Souboj s kamarádem o slečnu

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
08. Květen 2024, 04:40:51

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Souboj s kamarádem o slečnu
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Souboj s kamarádem o slečnu  (Přečteno 8363 krát)
t1mo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Slovensko
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« kdy: 07. Listopad 2007, 17:46:35 »

prosil by som vas o radu moj pripad je podobny ako v teme     
Jak odsunout "kamarada"?

No takze mam 16 rovnako ako moj dobry kamos ona ma 15 lenze som trochu zmeteny pretoze flirtuje s oboma - je to vlastne dobra kamaratka sestry toho kamarata. Obe s nami chodia von. Viem ze jemu ide len o to aby ju dostal (na rozdiel odomna nieje panic) ale ja by som s nou chcel aj chodit tiez nieje velmi skusena (rovnako ako ja). Skusal ju uz pobozkat ale nedala sa mu preto sa chcem spytat co si myslite a ci by som to mal skusit aj ja a ako sa da najlepsie navodit ta vhodna atmosfera na to.

P.S.
je divne ze sa koli tomu s kamaratom nehadame vlastne sa spravame ako keby sa nic nedialo
« Poslední změna: 27. Listopad 2007, 22:16:04 od LordAli » Zaznamenáno

Ženy nevědí, co chtějí, ale neustanou, dokud toho nedosáhnou.           A. Dumas

Je mnohem snadnější vládnout zemi než ženě.

Žena zřídka kdy pochopí, že milovat ji věčně vůbec neznamená milovat ji bez přestání po celou tu dobu.
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 07. Listopad 2007, 18:13:31 »

nechci tě nijak strašit, ale já mám velmi obdobnou zkušenost, s tím rozdílem, že jsme byli 3 kamarádi (stále jsme kamarádi) a  byla jedna holka co flirtovala tak nějak s námi všemi, vždy teda když tam byl třeba jen jeden s ní,   no a taková první "útočná vlna" směřovala na mě, zdálo se, že by z toho něco mohlo být, jenže ona stále mezi tím flirtovala s těma dalšíma, tak sem asi po týdnu řekl dost!        no a ona začala s druhým, byli spolu asi 3 roky, ale už od prvopočátku ho "podváděla" s tím třetím                               
takže na toto pozor
Zaznamenáno
t1mo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Slovensko
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 07. Listopad 2007, 20:31:11 »

 Překvapený fuuha teraz si ma este viac poplietol inak co to bolo za kamarata ked spal s frajerkou svojho kamosa - ked spolu este nechodia je to ine ved toto bol uder pod pas
Zaznamenáno

Ženy nevědí, co chtějí, ale neustanou, dokud toho nedosáhnou.           A. Dumas

Je mnohem snadnější vládnout zemi než ženě.

Žena zřídka kdy pochopí, že milovat ji věčně vůbec neznamená milovat ji bez přestání po celou tu dobu.
thomasf

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 34


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 07. Listopad 2007, 20:41:15 »

uplně normál kámoš a zvláštní je, že oni sou stále v pohodě, dál sou kamarádi Úsměv

Zaznamenáno
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 08. Listopad 2007, 07:59:17 »

ziadna truba za to nestoji predsa. Šťastný ja mam podobny pocit takmer pri kazdej dievcine... vzdy rozmyslam, ci sa tak chova iba ku mne, alebo aj k ostatnim. a casto sa tak chova aj k ostatnym, neviem, cim to je, ale mozno aj ludske samice sa haraju Šťastný
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
J/R
****


Karma: 69
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: Minas Morgul
Příspěvků: 748


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 08. Listopad 2007, 12:50:51 »

Tak trochu tady narážíte na starej problém, se kterým si sám nevím příliš rady. Co je u ženský náznak zájmu, co je takový flirtování z legrace a co je čistě kamarádskej kontakt? Ony ty hranice má stejně každá jinak a pak se v tom vyznejme.  Přemýšlím
Zaznamenáno
t1mo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Slovensko
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 11. Listopad 2007, 20:13:07 »

takze sa mam na nu vykaslat ?  Velmi smutný
Zaznamenáno

Ženy nevědí, co chtějí, ale neustanou, dokud toho nedosáhnou.           A. Dumas

Je mnohem snadnější vládnout zemi než ženě.

Žena zřídka kdy pochopí, že milovat ji věčně vůbec neznamená milovat ji bez přestání po celou tu dobu.
MusicMan
***


Karma: -5
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 11. Listopad 2007, 23:21:16 »

odpovedz si sam. aj tak nas nebudes pocuvat. ale na sex by si to mozno uhral  Provokatér
Zaznamenáno

Nejde o to, co robis, ale ako to robis.
t1mo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Slovensko
Příspěvků: 8


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 12. Listopad 2007, 16:21:56 »

odpovedz si sam. aj tak nas nebudes pocuvat. ale na sex by si to mozno uhral  Provokatér


za pokus to stoji a ked aj tak nevide ako hovori qark : s kazdym nie si mozes nieco ziskat ak sa z toho vies ponaucit
tak drzte palce
Zaznamenáno

Ženy nevědí, co chtějí, ale neustanou, dokud toho nedosáhnou.           A. Dumas

Je mnohem snadnější vládnout zemi než ženě.

Žena zřídka kdy pochopí, že milovat ji věčně vůbec neznamená milovat ji bez přestání po celou tu dobu.
Nikdenikdo

Karma: 0
Věk: 33
Příspěvků: 31


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 27. Listopad 2007, 21:08:51 »

"Kamarád" mi udělal sviňárnu. Díky mně se seznámil s fajn holkou, což by bylo OK, ale ne kdyby mi v tomhle ohledu nezačal lízt do zelí. Není to žádný balič, který by tu holku mohl získat, spíš jen parazituje na tom, jak tu slečnu postupně poznávám, jenže o to víc se bojím, že mi začne házet klacky pod nohy (ať už vědomě nebo nevědomě). Zažili jste to? Poraďte mi, jak se mám k tomu člověku zachovat.

Zkusil jsem si to s ním vyříkat, jenže on si jaksi myslí, cituji, že "na regulérní soutěži, ve které mám ještě navíc velký náskok, není nic špatného". Prostě nevím, jak ho odradit. A bojovat s ním taky nechci, protože by tím nikdo nic nezískal, spíš naopak.
Zaznamenáno
Typson
**


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 170


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 27. Listopad 2007, 21:22:52 »

To je blbý, když si kamoši lezou do zelí.. V podstatě ani nemáš právo ho jakkoliv odrazovat, tak holka s tebou ještě nechodí, že jo, nemáš žádný výsadní právo. Ale rozumim tomu proč seš naštvaný.. Já bych nedělal nic, prostě ji musiš dostat..
Zaznamenáno

"Každý dělá chyby. Proto se vyrábí tužky s gumou na konci." Carl Carlson
Trpaslik
**


Karma: 3
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Místo: Praha/Pardubice
Příspěvků: 174


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 27. Listopad 2007, 21:38:39 »

Presne tak, dostan ji driv nez on. A nesdilej zadne takticky vyhodne informace, v lasce a valce je vsechno dovoleno, takze si neber servitky. Navic to neni tvuj kamarad, protoze kamarad by tohle neudelal.
Zaznamenáno

Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 27. Listopad 2007, 21:44:05 »

Jo no přesně tak to není kamarád ale parazit Mrkající ja to zažil možna jen tak okrajově ale ten můj kamarád zato nemůže on jak vidí babu tak se neovládá Šťastný ale nikdy by mi jí nepřebral jen je mu dobré říct at jde za jinou že mi ji odlákáva a mám po starostech bo je to dobrý kamoš a když mu řeknu tak to udělá a s druhým se vždycky dohodnem kdo u dané slečny zkusí štěstí Smějící se Super! Takže jestli ti není ochotný udělat takové ústupky tak zabojuj jak můžeš a jak říkal trpaslík nic mu oní neříkej max nějaké zkreslené informace kterýma si spíš uškodí  Mrkající
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS