Slečna z busu a kámoš "pomocník"

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 09:31:10

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Slečna z busu a kámoš "pomocník"
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Slečna z busu a kámoš "pomocník"  (Přečteno 4784 krát)
RavenXXXXX

Karma: 0
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 16. Únor 2007, 23:59:48 »

Čau. Včera asi kolem šesté večer jsem jel autobusem a  k mimu potěšení si přisedla slečna a v ruce držela sešit s nápisem „Somatologie“ a jejím jménem. Tak jsem toho využil a zeptal se ji jestli chodí na „zdrávku“. A pak jsme se dali do reci vystoupil jsme sni, protože mi přišlo blby se ji ani ne po minutě konverzace zeptat na číslo. Celou dobu byla v pohodě, smála se a pak mi dala i číslo. Jenže při začátku konverzace jsem použil  jméno svého "kamoše", abych začal rozhovor ve smyslu jestli ho nezná, protože chodí na stejnou školu. A jak jsme zjistil chodí s ním do třídy. Takže se ho asi na mě zeptala a "kamoš" je alespoň vůči mě ne/přející osoba. A už mi jednou jeho vymysli pomohly od vztahu. Takže to vypadá, že zase přeháněl, aby mě hodil dle jeho pohledu do lepšího světla. No a dneska jsem té slečně napsal takovou spojovací SMSku, taky po šesté hodině, ale neodepsala tak nevím. Mam napsat znovu, když tak poraďte co? Diky

P.S. Sorry za ten román nějak to ze mě najednou padalo.
Zaznamenáno
surfrider9
*


Karma: 0
Příspěvků: 67


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 17. Únor 2007, 17:36:34 »

Citace: "RavenXXXXX"
Čau. Včera asi kolem šesté večer jsem jel autobusem a  k mimu potěšení si přisedla slečna a v ruce držela sešit s nápisem „Somatologie“ a jejím jménem. Tak jsem toho využil a zeptal se ji jestli chodí na „zdrávku“. A pak jsme se dali do reci vystoupil jsme sni, protože mi přišlo blby se ji ani ne po minutě konverzace zeptat na číslo. Celou dobu byla v pohodě, smála se a pak mi dala i číslo. Jenže při začátku konverzace jsem použil  jméno svého "kamoše", abych začal rozhovor ve smyslu jestli ho nezná, protože chodí na stejnou školu. A jak jsme zjistil chodí s ním do třídy. Takže se ho asi na mě zeptala a "kamoš" je alespoň vůči mě ne/přející osoba. A už mi jednou jeho vymysli pomohly od vztahu. Takže to vypadá, že zase přeháněl, aby mě hodil dle jeho pohledu do lepšího světla. No a dneska jsem té slečně napsal takovou spojovací SMSku, taky po šesté hodině, ale neodepsala tak nevím. Mam napsat znovu, když tak poraďte co? Diky

P.S. Sorry za ten román nějak to ze mě najednou padalo.


záleží na tom, cos ji napsal. mozna neodepsala z jineho duvodu, nez kvuli nejakym jeho vymyslum. HLAVNE TO NEHROT, neposilej ukvapeny smsky, mas cas- tak mysli! az s ni zas budes priste mluvit, tak se od toho kamose trochu distnacuj, rekni ji pravdu, ze to neni zas tak velkej kamos, ale spis se jen znate, ze rad prehani.. ap.
Zaznamenáno
0724
**


Karma: 7
Příspěvků: 199


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 17. Únor 2007, 21:16:07 »

Kdo zvládá nekoktat apod. má volat, ne psát.
Zaznamenáno
Farei

Karma: 0
Příspěvků: 40


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Únor 2007, 14:30:05 »

No souhlasím, že volání je lepší, ale takhle hned ze začátku? To mi přijdou ty smsky takový jako míň vlezlý, jestli to tak můžu říct...
Jinak držím palce s tou slečnou!!
Zaznamenáno

esta dlouhá deset tisíc mil začíná prvním krokem...
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS