Srdce vs. zásady - nejde to skloubit?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
20. Duben 2024, 01:56:18

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Srdce vs. zásady - nejde to skloubit?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: 1 [2]  Vše Tisk
Autor Téma: Srdce vs. zásady - nejde to skloubit?  (Přečteno 16071 krát)
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #25 kdy: 07. Říjen 2007, 00:11:59 »

Augi: tak to nezbývá než pogratulovat  Úsměv dotáhněte to co nejdál, snad to vyjde!
Zaznamenáno
daemoniack
****


Karma: 58
Pohlaví: Ženské
Věk: 41
Místo: Praha
Příspěvků: 1 082


Zobrazit profil
« Odpověď #26 kdy: 07. Říjen 2007, 22:02:53 »

jenom upresneni k typum zen... domaci putka, knizni panna? Premyslim, co z toho bych asi mela byt... uz mi rikala matfzaku, intosko... a nemuzu se zbavit dojmu, ze to pochvala nebyla Smutný
Zaznamenáno

Zitrek nebo pristi zivot. Nevime nikdy, co prijde driv.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #27 kdy: 07. Říjen 2007, 22:47:26 »

No uz jen podle toho jak se tady projevujes, ta mezi "domaci putky" a "knizni panny" nepatris Šťastný Spis "emancipovanej prusvih"? Šťastný Protoze zenska, ktera vi, co chce, je casto horsi nez ta, ktera co chce nevi Mrkající Zit vedle zenske, ktera je vyraznou osobnosti a mnohdy svou osobnosti muze zastinuje neni zrovna potecha pro muzske ego Mrkající Ale no-offense Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #28 kdy: 09. Říjen 2007, 00:18:50 »

tak nevím, to kouření možná nakonec ani nebudu muset řešit, dnešní schůzka se slečnou byla taková zvláštní...sice pohoda, srandičky, pošťuchování, ale uvědomil jsem si, že zatímco přes smsky nebo ICQ se často bavíme o vážnějších věcech, píšeme si hrozně milé věci, že to kolikrát oba lehce dojme, tak naživo se tohle nikdy nestalo...zkoušel jsem takovou intimnější atmosféru trošku navodit, že bych jí konečně i políbil, ale nešlo to, jako by se tomu trochu vyhýbala  Kroutící očima ale pokud nemá v hlavě úplně jasno s ohledem na toho bývalého, který jí ještě trochu mate hlavu a nechce ho zranit odpálkováním, tak by to mohl být právě tenhle důvod, proč mi nedovolí nic víc než takové to kočkování...ale jak dlouho čekat, jestli se to nějak prolomí?  Neutrální nechci na ní nějak tlačit, ale pokud si to neujasní, je zbytečná snaha asi...
Zaznamenáno
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #29 kdy: 11. Říjen 2007, 16:42:45 »

Zkus se od ni lehce oddalit... Mozna si je tebou moc jista ze ji chces. Kdezto kdyz trosku couvnes mohla by se zacit snazit sama  Smějící se  To by bylo super ne?  S jazykem   Ale takovyhle zkouseni je vzdycky dost slozity  Podivený
A nezapomen nam dat vedit jak se to cele posunulo  Mrkající
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
john84
*
Karma: 2
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 148


Zobrazit profil
« Odpověď #30 kdy: 11. Říjen 2007, 17:16:44 »

tak stala se zajímavá věc, hned předevčírem prý toho svého bývalého konečně poslala do háje...to jsem si sice přál, ale ona z toho je teď hodně špatná, protože cítí vinu za to, že mu hrozně ublížila...psala mi, že ho má sice ráda, ale nedokáže si s ním představit budoucnost, že chce někoho, kdo by jí byl oporou a kdo by jí byl schopný nějak v budoucnu zajistit...jenže prý si myslí, že bych se do ní mohl taky brzo zamilovat (což nevylučuju) a mohla by jednou ublížit i mně, což by prý nesla ještě hůř, tak se jí zdá lepší, když už se neuvidíme  Kroutící očima nijak jsem to nedramatizoval, snažil jsem se s ní v pohodě psát, trochu jí utěšit, ale je to asi blbé no, záleží to teď jen a jen na ní, jestli se té depky zbaví a získá nějakou tu novou energii pro další vztah  Neutrální nebudu na ní nijak tlačit ani se vnucovat, ví, kde mě připadně najde a že mám zájem, ale zbytek si asi musí srovnat a vyřešit sama  Šokovaný
Zaznamenáno
Stran: 1 [2]  Vše Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS