SOFD ( Sex on First Date )

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:53:06

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  SOFD ( Sex on First Date )
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: SOFD ( Sex on First Date )  (Přečteno 5077 krát)
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« kdy: 15. Únor 2011, 22:07:46 »

Osobně se mi ještě nestalo, že bych zaskoroval takhle na první domluvené schůzce a to ještě bez použítí alkoholu. Kamarádovi se to povedlo,navíc se střízlivou, krásnou bloňdatou 8.Dodnes to nechápu. Takže bych rád věděl jestli je tady na fóru někdo,kdo se může tímto "úspěchem" pochlubit? Úsměv)
Zaznamenáno
Rend
***


Thoughts become things.

Karma: 55
Pohlaví: Mužské
Věk: 30
Místo: Praha
Příspěvků: 525


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 15. Únor 2011, 22:30:55 »

Rozhodně se tím nechci "pochlubit", jen se pod to podepsat Úsměv A celkem mě mrzí, že lidi si o takových holkách (které se vyspí s klukem na prvním rande) myslí, že jsou to laciný děvky... Smutný To přece vůbec není pravda (otestováno). Že má holka ráda sex, kluk jí totálně poblázní hlavu a ona mu na tolik věří, že se s ním vyspí... Tak co je na tom? Kroutící očima Já v tom problém nevidím, ba naopak - nádhernej start vztahu! Šťastný
Zaznamenáno

Jen mrtvé ryby plavou s proudem!
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 15. Únor 2011, 22:31:50 »

+ Diskuse a nápady na toto téma jsou také vítány   Super!
Zaznamenáno
mr.Awesome



Peace out suckers!

Karma: -2
Pohlaví: Mužské
Věk: 42
Místo: T
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 15. Únor 2011, 22:33:08 »

No Rende palec nahoru. V 17 uctyhodný výkon Úsměv
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 15. Únor 2011, 22:52:09 »

šmoula s tím má zkušenosti za poslední rok, mohl by referovat, ale pravděpodobně sem už moc nechodí
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 16. Únor 2011, 02:11:30 »

Upřímně řečeno, nikdy mě to na prvním rande ani nějak nenapadlo. Jsem takový uzavřenější typ, co si potřebuje dotyčnou aspoň trochu proklepnout, než se vlítne na věc  Mrkající I když vlastně hned na mém prakticky prvním rande, kdy jsem neměl zkušenosti s balením, natož se sexem, se naskytla příležitost  Úsměv Sešel jsem se s dotyčnou v baru a ona se postupně tak zlila, že mi pak hupsla do klína a její ruce mi zamířily pod kalhoty Šťastný Já jsem si to teda poprvé představoval trochu jinak, takže jsem zlehka vycouval a nebylo nic...
Zaznamenáno
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 16. Únor 2011, 09:23:22 »

Upřímně řečeno, nikdy mě to na prvním rande ani nějak nenapadlo. Jsem takový uzavřenější typ, co si potřebuje dotyčnou aspoň trochu proklepnout, než se vlítne na věc  Mrkající

Takhle jsem excusoval taky, ale pravý důvod toho byl, že jsem na to neměl dost odvahy. Skutečně se zamysli, jestli je to opravdu důvod, nebo jen klišé výmluva pro bety. Neříkám, že máš spávat s holkou na 1. rande, ale určitě jsi taky zažil situaci, kdy slečna byla sexuálně atraktivní, ale z jejího verbálního projevu na schůzce jsi poznal, že nic vážného bys s ní mít nechtěl. A to je IMHO okamžik na SOFD Úsměv

Já jsem to chtěl udělat jednou a povedlo se mi to. Taky asi po 4 hodinách a bez alkoholu, ale na rozdíl od Renda jsem se s dotyčnou asi po týdnu rozloučil.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Raph

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 16. Únor 2011, 14:46:18 »

určitě jsi taky zažil situaci, kdy slečna byla sexuálně atraktivní, ale z jejího verbálního projevu na schůzce jsi poznal, že nic vážného bys s ní mít nechtěl. A to je IMHO okamžik na SOFD Úsměv

Tu situaci, že je slečna atraktivní, ale mizerně se mi s ní komunikuje (respektive je v krajním případě přímo blbá) jsem párkrát zažil, to jo  Mrkající Nicméně jsem se tím nechal vždycky bohužel tak otrávit, že jediným mým přáním bylo co nejrychlejš se s ní rozloučit  Smějící se A u těch velmi málo slečen, co byly atraktivní a zároveň byly fajn i na pokec, se z toho vždycky vyvinul delší vztah.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS