Spolužačka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
30. Duben 2024, 03:18:52

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Spolužačka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Spolužačka  (Přečteno 3367 krát)
Gnuoy

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 22. Prosinec 2009, 14:48:21 »

Čau, na začátek upozorňuju že jsem četl téma Jak na spolužačku? a v oblasti balení nemám skoro žádné zkušenosti a myslim si, že nejsem moc hezký.

Mám jednu moc hezkou spolužačku - žádná namachrovaná barbína, prostě chytrá, hodná a hezká holka. Znám ji už cca 4 roky, občas prohodíme pár slov, ale nic víc.
Nedávno jsme byli celá třída na jedný takový týdenní akci a tak jsem si říkal, že se s ní pokusim aspoň trochu víc zblížit. Až na pár zajímavých pohledů a nepodstatných malých konverzací na nic nedošlo a tak jsem jednou večer, když jsem věděl že je sama na pokoji, zamířil k ní. Zkoušel jsem jakkoliv rozvíst konverzaci, ale vždycky jsem se dočkal jen JO, NE nebo nějaký krátký odpovědi, sama skoro nic neřekla. A po chvilce řekla, že už musí jít. Prostě se se mnou nechtěla bavit, tak jsem toho pro ten večer už radši nechal. Docela mě to překvapilo, asi před půl rokem když jsme si psali na icq tak mi řekl, že se ji líbim. Ráno jsem se dozvěděl, že jí dva kluci ještě ten den snažili dostat do postele, ale odmítla je. Tak jsem jí na večer dalšího dne pomohl s taškama a jeli jsme pryč. Tak nevim, jestli u ní mám šanci.

Nejde mi jen o to jedno, mám ji rád a opravdu mi na ni záleží, proto bych byl rád, kdybyste mi nějak poradili. Díky  Mrkající
« Poslední změna: 22. Prosinec 2009, 15:04:49 od Gnuoy » Zaznamenáno
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 22. Prosinec 2009, 19:35:57 »

Sice jsem sám v balení asi takovej odborník jako moje babka ve windowsech Šťastný ale moje rada je, zkoušej to dál Úsměv Protože jestli ti řekla, že se jí líbíš (to by se mi taky líbílo..  Modlící se ) tak u ní podle mě aspoň malou šanci máš Úsměv Zkus si třeba od kamarádek nebo tak zjistit co má ráda za filmy, nebo např. kytku, nebo něco takovýho.. zkus jí trošku dobejvat Mrkající lichotky, atd. Úsměv (u mě to sice moc na danou osobu  nepomáhá ale to proto že je zadaná  Smějící se) a růže/nějaká jiná kytka určitě neuškodí Úsměv.. a jestli odmítla dva, to znamená že si asi aspoň trochu věří, a má sama sebe ráda.. aspoň teda doufám že to to znamená ...


Blé, blekotám nesmysly, no co, už jsem celej den nespal Šťastný doufám ale že ti něco pomůže Úsměv
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
norek
*


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: U.B / Brno
Příspěvků: 74


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 22. Prosinec 2009, 20:07:33 »

  No rekla ti po ICQ ze se ji libis...kdyby to rekla face to face tak vis na cem si ,ale takhle bych to bral hooodne s rezervou  Andílek . Konverzace pres net je jina dimenze . Z me zkusenosti se s tebou pres icq bude bavit kazda holka, a klidne ti rekne celkem silne veci a v realu te pak treba ani nepozdravi  Andílek .
  Z toho co si psal o tydenni akci mi vyplyva , ze zajem nema ( ale to se da zmenit ze ). Polozil bych si otazku - Proc by se mnou mela chtit neco mit - a objektivne si na ni odpovedel. Pokud o ni mas zajem tak ji to chce necim zaujmout , ?vybuduvat si attraction? a pak pokracovat. Ale vztah se spoluzackou to uz musi byt nake kurva silne pouto ( teda jestli to ma chvilku vydrzet ) mezi lidma . Vidite se kazdy den 8 hodin ve skole ,pak po skole . Ja vlastne neznam ani nikoho kdo chodil se spoluzackou/kem , pro me je to tezce nepredstavitelne .
  Bral bych to s rezervou , zjistit jak na tom u ni si , vytahnout ji ven a podle toho vyvoje se na to bud vysrat nebo pokracovat. Kazdopadne si myslim ze delani do spoluzacek je, aspon na stredni, ztrata casu a plytvani energie  Mrkající
« Poslední změna: 22. Prosinec 2009, 20:37:27 od norek » Zaznamenáno

Znal jsem chlápka , kterej si jednou sundal šaty a skočil nahej mezi kaktusy .
Když se ho pak ptali , proč to udělal , odpověděl , že mu to přišlo jako dobrej nápad .
swot



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 31
Místo: Česká Lípa
Příspěvků: 44


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 22. Prosinec 2009, 20:32:17 »

Koukám že jsem fakt mlel asi nesmysly..  Smějící se a souhlasim s norkem ...
Zaznamenáno

"Volí si stezku chodec nebo stezka chodce ?" Konec knihy Mrtvých
petanx
****


Karma: 72
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Brno
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 22. Prosinec 2009, 21:04:30 »

swot: Myslíš to dobře, ale děláš chybu v tom, že by jsi jí moc podlézal, byl příliš hodný a navíc se na ni fixoval - zjišťoval o ní různé věci apod.

Princip balení, ať už na jednu noc nebo na dýl, je stejný! Tedy aspoň v základech. Podlézáním nesbalíte holku snů, ale jen zastrčenou boubelku, se kterou se nikdo nebaví.
Musíte (Gnuoy i swot - dávám rovnou rady oběma Úsměv ) být víc atraktivní, vtipní, neodolatelní. Být svoji, mít svou hrdost, svůj názor, alfa samec. Nepřitakat na každou blbost, odporovat holce, tím získávat její zájem. Máte se ještě co učit, projdi si víc případů, přečti knížku o balení (viz odkazy nebo něco takovýho), sleduj na videu PUA. Za nějakou dobu na to přijdeš.

Mimochodem Gnuoyi, že se jí líbíš neznamená, že po tobě skočí. Měl jsi tu šanci využít, teď už to je skoro zabitý. Po půl roce na tebe stihla 4x zapomenout
Zaznamenáno
Gnuoy

Karma: 0
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 23. Prosinec 2009, 10:09:25 »

Díky za rady všem. Tohle téma už nemá smysl, mám teď za cíl hlavně pracovat sám na sobě, takže to tu můžeme smazat.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS