Srdce vs. zásady - nejde to skloubit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
25. Duben 2024, 14:39:04

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Srdce vs. zásady - nejde to skloubit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] 2  Vše Tisk
Autor Téma: Srdce vs. zásady - nejde to skloubit?  (Přečteno 16135 krát)
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« kdy: 03. Říjen 2007, 02:19:49 »

Zdravím, tak jsem po dlooouhé odmlce, která začala květnovým rozchodem s přítelkyní (jestli tu ještě jsou Daniel, MikkiEX3, curtis a spol., tak si určitě pamatují Mrkající), opět začal vířit vody v oblasti randění  Provokatér Našla se jedna sympatická slečna, se kterou je mi moc fajn, líbí se mi, má smysl pro humor a dokonce je i romantička, což mi tolik chybělo u té minulé...No zatím k ničemu nedošlo, nejsem si úplně jistý, jestli mě třeba nechce jenom jako kamaráda, ale o to teď nejde, to se vykoumá  Úsměv Problém je v tom, že si občas zapálí a to mě dost nervuje Kroutící očima Já jako zapřísáhlý nekuřák jsem si už dávno řekl, že prostě holku kuřačku ne-e, tahle o tom mém postoji k cïgaretám ví a myslím, že bych moc nepochodil, kdybych jí to nějak zakazoval, to je asi blbost...Jenže se mi jinak fakt líbí po všech stránkách, tak co byste poradili? Jediné, co napadlo mě, je prostě počkat jak se to vyvine, kouření ignorovat a kdyby z toho čouhalo něco vážnějšího, tak by sama kvůli mně mohla přestat, ale nemám s tím nějak extra dobrou zkušenost, že by se toho člověk hned tak vzdal (vybavujete si Chandlera z Přátel? Šťastný)
Zaznamenáno
Benik
Host
« Odpověď #1 kdy: 03. Říjen 2007, 05:37:02 »

Ja jsem na tom uplne stejne, kuracku bych nechtel nikdy, je to opravdu nejhorsi zlozvyk ale pokud ti vyhovuje ve vsem ostatnim tak myslim ze by byla skoda zahazovat prilezitost, ja bych se pokusil ji sbalit a jak jsi rekla treba by kvuli tobe prestala kdyby jsi rekl jak moc ti to vadi. A psal jsi obcas si zapali, tak pokud to neni krabicka denne tak nebude tezke s tim prestat  Šťastný
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Říjen 2007, 09:30:06 »

Jak řek Beník Mrkající Jestli "občas zapálí" neznamená "kouřím pravidelně, 3x denně", tak IMO přestane až budete spolu dýl a bude adekvatne zamilovana.
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Říjen 2007, 11:03:56 »

IMHO člověk nepřestane kouřit jenom proto, že je zamilovaný. Vyjímky sice potvrzují pravidlo, ale nespoléhal bych na to.
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 03. Říjen 2007, 13:19:11 »

IMHO člověk nepřestane kouřit jenom proto, že je zamilovaný. Vyjímky sice potvrzují pravidlo, ale nespoléhal bych na to.
To ne, ale pokud si zamilovaný, tak často děláš větší ústupky, než bys dělal "za strřízliva"...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 03. Říjen 2007, 13:23:08 »

no ale clovek prestane kdyz vi ze by ho to mohlo stat neco co je pro nej v danou chvili dulezitejsi nez plice (kdyz uz ani kvuli nim nechce prestat)

jinak koureni je sobeckost protoze je to vec co nici zdravi vsem a nezalezi ani tolik na tom esi se dana osoba snazi nekourit v pritomnosti ostatnich. kour se usazuje vsude, ovzdusi (obzvlaste ve mestech) obsahuje tyto male castecky a lidem s poruchami dychacich cest staci malo aby meli problemy

SPELLING EDITED
« Poslední změna: 03. Říjen 2007, 15:50:44 od qaz » Zaznamenáno
hustejdym
***


태권도를 사랑해요

Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Místo: Prágl
Příspěvků: 520


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 03. Říjen 2007, 13:52:22 »

no ale clovek preste kdyz vi ze by ho to mohlo stat neco co je pro nej v danou chvili dulezitejsi nez plice (kdyz uz ani kvuli nim nechce prestat)

jinak koureni je sobeckost protoze je to vec co nici zdravi vsem a nezalezi ani tolik na tom esi se dana osoba snazi nekourit v pritomnosti ostatnich. kour se usazuje vsude, ovzdusi (obzvlaste ve mestech) obsahuje tyto male castecky a lidem s poruchami dychacich cest staci malo aby meli problemy
a proto kuřačky nebrat Vykřičník
Zaznamenáno

Láska je to jediné, co můžeme dát, aniž bychom to sami měli.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 03. Říjen 2007, 14:31:54 »

je smutné, že dneska už je nekuřaček dost hrozně málo, teda aspoň v mém cílovém věku kolem těch 18-22...no mám sice kámoše, který si našel docela silnou kuřačku a kvůli němu to postupně omezila, až přestala úplně, ale to se asi nestává zrovna pořád...na druhou stranu je mi fakt líto jí nechat jenom kvůli tomu, risk je zisk (snad), tak asi fakt nejdřív zkusit hezky sbalit a pak začít vysvětlovat, jak moc mi to vadí...a když toho ani pak nenechá, tak už bych byl v háji, mohl bych si připsat bankrot kvůli kouření, to ještě ve sbírce nemám  Super!
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 03. Říjen 2007, 16:39:14 »

To john84: jo jo chodim sem porad  Smějící se

Citace
a proto kuřačky nebrat  Vykřičník

jo to se lehce rekne ale realita je presne takova jak rika john84

Citace
už je nekuřaček dost hrozně málo, teda aspoň v mém cílovém věku kolem těch 18-22...

Treba ve skole mame spoustu krasnejch holek a vetsina z nich kouri. A jeste mam takovej pocit ze prestat kourit dela holkam vetsi problem nez klukum. Jednou jsem chodil s holkou co mi primo rekla at ji nezakazuju kourit ... ze kdyz bysme nebyli spolu tak by stejne kourila a nechce mi lhat. Takze me to sice mrzelo ale nadruhou stranu jsem ji byl vdecnej aspon za tu uprimnost.
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
dazed
**


Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 44
Příspěvků: 226


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 03. Říjen 2007, 17:33:32 »

Do téhle situace jsem se taky dostal. Nešel jsem do toho s tím, že je super, ale kouření prostě přes srdce nepřenesu. Pak si našla kuřáka. Po krátké době spolu přestali kouřit. Idylka, ale tak nějak beze mě Úsměv Závěr - radil bych jít do toho a moc se tím nestresovat.
Zaznamenáno

Happiness under construction!
Michail
**


Karma: 3
Příspěvků: 188


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 03. Říjen 2007, 18:06:49 »

Zacni kourit taky  Super!
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 03. Říjen 2007, 18:11:52 »

Zacni kourit taky  Super!
Tak za to by mi teda žádná holka nestála  Řekni to mé ruce
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Tomba88
**


Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Věk: 35
Příspěvků: 172


Zobrazit profil
« Odpověď #12 kdy: 03. Říjen 2007, 21:16:35 »

Hehe nebyl bys první ani poslední.. Kterej svym poblázněním změní svoje zažitý návyky. (kuřák,nekuřák)  Mrkající
Zaznamenáno

Don´t say it, live it!
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 04. Říjen 2007, 00:04:28 »

sice nikdy neříkej nikdy, ale kouření bych si vnutit nenechal...mám k tomu takový odpor, že bych se s dotyčnou radši rozešel, kdyby to bylo nějak neúnosné...jinak mám taky ten pocit, že obecně holky maj s odvykáním mnohem větší problémy než kluci  Kroutící očima  bežně je to u mě asi tak, že jakmile holka vytáhne cigára, končí můj veškerý zájem, ale tady jsem prostě nejdřív poznal, jak je mi s ní hezky, jak moc bych jí chtěl a teprve pak se objevil tenhle problém  Neutrální dneska jsem navíc zjistil (dřív než jsem čekal), že pociťuje podobné sympatie, dokonce jsem jí nějak dojetím trochu rozbrečel, ale ještě je v tom další háček, aby toho nebylo málo...prý si musí nejdřív dořešit předchozí vztah a neví, jak to udělá, protože tím někomu asi hodně ublíží  Ďábelský ne že by mě to překvapilo, už jsem zvyklý, že je všechno komplikované a zamotané  Šťastný
Zaznamenáno
Mawe47
****


Karma: 38
Pohlaví: Ženské
Věk: 39
Místo: Brno
Příspěvků: 989


Zobrazit profil
« Odpověď #14 kdy: 04. Říjen 2007, 06:30:50 »

taky nesmite zapominat, ze spousta slecen kouri proto, aby v chvilce nervozity nejedli a tudiz nepribiraly - tudiz si radsi budou nicit zdravi, nez aby pul kila pribraly.

Jinak jestli kouri fakt jen obcasne, tak to snad takovy problem neni a kdyz, tak by aspon nemusela kourit v tve pritomnosti. Rozhodne kvuli tomu nezahazuj sanci
Zaznamenáno
qaz
**
Karma: 23
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Příspěvků: 283


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 04. Říjen 2007, 13:58:51 »

taky nesmite zapominat, ze spousta slecen kouri proto, aby v chvilce nervozity nejedli a tudiz nepribiraly - tudiz si radsi budou nicit zdravi, nez aby pul kila pribraly.

Jinak jestli kouri fakt jen obcasne, tak to snad takovy problem neni a kdyz, tak by aspon nemusela kourit v tve pritomnosti. Rozhodne kvuli tomu nezahazuj sanci

nemuzu souhlasit ... kazdej to dela ze svy vule a je jen na nem esi to bude delat nebo ne. bejt tebou tak bych nekdy zabruslil na tema KOURENI a podle jejiho postoje bych se rozshodl ... to ze by byla ochotna prestat kourit kvuli tobe ale ne kvuli racionalnim duvodum je imo nedostacujici
Zaznamenáno
Georg
*


Karma: 5
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Ostravský kraj
Příspěvků: 118


Zobrazit profil
« Odpověď #16 kdy: 04. Říjen 2007, 21:33:50 »

No jestli můžu mluvit za sebe tak jsem si před nějakým časem taky nedokázal představit že bych mohl chodit s holkou co kouří nebo je starší jak já no a teď mám spadeno na jednu co je starší o 4roky a kouří  Šťastný Šťastný Být tebou tak to zkusím protože pokud to nezkusíš tak nemůžeš nikdy vědět jaké by to bylo a mohl by sis to vyčítat a to třeba i zbytečně nebo úplně oprávněně že si nešel do holky která se ti líbí a rozumíš si sní. Dokud to nezkusíš tak to bude pořád co kdyby třeba...
Zaznamenáno

Kdokoli pozná sám sebe, jen ten bude milovat moudře, ten jen každý svůj úkol vykoná podle svých sil. Ovidius
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #17 kdy: 04. Říjen 2007, 22:09:17 »

jojo, mlátil bych se pak asi do hlavy, takhle si přinejhorším budu moct říct, že jsem to zkusil...je to zvláštní paradox, že současně mě neskutečným způsobem uhání moje první expřítelkyně, až je mi to nepříjemné  Podivený dvakrát jsem to s ní tehdy zkusil, dvakrát mě odkopla a teď nevím co čekala, ale snaží se fakt hrozně, nicméně musel jsem jí slušně poslat do háje...hodně moc chci tu slečnu, o které je tady řeč, to kouření bych zatím nějak skousnul asi..horší je to s těma jejíma restama, co se vztahů týče - pokud jsem to správně pochopil, nastala u ní podobná situace jako u mě, tedy že se na scéně objevil ex, ale neví jak mu říct ne, aby mu neublížila...no a než se to dořeší, bůhví jak dlouho to bude trvat, můžu z toho mít časem přece jenom krásný vztah anebo taky dost bolestné čekání na nic...není tu někdo jasnovidec?  Šťastný
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #18 kdy: 06. Říjen 2007, 12:40:35 »

Mela jsem to naopak - muj bejvalej byl nekurak, zaprisahlej... a take by mu vadilo, kdybych kourila, ale jak sel cas, zacal "tejne kourit" a pak se z toho vyklubala jeho nova znamost - kuracka a novi kamaradi. Podle meho, to zda kouris ci ne dost zalezi na spolecnosti, ve ktere se nachazis. Dle meho je to zavislost jako kazda jina a osobne nechci byt moc s clovekem, ktery neni schopny se sve zavislosti postavit...
Na druhou stranu jsem potkala uzasneho kluka, preskocila jiskra, neni problem si s nim dobre popovidat - ale je to kurak. Nijak velkej, ale je - a ja mam problem, zda do toho vubec jit. Vim, ze kuraka bych nechtela, nezvladla mit doma, uz jen kvuli detem...
A to ze nejsou nekuracky je blbost - nebo si udelam nakou ceduli : nekuracka, nepiju, mam rada sex a nemam chlapa - podle toho co tu ctu je to presne, co chlapi hledaj, ale stejne nemam stesti. Asi to bude nekde jinde  Podivený
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #19 kdy: 06. Říjen 2007, 13:15:26 »

nekuracka, nepiju, mam rada sex a nemam chlapa
Moje ICQ je v profilu, tak se nějak domluvíme Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #20 kdy: 06. Říjen 2007, 16:19:18 »

A to ze nejsou nekuracky je blbost - nebo si udelam nakou ceduli : nekuracka, nepiju, mam rada sex a nemam chlapa

Nemohli by tohle nosit všechny nekuřačky ?  Mlčím
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #21 kdy: 06. Říjen 2007, 19:50:53 »

Podle meho, to zda kouris ci ne dost zalezi na spolecnosti, ve ktere se nachazis.
Akorát mívám občas trošku problém, že ta společnost nebývá zrovna početná a nebo někdy není vůbec žádná...a to je pak nemilé Bláznivý

A to ze nejsou nekuracky je blbost
Tohle potvrzuju, jenom jich není moc...a bohužel značná část z nich jsou takové ty různé domácí puťky, knižní panny atd. ...no však znáte ty různé kategorie "žen" Mrkající
A když už se mi osobně jednou podařilo najít takovou, která do takové prazvláštní kategorie nepatřila a byla to nekuřačka, zase začala blbnout s hubnutím a dietama až to skončilo u doktora Mlčím

nebo si udelam nakou ceduli : nekuracka, nepiju, mam rada sex a nemam chlapa - podle toho co tu ctu je to presne, co chlapi hledaj, ale stejne nemam stesti.
Na to není cedule potřeba, to se rychle rozkřikne Smějící se Ne, vážně...tahle kombinace je dnes velmi vzácná...asi tak jako panda v Číně Vykřičník
Jojo, to je asi přesně to, co spousta chlapů hledá...tak toho využívej a vybírej...když je o to takový zájem Mrkající Že zatím nemáš kliku neznamená, že to časem nepřijde Super!
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #22 kdy: 06. Říjen 2007, 19:54:20 »

A to ze nejsou nekuracky je blbost - nebo si udelam nakou ceduli : nekuracka, nepiju, mam rada sex a nemam chlapa

Nemohly by tohle nosit všechny nekuřačky ?  Mlčím

No ale to bys měl jen jistotu, že jsou to nekuřačky Mrkající...to ostatní by totiž platit nemuselo Mlčím...a tak už by ses třeba nedozvěděl, že jsou to frigidní alkoholičky, popřípadě, že je na ně mezi chlapama pořadník Smějící se
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #23 kdy: 06. Říjen 2007, 21:50:14 »

přesně tak, tahle kombinace je obrovská vzácnost...nekuřačka+nealkoholička+sympaťanda+hledající hodného chlapa - to je skoro sci-fi bohužel...a když už, tak jsou to fakt často ty domácí knižní typy, jak psal kvarkopako  Kroutící očima
Zaznamenáno
Augi
****


hustodémon ;)

Karma: 17
Pohlaví: Mužské
Věk: 41
Místo: a prop de Praga
Příspěvků: 672


Zobrazit profil WWW
« Odpověď #24 kdy: 06. Říjen 2007, 22:06:44 »

No já jsem na takovouhle "dokonalou" holku narazil, jsem s ní a považuju to za zázrak, že někdo takovej vůbec existuje (kupodivu měla kdysi v minulosti taky problémy s váhou stejně jako ta kvarkopakova Šokovaný).
No abych nebyl offtopic, tak kdyby slečna kouřila občas, tak bych to s ní zkusil a doufal, že si buď zvyknu nebo ona přestane (pokud by nám to za to stálo ovšem).
Zaznamenáno
Stran: [1] 2  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS