starší holka

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 11:49:03

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  starší holka
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: starší holka  (Přečteno 4860 krát)
george

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« kdy: 13. Duben 2011, 20:06:00 »

Čau lidi, potřebuju poradit, k nám do školy chodí jedna holka a mě se strašně líbí (ona 17 a já 15) a jelikož jsem nechodil s hodně holkama, tak bych se vás chtěl na pár věcí zeptat. Normálně se s ní bavím a většinou si z ní dělám srandu  Úsměv a řekl bych, že se se mnou i celkem baví. Kdy bych měl přestat být kamarád a víc "zatlačit na pilu" a jak? Díky. George
Zaznamenáno
pavol

Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Třebíč
Příspěvků: 27


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 13. Duben 2011, 20:42:11 »

Jak to tak začínám chápat, tak byhc ti řekl, že co nejdřív, respektive včera bylo pozdě...
Tím nechci strašit, nenapsal si jak to mezi váma je, ale není na co čekat, prostě ji někam vem a co dělat... toho tu je dost, hlavně jednat a rychle.
Doufám teda že neradím špatně, zkušenější určitě doplní/opraví
Zaznamenáno
joei
*****


Happy in a relationship

Karma: 150
Pohlaví: Mužské
Věk: 36
Místo: Východní Čechy
Příspěvků: 2 537


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 13. Duben 2011, 21:16:55 »

neotálej, ale zároveň je dobrý se dostat do situace, kdy jí neuvidí nikdo ze známých, aby se mohla chovat tak, jak chce a ne tak, jak jí to nařizují konvence.
Zaznamenáno

* "Ukaž holce, že máš koule a ona ti je ráda olíže."
* "Ze srdce jsou vždycky nejlepší zážitky. Z rozumu je vždycky nejméně trápení. Je na tobě co si vybereš" Ava
* Luck is what you have left over after you give 100 percent *
george

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Duben 2011, 16:45:28 »

Čau, včera jsem s ní zase jel vlakem, ale bohužel si k nám přisedl jeden její známý, takže nic moc nebylo a už mě štve, že jsem promrhal další příležitost  Kroutící očima Takže jsem se rozhodl, že jí zítra ve škole pozvu ven (Jak píše joei: Ukážu jí koule, aby mi je mohla olízat  Šťastný ). Ale zase je to proti tomu, co jste napsali - nemusela by se chovat tak, jak chce. Co myslíte, mám jí radši pozvat ven po telefonu?
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 23. Duben 2011, 22:09:37 »

To ne. Naživo je to 100% lepší. Jen když bude v chumlu kamarádek, tak tě možná odmítne i když by chtěla, protože jí to bdue tranpný, že jí zveš "před holkama" Šťastný
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
george

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 26. Duben 2011, 18:27:49 »

Tak jsem jí pozval a už jsme byli venku. Docela jsem si to užil, bavil jsem se. Šli jsme společně na zmrzlinu a zjistil jsem, že u nás mají výbornou točenou  Šťastný Akorát na konci se mě zeptala, jestli to myslím pouze kamarádsky. A já jsem bohužel odpověděl že jo  Kroutící očima, ikdyž jsem se podle toho nechoval. Přemýšlím, že bych jí teď pozval na "přátelský rande"  Provokatér Nebo poraďte mi, jak to vyřešit.
Zaznamenáno
R2D2

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 34
Místo: Plzeň
Příspěvků: 15


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 26. Duben 2011, 18:48:32 »

Tak jsem jí pozval a už jsme byli venku. Docela jsem si to užil, bavil jsem se. Šli jsme společně na zmrzlinu a zjistil jsem, že u nás mají výbornou točenou  Šťastný Akorát na konci se mě zeptala, jestli to myslím pouze kamarádsky. A já jsem bohužel odpověděl že jo  Kroutící očima, ikdyž jsem se podle toho nechoval. Přemýšlím, že bych jí teď pozval na "přátelský rande"  Provokatér Nebo poraďte mi, jak to vyřešit.

Přesně toto se mi stalo (kdysi dávno). Od té doby jsem byl navždy kamarád. Sice kamarádství mezi námi klape parádně až tak moc, že je pro mne jako sestra, nicméně já tehdy očekával více.
Zaznamenáno
george

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 7


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 26. Duben 2011, 20:29:02 »

Přesně toto se mi stalo (kdysi dávno). Od té doby jsem byl navždy kamarád. Sice kamarádství mezi námi klape parádně až tak moc, že je pro mne jako sestra, nicméně já tehdy očekával více.

A nevíš o něčem, co jsi měl udělat jinak? Prostě jedna věc, která by změnila to jak to dopadlo?
Zaznamenáno
puzzle
****
Karma: 15
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Místo: Praha
Příspěvků: 1 004


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 26. Duben 2011, 20:31:05 »

Neříkat jí, že to bereš z kamarádství.

Já to vidím pozitivně, udělal si chybu a poučil ses, znova tohle už neuděláš, to jsem si jistej.

Ať se daří.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 28. Duben 2011, 13:24:01 »

TODO: Příště odpovídat neurčitě. "Zatím ne." Úsměv
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS