Starší rozumnější holky?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 08:08:27

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Starší rozumnější holky?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Starší rozumnější holky?  (Přečteno 5787 krát)
sosy

Karma: -1
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 1


Zobrazit profil
« kdy: 18. Únor 2008, 00:07:58 »

Jistě nejsem v tom chumlu světa sám kdo se raději dívá na starší holky cca o 1-2 roky i více. Na tom byl nebylo nic zvláštního, kdyby mi nebylo skoro 18, leckdo namítne že to nic není, ale popravdě holky rády starší kluky a né obráceně! Jistě jsou i vyjímky, ale jak na takovou natrefit? Proto bych se vás rád zeptal jak jste to měli a máte vy? Kde jste si ji ulovily a co z toho vzniklo? Trvalý vztah, nebo jen úlet? Prostě napište cokoliv co by mě v tomto obohatilo a nad čím bych mohl přemýšlet, případně uvést v praxi  Úsměv
Zaznamenáno
Palo



Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 32
Příspěvků: 39


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 18. Únor 2008, 00:40:33 »

No já mám stejný problém, ale jsem ještě o 2 roky mladší...na takovou já ještě asi nenarazím, budu se s tím muset smířit..
Ty ale máš větší šanci, už jsem poznal pár holek ve věku 20 - 22 let, které se takzvaně "poohlížely po mladších zajíčcích". Kdo hledá najde...teda jak kdy.
Zaznamenáno
petahladky1



Láske je hrozně hrozná

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 18. Únor 2008, 01:49:48 »

cest 
Chovej se jako starší!!!Oblíkej se jako starší!!!!Mluv jako starší!!! Prostě se nechovej jako puberťák...

jana
Zaznamenáno

Petasek
Beduin
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: Praha
Příspěvků: 553


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Únor 2008, 07:49:15 »

sosy: Co jsem kdy měl se staršíma holkama, byl vždycky "jen" úlet. Bylo by to pro mě dost zvláštní kdyby holka ve vztahu měla víc zkušeností a já se ji jakoby snažil co nejdřív dohnat - to pro mě není ono.

petahladky: Ehm? Tak Petr nebo Jana?
Zaznamenáno

I pád na hubu je cesta dopředu.
kvarkopako
***


Karma: 21
Pohlaví: Mužské
Místo: Praha
Příspěvků: 532


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 18. Únor 2008, 08:53:24 »

Z mých zkušeností jasně vyplývá, že ne vždy s rostoucím věkem narůstá "rozumnost" Projel jsem to Já se naopak v poslední době přesvědčuji, že starší holky jsou čím dál tím větší "slepice"...a proto stále více platí, že všechno je o lidech...můžeš najít velmi rozumnou holku, které je 16-17 let...a stejně tak naprostou slepici a dylinu ve věku 20-25 let...nutno podotknout, že druhý případ je mnohem, mnohem častější Sákryš
Čili nekoukej na holky podle věku..."o 1-2 roky i více starší"...ale hledej podle něčeho jiného Kroutící očima
Zaznamenáno

"The only thing necessary for the triumph of evil is for good men to do nothing."
E.Burke
MikkiEX3
*


Karma: 1
Pohlaví: Mužské
Věk: 38
Místo: Vysocina ;-)
Příspěvků: 79


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 18. Únor 2008, 11:37:58 »

Musim souhlasit s kvarkopakem. Driv jsem chtel holku alespon 20ti letou v domeni ze bude mit tak nejak rozum - do te doby nez jsem potkal zlaticko ktery je necelejch 18nact a svyma nazorama a chovanim by strcila do kapsy kdejakou petadvacitku.
Zaznamenáno

Včerejšek je historie.Zítřek tajemství.Dnešek,přítomnost je dar.Život je neobyčejný a chuť každého momentu neopakovatelná!
~Zivot je boj a v boji to vodserou vzdycky ti nevinni!Tak se mi nedivte ze jsem na tomhle svete takovej hajzl Smějící se
p@lo
Host
« Odpověď #6 kdy: 18. Únor 2008, 11:40:09 »

ano. vsetko to zalezi od osobnosti konkretneho cloveka. vek v takychto pripadoch nezohrava ulohu, aj ked by logicky mal Šťastný
Zaznamenáno
LordAli
****


Karma: 8
Věk: 1017
Místo: Mousillon
Příspěvků: 895


Zobrazit profil
« Odpověď #7 kdy: 18. Únor 2008, 13:11:28 »

sosy: Tak to si pár let počkej na takový 23, 24, ty už bývají trochu rozumější. Jinak holky na zajíčky moc nejsou. Max. ženský, kterým jen nad 35 a chtějí si ještě užít dokaď nejsou seschlý.  Šťastný Mrkající
Zaznamenáno

Láska jest plna jedu i medu!
Láskou se sluha nenasytí.
Škoda krásy, kde rozumu není.
Bez opatrnosti i moudrost slepa.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 18. Únor 2008, 14:59:29 »

Neznám moc holek, který by měly něco s mladšími kluky. Akorát jednu, ale tý je přes 50 Šťastný

Chovej se jako starší!!!Oblíkej se jako starší!!!!Mluv jako starší!!! Prostě se nechovej jako puberťák...
Na doplnění:
Dělej nějakou odpovědnou práci nebo začni podnikat. Ukaž, že máš v 18 životní zkušenosti jako jinej v 25
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #9 kdy: 18. Únor 2008, 15:56:25 »

kamos 18 jeho holka 21 a uz spolu bydlí Šťastný
Zaznamenáno
D9
*****


Karma: 88
Pohlaví: Mužské
Místo: v lese
Příspěvků: 2 325


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 18. Únor 2008, 16:19:05 »

no nevim... mojí přítelce je 16 (já 19) a dost často si myslim, že ona je rozumnější než já Šťastný
Zaznamenáno

Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS