Strach ze vztahu?

Vítej, Host. Prosím přihlaš se nebo se zaregistruj.
26. Duben 2024, 22:12:47

Přihlaš se uživatelským jménem, heslem a délkou sezení
Vyhledávání:     Pokročilé vyhledávání
JSI TU NOVÝ?
Nezapomeň si přečíst pravidla tohoto fóra!
68 112 příspěvků v 2 569 témat od 3 709 uživatelů
Nejnovější uživatel: sordson
* Domů Nápověda Vyhledávání Přihlásit Registrovat
+  forum.QARK.net
|-+  Prosby o radu a dotazy
| |-+  Jak na ženský (Moderátoři: Av4, Mistar)
| | |-+  Strach ze vztahu?
0 uživatelů a 1 Host prohlíží toto téma. « předchozí další »
Stran: [1] Tisk
Autor Téma: Strach ze vztahu?  (Přečteno 6373 krát)
Ronin

Karma: 1
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« kdy: 06. Duben 2011, 16:19:24 »

Ahoj,

před pár dny jsem postoval příspěvek , ale ten je v tuto chvíli už vedlejší. Byl jsem s holkou (já 20 ona 18), se kterou jsem začal chodit (minulý pátek) na třetím rande. Přinesl jsem ji růži. Velice dlouho jsme si povídali o sobě, svěřila se mi o všech svých vztazích, které měla a bylo to vše naprosto v pohodě. Ovšem utrousila několik vět, které mě, jakožto muže snažícího se pochopit aspoň část naznačování, co žena řekne, trochu zarazilo. Zaprvé říkala, že má, jak to sama označila, "fobii" ze vztahů (protože když ji bylo 15 tak chodila s nějakým chlapem co ji začal prý nějak krutě podvádět a ona se z toho, jednoduše řečeno, složila), ale říkala, že se s tím snaží už několik let bojovat (hmm?). Od té doby chodila s několika klukama. Dál taky říkala, že často jedná impulzivně a ráda se "baví"(když jsem se pokusit zjistit co tím myslela tak uskočila od tématu).
Nějaké tipy na to jak bych ji mohl "pomoci" odstranit její fobii? Případně nějaké rady co má člověk dělat aby se holka ráda "bavila" (teď samozřejmně nemyslím, že nechci aby měla přátele, myslím ten podstatně konkrétnější význam tohohle jinotaje) jen se mnou?

Dík za rady.
Zaznamenáno

Neferu
***


Karma: 16
Pohlaví: Ženské
Věk: 35
Místo: Praha
Příspěvků: 325


Zobrazit profil
« Odpověď #1 kdy: 06. Duben 2011, 17:14:25 »

Ty jo, nesbalil jsi mě před pěti lety? Šťastný To jse na tom byla podobně, jak dotyčná.
Jsem měla kdysi podobnýho hňupa a od tý doby jsem se pár let ráda "bavila". Zase ale kdybych během tý doby potkala někoho, kdo za to bude stát, ráda bych se "bavila" jen s nim. Odstranit její fobii nemůžeš, to musí sama. Prostě jí dej najevo, že se chceš víc než jen "bavit" a uvidíš. Buď prostě awesome Mrkající
Zaznamenáno

Zatímco ztrácíme svůj čas váháním a odkládáním, život utíká.
stoudy
**
Karma: 28
Příspěvků: 173


Zobrazit profil
« Odpověď #2 kdy: 06. Duben 2011, 21:55:16 »

Tohle jsou jen tlachy, vůbec to neber vážně. S podobnou holkou jsem kdysi něco měl, měla podobné řeči. Pro ni byla slova jen prázdným obalem, konverzační vatou a mluvila proto, aby mluvila. Slova nenesla žádný význam.

Prostě na to ser, nezkoušej se to pochopit nebo změnit. Důležité je to, jak se bude ve skutečnosti chovat.
Zaznamenáno

"Brány svého vězení si nosíme v sobě".   Jean Paul Sartre

"Žena neví, co chce, ale nedá pokoj, dokud to nedostane".   Oscar Wilde

"Je hezky, hormony se bouří, sukně se zkracují a na qarkovi se objevují nadrženci, kteří se bojí holku svést...."  joei
Ronin

Karma: 1
Příspěvků: 23


Zobrazit profil
« Odpověď #3 kdy: 18. Duben 2011, 22:41:50 »

Tak.
Abych rozuzlil tuhle zápletku. Dnes večer mi dala kopačky. Říkala, že ona asi není to co hledám. Že v tom [vztahu] chybělo něco, co by to mohlo posunout dál. A že si teď musí "ujasnit" nějaký věci. A že prý třeba pak už nebude tak sobecká.
Vynechám afektovaný citový výlev.
Děkuji za předchozí odpovědi.
Ronin.
Zaznamenáno

Krytak

Karma: 0
Pohlaví: Mužské
Věk: 39
Příspěvků: 21


Zobrazit profil
« Odpověď #4 kdy: 19. Duben 2011, 17:23:42 »

Nemůžu říct, že by mě ten závěr překvapil. Jakmile ženská začne dělat podobný vytáčky jako "zatim kamarád" "dej mi čas" "bojim se vztahu", tak to z 90% končí kopnama. Můžeš bejt rád, že to aspoň skončila na rovinu, neni nad to, když se holka rozhodne rozejít se a neobtěžuje se ti to oznámit a ani jinak nereaguje. Tohle se mi stalo se dvěma posledníma holkama, vždycky byly dvě tři pěkný rande, a pár dní po poslední schůzce to utnuly, jako by mě nikdy neznaly. Vždycky až po čase se ozvaly se srdceryvnou omluvou (jedna z nich mě dokonce pozvala znova na rande a po pár dnech udělala to samý znova). Vzhledem k tomu, že mam na tyhle slečinky celkem kliku, tak si řikam, jestli je to opravdu mnou, jestli je něčim ve svym chování vyprovokuju nebo mě jenom maj za skvělýho = hodnýho kluka a nechtěj mi ublížit odmítnutim a tak to nechaj vyhnít. Celkem by mě zajímalo, jestli v takovejchhle situacích existuje nějaká možnost to zvrátit nebo je to potom naprosto ztracenej čas. Myšleno zvrátit to tim jít na to opravdu zvolna, páč mam dojem, že kdyby se objevil někdo awsome, tak jdou všechny fobie do řiti a slečna se mu vrhne kolem krku. My, obyčejní smrtelníci, bysme tohle mohli řešit extrémní trpělivostí s vyhlídkou naprosto nejistýho výsledku (šance těch 10%). 
Zaznamenáno
Buchy
***


Karma: 10
Pohlaví: Mužské
Věk: 33
Příspěvků: 392


Zobrazit profil
« Odpověď #5 kdy: 22. Duben 2011, 16:55:25 »

Stále lepší teď než po delší době ;-) ... Takovejch tu pobíhá Úsměv
Zaznamenáno

"Sex je dědičný. Jestliže jej vaši rodiče nikdy nezažili, je docela pravděpodobné, že vy také ne." N.N.
Av4
Globální Moderátor
*****


Married since 2017

Karma: 228
Pohlaví: Mužské
Příspěvků: 5 415


Zobrazit profil
« Odpověď #6 kdy: 23. Duben 2011, 22:38:12 »

Citace
Říkala, že ona asi není to co hledám.
Tak tohle je epic. JaK říct "TY nejsi to co JÁ hledám"? Jednoduše, říct, že "JÁ nejsem to co hledáš TY" Šťastný LOL
Zaznamenáno

Upozornění: Veškeré informace v tomto příspěvku jsou mým osobním názorem. Pokud se nimi chcete řídit, tak vizte, že mám mnohem víc teorie než praxe.
Stran: [1] Tisk 
« předchozí další »
Skočit na:  

Copyright © 2005–2024 QARK.net Powered by SMF 1.1.11 | SMF © 2006-2008, Simple Machines LLC sitemap | RSS