Srdci neporucim (nej.kamarada sestra)

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
18. Duben 2024, 11:49:26

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Srdci neporucim (nej.kamarada sestra)
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Srdci neporucim (nej.kamarada sestra)  (Přečteno 3369 krát)
wolsburger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« kdy: 14. Prosinec 2010, 17:31:34 »

Prvně Vás chci tímto pozdravit. Jsem tady nový a ty Vaše zkratky jako CTRL  Šťastný nebo co, mi nic neříkají....... Potřebuju radu a doufám, že mi trošku píchnete.

Moje situace se má asi takto, mě je 20 a jí je 24+ bonus je zadaná Kroutící očima
Proč to chci řešit? Je to sestra mého nejlepšího kamaráda a bojím se, že když s ní něco budu mít, tak kamarádství co bylo mezi ním a mnou už nebude tak skvělé, jako předtím.
Kamoš a jeho sestra bydlí sami, tak je jasné, že tam občas s ním jsem, když něco potřebuje nebo něco potřebuji já a většinou je doma aji jeho sestra (tomu se velice divím když má přítele). Jeho sestra se mi vždycky líbila, ale najednou mi nabídl, že by jsme mohli jit ¨zapařit¨ jako ve složení jeho sestra, on+jeho přítelkyně, já a jště jeden nej. kamoš. Tak ¨oné¨ noci jsme teda vyšli, seděli jsme v klubu a tam to ZAČALO, já jako jedinej kuřák jsem si pouze jednou zapoměl na stole cigarety a jak jsem přišel tak krabička byla prázdná, tak jsemje chvilku hledal a nakonec mi její bratr řekl ať je hledám dál, už jsem tušil, že je schvovala ta jeho sestra, no nakonec jsem je našel..... měla je schované mezi kozama Šťastný Šťastný Šťastný Na ní bylo vyloženě vidět, že chce abych si je vytáhl sám, taky jsem si je vytáhl Šťastný Šťastný no tak se bavím furt s jejím bratrem a ona chtěla furt sedět vedle mě, jak náhle odešel její bratr a ten kamoš, tak začali otázky hodně na tělo (přitom furt chtěla abych ji šahal na kozy(nevystavovala je, ale vyloženě mi to říkala)) ZDŮRAZNUJI, ŽE NEBYLA OPILÁA!!! tak jsme si vykládali a nejdnou mi řekla toto, a to mě dostalo: TY JSI PRO MĚ JAKO MŮJ BRATR a dostal jsem pusu na tvář,(furt mi chtěla sedět na klíně a taky jsem jí to dovolil)......chvilu jsme tancovali tělo na tělo atd... najednou sjme všichni jeli domu s jejím bratrem, protože nepil tak řídil, no a jak jdeme ten kus k autu tak mě furt držela za ruku........jedeme v autě a najednou mi usnula (to jsem si myslel že spala a i to říkala) na rameni ale jak ¨spala¨ tak mi furt držela ruku(myslel jsem si že je to reflex) tak na zkoušku jsem uhnul s rukou a potvrdila se moje teorie, že nespala.jak jsem dojel domu TAK MI HNED psala a že na ten večer nezapomene. No ten večer pro mě přeskočila ta jiskra, Najednou jsme si psala každý den, jako různe blbosti atd... najednou jsem u nej. kamoša nebyl asi už 3 dny. Potom jsem se od ruhého nej. kamoša dozvěděl, že si volali přes net a řekla svýmu bratrovi,že si myslela jak si vykladá, že tam jsu aji já, tak mu trošku vynadala. A ještě jsem se od toho druhýho nej. kamoša dozvěděl, že má velice zvláštní vztah...... Jenom jednou jedinkrát mi napsala, že jde za svým SNADpřítelem potom přišla zase na net a začli jsme si znovu psát mezi řeči mi napsala,že její přítel je její přítel, potom konverzace pokračovala normalním směrem. No a pře 2 dny se na mě urazila a napsala mi, že už mi nikdy nenapíše, potom náslodovalo slovo kuře!!! tak jsem se jí zeptal proč kuře (proč mě tak přirovnává) a na to odpověděla: to neřes tak ahoj a konec rozhovoru!!!! to mě celkem mrzí a teď jsme si už 2dny nepsali. Mám ji napsat jako první a omluvit se? (pokaždé mi psala první ona) 
A ještě jedna, věc už jednou se rozešla se svým přítelem (a  zrovna jsem byl s jejím bratrem, když mu volal, takže jsem to věděl z první ruky)a ješte ten večer jsme si psali, ale ani zmínka o tom, že se s ním rozešla, takSMSky pokrčovali až do dalšího dne, ale najdou z ničeho nic přestala psát. Ještě ten den jsem se dozvěděl od jejího bratra, že si to spolu vyříkali.
Takže otázky:
Vodí mě za nos? Nešlape si cestičku ke mě? Co to přirovnáni, že jsem její další bratr? Má to cenu s ní něco mít (delší vztah) a i kdyby ano tak nechci pokazit přátelství mezi mnou a jejím bratrem
Prosím o Vaše názory a pár rad by se hodilo, protože bych ji aji chtěl....
Zaznamenáno
GR77A
***


Karma: 4
Pohlaví: Mužské
Věk: 40
Místo: Brno
Příspěvků: 347


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 14. Prosinec 2010, 19:21:23 »

No já teda nevím, ale připadne mi až moc akční, nějak moc se "nabízí", ikdyž má teoreticky kluka. Za prvé si myslím, že s tebou nic vážnýho v úmyslu nemá, a za druhé ikdyby, tak bych se bál, že za chvílu bude sedět na klíně někomu dalšímu. Já bych se od ní držel dál, nějak nemam moc rád takto ulítlý holky, řekl bych že sama neví co chce. Ale je to jenom můj názor.
Zaznamenáno

.: In Trance We Trust :.
wolsburger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 14. Prosinec 2010, 19:35:56 »

Ještě jsem zapoměl napsat, že se známe už déle. Od začátku se mi líbila, ale jak jsme byly v tom klubu tak mi rekla ze jsem pro ni jako jeji bratr. A tuto věc nechápu, kdyby řekl a jako kamarád pochopím, ale bratr?? A navíc třeba se mi vubec nesvěřuje s přítelem atd... to se spiše svěří tomu druhýmu kamošovi Kroutící očima Kroutící očima Já prostě nevím...
Zaznamenáno
Jim
*
Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 55


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 14. Prosinec 2010, 20:34:58 »

mě se zdá, že se chtěla zkrátka pobavit, víc bych v tom nehledal... Neutrální
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 14. Prosinec 2010, 20:56:46 »

Můj názor je ten, že si připadala asi neatraktivní nebo tak něco a tak si chtěla jen dokázat, že na to má.
Typická ženská..

... nejsnadnější způsob, jak dostat holku do postele je najít takovou, které dal právě její kluk kopačky...
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
wolsburger



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Místo: Brno
Příspěvků: 3


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 14. Prosinec 2010, 21:32:53 »

Možná máte pravdu, protože jsem si to samé taky myslel. Alefurt nechápu to přirovnání, už jsme byly aji na večeři (sice s ní její bratr+jeho přítelkyně) Mám kvuli tomu tak zamotanou hlavu, že ani nevím co si mám myslet, dřív to bylo jednoduchý, buď a nebo!!! Toto je uplně něco jinýho.
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS