Starší spolupracovnice

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
29. Březen 2024, 06:52:09

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Starší spolupracovnice
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Starší spolupracovnice  (Přečteno 7972 krát)
asenagio
Host
« kdy: 03. Březen 2008, 09:43:05 »

Ahoj potřeboval bych slyšet vaše názory na moji dost zapeklitou situaci. Věc se má tak, že dělám v práci s jednou starší vdanou ženou. Zatím jsme jen dobří přátelé ale naše komunikace probíhá téměř vždy formou flirtu. Prostě vždy když s ní mluvím cítím že je mezi námi nějaká jiskra. Líbí se mi a měl bych zájem to s ní zkusit (vztah nepřipadá v úvahu kvůli věkovému rozdílu). Jenže nevím jestli ona bere naše flirtovámí jako hru nebo si od toho slibuje taky něco víc. Abych vám ještě víc přiblížil situaci,  tak vám napíšu "podle mě"  pár signálů co ke mně vysílá. Dost často mi říká, že mám pěkný úsměv. Sahá mi na vlasy, nebo mě jen tak mezi řečí plácne přes zadek. Minule, když jsem seděl u stolu a prohlížel si časopis a ona seděla vedle mě, najednou ji něco zaujalo (v tom časopise) a přitulila se ke mně tak blízko, že to muselo být nápadné i ostatním co seděli u stolu. Taky když jsem jsem říkal, že nejsem spokojen se svou postavou mi řekla, že tak jak vypadám se ji líbím. Otázka tedy zní bere  mě jako kamaráda nebo si se mou jen hraje. Můj problém je v tom, že nedokážu nic podniknout, protože si myslím, že je to hra. Taky se bojím případného odmítnutí a její udivené reakce na to jak mě mohlo vůbec napadnout, že by se mnou chtěla něco mít. U stejně staré holky jako já bych neváhal a šel na věc ale u ní nevím jak se zachovat.
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 03. Březen 2008, 10:29:05 »

Nejlépe si asi počkat na reakci Barabely - ta by v téhle situaci klidně mohla být - tak asi bude mít nejvíc vhled z druhé strany.

Ale podle mně vztah nehledá (stejně ho nechceš), ale občasné povyražení ano. Já bych jí to začal vracet... tzn. s ní flirtovat a rozjet nějaký dotyky. A třeba to nevydrží a pozve tě někdy k sobě. (když nechceš sám nic zkusit)

Ale každopádně má ona iMO ty samé obavy jako ty. Že ji pošleš k šípku, že je stará a "jak vůbec si to mohla myslet"...
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Galileo
***
Karma: 27
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 379


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 03. Březen 2008, 15:17:32 »

Napsal jsi starší, ale nenapsal o kolilk. To je DOST podstatné. Je jí 25 nebo spíše 40?
Jesli jí je spíše k těm 40, tak bych byl hodně opatrný v odhadování, jestli tím vůbec něco myslí.
Takovéhle sexuální narážky jsou běžné v pracovních kolektivech, slouží pro odbourání pracovního stresu Úsměv
Já to zažl snad všude, kde jsem pracoval a nikdy to nic neznamenalo.
Třeba v jedné práci jedna ženská, když za mnou přišla, tak mě dávala ruku na rameno, objímala mě v pase, či jinak "osahávala".
Jiná zase s chlapama flirtovala pomocí výstřihu, ale fakt jen z legrace.
Když jsou lidi starší stávají se ohledně sexu často otevřenější, ale většinou zůstává jen u povídání či nevinných dotecích.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 03. Březen 2008, 16:11:09 »

No fakt by bylo dobrý kdyby jsi upřesnil její věk , můj osobní názor na tuto věc asi takový - hraje si s tebou .
Jak dokonale poznamenal Galileo - my trošku starší už tak netabuizujeme sex jako vy , pro nás se stal naprosto přirozenou součástí života a tak i svou sexualitu bez předsudků a zbytečného studu prezentujeme i v zaměstnání . Flirt a určité sexuální napětí je na každém pracovišti a asi to fakt trošku pomáhá vyrovnat se se stresem . Navíc je to velmi příjemná zábava , zvlášť když je dobrý spoluhráč . Nevím jestli by se mohla stát úplně totéž , nemám ve svém přímém okolí mladší muže , alespoň ne nějak výrazně , ale pokud přijdu na parcoviště kde tihle mladí kluci dělají - tak ano provokuju , jednak proto , že občas chci mlaďochovi zvednout sebevědomí , občas se chci jen pokochat rozpaky mladého muže  Mrkající a taky proto , že mě to baví .
Tvoje dáma jak píšeš jde ovšem až do akcí jako je plácnutí po zadku a to už je asi i na mě silné kafe , ale to pořád ještě nemusí nic znamenat , obvzvlášť proto , že dáma je vdaná , pokud by skutečně pouze a nevyhnutelně toužila po sexu s tebou , nejspíše by tě dokázala zaujmout i takovým způsobem aby o tom nemusela vědět celá kancelář .
Takže nejspíš se jí skutečně fyzicky líbíš , ale je to pro ni jen hra , což ovšem v žádném případě neznamená , že správným přístupem nemůžeš u této ženy ničeho dosáhnout !
Ale je to trošku běh na delší trať , takže záleží na tom jak až moc o ni máš zájem  Mrkající

Už nikdy před žádnou ženou neříkej , že nejsi spokojený se svou postavou .
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
asenagio
Host
« Odpověď #4 kdy: 04. Březen 2008, 08:35:26 »

Omlouvám se že jsem zapomněl na její věk je jí 40 ale postavu by jí mohla závidět leckerá 25  Mrkající
To že si někreré ženy hrají to vím ale přece jenom ona se tímhle způsobem (doteky, dlouhé pohledy do očí...) chová jen ke mně k ostatním se chová normálně. Kdybych nebyl jediný na koho tohle zkouší tak to pustím z hlavy ale takhle na to musím pořád myslet.
Takže nejspíš se jí skutečně fyzicky líbíš , ale je to pro ni jen hra , což ovšem v žádném případě neznamená , že správným přístupem nemůžeš u této ženy ničeho dosáhnout !
Ale je to trošku běh na delší trať , takže záleží na tom jak až moc o ni máš zájem  Mrkající
to je zajímavé, jaký je podle tebe správný přístup, co by na tebe zabralo, že by sis řekla do toho jdu.
Zájem mám o dost velký, dospělo to už tak daleko, že v práci myslím víc na ni než na práci  Mlčím
Zaznamenáno
L1ST3r
**


Karma: -7
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Místo: někde u Prostějova
Příspěvků: 209


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 04. Březen 2008, 08:40:26 »

nic proti ale mohla by ti dělat mámu.. terba te bere jako syna kteryho nemá Smějící se
Zaznamenáno
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 04. Březen 2008, 09:12:07 »

nic proti ale mohla by ti dělat mámu..
No a? Šťastný Malému postelovému dobrodružství to nezabrání Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
asenagio
Host
« Odpověď #7 kdy: 04. Březen 2008, 09:30:35 »

treba te bere jako syna kteryho nemá Smějící se
má dceru a syna
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #8 kdy: 04. Březen 2008, 09:40:48 »

Mě je něco málo přes třicet , takže tvoje kolegyně je krapet starší  Mrkající , ale jsem ráda , že uznáváš zralou krásu .

Pokud jsi tedy skutečně přesvědčený , že má zájem o něco víc než hru , tak bych poradila asi toto -
-musíš si získat její důvěru , já osobně bych v mladém klukovi viděla to nebezpečí , že z mladické nerozvážnosti bude někde kamarádům vykládat příběhy a historky a prtože každý někoho zná mohl by být průšvih , takže nikomu o tom neříkej , nesvěřuj se chovej se tak aby nikdo z kolegů nepojal zbytečné podezření čiliže nenápadně .
-hrej s ní tu hru staň se partnerem , její pohledy opětuj , lichoť jí , nabídni odvoz domů , projevuj přiměřený zájem , buď všímavý
-zkus vytvářet situace ve kterých budete mít alespoň v rámci možností nějaké soukromí - prozatím třeba k povídání
-chovej se sebevědomě
- NEZAMILUJ SE !!!
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
asenagio
Host
« Odpověď #9 kdy: 04. Březen 2008, 11:45:17 »

Pokud jsi tedy skutečně přesvědčený , že má zájem o něco víc než hru
Přesvědčený nejsem spíš v to doufám, protože takové chování podle mě nemůže být už jen hra. To je podle mě už za hranou nezávazného flirtování ale je možné, že si to jen nalhávám.
Dost velký problém bude s moji povahou, jsem totiž interovert a dělá mně problém lichotit a vůbec chovat se jako alfa samec. Strašně nad vším moc přemýšlím jestli mám něco udělat nebo ne. To je dost velká překážka.
Zaznamenáno
barbarela.trust
***


Karma: 27
Pohlaví: Ženské
Příspěvků: 559


Zobrazit profil
« Odpověď #10 kdy: 04. Březen 2008, 11:49:22 »

Hele v životě nic není zadarmo , takže jestli čekáš , že jednoho dne přijde a řekne - zlato pojď na to - tak se taky nemusíš dočkat  Mrkající

Nepřemýšlej a lichoť  Šťastný
Zaznamenáno

Pesimista vidí v tunelu tmu.Optimista vidí světlo na konci tunelu. Realista vidí světla vlaku. Strojvůdce vidí tři debily na kolejích.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #11 kdy: 04. Březen 2008, 14:51:25 »

...jsem totiž interovert a dělá mně problém lichotit a vůbec chovat se jako alfa samec...
Bejt introvert a bát se jsou dvě různé věci Mrkající
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
asenagio
Host
« Odpověď #12 kdy: 05. Březen 2008, 08:14:17 »

Bejt introvert a bát se jsou dvě různé věci Mrkající
to máš sice pravdu ale pramení to z toho, že introverti obecně víc o dáné situaci přemýšlí než jednají
Nepřemýšlej a lichoť  Šťastný
už nepřemýšlím  Smějící se
Zaznamenáno
Hydr0gen
*
Karma: 1
Příspěvků: 111


Zobrazit profil
« Odpověď #13 kdy: 06. Březen 2008, 23:08:58 »

Bejt introvert a bát se jsou dvě různé věci Mrkající
to máš sice pravdu ale pramení to z toho, že introverti obecně víc o dáné situaci přemýšlí než jednají
Nepřemýšlej a lichoť  Šťastný
už nepřemýšlím  Smějící se

No a jak to jde?

Já bych to tak neřekl, spíš lichotit, prostě se naladit na její vlnu a žertovat s ní a provokovat jí, spíš než jenom lichotit.
Zaznamenáno
asenagio
Host
« Odpověď #14 kdy: 07. Březen 2008, 08:24:10 »

Pokračuji velmi pomalu, protože v posledních dnech jsme měli oba dva hodně práce, každý na něčem jiném. Ale rýsuje se možnost práce na společném úkolu a tam se pokusím zúročit vaše rady a jít do akce.
Zaznamenáno
Worldstriker

Karma: 1
Příspěvků: 17


Zobrazit profil
« Odpověď #15 kdy: 06. Srpen 2009, 07:09:34 »

Já na tvém místě bych na ní zkusil, to co tady už zmínil jeden uživatel.... flirtovat, oplácet jí to, nabídnout klidně odvoz atd. Mě se kromě vrstevnic také líběj zralý ženský, řiká se na starym kole se naučíš nejlíp jezdit. Ale neni to kvůli tomu, prostě se mi líbí  vizuálně. Jenže si kladu otázku, kde takovou sehnet, když jsem student a nepracuju.....
Zaznamenáno
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS