, přestaneš ji bavit. buď pro ni zajímavej, ale zároveň nedostupnej
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS